Patrick345

Kierownica C-330

Polecane posty

Cichy007    0

A w agromach sie pytałeś? Jak tam nie mają to poszukaj w necie może coś znajdziesz.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

niedawno wymieniałem to tylko w mf 255 koszt to 3 zł można to kupić w prawie każdym sklepie z częściami do maszyn


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Musisz tę śrubkę odkręcić i gitara.Jakby ciężko schodziła to tylko w nią nie wal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Tak jak napisał @toendt nie wal tylko jak masz użyj ściągacza.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowca    0

Witam wszystkich użytkowników.

Mój problem polega na tym że mam c-330 i kierownice od c-328 na frez a chciałem zmienić na kierownice na klin do c-330 tylko nie wiem jak to zrobić.

Za wszelkie odpowiedzi dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil963    0

ma ktoś sposób jak zdjąć kierownicę w Ursusie c330

 

P.S. mam kierownicę na klin ale nie mogę jej zdjąć bo coś mi ją blokuje :( a muszę wymienić rączkę od gazu bo słabo była zespawana i się ukręciła na spawie

 

Jak nie ten dział to proszę o przeniesienie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pospawac (nie pokleic ) jeszcze raz :) a jak sie nie da to wyjac zaslepke na srodku kierownicy, o ile jest ( mocny noz, ostry srubokret), potem wyjac zawleczke, i idkrecic nakretke koronowa. I w tym momencie albo zalac jakims odrdzewiaczem i czekac przez noc i szarpac albo na zywiol ciagnac sciagaczem odrazu ale plastik na kierownicy sie troche odkdztalci ale pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc360    12

na AF był patent z kawałkiem rurki przeciętej na pół który zakłada sie pod kierownice i skleja taśmą i dopiero za tą rurke trzeba łapać ściągaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil963    0
Napisano (edytowany)

olej nie pomaga bo prubowałem nawet nie wiem gdzie on się tam miejści bo dużo wlałem a nigdzie nie wylatuje :P

 

ok dzięki za odpowiedzi ale może ktoś jeszcze się wypowie

Edytowano przez Kamil963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Olej jest gęsty więc do tego celu średni się nadaje. Najlepiej płyn hamulcowy lub jakieś wd-40 nawet ropa lepiej spełni to zadanie i co może zdawać się dziwne woda tez będzie ok


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dadi2498    4

witam panowie, mam pytanie od czego może pasować kierownica do ursusa c-328, kierownica mi się urwała, a nigdzie nie można kupic, od czego mógłbym dopasowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xsardas18
      czy jest możliwe wspomaganie w C-330
    • Przez Aleksander4589
      Potrzebuje Schemat podłaczenia orbitrola OSTRA TGL 21534 16 MPa
    • Przez Damian3211
      Mam Ursusa C-330 z kolumną kierowniczą od C-360. Zalety to to, że się lekko kręci, a wady to to, że trzeba dużo kręcić, aby skręcić. Postaram się wrzucić fotki, choć nie obiecuję. Jeśli kogoś nurtują pytania, to czekam. Pozdrawiam
    • Przez qaz1
      witam Was.
      mam problem z przednimi kolami i kierowaniem moim ciapkiem problem polega na tym, ze prawe kolo skreca tak jak powinno podczas ruchu kierownica natomiast lewe kolo tez skreca ale czesto sie przestawia samo i nie jest rownolegle z tym kolem skrecajacym prawidlowo. Odkrecalem i ustawialem je tymi srubkami zakontrowanymi ktore sa umieszczone na kolumnie po obydwu stronach ale po ustawieniu i zakontrowaniu znowu samo sie przestawia. usterka pojawila sie jak zawadzilem o sciane na skreconych kolach i przez sile uwal sie ogranicznik przy kole i wykrzywilo sie za bardzo to kolo. Duzo to roboty zeby to naprawic? i co trzeba zrobic? prosze o pomoc jesli ktos wie.. dzieki..pzdr
    • Przez jareko
      Poszperałem dzisiaj trochę po internecie i wyczytałem że do ciapka da rade założyć elektryczne wspomaganie kierownicy od renault clio 2.Wie ktoś może jakby to zrobić i czy zdaje to egzamin.A może od jakiegoś innego samochodu lepiej pasuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj