dren42

Mocowanie tura 7211 a 6718

Polecane posty

dren42    1

Witam!

Chciałbym kupić tura do zetora 6718 ale nie jestem pewien czy mocowania będą pasowały od np. 7211, 7711 itp. Może ktoś z was już coś takiego robił lub orientuje się czy bedzie pasować. Konkretnie interesuje mnie tur Quicke jak w tym ogłoszeniu http://allegro.pl/ladowacz-czolowy-quicke-2300e-tur-zetor-7211-7245-i5049223572.html tylko nie mogę uzyskać odpowiedzi czy bedzie pasować mocowanie.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszek7011    10

Z tego co mi się wydaje to powinien pasować, a jeśli nawet nie to łatwo go dopasować, ja kupiłem tura quicke do którego sam dorabiałem mocowania do skrzyni, trochę roboty ale nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dren42    1

Mółgłbyś mi wysłać zdjęcia ze swojego tura, a konkretnie mocowania jak przerobiłeś do skrzyni?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez soltys13
      Witam 
       
      Koleżanka chcę zakupić  tura do  Ciągnika Zetor Proxima 60   Ciągnik  na gwarancji Kupiony w Agromie  
      Niestety  na starcie pojawił się problem.
      Problem  polega na tym że Agroma nie chce się zgodzić na montaż tura innego producenta niż Metal Fach bo ciągnik  jest  na  gwarancji u  nich  i po montażu innego   straci gwarancje .  Ona natomiast chciałaby innej firmy zachodniego producenta bo lepsze wykonanie jakość za podobną cenę . Mam wrażenie że tego tura chcą wcisnąć  na siłę.   Czy ktoś miał podobny przypadek  i  i czy to jest  narzucone odgórnie??  Jak to można ominąć ??
       
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj