Skocz do zawartości
lukbud

Pokazowe Wędzenie kiełbasy na wiejskiej !Cheppening!

Polecane posty

lukbud    14

Szukam chętnych z lubelszczyzny na zrzutkę po 2zł lub 5 zł na prosiaka na strajk 19.02.

Powaga wezmę wędzarke  i wogóle.

Wiadomość z agroFakt.pl

Szymi40    373

Zbierz  drugie  tyle  dla ministra  finansów  - tusz  pod  jego nosem  na pewno  łapę  wyciągnie  po podatek.....   w  tym kraju    płaci się  podatki  od  podatku.   

tespis17    21

Jak dojadę do jedną zjem a tuzin możesz rozdać oczywiście za moją kasę. Jeszcze jabłka mogliby rozdawać.

muoodyy    2

płd wlkp właśnie na 19.02 szykują sie na protest we warszawie. jedziemy autobusami. niech jest nas jak najwiecej

Robertkujawy    66

Uważam że zabolało by jak byśmy teraz rzucili ba rynek za darmo to co nam zostało w magazynach Przecież cebuli i ziemniaka jabłka nie sprzeda a jak to za grosze .Markety by się zapłakały i obrotu by nie było

lukasx21    125

Popieram bardzo dobry pomysł, pokażmy ludziom że nie jesteśmy takimi burakami jak nas media kreują, ale porządnymi obywatelami którzy walczą o to co się należy i też potrafią dać coś od siebie

Robertkujawy    66

Dzisaj tak powinniśmy walczyć Na mrozie tracenie zdrowia nic nie da

I oczywiście głosy nie na PSL tylko np na Grocką wsadzić im minę do pałacu i sejmu Przecierz gospodarkom i tak nikt oprucz Merkel nikt się nie przejmuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?