MateuszZoto

Zamek do kabiny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

He Sprecyzuj bardziej swoje zapytanie bo w tym momencie nikt Ci nie będzie w stanie pomóc.

Przede wszystkim podaj markę ciągnika :)

Pozdrawiam :)

damianXXL    26

Jaki masz zamek w tej kabinie??? Taki jak w załączniku??? To za grosze kupisz w żelaźniaku lub na ruskim bazarze. Może sie wysilisz i napiszesz dokladniej jaki zamek do jakiej kabiny, my tu nie gramy w kalambury.

post-65714-0-14190700-1423812036_thumb.jpg

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

MateuszZoto    5

ursus c 360 chyba widać jaki dział? kabina nie wiem co to za model ake ursus16 też taką ma, chyba Sokółka

romek6340    206

Popytaj czy podzwoń do sklepów stacjonarnych/internetowych albo do któregoś producenta kabin. Taki jak dawniej raczej nie będzie ale coś powinieneś dopasować. Możesz też pójść do ślusarza itp i jakiś prosty zamek może dorobi.

banan575    104

pictures%5Cbigfoto%5C80368916.jpg DO 15919-16945-large.jpgSOKOLKI

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez mf21
      Witam posiadam przyczepę Autosan D47 .Dzisiaj załadowaliśmy na nią gruz podpieliśmy pod MF 3070 i zaczeliśmy kiprować no to wiadomo gaz i kiper no to zaczyna kiprować dojdzie tak mniej więcej do połowy i się zatrzymuje ,myśleliśmy że to wada ciągnika więc podczepiliśmy pod 60-tke na szybko złącze i to samo i nie potrzebnie teraz zmieszaliśmy olej ale jaka może być tego przyczyna? A i dodam do tego że jeszcze w grudniu 2018 z bukowym drzewem dobrze naładowanym szło kiprowanie do samego końca.;Proszę może o podanie przyczyn,mieliście może tak?
    • Przez armin089
      Witam, w swojej 60-tce posiadam taka kabinę jak na zdjęciu poglądowym. Chciałbym się dowiedzieć jak się nazywa ta kabina, ponieważ chce dokupić do niej wszystkie gumowe uszczelniacze które są między kabina a maską i błotnikami. Może ktoś wie czy w internecie są dostępne takie gumy?

• Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
    • Przez wojtek123
      Witam

dzisiaj założyłem nowe siedzenie ze sklepu i mam mały problem bo za wysoko się siedzi i trochę się nie wygodnie jeździ..

Może ktoś zakładał nowe siedzenie i jak u was ono pasuje??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.