Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luke16

PZ FANEX 500 przeróbka na rozkładanie hydrauliczne?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ma ktoś może taką przetrząsarkę i przerabiał ją z rozkładania ręcznego na hydrauliczne? Jakiej długości powinny być tam tłoki? Ogólnie też jakie zastosować? Z góry dzięki za info :)

Edytowano przez Luke16
PS: na przyszłość: miło by było pamiętać o tagach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Siłowniki jak najcieńsze żeby były jak najlżejsze i najtańsze ;) 

 

 

a7bd5c096c4904ce3b8817011da35fc2_0x0.jpg

 

Tutaj jest hydraulicznie składana, w Twojej też są już miejsca do mocowania siłownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

U mnie w tych miejscach są sprężyny do rozkładania ręcznego wystarczy zamienić. Tylko właśnie gdzie takie tłoki kupić :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez grgrzes80
      Jestem bardzo zadowolony z ładowacza UNHZ 500 i mam pytanie czy ktoś ma informacje czy gdzieś są dostępne nowe tego typu ładowacze ? Do polskiego cyklopa nie jestem przekonany , a unhz-a nie mogę znaleść nowego .
    • Przez agronomek
      Witam , mam pytanie, czy ktos robil nadstawki do mx 500 tak zeby weszlo do niego 1000kg mocznika?chodzi mi o wytrzymalosc konstrukcji ..?
    • Przez koszos1
      Witam. Posiadam prasę Claas Variant 180 od 3 lat, do tego sezonu wszystko chodziło ok, a w tym sezonie wyjechałem na pole i prasa nie chce "sciskać" bel, zwija wszystko OK tylko snopki są miekkie, zamówiłem już elektryka i posprawdzał instalację i twierdzi że od strony elektrycznej wszystko jest ok, prasa chodzi normalnie tylko regulując siłę ścisku zakresem od 1-5 to nic nie daje, zegar od ciśnienia również niewiele wskazuje, podnosi się troszkę wskazówka i to wszystko, dodam tylko że w poprzednich sezonach jak zapełniała się komora to wskazówka zegara wychodziła z zielonego pola. macie może pomysł co to może być??
    • Przez bzykuu
      Witam Posiada ktoś może sieczkarnie do kukurydzy PZ 80s? Poszukuje jakichś zamienników noży ścinających takiego typu jak na zdj. Zamienników ponieważ oryginały kosztują po 500zł sztuka. Orientuje się może ktoś gdzie można takie dostać?

    • Przez Zet7211MF6140
      Witam
      Chciałbym się zapytać zrobić aby ładowacz więcej kg podnosił. Niby powinien ok 1t dźwigać a 650kg max teraz podnosi. Ładowacz jest zamontowany na Zetorze 7211. Sprawdzałem ciśnienie na wyjściach hydraulicznych i ma odpowiednie. Co może być nie tak?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj