Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal1989    813

O jaki agregat ci chodzi (ścierniskowy/uprawowy, zębowy/tależowy)?


<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Kup od względnej firmy bo te nie firmowe to będziesz spawał co parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221
Napisano (edytowany)

Między ścierniskowym a uprawowym jest dość istotna różnica... Patrząc na moc ciągnika chodziło Ci o uprawowy tak więc szukaj dobrej zachodniej używki. Będzie pewniejsze, że nic się z nim nie stanie.

 

PS: nie members tylko rafal1989 :D

 

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal1989    813

No między uprawowym a ścierniskowym jest różnica, dlatego spytałem, jeżeli chodzi o uprawowy, to tak jak kolega wyżej uważam że dobrym rozwiązaniem była by zachodnia używka.

 

PS: nie members, nie rafal1899, tylko rafal1989  :D


<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominek    0

najlepszy by był nowy .A co sądzicie o kverneland CLC pro (4 metrowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Hmmm... Jednak wysoko mierzysz. Ti ile chcesz gotówki na ten sprzęt przeznaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal1989    813

Jak masz kase, to pewnie że nowy, to pewnie że ten kverneland CLC pro może byc.


<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominek    0

a jakie jeszcze znacie agragaty takie żeby pociągnął je ciągnik 120 130 konny oczywiście 4 metrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

O podorywkowym 4 m zapomnij do 140 km a nawet mniej 120-130.

Do tych km to tylko max 3 metry.

4 metry to ponad 200 km, żeby jakaś szybkość  robocza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukano320    7

to sie zdecyduj... zakladasz post to mysl... w ogole wiesz jaka jest różnica miedzy scierniskowym a uprawowym... a wracajac do tematu to ja man uni kombi 4,2 do JD 6630 i robi super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam77tc    4

słuchajcie chce kupic agregat przedsiewny agromaszu zebowy 4 metry z hydropakiem i siewnik amazona 4 metry do ciągnika renault Ares 715 (14km) dodam ze to ciezki ciagnik 7 tonowy. Czy ten agregat nie bedzie za duzy do podnoszenia?? podnosnik tez ma uźwig 7 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damik10
      Witam
      Czy jest ktoś użytkownikiem landini rex-a 70f w tej nowej masce albo massey fergusona 3600 albo 3625?
      a jeżeli tak to mam pytanka:
      Jak sprawuje się ten traktor?
      gdzie są jakieś wycieki?
      Ile spala na pusto?
      Proszę o odpowiedź
    • Przez Jurand210
      Zapraszam do podzielenia się informacjami na temat upustów cenowych jakie udało wam się uzyskać przy zakupie maszyn (a może nie tylko np. nawozy środki) oraz przede wszystkim w jaki sposób je wynegocjowaliście. Szczególnie mile są widziane całe historie, a nie tylko liczba złotówek jakie udało wam się "urwać". Jest to pierwszy założony przeze mnie temat na Agro Foto, mam nadzieję, że przysłuży się nam rolnikom w wyrabianiu umiejętności negocjowania dobrych cen, oraz umożliwi przepływ informacji między kupującymi ponieważ uważam, że w dużej mierze dilerzy żerują na niewiedzy rolników dotyczącej realnej wartości maszyn. Myślę, że wielu forumowiczów zgodzi się ze mną, że ceny maszyn są sztucznie zawyżone, i często nas ostro kroją, więc nie dajmy się łatwo. Pozdrawiam, liczę na ciekawe posty.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam. Jestem właśnie w 3 gimnazjum i około za 2-3 tyg. będe musiał złoźyć wstępne plany gdzie chce dalej kontynuować moją edukacje. Chciałem iść do Szkoły Rolniczej na profil Technik Rolnik lecz dojazd jest niedobry a klasy z powodu braku chętnych nie tworzą od paru lat i z tego powodu niestety ale ona odpada Dlatego też zastanawiam się nad innymi zawodami w innej szkole. Moje pytanie do Was to co byście proponowali. Technik Mechanik, Technik Mechatronik czy Technik Pojazdów Samochodowych(co raczej odpada). Na ten wybór patrze pod kątem co sie bardziej przyda po prostu w rolnictwie i naprawie maszyn rolniczyczych. Myślę że pomożecie
    • Przez Krakers16
      Witam
       
       
      Czy któryś z Agrofotowiczów  miał kiedyś doczynienia  z firma która oferuje takie uslugi ? A moze ktoś korzystał z takich usług i może powiedziec jak to wyglada i oczywiscie podac namiary na tak firme? osobe ?
    • Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta,
      dużej międzynarodowej firmy z branży rolniczej i motoryzacyjnej o stabilnej pozycji na rynku i znanej marce od kilkunastu lat,
      poszukujemy osób na stanowisko:

      Opiekun Regionu / Przedstawiciel Handlowy (części zamienne do maszyn rolniczych)
       
      Region działania: Siedlce - Biała Podlaska - Siematycze - Węgrów - Garwolin
       
      Główne zadania:
      realizacja planów sprzedaży części do maszyn rolniczych na podległym terenie Polski Środkowo-Wschodniej przygotowanie oferty handlowej rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz poszukiwanie nowych prowadzenie negocjacji dotyczących warunków z wybranymi klientami przeprowadzanie działań marketingowych współpraca z dealerami na podległym terytorium oraz poszukiwanie nowych dealerów do współpracy koordynacja nad całą strefą logistyki i transportu na podległym terenie raportowanie działań do przełożonego Wymagania:
       
      wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne) znajomość techniki rolniczej, w szczególności w zakresie budowy maszyn rolniczych i ciągników umiejętność nawiązywania i utrzymywania długoterminowych kontaktów z klientem umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu dynamika w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego prawo jazdy kat. B Firma oferuje:
      pracę w stabilnej firmie atrakcyjne warunki finansowe, podstawa + premia samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji z życiorysem zawodowym pod adres poczty elektronicznej: jw@hric.pl lub kontakt telefoniczny: 660 703 703
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj