Skocz do zawartości
izolda789

NH T6020 cieknący olej z przedniej piasty

Polecane posty

izolda789    12

Witam,

Mam problem z cieknącym z przedniej piasty olejem w NH T6020 plus. Ciągnik jest już po gwarancji więc żeby obniżyć koszty nie chcę wzywać autoryz serwisu tylko w miarę możliwości zrobić na własną rękę. Czy ktoś z was już miał podobny problem? Bardzo proszę o porady, jeśli ktoś dysponuje schematem takiej naprawy to byłoby super. Liczę na waszą pomoc.

Miałem robić to w moim TM-ie, nawet uszczelniacz miałem kupiony, ale araby tak go szybko pakowały na lawete że nawet nie zdążyłem... Do mnie zawsze jak przyjeżdżają serwisanci po godzinach a nie robili wcześniej takiej żeczy to mają wydruki z katalogu części i to im wystarcza...

Tu masz katalog online i sobie znajdź co trzeba...

https://ngpc.cnh.com/Lp/es/cbs?brand=NHAG&region=EUR&sma=&locale=pl

kamciow    87

Popatrz sobie na jatalog, co i jak, kup części i do roboty, lub tak jak kolega wyżej, ogarnij jakichś serwisantów, czeato prowadzą wlasne warsztaty :)

Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek14
      wymieniam właśnie olej w silniku zetor 7211 i mam pytanie jaki olej najlepiej wlać do silnika i ile litrów bo czytałem trochę i wszędzie podają różnie,więc ile litrów będzie najlepiej ?
    • Przez Marcin011086
      Witam wszystkich mam problem z moim John deere 6910s a mianowicie grzeje się olej hydrauliczny .Ciesnienie hydrauliczne jest w granicach 250 bar przy włączeniu pompy normalnie 20 - 30 bar 
    • Przez blackfish
      Jak się nazywa ten gumowy wąż fachowo, co go oznaczyłem na załączonym obrazku? żebym wiedział czego szukać,,, to jest wąż od układu chłodzenia tak?

• Przez bazar
      Niedawno miał miejsce kapitalny remont silnika mojego Zetora 7711 (wymiana tłoków, tulei i pierścieni). Spowodowane było to tym, że do komór spalania dostawał się olej. No i problem polega na tym, że po tym remoncie silnik wciąż pobiera olej (stwierdzam to po niebieskim dymie i tłustej klapce). Mechanik, który przeprowadzał remont twierdzi, że na razie tak musi być i dopiero po ok. 50 mth pierścienie się odpowiednio ułożą, przez co olej nie będzie spalany. Po tym czasie również nakazał przeregulowanie zaworów. Jednak mnie przeraża chmura niebieskiego dymu i zastraszające znikanie oleju. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie co się stanie gdy w skrzyni biegów i tylnym moście w zetorze 7211 będzie za dużo oleju do zetora wchodzi 32l co sie stanie jak bedzie 40 l ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.