Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Toxic    0

Od pewnego czasu zaczął mi rdzewieć silos zbożowy przy samym dole. Czyściłem, malowałem ale po jakimś czasie znowu wyszła rdza. Macie moze jakiś pomysł co z tym można zrobić? :P

Toxic    0

Był betonem u innego właściciela. U mnie nie jest niczym oblany. Czym by było go dobrze oblać?

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtek8244    5

Ja mam silosy i po montażu ich niczym nie oblewałem, bo firma która montowała mi zbiorniki mówiła że nie warto niczym oblewać, bo po oblaniu betonem i tak między beton a silos woda wleci i będzie korodować. Właśnie się zastanawiam kto to wymyślił żeby oblewać silos betonem? blacha ocynkowana powinna długo wytrzymać bez takich zabiegów typu oblewanie spodu silosu. Napisz jakie prace wykonałeś żeby zabezpieczyć silos przed dalszą korozją, ja to bym tą korozje wyczyścił i zrobił barankiem do podwozi samochodowych bo malując farbą może być marne zabezpieczenie ale nie jestem zbytnio specem w tych sprawach ale moim zdanie powinno pomóc.

donweter1989    180

Norma. Podstawowy błąd to betonowy kołnierz wokół silosu. Nie ma bata, że po pewnym czasie beton nie odstrzeli od blachy. Nawieje tam pyłków, wody naleci i po pewnym czasie wygnije dziura. Dobrze posmarować lepikiem, na to papa termozgrzewalna i po kłopocie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się