Twenty_2012

Stop obrażania rolników, dość chamstwa - kliknij, przeczytam, zapoznaj się

Polecane posty

Twenty_2012    400

Witam,

Zwracam się do użytkowników, którym rolnictwo jest bliskie i posiadają konta na Youtube o przyłączenie się do dyskusji i pokazanie jednemu z użytkowników, że jest nas wielu i dosyć już wykliniania i psioczenia na rolników.

Wklejam zrzut ekranu komentarza, który ten delikwent umieścił, jeśli ktoś chce niech odniesie się do niego.

Stop chamstwu.

Foto komentarza:

post-92452-0-36942100-1423425705_thumb.jpg

 

Filmik znajdziecie pod linkiem:

http://youtube.com/watch?v=8CPt5MoQip8

 

Pokażcie że jest nas wielu i nie godzimy się na takie zachowania.

 

Pozdrawiam, Twenty

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się zamieni z rolnikiem  na jeden dzień pracy to się przekona a poza tym 3miesiące ? Nie znam takiego rolnika co by tylko 3 miesiące tylko pracował.Zero kultury i zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Lub umyśle prowokowanie do kłótni- przecież jest w internecie- jest anonimowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Nie ma się co przejmować, zawsze się znajdzie procent co żyje w innym świecie, nie ma co drążyć tematu nad przypadkiem debilizmu

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twenty_2012    400

No niby ok, idiotów trzeba ignorować, ale wczoraj jak to aż mnie jego słownictwo z równowagi wyprowadziło. Takiego to tylko zaprosić na miesięczne wakacje ręcznego rozrzucania obornika to może coś by zrozumiał, ale podobno niektórzy są niereformowalni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Nie reagujcie na prowokacje. Oto trollom chodzi, żeby wywołać burzę i falę oburzenia.

Pod każdym artykułem dotyczącym protestów znaleźć można podobne komentarze, zapewne pisane przez zakompleksionych gimnazjalistów nie mających pojęcia o podstawowych sprawach.

Apeluję: olać to!


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twenty_2012    400

Pojęcie o rolnictwie to oni mają, ale chyba tylko z Symulatora Farmy, tam może faktycznie pracują po 3 miesiące w roku i myślą że tak jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejo360    27

Przykład debilizmu i niskiej inteligencji, ten człowiek nic w życiu nie osiągnie.Ciągnik za 2 mln z dotacji hehe :) jak bym dostał taką kasę i nie lubił tego co robię to sprzedał bym szybko ziemię i w długą za granicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj