Polecane posty

bezbarwny    1268

Życzę szczęścia Wszystkim , którzy są 'w stanie :wub: ' . Spełnienia ......- ;)


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek93    27

Zaglądam do tego tematu od czasu do czasu ot tak z ciekawości i proszę na co trafiłem dziś ;) pozostaje tylko życzyć szczęścia obojgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A to i ja zycze @Gofiaczkowi i @Xawierowi wszystkiego najlepszego :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Gofiaczek i @Xawier, Ja też wam życzę wszystkiego najlepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Jedne oświadczyny już za nami... ;)

 

Więc dziewczyny i chłopaki, z dedykacją dla Was... ;)

 

 

może w nie długim czasie będą nastepne;)

 

To jak Słowianki?? potraficie??!! :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Zyczenia skladaly tak jakby to bylo juz po slubie :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

chyba już pojechali na miesiąc miodowy bo żadne nic nie pisze :P

 

FINN nie nie potrafimy musimy się dopiero udać na szkolenie do Luxurii Astaroth :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Luxuria ma fajny typ urody trochę taki "upiorny" ale pociągający :D

 

Chyba idealnie pasowała do tej roli :P


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

Co do urody słowianek chyba nikt nie ma wątpliwości, ale ta pani to średnio wpada mi w oko, "walory" ma oczywiste, ale z całym szacunkiem, niegdyś natknąłem się na wywiad którego udzieliła pewnej stacji telewizyjnej i sposób w jaki się wypowiadała sprawił że "czar prysł", dodatkowo ten pseudonim artystyczny który ma za zadanie jedynie szokować....

 

Aha i korzystając z okazji chciałbym dedykować naszym świeżo upieczonym narzeczonym jeden z najpiękniejszych rockowych kawałków:

Edytowano przez falconeyes

„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heidi88    48

ach tam czepiasz się - każdy orze jak może :P jest jeszcze młodziutka więc pewnie jeszcze zdąży się jej w głowie poukładać a myślę że niejeden książę spełniłby jej zachcianki z pocałowaniem ręki ;)

 

"oprócz pieniędzy narzeczonego warto mieć też swoje, które będą leżeć na końcu, a jego będę wydawała. Zawodowo chciałabym być niezależna, ale bogatego męża też warto mieć" Luxurii Astaroth

Edytowano przez Heidi88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Ja tam wolę nasze krajowe kobietki :D

Heidi widzę że przemyślałaś ;) ale wyżej nie dało się tego obiektywu skierować?? :D


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Każda kobieta ma swoje sekrety ,czekaj cierpliwie może zasłużysz na to o co prosisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Młode gwiazdki lubią czasem szokować wyglądem,wypowiedziami byle było zainteresowanie wokół jej osoby.Może to nie Heidi,bo gdzie o tej porze takie zboże(ojej ale mi się rymło) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

pedro podoba cię się tylko dlatego że to nie ja :unsure:

...bo gdyby to byłaś ty, to by się nie podobało, tylko kolega Pedro oszalał by z miłości - zresztą nie tylko on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Co do urody słowianek chyba nikt nie ma wątpliwości, ale ta pani to średnio wpada mi w oko, "walory" ma oczywiste, ale z całym szacunkiem, niegdyś natknąłem się na wywiad którego udzieliła pewnej stacji telewizyjnej i sposób w jaki się wypowiadała sprawił że "czar prysł", dodatkowo ten pseudonim artystyczny który ma za zadanie jedynie szokować....

Bo wy faceci tak macie - patrzycie tylko na oczywiste walory a potem wielce zaskoczeni jesteście -_-

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przecież sama wiesz, że każdy facet to wzrokowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jest specyficzny magnes na facetów, później poznają taką pannę i dopiero dowiadują się jaką jest naprawdę.

Sam makijaż to niby nic takiego, ale zobaczyć tę jedyną po raz pierwszy bez tego umalowania to dla nie jednego istny szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Tak, ja już poznałam co to zdanie "naturalna dziewczyna" oznacza ;) Makijaż, duży biust (dobrze gdyby był naturalny), długie nogi, długie włosy i tylko to się liczy -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozumiem,że to Twoje zdanie, ja się pod nim nie podpisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

...bo gdyby to byłaś ty, to by się nie podobało, tylko kolega Pedro oszalał by z miłości - zresztą nie tylko on...

Co masz na myśli pisząc to?? bo jedno wyklucza drugie


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Rozumiem,że to Twoje zdanie, ja się pod nim nie podpisuję

Większość facetów zaprzecza ale gdy przyjdzie co do czego to okazuje się że tak właśnie postępują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Elfie, zasada jest taka, że chłopakowi powinna się podobać jego dziewczyna, co więcej to powinno być odwzajemnione :)

Poza tym wyglądem jest przecież jeszcze osobowość, charakter, mentalność, nastawienie do życia...

Teraz mógłbym zacząć generalizować większość dzisiejszych dziewczyn, ale to niczego nie dowodzi. Jak ktoś wybiera to przecież dla siebie, a nie dla sąsiadów, kolegów... ble ble ble.

Sam wygląd jest wabikiem (dla obu stron), ale to nie jest jedyna wytyczna w wyborze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj