Polecane posty

Gość   
Gość

@Sean odkryłeś swoją piętę Achillesa? :o

...ostrzegałam.....a Ty co?

....swoją przemianą nie chcesz chyba wzbudzić tkliwości....? ^^

Żadna przemiana, żarty, dyskusja owszem, ale w  prostactwo i chamstwo nie ma zamiaru z żadnym burakiem wchodzić.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

a i tak za tyłek panne złapię że od razu wie czego chce, 

Zwiać prze Tobą  ..... :D  Kochajmy  zwierzaki    :D   https://www.youtube.com/watch?v=AbBufA1Qhho

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Meg znasz to "Krowa która dużo ryczy mało mleka daje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Wbił się na chate ale flaszki już nie przyniósł heh

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ha, dokładnie to samo mi powiedziała na ucho! :P

 

edit..

Nie chcę mówić na głos kto, ale pewnie wiesz o kogo chodzi ;)

 no pewnie że wiem,  toć to musiała być  twoja mamusia  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zazdrościć  Sean  Tobie? czego?  Nawet  ktoś  z Twojej drużyny  dość  dosadnie  Cie określił  :D

 

 

 

Kogo  teraz  chcesz  udawać?

No i po co? jak już musisz- bo lubisz nowe  wyzwania-  to  załóż nowe konto , przez  jakiś  czas  Ci  się  będzie udawać  ;)

 

Po prostu Nie  idź tą drogą 

Ty z twoim kolegą to jak Cyryl i Metody zawsze w parze,   :P  jak nie jeden to drugi swoje "mądrości" musi wykrztusić, jeden umie czytać a drugi pisać.   :lol:     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ty z twoim kolegą to jak Cyryl i Metody zawsze w parze,   :P  jak nie jeden to drugi swoje "mądrości" musi wykrztusić, jeden umie czytać a drugi pisać.   :lol:     

 

Ty to jednak masz zadatki na kiepskiego reżysera...

Uparcie  wierzysz że  masz talent  ,  a filmy  nie  wychodzą :P

Kolejne rozdanie ról widzę... Przemyślałeś to dobrze? jak dla mnie to aż nazbyt pochlebne, niegodnym... a i do świętości mi daleko... a Ty na kogo się teraz kreujesz? kogo będziesz udawał?

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Gdyby jakas dziewczyna mloda chciala sie dowiedziec czym charakteryzuje sie "prawdziwy mezczyzna" to w tym temacie znajdzie ta podstawowa wiedzę.Oraz 100zasad jacy powinni byc mężczyźni.


Kiedys moja profesor użyła okreslenia "Mezczyzna jest jak picie whisky z colą i lodem lub granie w hazard" Czyli,albo zrobi z siebie idiote albo pokaże,że jest inteligetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie chcą zdominować DZIEWCZYNY NA GOSPODARCE...... nie ma szans u nich na dziewczynę na gospodarstwie...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Ja tu jest królem

 no Twój nick  na to wskazuje 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

https://www.youtube.com/watch?v=zphkMkl09Qw.Nikt nie rozumie slow,a wszyscy wiedza o co chodzi.Ywa   Dalej ''gwiazdy'' tego forum obstawiajcie się w rolach.Swoje prywatne wojny przelewacie na forum .Macie miliony  postow rownie głupich jak te.Macie tyle możliwości pw,sms lub spotkanie oko w oko.Jestescie już chyba dojrzali i wiecie ze kazde zycie.wybor jest inny.Od razu uprzedzam stwierdzenie ze nie musze czytac tak samo jak Wy nie musicie pisać tych Sw dennych wywodow.Ywa masz racje.Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

Meg  dlaczego  zdominować??  ja  tylko  chciał  bym mieć dla  kogo  wracać do  tego  domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja pierdziele nawet imię przykręcą....

Przemyślcie wszystko....idę do pracy za kilka godzin wrócę...

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Meg  dlaczego  zdominować?? 

Damo ile godzin za kółkiem ? ;)

 

 

https://www.youtube....phkMkl09Qw.Nikt nie rozumie slow,a wszyscy wiedza o co chodzi.Ywa   Dalej ''gwiazdy'' tego forum obstawiajcie się w rolach.Swoje prywatne wojny przelewacie na forum .Macie miliony  postow rownie głupich jak te.Macie tyle możliwości pw,sms lub spotkanie oko w oko.Jestescie już chyba dojrzali i wiecie ze kazde zycie.wybor jest inny.Od razu uprzedzam stwierdzenie ze nie musze czytac tak samo jak Wy nie musicie pisać tych Sw dennych wywodow.Ywa masz racje.Popieram

Dla niektórych to jedyna rozrywka ,bądź ,że trochę wyrozumiały . :rolleyes:  Tak jak piszesz ,każdego życiowy wybór jest inny ... ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

od 3  dni  ani minuty...  szpitalu po 1 planowanym zabiegu  ...  w  środę  drugi.....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj przepraszam ....napisałam tak ,bo chyba pytanie które zadałeś było nie było do mnie ...lub mi coś umknęło ....sam widzisz ile się tu dzieje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 no pewnie że wiem,  toć to musiała być  twoja mamusia  :D  :D  :D

 

Pozdrowienia dla małżonki , dzisiaj niech na mnie nie czeka  :D :D :D

 

Nie ma się co dziwić jak taki mało domyslny, zresztą i to mi mówiła :D

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Marek no weź mi to wytłumacz ,jak to możliwe że Twoja żona i ten wyżej ? biggrin.png  Kupiłeś swojej żonie helikopter ? laugh.png

 

 

zakręcona zakręcona... 

Możesz  jaśniej ,to się odkręcę może ?rolleyes.gif

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj