TheBociek1996

Nowy Case IH Maxxum i Puma/ Steyr Profi i CVT/ New Holland T6 i T7 na rok 2015/2016

Polecane posty

TheBociek1996    598

tylko że wy macie dane z amerykańskich stron, a jak wiadomo na kontynent Ameryki mogą być produkowane modele całkiem inaczej wyposażone niż na Europę.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

a kiedy będą w sprzedaży new hollandy t6 w polsce na kieleckich targach niema i

ch w nowośćiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Targów Agrotech w Kielcach w tym roku jeszcze nie było. 27-29.03 beda i powinnismy sie dowiedziec czegos wiecej


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

na targach w lublinie się pytałem to mi powiedział ze w kielcach moze będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7

Co roku zmieniają te modele, szału można dostać ciekawe kiedy wejdą do produkcji, wolałbym żeby wogóle nie weszły. Co oni poprawili? Jedynie elektroniki dowalili tyle co nie miara a wygląd jest okropny, Robili ładne t6 i t7 ale nie trzeba wygląd zmienić na badziewny, patrząc na tego NH to wydaje mi się że będzie bardzo mułowaty, jak te nowe JD ponieważ dadzą jakiś DPF albo inne gó*no. Zmieniają maski kabiny i dodają elektroniki ale konstrukcji wspomagania nadal nie zmienili, nadal jest 1 siłownik+ drążek normalnie jak w starym zetorze z XX wieku, ale oczywiście cena pójdzie w górę a jakość spadnie, no cóż teraz tak to jest pojeździć kilka tyś godzin i ciągnik do wymiany na nowy, bo teraz to tyle elektroniki że naprawiać nie będzie się opłacało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

już sam dach będzie praktyczniejszy, ponieważ będa miały oświetlenie tzw 360' w kwestii wyposażenia i elektroniki nic się szczególnego nie zmieni - nadaj będzie jej dużo, jeśli jej nie chcesz to kup sobie Farmtraka lub MTZa a najlepiej to konia :D CNH raczej nie odejdzie od Adblue i nie będzie żadnych filtrów. A jeśli ciągnik oceniasz po wyglądzie że będzie mułowaty to pozdro.
A, i co jest w złego w ich wspomaganiu?


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

a mi się z wyglądu podoba nowy t6, badzo fajnie światła i w sumie dach też fajnie wygląda. 

najgorsze to że nie będzie już 6 cylindrów w mniejszych modelach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7
Napisano (edytowany)

@TheBociek1996 Ja nie mam nic przeciwko elektronice, fajnie się pracuje i jest ok, ale wnioskując po zdjęciach to dadzą skrzynie AC i wszystko ok fajnie ale cena pójdzie dużo do góry i przepraszam za co ? za nową maske która wygląda okropnie, jedynie oświetlenie 360 jest to dobre rozwiązanie, w dodatku teraz już będą tylko 4 cyl a 6 to chyba w największym modelu t6. Teraz ma AdBlue ale nie wiadomo na jak długo, ponieważ teraz jest moda na filtry DPF a przez to ciągnik gorzej idzie. Jeśli chodzi o wspomaganie to sam sie przyjrzyj: http://www.grostracteurspassion.com/Actu/Nouveau-T6--le-voila-2207.html  drugie  zdjęcie, widać na nim że jest drążek i pewnie jest rozwiązanie jak w starszych t6 czyli jeden siłownik dwustronnego działania i drążek a mogliby zrobić w ten sposób http://olx.pl/oferta/john-deere-sera-7420-oraz-7520-os-przednia-CID757-ID3kEew.html

Edytowano przez kurde5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Napisano (edytowany)

to w t6 jest jeden siłownik? u nas w maxxumie są 2 siłowniki, zresztą na tych zdjęciach z linku tez widać że są 2 siłowniki

 

co do mody na dpf to nie ma na niego mody, 2 nowych maxxumach i t6 dpf nie będzie

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7

Możliwe że są 2 siłowniki, widziałem z bliska nh t6050 i tam był jeden siłownik i drążek, nwm może w tych nowych dali 2, ale drążek nadal jest nie wiem po co w t5 już nie ma i jest inaczej rozwiązane. Po prostu podobają mi się te t6 i maxxumy co teraz produkują a te nowe to średnio , każdy ma inny gust więc kłócić się nie będę, i te koła na zdjeciach jak by nie mogli dać takich jak w Case.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

pewnie o to ze na zdjęciach nh jest na wąskich kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7

Dokładnie, wąskie koła, mam nadzieje że wersje europejskie będą na normalnych bo teraz to nie wygląda na ciągnik do ciężkich prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

nie wiem jak obecnie ale kiedyś NH przód robiło na jednym siłowniku a case na dwóch, ot taka różnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598
Napisano (edytowany)

Przeciez rozmiary opon i producenta wybierasz podczas zakupu, mozesz sobie wybrac szerokosc 200mm w tyle, mozesz nawet 710

Edytowano przez TheBociek1996

Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

na szczęście nie w cnh

scr i dpf jednocześnie to bedzie miał jd, w cnh jest bez dpf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Temat cos ucichl, a u dilerow Case juz nie mozna zamawiac serii maxxum w 6 cylindrach, wiec w niedlugim czasie musza wprowadzić nowa serie maxxum, wersja Europejska NH t6 tez juz zaprezentowana na targach FIMA niedawno, ale oficjalnie Maxxuma nowego nikt jeszcze nie widział niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Na stronie NH jest juz nowy T6.
6 cylindrów tylko w najmocniejszym 150km.
Wazna zmiana: Wszystkie modele będą mieć jednakowy rozstaw osi i bedzie on dłuższy od obecnych 6 cylindrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Witam,

Mam pytanie skąd różnica w masach bliźniaczych modeli CNH?

 

 CASE Maxxum i Steyr Ptofi mają DMC 9500 kg, a NH T6 10500 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez kuba5150
      Szukam mechanika który zna się dobrze na serii case maxxum 51.. z pomorskiego. 
    • Przez rolnikokos
      Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników tych pras. Jakie są jej zalety i wady? Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej prasy? Miałaby docelowo chodzić w zestawie z new Hollandem T4 85km czy ciągnik da sobie z nią radę? Będzie prasować słomę, siano i sianokiszonkę. Dzięki mile za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj