Polecane posty

Damian44    1

Kupię jak w temacie JD6200. Interesuje mnie ciągnik do 55tyś. Może wiecie coś o takim sprzęcie (wartym polecenia) to proszę o info. Pozdrawiam Damian

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaelo90    0

witam. ogolnie marka jd jest godna polecenia ale wszystko zalezy od stanu technicznego w jakim znajduje sie sprzet...zazwyczaj jest tak ze im wiecej sie wylozy kasy podczas zakupu tym lepszy sprzet...raczej okazji nie ma...posiadam 2 jd wiec jak cos to pytaj konkretniej...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian44    1

Posiadasz do sprzedania 6200? Ostatnio oglądałem jednego... Wiem że im więcej wydam tym lepszy sprzęt (chociaż nie zawsze tak jest) ale chcę zostawić jakiś zapas gotówki na ewentualne i nieoczekiwane niespodzianki. Od czego zależy wersja sterowania podnośnika, niektóre są okrągłe a inne tzw myszka. Na początku myślałem że zależy to od rocznika ale w roczniku '95 ostatnio widziałem okrągłe a w '93 myszkę. Następnie skrzynie biegów... którą lepiej wybrać czy z biegami pod obciążeniem bez sprzęgła czy ze sprzęgłem? Szwagier ma trzy JD tylko wszystkie od nowości więc z używanymi nie bardzo obcował a i w tych jeszcze nic mu nie padło i powiedział że ta seria6x00 ma jedne z lepszych silników i ogólnie bardzo trwałe są... Po awatarze widzę że masz 6300 powiedz mi jakim pługiem nim robisz?

Edytowano przez Damian44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaelo90    0

nie posiadam na sprzedaz ciagnikow. a podnosnik w kazdej wersji jest w wersji ehr, a roznice w tym czy jest to myszka czy to kolko to tylko kwestia wygody. ja osobiscie wolalbym myszke bo jest wygodniejsza i we wszystkich nowych ciagnikach takie dalej stosuja. skrzynia biegow to jest dluzszy temat , bo nie wiadomo do czego ten ciagnik ma sluzyc, jesli do ciezkich prac to bez biegow pod obciazeniem pracy sobie juz nie wyobrazam, ale trzeba sie liczyc z tym ze naprawa w przyszlosci moze byc drozsza. aczkolwiek te skrzynie wytrzymuja bardzo duzo pod warunkiem ze dba sie o olej. posiadam dwa jd 6300 i 6110. jestem bardzo zadowolony, tylko szkoda ze nie posiadaja klimy. ciagniczki naprawde dobre. jesli chodzi o orke to to 6300 chodzi z plugiem 4 skibowym na ciezszych ziemiach i piata skibe dokladam na lzejszych. plug agromasz U006. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian44    1

Czas pokaże bo teraz wyskoczył mi jeszcze wyjazd za granicę do bydła i dozbierać :) mam nadzieję że coś w maju będzie ciekawego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj