Skocz do zawartości
ursuson

Orbitrol do mf 255 lub ursusa 3512

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
3512
ursuson    2

Jaką wydajność powinien mieć orbitrol do tego ciągnika.Możecie podać modele odpowiednich orbitroli.

simson2812    364

A samemu robisz wspomaganie? Jaki siłownik zamierzasz zamontować?

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Wiadomość z agroFakt.pl

simson2812    364

a jaki siłownik? i czy tak jak jest w zestawach na dwa małe czy jeden dłuższy?

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek281
      Witam, posiadam Ursusa 2812 ze wspomganiem na orbitrolu, wszystko działało dobrze i lekko, ale ostatnio ciągnik stał kilka godzin na dużym słońcu i kiedy do niego wsiadłem mogłem kręcić kierownicą przy wyłączonym silniku bez reakcji na kołach, a po zapaleniu wspomaganie prawie nie działa, chodzi strasznie ciężko, a kierownicą jakoś szarpie. Czy to może być wina oleju? Na pewno długo nie był wymieniany.
    • Przez Pawel0418
      Witam,otóż mam taki problem rozebrałem orbitrol taki jak na zd i wymieniłem tylko oringi bo ciekł i jak go złożyłem i podłączyłem to  kierownica zaczęła się sama kręci jak jej dotknę.Siłownik sie nie rusza pomimo ze kierownica się kręci. przedtem wszystko było ok 

• Przez kot003
      Witam, posiadam ursusa 4512 i chciałbym założyć do niego wspomaganie. Dostępne są dwie wersje jedna z orbitrolem druga bez.
      https://www.olx.pl/oferta/wspomaganie-mf-4-cylindrowe-ursus-4512-pochodne-CID757-IDkVV7m.html#d80854f57c
      https://www.olx.pl/oferta/wspomaganie-ukladu-kierowniczego-kpl-ursus-4512-mf-4-cylindry-CID757-IDq7j2l.html#d80854f57c
      Tata bardziej skłania się do wersji bez orbitrola ze względu na prostszy montaż, ja jednak chyba wolałbym wersje z orbitrolem ze względu na to że te ciągniki są do niego przystosowane i posiadają wszelakie miejsca do montażu. Pytanie która jest lepsza i jakie są różnice?
    • Przez emattti
      gdzie sie znajduje zbiornik plynu do wspomagania kierownicy w ursusie 5714?

• Przez knapers85
      Witam, kilka dni temu zauważyłem, że z pompy wspomagania 4512 delikatnie cieknie olej. Dokręciłem wszystkie śrubki(ponieważ pierwszą diagnozą jest sprawdzić połączenia śrubowe a część śrub - głównie w deklu górnym była nieco poluzowana)i jakby wycieka nieco mniej, ale problem nie ustąpił.

Mam więc kilka pytań:

1. Co może być przyczyną tego wycieku? Uszczelniacze?

2. Czy ktoś posiada zdjęcie pompy w częściach wraz z opisem części składowych i zechciałby podesłać screeny?

Dodam, że wspomaganie działa bez zarzutu, tylko ten wyciek okropnie przeszkadza.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.