Maniek333333

Bialorus Jumz-M6 - pompa hydrauliczna .

Polecane posty

Witam =)

 

 

Mam pewien problem z pompa hydrauliczna otoz , podczas gdy ciagnik jest odpalony i chce wlaczyc pompe hydrauliczna , tym wichajsterkiem w srodku kabiny , slysze zgrzytanie i nie chce sie ona zalaczyc , (czasami sie zalacza)  . Wiecie moze w czym tkwi problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

Sprzęgło wyciskaj do końca niskie obroty silnika jak najniżej jak się da i wbijasz wom .lub już jest tak tuleja przesuwna obrobiona że nie chce się załączać A wersja to rolnicza czy budowlana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

to już służy jako Ciągnik rolniczy czy koparka i czy masz wom z tyłu ciągnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Problem tkwi że tam że tak powiem w braku synchronizacji tych zebatek czasami ci się uda ale nie zawsze trzeba po prostu gasić ciagnik (wyłaczyć jest łatwo pompę hyd) tak samo cięzko właczyć sprężarkę w ciągniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

Problem jest bo niema synchronizacji to racja ale jak się zejdzie z obrotów silnika to dość sprawnie można wbić wom Pracuje Jumzem z prasą to wiem jak jest dobrze załączać wałek to nie pompy tylko prasa i najczęściej idzie to z nogi bez zgrzytu gasić i zapalać to by mi prądu zbrakło co raz odpalać . ten wom jest tak dobrze włączyć jak kolega wyżej sprężarkę w MTZ . pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli z tego wszystkiego wynika ,ze pompe trzeba wlaczyc przed urochomieniem ciagnika ? .

GucioJumz tak posiada walek przekaznika mocy czyli poprostu WOM .

Jak juz tak dobrze zrozumialem to nie wada pompy, lecz zla synchronizacja ukladu zebatego , wynika z tego ,ze wszystkie Jumzy maja tą oto wade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Masz nie wyregulowany drugi stopień sprzęgła , aby ustawić drugi stopień wkręcasz do oporu trzy śruby ze sprężynami na docisku i odkręcasz 1,5 obrotu .

A pompe hydrauliczną załancza sie z lewej strony przy silniku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

    • Przez Runder
      Pompa w FM3095 była regenerowana i paliwo nie dostaje się do niej, nawet przy pompowani ręcznym. Pompa była sprawdzana na maszynie i działa w 100% dobrze. Ciagnik wczesniej jezdził na dobrej jakości opale. 
    • Przez wasil10
      Witam! Potrzebuję pomocy co do pompy p 120 biardzkiego. Mianowicie podczas pracy mocno stuka i faluje ciśnienie równo z tym stukaniem. Membrana i przepony wymienione na nowe. Zaworki całe. Co może być tego przyczyną? Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj