Skocz do zawartości
News
Slowik1990

Opryskiwacz na 8h Jaki wybrać ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RAMZES9107    20

Ja 2 lata temu kupiłem uzywke na swoje 5 ha (wcześniej najmowałem) za pare stówek z 2000 roku. Wymieniłem przepony i zaworki w pompie, oraz wszystkie dysze i filterki. Po kalibracji chodzi idealnie z MF 255 i C328. Chodzi idealnie i nie chce nowego chociaz mysli takie przychodziły :) Na siebie zarobił juz. Ale druga sprawa był u mnie serwis biardzkiego do kosiarki. Pytałem gościa o to po co mu tyle lanc na aucie, opowiedział mi że lance w 500 litrowych nie wytrzymuja i cały czas jezdzi i wymienia na gwarancji. Pytałem go o model który mnie interesuje czyli 400/12 i mówił że chyba najlepszy jaki mają z zawieszanych i stabilizacja belki działa idealnie. Co do firmy Demarol zawsze kupuje u nich jak decyduje sie na nową maszynę i szczerze polecam :)

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

pikul139    0

Opryskiwacz zawieszany KWAS 400l 12m nie Biardzki Jar-met Tad-len
dzisiaj, 06:11 Twoja odpowiedź
Dodatkowe wyposażenie:
- zawór stałociśnieniowy
- głowice 3-pozycyjne
- pompa 145 l/min
- podnoszenie hydrauliczne belki
- system do płukania instalacji
- boczny rozwadniacz
- stabilizacja hydrauliczna
- oświetlenie jjaka jest cena tych opic dodatkowych która z tych firm oferuje dobry produktbrozn są opinie szukam 400 l12 metrów albo jar met albo rad len .albo birnacki . a co to za firmą kwas bo też spotkałem się z taką .jak wyglonda ten rozwadniacz we wlewie birnacki oferuje to. i która z tych firm ma najlepsze końcówki wykonanie i stosunek ceny do jakości . opryskiwacz rocznie będzie pryskal jakieś 10 ha 2 zabiegi w roku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.