Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Pompka zasilajaca podaje paliwo caly czas gdy silnik pracuje

Edytowano przez Agrotech1111

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Ale przy zapchanej pompce będzie się zapowietrzał pod obciążeniem. A zapala dobrze na zimnym silniku? może szybciej pompa winna nierównej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0277    2

Pompa nie pada z dnia na dzień , wtryski prędzej ale przy wyższych obrotach powinno się wyrównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cpanek    3

witam przyłącze się do tematu aby nie rozpoczynać nowego mianowicie w moim mf 3060 gdy silnik jest zimny obroty są w normie pracuje równo na około 6x100 obr/min ale gdy sie rozgrzeje obroty wzrastają na 12-13x100obr/min a regulacja gazu ręcznego jest na minimum co może być przyczyna może ktoś miał z takim czym do czynienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rytelek    0

sprawdził bym świece płomieniową może przypuszczać paliwo do kolektora i też będzie nie równo pracował, znajomy miał tak w mtz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wtedy będzie na czarno dymił. Przyczyn nierównej pracy może być cała masa. Najprostsze to wtryskiwacze, lejące lub zapieczone końcówki. Mogła się któraś zapiec. Potem sama pompa wtryskowa może nie domagać a na końcu któryś z cylindrów może mieć niższe sprężanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2001rolnik    0

Witam mam problem ze swoim massey ferguson 3080 tak jakby nie równo pracuje na wolnych obrotach i tak do 1700obr powyżej już równo na ciepłym silniku tak jakby mniej jest takie charakterystyczne stukanie wymieniłem końcówki wtryskiwaczy okazało się że na 6 wtrysków 5 lało Ale to nie pomogło przestał tylko podkapcać na niebiesko.Prosze o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurus144    0
Dnia 22.01.2020 o 21:38, 2001rolnik napisał:

Witam mam problem ze swoim massey ferguson 3080 tak jakby nie równo pracuje na wolnych obrotach i tak do 1700obr powyżej już równo na ciepłym silniku tak jakby mniej jest takie charakterystyczne stukanie wymieniłem końcówki wtryskiwaczy okazało się że na 6 wtrysków 5 lało Ale to nie pomogło przestał tylko podkapcać na niebiesko.Prosze o pomoc .

Witam ma podobny problem rozwiązałęs kolego co było przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozef3065    0
Dnia 28.03.2022 o 11:39, jurus144 napisał:

Witam ma podobny problem rozwiązałęs kolego co było przyczyna?

Witam ma podobny problem na 3065  rozwiązałęs kolego co było przyczyna?

Pompa I wtrysk jest po remote .I to samo jak pred remondem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozef3065    0
Dnia 22.01.2020 o 21:38, 2001rolnik napisał:

Witam mam problem ze swoim massey ferguson 3080 tak jakby nie równo pracuje na wolnych obrotach i tak do 1700obr powyżej już równo na ciepłym silniku tak jakby mniej jest takie charakterystyczne stukanie wymieniłem końcówki wtryskiwaczy okazało się że na 6 wtrysków 5 lało Ale to nie pomogło przestał tylko podkapcać na niebiesko.Prosze o pomoc .

Witam ma podobny problem na 3065  rozwiązałęs kolego co było przyczyna?

Pompa I wtrysk jest po remote .I to samo jak pred remondem!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj