News
kubaguzik

Sprzedam części przetrząsacz KUHN GF452T

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daaniel766
      Jak w tytule. Sprzedam basen na Mleko 300l pod 230V woj łódzkie. Wszystko sprawne, bez wad ukrytych. Zainteresowani niech odezwą się pod postem Pozdrawiam
    • Przez NewVario
      Witam wszystkich, posiadam opryskiwacz KUHN NODET TOP TRAINER 3000L zakupiony ze sterownikiem KVx. Posiada on własną hydraulikę. Po włączeniu wałka WOM udało mi się sterować hydrauliką. Co prawda nie wiem co oznacza system G.V. matic i jak działa, jednakże po ustawieniu zaworów jak na dołączonym zdjęciu: nie chce pryskać, nie działa sterowanie sekcjami. Nie wiem czy robię coś źle? Komputer ustawiony jest na tryb auto.  Nie wiem co też zrobić po wyłączeniu wałka i komputera, leje mi się z końcówek ciecz (kapie) .
      Prosiłbym o pomoc.

• Przez Matik7171x
      Witam. Gdzie dostanę w Internecie takie noże do rozrzutnika Deguillaume?

• Przez orczyk79
      sprzedam nieużywany siłownik hydrauliczny ys-5/75 - stan jak na zdjeciu. Kupiony tutaj: https://podniesto.pl/produkty/hydraulika-silowa/silowniki - ciagle jest na gwarancji. Cena do negocjacji.  Odbiór okolice Nowego Dwóru Mazowieckiego. Stan jak na zdjęciu.

Zainteresowanych prosze o kontakt na priv.

• Przez ceston
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 1014 bo nigdzie nie mogę znaleźć chodzi głównie o schematy hydrauliczne.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.