nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wiesz już co znalazł Nitras? Zaciekawiły go książki wybitnego polskiego pisarza Jarosława Kaczyńskiego leżące pod butami minister Zalewskiej w ilości chyba 11 egzemplarzy. Ruszyło go, że dzieła tak wybitnego człowieka lezą na ziemi pod butami minister.

@ela3225 ciekawe, że nie przeszkadzało ci jak Macierewicz robił interesy z D Amato i innymi ludźmi blisko powiązanymi z Putinem i Rosją. Ja wiem, że TVN was boli. Bo brutalnie obala rzeczywistość jaką pis wam buduje.  To są takie wasze reakcje obronne. Bo przecież w tvp ci nie pokarzą jak niechlujnie liczono głosy na lipnym głosowaniu. Już tylko w dwóch sektorach pomylono się o 6. Tvp ci nie pokarze, że NItras znalazł na ziemi pod butami Zalewskiej 11 egzemplarzy działa Kaczyńskiego. Wam tłuką te niezalezne i inne, że on tam coś kradł.

Nie pierwszy raz prezentujesz na AF swą „moralność ”.

Dla każdego uczciwego człowieka pedofil za swe czyny z całą pewnością zasługuje na karę .

A według Ciebie @hubertuss - pedofil który uprawiał sex z 13 letnim dzieckiem - może  i zasługuje na karę ”. 

Nie dziwię się więc że TY i Tobie podobni grzebanie w cudzych rzeczach uznajecie za coś naturalnego .

C04FfwoWIAAuk6b.jpg


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jakie pedofil? O czym ty piszesz? Po co na siłę dorabiasz coś czego nie napisałem? Napisałem powyżej jak byk, że NItras i WIlczek czy tam WIlczyńśki nie powinni podnosić kartek z blatów. Ale czy do twojej głowy to dociera? Ty sobie coś tam uroiłeś o jakichś pedofilach i wciskasz na siłę te dyrdymały. Może pedofilia to twój konik i dlatego z tym wyjechałeś? Głodnemu chleb na myśli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Kiepska to jest twoja podwójna moralność. Jak po doproadza do bankructwa to źle. Jak pis zadłuża kraj to dobrze. Jak nabierzesz za dużo tych kredytów to wiesz co jest?

 

 

Widać sam masz poważne problemy ze wzrokiem. Bo Nitras od początku patrzy w dół i filmuje przestrzeń między blatami a fotelami. Pod koniec filmu bierze kartkę z blatu na chwilkę. Tu masz rację. Ale większość nagrania które zrobił pokazuje książki wybitnego polskiego twórcy walające się na ziemi pod butami Zalewskiej. W liczbie 11 sztuk. Jest filmik Nitrasa widziany obiektywem jego kamery. I tam widać co filmował.

Te 28 miliardów to bzdura już dawno tutaj wyśmiana. Więc nie powtarzaj tych bredni. Bo to deficyt wydatków jak dobrze pamiętam do października. A budżet i deficyt liczy się w ujęciu całorocznym. I będzie on nie mniejszy niż za po. A w roku 2017 deficyty założony przez pis ma być rekordowy.

Nie piszę, że zaskarżenie ustawy było złe lub dobre. A jedynie zastanawiam się jak kilku innych jaki będzie tego wynik.

Tak napisałem o 9 posłach. Ale na drugi dzień policzono trzech, których autor reportażu przegapił. O czym i ja napisem. Pisząc o 6. Nie zmienia to faktu, że tylko w dwóch sektorach błąd pisowskiego głosowania i liczenia wynosił 10%. Skoro pis ma czyste sumienie niech udostępni zapisy trzech kamer z sali kolumnowej. Więc analiza tvn jest dużo warta bo nawet pis nie kwestionuje braku 6 posłów.

 

Moja moralnośc nie jest podwójna , mam swoje poglądy i ich sie trzymam , w porównaniu do niektórych krajów uni i świata polski dług jest mały , poczytaj i zobacz jak to wygląda , dziwny masz tok myślenia , jeśli brakuje pieniedzy to trzeba je zorganizować , najłatwiej było by jak za Po zabrać z ofe podnieśc vat , nic nie robić i wegetować

Żeby się rozwijać, to pracuję i zarabiam. I śpię spokojnie, komornika się nie boję. To banki wmówiły wszystkim, że aby się rozwijać musisz wziąć kredyt. Bzdura totalna. Fakt, kredyt też jest dla ludzi, i dzięki niemu inwestycja jest "dzisiaj", a "jutro" spłata kredytu. Bez kredytu jest na odwrót: "dzisiaj " spłata(zarabianie), "jutro" inwestycja. I nie płaszczysz się w banku.

 

 

Na duże inwestycje nie jesteśmy przy tych cenach wstanie sobie pozwolić bez banku ,


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3grosze    75

A jaką moralność reprezentują osoby podglądające innych. Chyba nie mamy wątpliwości, że kamery na sali obrad są non stop włączone a to co robią przebywający na nich posłowie opozycji jest non stop przeglądane.  

 

No, ale przecież ci posłowie od siedmiu boleści podobno walczą właśnie o wolne media w sejmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wolne media to nie monitoring i wyciąganie różnych faktów po kilku dniach lub tygodniach. Jak pisałem nie powinni przeglądać rzeczy leżących na blatach. Ale takie wyciąganie to nie żadne wolne media.

@Michalmeer to jak to w końcu jest? Polski dług jest mały w porównaniu do innych krajów świata? To co po jednak nie zadłużała Polski i nie doprowadzała do bankructwa jak pisałeś stronę czy dwie temu? Sam masz dziwny tok myślenia bo najpierw piszesz, że przez ostatnie 8 lat doprowadzano do bankructwa. A jak pis zadłuża kraj to już jest dobre i potrzebne.

T"o co było przez ostatnie 8 lat to dno , chamstwo , bezprawie....."

To napisałeś. A nie wiem czy wiesz, że rok z tych jak piszesz 8 ostatnich rządził pis. Więc co tez dno i chamstwo itd? Tak wam wbili do głów te ostatnie 8 lat. Że za dwa lata dalej będziecie pisać o tym jak to przez ostatnie 8 lat było dno, chamstwo i bezprawie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3grosze    75

Już nie wiem czy to są posłowie czy może uczestnicy w nowym programie TVN Big Brother. Oglądalność jednak spada to szopki wystawiają, śpiewają, recytują, jednym słowem żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Żenada żenadą ale największą to ma chyba Zalewska bo odkryli jak to poniewiera dzieła wodza. W ilości 11 sztuk. Na gwiazdkę rodzinie chciała dać, czy szuka nowych lektur do nowego kanonu. A może w pisie kazali dużo kupować by wódz zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i powinien. ale czy powinien być jako obywatel Polski wydany innemu krajowi? Który to kraj nie chciał nam wydać naszego obywatela. To jest ważniejsze pytanie. Czyn ten w Polsce się przedawnił. Dzisiaj więc Polański w Polsce za niego już odpowiadać nie musi. Żaden kraj nie wydaje swoich innym krajom. Więc nie rozumiem o co chodzi Ziobrze. Chyba tylko o prywatną wojenkę dla podreperowania swego ego. Bo jak wyżej pokazałem ten człowiek wszystkie ważne sprawy przegrywał. Przegra i tę bo sąd najwyższy nie wyrazi zgody na ekstradycję.

Jakie pedofil? O czym ty piszesz? Po co na siłę dorabiasz coś czego nie napisałem? Napisałem powyżej jak byk, że NItras i WIlczek czy tam WIlczyńśki nie powinni podnosić kartek z blatów. Ale czy do twojej głowy to dociera? Ty sobie coś tam uroiłeś o jakichś pedofilach i wciskasz na siłę te dyrdymały. Może pedofilia to twój konik i dlatego z tym wyjechałeś? Głodnemu chleb na myśli co?

Kłopoty z pamięcią - a może nieudolna próba manipulacji ?


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Napiszę wprost czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Poproś rodziców niech ci ten post o Polańskim wytłumaczą. Bo nic a nic z niego nie zrozumiałeś. Ja tu piszę, że Polański nie powinien być wydawany nikomu jako obywatel Polski. Tym bardziej krajowi, który nie chciał nam wydać Mazura. Żaden kraj nie wydaje swoich obywateli innym krajom. Czy to takie trudne do zrozumienia. Czyn za który Polański miał by odpowiedzieć według prawa Polskiego się dawno przedawnił. Więc sąd gdyby nawet nie było zasady nie wydawania swoich innym krajom nie ma podstaw prawnych, żeby go wydać USA. Ja tu nigdzie nie piszę czy Polański jest winny czy nie. Człowieku nie rozumiesz co czytasz a dyskutować chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięć zaczyna Ci powoli wracać

Na proste pytanie : Czy pedofil który uprawiał sex z 13 letnim dzieckiem powinien ponieść za to karę 

Odpowiedziałeś : ,, Może i powinien."

 

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3grosze    75

Wolne media to nie monitoring i wyciąganie różnych faktów po kilku dniach lub tygodniach. Jak pisałem nie powinni przeglądać rzeczy leżących na blatach. Ale takie wyciąganie to nie żadne wolne media.

 

A widzisz, to dobrze że mi to wyjaśniłeś. Wolne media są wtedy jak TVN nagrywa rozmowę ukrytą kamerą w pokoju poselskim miedzy Panią Beger a dwoma posłami PiS. Ale jak kamery sejmowe nagrywają bezczelne zachowanie posłów PO to jest monitoring. Teraz będę pamiętał.

 

Żenada żenadą ale największą to ma chyba Zalewska bo odkryli jak to poniewiera dzieła wodza. W ilości 11 sztuk. Na gwiazdkę rodzinie chciała dać, 

 

Tu się zgadzamy. Żenada żenadą pogania. A Pani Zalewska ile chciała tyle pod choinkę rozdała. Mogła kupić i Mein Kampf, nic nikomu do tego.`

Opozycja PO i .N błaźni się strasznie.  PO zawsze straszyła Pis-em a obecnie stała się jeszcze straszniejsza i jednocześnie śmieszniejsza niż PiS.

Partia, na którą głosowałem nie dostała się do parlamentu, ale to nie znaczy, że będę teraz sympatyzował z PO i .N partiami, które dążą do skrócenia kadencji sejmu. 

Spaliłbym się że wstydu jakbym miał pikietować razem z Kodem obecną opozycją wymieszaną z zomo i ubekami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/inflacja-w-polsce-wzrost-cen-podwyzki-dane,8,0,2227720.html

 

 

Naczelnik co obiecał to się dzieje. Jakby byli tu tacy którzy nie rozumieją co to znaczy to powiem w prostych słowach : BIEDA NADCHODZI.


O , i jeszcze jedna ciekawostka :http://msp.money.pl/wiadomosci/podatki/artykul/skladki-zus-2017,122,0,2227834.html

 

z czegoś trzeba spłacić obietnice wyborcze , tragikomiczne jest to że płacić będą ci którzy w większości na pisdzielców nie głosowali.

 

Całe szczęście mnie to już nie dotyczy bo już za 2 dni będę przedsiębiorcą rozliczającym się w Republice Czeskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3grosze    75

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/inflacja-w-polsce-wzrost-cen-podwyzki-dane,8,0,2227720.html

 

 

Naczelnik co obiecał to się dzieje. Jakby byli tu tacy którzy nie rozumieją co to znaczy to powiem w prostych słowach : BIEDA NADCHODZI.

 

 

Czyli po dwóch latach deflacji spowodowanej recesją i spadkiem popytu w gospodarce coś drgnęło. Ceny mleka w gorę, wołowiny w górę, wieprzowina w górę. Bida panie, bida. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nie geniusz ekonomiczny a magister ekonomii.

No z całym szacunkiem ale myślę że dla takiego orła ekonomii jak kolega to  będzie właściwe miejsce żeby zasięgnąć wiedzy : http://mojegimnazjum.com/299/Lista_przedmiotow/109/165/288

 

 

Tyle że musiąłbyś rozumieć jak to działa bo sama regułka nie wystarczy. 

