Skocz do zawartości
Hubert21

Tarczę do cięcia metalu

Polecane posty

Ja używam tarcz do cięcia z napisem  INOX są one do stali nierdzewnej i nimi się dłużej tnie niż tymi zwykłymi bo są twardsze

Tomasz78    667

Jak do małej to tylko do kwa sówki 1mm lekko dla szlifierki choć droższa w zakupie ale na długo starcza i trzeba umiejętnie sie obchodzić aby nie pękła.BHP.

piotrp88    49

Kupuję na allegro chinole po 1-1,1zł, nie widzę różnicy z tymi ze sklepu za 4-5zł.

kamciow    87

ja korzystam z tarczy z napisem INOX. w przeciwieństwie do innych tarcza wchodzi w metal, a nie leci tylko dym i tarcza się kurczy

Abdre, jak najbardziej :)

Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

kubaguzik    157

nie kupuj zadnych silwerow andre falon techów i innych siuwaxów. Pferd, tyrolit, wurth ew. klingspor. Chyba, że tniesz raz od swieta i ci nie zalezy. wybór należy do Ciebie

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

MFrolnik26    94

W stosunku jakość do ceny uważam że najlepsze są KLINGSPOR np. 125x1 kosztuje około 2.30 a taka tacza wytrzymuje dłużej niż 4 po złotówce.

rolstudent    104

potwierdzę. ostanio cielem ceownik 280. to na metr cięcia z użyłam 9 tarcz 230. jakus tanich pokskich. a jedna tarcza pferd przeciemem 4 metry. różnica jest mega. osobiscie tarcz 125 prawie nie używam.

michal1993    363

Ja używam Andre ProLine i jestem zadowolony, EcoLine to już nie to.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

kylon    0

ja natomiast używam tarcz do cięcia szlifowania ,marki NTS i DREL dobre sprawdzone

3058.jpg3060.jpg3727.jpg

wypelniacz_ofirmie.gif

Edytowano przez kylon

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ursus-moc
      Witam ile ma normal powinno być ciśnienia na rozgrzanym silniku na połowie zielonego?
    • Przez Mares
      Witam.Jaką polecacie spawarkę na potrzeby w gospodarce tzn. coś nadpęknie lub się urwie w jakiejś maszynie to żeby to przyspawać.Najlepiej żeby cena nie przekraczała 800-900zł.Czekam i z góry dziękuje za pomoc.
    • Przez filip94lemken
      Witam, bede wlasnie kupywal sprezarke, chcialbym posluchac waszych rad czym kierowac sie wybierajac sprzet, chodzi mi, aby byla dobra do malowania maszyn, i lakierowania i utwardzania cena do ok 500zl
    • Przez MarcinKoczewski
      Witajcie mam na oku za nie duze pieniądze kupić tura  na linkę do c360 
      I tu Mam dylemat idą te plozy  pod ciagnikiem jakie macie zdanie o tym 
      Da się jakoś wyżej umocowac  czy coś w tym stylu  chodzi mi o te plozy  
      Bo widziałem ze to strasznie nisko 
      Przy orce się nie  zawisnie  ?
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.