Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
PronarekP5

Zaczep dolny Fendt kula ,separator kurzu Fendt 700,400

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
PronarekP5    32

Witam ,mam na sprzedaż zaczep dolny do fendta seria 700 nie jestem pewien czy do 400 podejdzie , zaczep kulowy średnica kuli to 80mm montażowy solidny o dużym nacisku chyba ok 3 ton , posiadam również separator kurzu oryginalny fendtowski - taki duży grzyb na rurę ssaca powietrze zamiast samej siatki w środku kręcący wiatraczek separujacy kurz i grube zanieczyszczenia . Ceny do uzgodnienia odpowiedz poprostu s postach poniżej . Zdjęcia dodam jak tylko zrobi i będę miec chwile czasu żeby wrzucić.

Edytowano przez PronarekP5

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

PronarekP5    32

Właśnie cena... Nie chce zedrzeć ani za pól darmo oddac - nowy taki pytalem w korbankowie ale cieńszy słabszy to ok 5 tys netto zaczep jest kompletny i są wszystkie mocowania . Czekam na propozycje ceny , ale ok 1-2 tys zł które proponował mi dealer korbanka uważam za Malo . Myślałem o okolo 3 tys nie wiem czy nie za dużo ale mysle ze od polowy to dobra cena z tym ze jest solidniejszy od nowych .

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez baoo
      Witam... czy ktoś posiada lub wie kto może mieć podłogę ursusa 1014 itp. Bo mi trochę pogniła i szykuję sie wymiana. Chodzi mi o sam środek. Na dołączonym zdjęciu pod nr 1.

• Przez pawel7711
      Witam , posiada ktoś taką "oponę" na tą felge? ew posiada 2  felgi z oponami podobnego rozmiaru

• Przez yacenty
      Witam,
      sprzedam modele maszyn rolniczych firm: SIKU, Bruder, Universal Hobbies.
      Skala: od 1:87 przez 1:32 do 1:16.
      Modele metalowe najwyższej jakości,

Więcej informacji: http://www.agro-modele.pl

Ceny: od 8PLN
      Kontakt: 600 655 997 lub przez formularze w sklepie

Zapraszam na zakupy!
    • Przez peterson
      Cześć, 
      Sprawa wygląda następująco. Lemiesze w moim pługu Kverneland'a są już dosyć mocno zajechane, ale mam nadzieję, że przetrwają jeszcze trochę. Po sezonie są do wymiany na 100%, więc chcę Was zapytać czy może orientujecie się gdzie dostanę je w dobrej cenie ? Jakbyście chcieli zobaczyć w jakim są stanie to zamieszczam zdjęcie. Od razu mówię, że nie poszukuję czegoś z niskiej półki tylko z średniej.
    • Przez Karol2121
      Interesowałby mnie prasa Famarol z 511 w bardzo dobrym stanie najlepiej ta z zielonych

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.