 

Przy takiej "silnej" gospodarce jak nasza , inflacja może się błyskawicznie przerodzić w hiperinflację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Drogi panie hubertusie , co przez 8 lat zrobił poprzedni rząd na które wydał takie duże kwoty ze zadłużył panśtwo ?co takiego spekularnego zrobił za tą kase ? odp brzmi niewiele albo nic , a w przypadku tego rządu choć by poprzez program 500+ , poprzez program odbudowy stoczni , dozbrojenie polski w jakims  przez polskie firmy , , na plusy można jeszcze zaliczyć wpływ do budżetu 7,5 miliarda tylko z vat , a w pszyszłym roku prawdopodobnie bedą jeszcze wieksze , jeśli to jest tak trudnę do pojęcia , pozostają słowa elit co by zostało po paru latach poprzedniej władzy chu.. duu,, i kamieni kupa


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Czyli po dwóch latach deflacji spowodowanej recesją i spadkiem popytu w gospodarce coś drgnęło. Ceny mleka w gorę, wołowiny w górę, wieprzowina w górę. Bida panie, bida. 

 

A jak tam ceny warzyw i owoców,  magistrze ekonomii. Poza tym zapomniałeś dodać: paliwo w górę, prąd w górę, nawozy w górę........

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

?

"Prosty kruczek prawny i zaniedbania urzędników pozwalają legalnie wygrać z Pocztą Polską, która wysyła wezwania do zapłaty abonamentu RTV za ostatnie 5 lat.

http://mobile.dudasite.com/site/magazynbusinessman1?url=http%3A%2F%2Fwww.magazynbusinessman.com%2F2016%2F07%2Fkruczek-prawny-pomaga-uniknac-pacenia.html%3Fm%3D1&utm_referrer=http%3A%2F%2Fm.facebook.com%2F#.WGYc-FxbHqr

Poczta Polska od pewnego czasu masowo wysyła wezwania do zapłaty zaległego abonamentu radiowo-telewizyjnego. W przypadku niezapłacenia, Poczta kieruje do Urzędu Skarbowego wniosek o egzekucje należności. Okazuje się jednak, że istnieje sposób na anulowanie opłaty i to w sposób całkowicie legalny.

-
Wystarczy wysłać do Poczty Polskiej pismo z następującej treści: W związku z otrzymanym pismem z UP nr (tu numer pisma) z dnia (data), na podstawie art. 73 KPA wnoszę o wydanie z akt sprawy uwierzytelnionych odpisów dokumentów, na podstawie których wysunięto wobec mojej osoby roszczenia zawarte w w/w piśmie. Uwierzytelnione kopie proszę wysłać na mój adres pocztowy
– tłumaczy Mec.Maksymilian Markowski

Co spowoduje wysłanie pisma o tej treści? W praktyce… anuluje zaległe opłaty. Jak to możliwe?


-
Rozporządzenie ministra transportu z 25 września 2007 roku, stanowi, że wszystkie rejestracje telewizorów straciły ważność w listopadzie 2008 r. Od tego czasu Poczta Polska miała obowiązek w ciągu roku nadać odbiornikom indywidualne numery identyfikacyjne o czym musiała powiadomić ich właścicieli. W przeciwnym razie, nie ma podstaw ściągać opłat
– tłumaczy mec.Markowski."

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6384

Drogi panie hubertusie , co przez 8 lat zrobił poprzedni rząd na które wydał takie duże kwoty ze zadłużył panśtwo ?co takiego spekularnego zrobił za tą kase ? odp brzmi niewiele albo nic , a w przypadku tego rządu choć by poprzez program 500+ , poprzez program odbudowy stoczni , dozbrojenie polski w jakims  przez polskie firmy , , na plusy można jeszcze zaliczyć wpływ do budżetu 7,5 miliarda tylko z vat , a w pszyszłym roku prawdopodobnie bedą jeszcze wieksze , jeśli to jest tak trudnę do pojęcia , pozostają słowa elit co by zostało po paru latach poprzedniej władzy chu.. duu,, i kamieni kupa

No jak dotąd to Polskie firmy zbrojeniowe jakoś spektakularnych sukcesów nie odnosiły. Ciągnięto ile się da kasy na programy badawcze, które tek naprawdę pozwalały firmom przetrwać a efekty były nijakie.

