Polecane posty

DUCH1986    3

Witam, czy ktoś z was coś takiego robił. Chodzi mi o to z takimi gumowymi walcami. Ma to być oddzielna maszyna, nie chodzi mi o przystawkę do kosiarki. Macie pomysł jak to wykonać? A może ktoś widział takie coś do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Ja to widzę w ten sposób  żeby dać coś w rodzaju podbieraka a dalej dwa gumowe walce. Kiedyś były na allegro takie maszyny z firmy talex coś w rodzaju kondycjonera i na tym można by oprzeć Twój pomysł


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Tylko gdzie zdobyc takie walce? Bo samemu chyba ciężko zrobić ;/ A może z jakiejś prasy? tylko tam mała średnic chyba będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Trzeba by szukać na złomowiskach maszyn z zachodu tam są takie cuda ostatnio na OLX widziałem cały zgniatacz pokosu do felli za 1500


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

to może faktycznie lepiej kupić od jakiejś kosiarki i trochę przerobić. Bo jakoś on  musiałby podebrać to z ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Tak, mówiłem już nie wiem czy dosyć jasno wytłumaczyłem że trzeba dać z przodu taki jakby kondycjoner palcowy który podbierze i poda na walce, kondycjoner taki jak robił np. famarol


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez miszka16
      Witam serdecznie. W związku z tym że przymierzam się do budowy obory z dofinansowaniem z PROW chciałbym na tym forum zapytać się. Czy jest ktoś  kto korzystał już z tego programu? I ewentualnie mógłby się podzielić swoim doświadczeniem jak również polecił jakąś firmę  która kompleksowo się zajmuje takimi programami i budową
    • Przez Dziuba
      Witam. Chciałem pszerobic swój kultywator na agregat uprawowy co sądzicie o dorobieniu wału packera??? A moze jakas inna opcja zdjecia moze ktos ma swojego cuda 😉 pozdrawiam 
       
    • Przez warchest
      witam mam na sprzedanie ładną tegą czysta słome z pokosu ze zniw 2018 woj mazowieckei powiat plocki tu zapraszam do zapoznania sie z ogloszeniem https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-slome-z-pokosu-2018-CID757-IDw87a7.html#8a15c69abd
    • Przez michalkowalski115
      Witam. Przymierzam się do odbudowy stodoły na starych fundamentach(są sprawdzone przez nadzór budowlany), jednak chce wymienić całą posadzke, ponieważ stara była popękana oraz nierówno wylana. W projekcie mam podsypkę piaskową zagęszczoną na 30cm, podkład betonowy na 10 cm, następnie folia z siatka i na to wylewka 4cm. I teraz mam kilka pytań: ile cm starego piachu powinienem wybrać? (projektant mi powiedział że tyle ile będzie podsypka plus wylewki, lecz wole o opinie kogoś kto miał w praktyce z tym do czynienia), Oraz czy po zagęszczeniu podłoża mogę od razu położyć folie z siatką i wylać posadzkę na grubość 14 cm betonu B25?  Zamówiłem już piach 120 ton, czy mniej więcej tyle powinno wystarczyć na 180m2?
      Pozdrawiam
    • Przez dzony9203
      Witam.
      Zastanawiam się nad zrobieniem ramy do bron ciezkich.
      Myślę aby domyślnie miała 6-7 pól, składana oczywiście. Pewnie hydraulicznie. 
      Będzie to ciągnąć ciągnik o mocy 80 koni.
      Z jakiego materiału radzicie zrobić ramę? Profil, ceownik czy może dwuteownik? Jak grubość ścianki?
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj