Skocz do zawartości
asharot

AGROTECH 2015 - XXI Targi Techniki Rolniczej w Kielcach

Polecane posty

WHATEVER

Simmi    92

Mam pytanie. Czy jedzie ktoś z okolic Poznania lub jeśli byłoby kilka osób chętnych, czy nie chciałyby się one ze mną zabrać? 

lew908    207

Ktoś w piatek się wybiera ? Może jakieś spotkanie przy ursusie ?

Wiadomość z agroFakt.pl

lew908    207

Widział ktoś dzisiejszą akcje jak w sawickiego jajkami rzucał gościu ?

kserkses    2

Mam prośbę do obecnym na agrotechu,

jeśli to możliwe to proszę o zerknięcie na stoisku MANDAM-u Hala A, stoisko A6

na numer fabryczny

TAL-C 3,0 m z wózkiem transportowym

Z góry dziękuję

LubieTosty    4

witam ja też sie wybieram w niedziele do Kielc będę jechał z Bytomia do Kielc ,  może jest ktoś chętny żeby się zgadać na targach ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez rafal11195
      Pisze w imieniu kolegi który poprosił mnie o dodatnie tematu.( sory za  Błąd w temacie , powinno być MGR).

"Witam poszukuje chętnych rolników z województwa Łódzkiego do wypełnienia bardzo krótkiej ankiety o ciągnikach rolniczych, potrzebne mi to jest do pracy magisterskiej z góry wszystkim serdecznie dziękuje."
      https://www.ankietka.pl/ankieta/205334/ankieta-na-temat-wyposazenia-gospodarstw-rolnych-w-ciagniki-rolnicze-w-powiatach-woj-lodzkiego.html
    • Przez kacsio
      Witam nie wiem czy dobrze trafiłem szukałem takiego tematu lecz nie znalazłem nic w tym stylu. 
      Mianowicie jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego . Trochę źle wybrałem... ale czasu nie cofne niestety. 
      Szukam szkoły związanej z rolnictwem mechanizacją rolnictwa a jeżeli nie szkołę to kursy . Co byście polecili ? i czy wogóle są takie kierunki obecnie mam 20 lat.

• Przez Artaban
      Cześć! Jaki pług 2+1 polecacie? Chcę aby nie był na sztywnej ramie tylko resory, itp. Nie potrzebne mi obracane. 

Może ktoś ma do sprzedania takie? Województwo Podlaskie, okolice Gajewa, Knyszyna. Ważne żeby nie były "skoszone" i główne ramy były całe.