Nawet podwozie dla Krabów trzeba było kupić w Korei, bo nasi nie potrafili poradzić sobie z technologią spawania blach pancernych i kadłub pękał. Jakoś nie słychać nic o tych śmigłowcach co to miały być do końca roku. Paliwo do zestawów przeciwlotniczych poszło się walić. Proch wielobazowy do amunicji czołgowej i artyleryjskiej odleciał razem z Caracalami.

No kurna same sukcesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przytocz mi może sukcesy 8 lat poprzednich rządówl    rolnictwie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Dyktatorskie zapędy zgodne z konstytucją? Opozycja mogłaby drzeć łacha jedynie z własnej głupoty.

 

A kto ocenia zgodność z konstytucją? Podporządkowany władzy TK? Ocenia tak jak pasuje władzy. Zmiana ordynacji wyborczej o której sie przebąkuje może skutkować zapewnieniem ciągłości włądzy na wiele kadencji. Tuba peopagandowa z mediów publicznych........ Całkiem jak w Rosji w której też wg ich konstytucji panuje demokracja a wydaje mi sie że się zgodzisz że Putina można nazwać dyktatorem.

Co do tzw. głupoty opozycji - co masz na myśli konkretnie? 

 

Jaki poziom inteligencji i jaką moralność reprezentują według Ciebie osoby grzebiące w cudzych rzeczach ?

Inteligencja nie ma nic do rzeczy, moralność też,  ale dobre wychowanie i maniery już tak. Istotne jest co JK tam pozostawił. Istotne dokumenty powinien zabrać ze sobą do biura poselskiego lub zabrać ze sobą. Jeśli zostały tam gazety, krzyżówki czy Playboy to szkodliwość jest żadna. Nie zmienia to faktu że w zaistniałej sytuacji nie powinni tam grzebać. 

 

Drogi panie hubertusie , co przez 8 lat zrobił poprzedni rząd na które wydał takie duże kwoty ze zadłużył panśtwo ?co takiego spekularnego zrobił za tą kase ? odp brzmi niewiele albo nic , a w przypadku tego rządu choć by poprzez program 500+ , poprzez program odbudowy stoczni , dozbrojenie polski w jakims  przez polskie firmy , , na plusy można jeszcze zaliczyć wpływ do budżetu 7,5 miliarda tylko z vat , a w pszyszłym roku prawdopodobnie bedą jeszcze wieksze , jeśli to jest tak trudnę do pojęcia , pozostają słowa elit co by zostało po paru latach poprzedniej władzy chu.. duu,, i kamieni kupa

Ile dróg, autostrad, stadionów zostało zbudowane? Można się pytać czy można było więcej - zapewne tak. Czy można było lepiej - zapewne tak ale mówienie że nic nie zrobili jest nieobiektywne i bezmyslne. Możesz twierdzić że szklanka jest w połowie pusta ale gdy twierdzisz że szklanka jest całkim pusta to jest to bzdura.

Jeśli budzet będzie miał takie wysokie wpływy to po co zakładaja 60 mld deficytu? Ciagle nie mogę sie tego dowiedzieć

Dla kogo te stocznie bedą budować statki?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Ciekawe czy zgodnie z wola Waszyngtonu za kilkadziesiąt godzin Antoni wróci do Rosji? 

Cos ostatnio nie ma nowych teorii smoleńskich, komisja się poddała czy JK doszedł do wniosku że temat Smoleńska to ślepa uliczka i paliwo jedynie dla tych którzy i tak bedą bezkrytycznie wierzyć. Przekonanych nie ma sensu przekonywać


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby tylko Obama nie zaczoł okupować Białego Domu jak nasz opozycja Sejm :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj