nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Ostatnio jakiś ksiądz w tv mówił że te miesięcznice przypominają pewnego rodzaju obrzęd pogański.

 

A z TVN czy Polsatu? ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Ksieży też  PIS dzieli na lepszy i gorszy sort?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

do jakich to obrzędów katolickich  zaliczyć ? modły w miejscu publicznym co miesiąc - toć to profanacja  ...jedni się modlą drudzy krzyczą itp. 

mało to miejsca w kościołach ? na cmentarzach ?

co to ma być ? nowa religia ? czy jak ? czy ktoś jak chce się pomodlić i oddać szacunek zmarłym to musi robić to publicznie ?

skąd taka tradycja ?   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może krzyże przy drogach też pousuwać bo uwagę kierowców rozpraszają :P :P a groby waszych rodziców w ogrudku sobie zróbcie bo cmentarz to chyba też prywatny nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

coś widzę nie bardzo masz co napisać to lepiej nie pisz wcale 

cmentarz to jest odpowiednie miejsce na to i kościół  też i tam właśnie normalni ludzie  się modlą 

oczywiście pisuary to i na cmentarzach buczały  

ci co nie mieli szacunku do sacrum teraz biorą udział w profanacji  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

coś widzę nie bardzo masz co napisać to lepiej nie pisz wcale 

cmentarz to jest odpowiednie miejsce na to i kościół  też i tam właśnie normalni ludzie  się modlą 

oczywiście pisuary to i na cmentarzach buczały  

ci co nie mieli szacunku do sacrum teraz biorą udział w profanacji  ;)

 

A to że ofiary katastrofy pochowano bez identyfikacji to też nic nie znaczący incydent pewnie PiS POZAMIENIAŁ CIAŁA??sIROTO PO GENERALE :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 co ma piernik do wiatraka ? 

 a może to donald kazał pozamieniać ? 

 gdzie te dowody na zamach ? 

  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Zamach być musiał. Niemożliwe by tylu ludzi było było w błędzie  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Ty pewnie odłamkiem w głowę dostałeś że do dziś od rzeczy gadasz :P :P


 co ma piernik do wiatraka ? 

 a może to donald kazał pozamieniać ? 

 gdzie te dowody na zamach ? 

 

Nie zmieniaj tematu odpowiedz czy były zaniedbania ze strony Polskiej po katastrofie czy nie ?
 


Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie bo prawda staje się dla cB NIEWYGODNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

jakby robili wszystko od nowa była by wrzawa że chcą tuszować itp.

dobrze że niczego nie ruszali  to teraz nikt nie zwali na nich że kombinowali , tuszowali itp. 

zaniedbania są zawsze synu i tu dowodem jest to że  Sasin który organizował wylot nie wiedział gdzie wysyła prezydenta 

zeznał w sądzie że nie wiedział że w smoleńsku jest nieczynne lotnisko :D  :D  :D  

 

 

tak więc czekamy na te dowody  na zamach   ;)

chodzi mi o rozmowę jarka a nie te pierdu pierdu maciory , bohatera smoleńskiego  który pierwszy uciekł na obiadek 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Jak był zamach to podaj dowody a nie marudzisz że plote głupoty bo nie umiesz merytorycznie odpowiedzieć.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

Ja chciałbym ddddddddddddddd zaznaczyc tylko że teraz rządzi piss. I to raczej na tym trzeba by się skupić ilu tam jest działaczy,współpracowników, byłych prokuratorów.

 

To tak tylko jakbyś nie zauważył że już nie są w opozycji tylko rządzą tobą. Komuniści i działacze PZPR.

 

 

nic nie działa na głupote 

Ten program to patologia. By nie podnosić pensji pozwala się odejść z pracy beneficjentom 500+ i zatrudnia za te same pieniądze tych co 500+ nie dostają.

dlatego cała patologia po n pls na mawali żeby nie brać a sami lulają asz miło patologia elit ??? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Całkiem trafnie się zdiagnozowałeś. ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4586

:D  :D  :D

 

 

   Kim jest wyznawca PiSu? To nieudacznik życiowy. Miernota intelektualna. Osobnik niewykształcony, niezaadaptowany, wylękniony, bo tego czego nie rozumie, tego się boi. Wypchnięty na margines społeczny. Niemyślący. Oczadzony przez kościół Rydzyka. Wmówiono mu, że jest częścią całości powołanej we wzniosłym celu, takim jak patriotyzm, zwalczanie wszechobecnego Żyda czy obrona religii. Tę absurdalną ideę uznał za swoją misję życiową, bo własnej nigdy nie miał i nie będzie miał. Dlaczego wyznawca? Bo nie pozostaje mu nic innego, niż wyznawanie, że jego istnienie ma jakikolwiek inny sens niż tylko jedzenie, trawienie i wydalanie.  

 

teks gówna wyborczego młodzieżówki 60+ gdyby do głosów nie dopuścić ludzi po 40 roku życia to po nie osiogła by progu wyborczego

źródło pkw hahahaha  a chyba najbardziej wykształceni mieli problem znalezieniem pracy i wyprzedzali lekarze też 

B3Agro hmmm to nie Twoje wpisy widziałem w temacie o pszenicy, że wypożyczasz odpłatnie silosy handlarzom na przechowywanie zboża zza wschodu? Tu jest paradoks taki o to człowieczek robi kręcia robotę i wspiera import zboża zza wchodu przy okazji dając powód na obniżanie cen w lokalnych skupach. Nie wiem skąd pochodzisz, ale okoliczni rolnicy powinni mieć pretensje do Ciebie jakie są ceny u was. Nie ważne czy rządzi PiS PO czy kto inny, jeśli są tacy "ludzie" to w kraju nigdy nie będzie dobrze. Jednak to taki naród, że nie patrzy na całokształt tylko jak samemu się nachapac do syta. Tekst nie w temacie, ale tak mi się przypomniało. Miłego wieczoru B3Agro

 

 

SAM DZIWIE SIĘ PO JEGO WPISACH CZY TO ROLNIK CZY JAKIŚ POJEB TO JEST HEJTER LUB SKOCZYŁ 15 LAT 

troll-uje tu jakimiś debilizmem  szkoda słów na takich ludzi  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jakby robili wszystko od nowa była by wrzawa że chcą tuszować itp.

dobrze że niczego nie ruszali  to teraz nikt nie zwali na nich że kombinowali , tuszowali itp. 

zaniedbania są zawsze synu i tu dowodem jest to że  Sasin który organizował wylot nie wiedział gdzie wysyła prezydenta 

zeznał w sądzie że nie wiedział że w smoleńsku jest nieczynne lotnisko :D  :D  :D  

 

 

tak więc czekamy na te dowody  na zamach   ;)

chodzi mi o rozmowę jarka a nie te pierdu pierdu maciory , bohatera smoleńskiego  który pierwszy uciekł na obiadek 

 

  

JA  nie wiem co Wy się tak na ten zamach upieracie z Ulmanem ;):P :P jak tyle lat prawdę ukrywali to na ewentualne dowody przyjdzie jeszcze poczekać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

 

Nie wiem o której grupie nawiedzonych piszesz. Bo dla wielu ta grupa nawiedzonych daje to przedstawienie co miesiąc. Już 80 razy. To zaczyna być nudny serial.

 

To może krzyże przy drogach też pousuwać bo uwagę kierowców rozpraszają :P :P a groby waszych rodziców w ogrudku sobie zróbcie bo cmentarz to chyba też prywatny nie jest ;)

 

Typowa ucieczka i rozmydlanie tematu. Krzyże przy drogach oznaczają miejsce śmierci. Pod pałacem nikt nie zginął. Tym bardziej nie Lech Kaczyński i reszta delegacji. Więc przykład o krzyżach bez sensu. Poza tym nikt przy drogach nie modli się co miesiąc blokując ruch itd. Przykład o ogródkach jest w ogóle bez sensu. Wielu może by rodziców w ogródku pochowało. Tylko prawo zabrania. A na cmentarzu za kwaterę płącisz. Więc jest nie jako na ileś lat prywatna.

 

 

Nie zmieniaj tematu odpowiedz czy były zaniedbania ze strony Polskiej po katastrofie czy nie ?

 

Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie bo prawda staje się dla cB NIEWYGODNA?

 

Zaniedbania raczej były po stronie Rosyjskiej. Bo to ni robili sekcje. W Polsce był nacisk, aby jak najszybciej sprowadzać zwłoki i chować. Bo rodziny bo żałoba bo presja. Jakieś zaniedbania po stronie Polskiej były. Ale na pewno nie umyślne. A poza tym jak pisałem sekcje robili Rosjanie. 

 

 

SAM DZIWIE SIĘ PO JEGO WPISACH CZY TO ROLNIK CZY JAKIŚ POJEB TO JEST HEJTER LUB SKOCZYŁ 15 LAT 

troll-uje tu jakimiś debilizmem  szkoda słów na takich ludzi  

 

Paradoksalnie wypisz wymaluj o sobie napisałeś. Jesteś rolnikiem? Mądre rzeczy tu wypisujesz? Używasz merytorycznych argumentów?

 

  

JA  nie wiem co Wy się tak na ten zamach upieracie z Ulmanem ;):P :P jak tyle lat prawdę ukrywali to na ewentualne dowody przyjdzie jeszcze poczekać B)

 

My się upieramy? A kto chce czekać na dowody, których nie ma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

  

JA  nie wiem co Wy się tak na ten zamach upieracie z Ulmanem ;):P :P jak tyle lat prawdę ukrywali to na ewentualne dowody przyjdzie jeszcze poczekać B)

Czyli dowodów na zamach nie ma  ale wiesz że w końcu się znajdą i zostana objawione :blink:  Skąd takie przekonanie i czemu wobec braku dowodów , wyznajesz teorie zamachu.?

Kto ukrywał prawdę i czemu PIS jescze tej prawdy nie objawił? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  

JA  nie wiem co Wy się tak na ten zamach upieracie z Ulmanem ;)  :P :P jak tyle lat prawdę ukrywali to na ewentualne dowody przyjdzie jeszcze poczekać B)

tu masz racie , wszystko się wyda i na to trzeba czasu .. 

dlaczego podkomisja maciory nie pojechała na zaproszenie  do MOSKWY? 

antek odsłuchał rozmowę to dlaczego oni nie mogą  usłyszeć prawdę ? 

 

 

kto mówił w kabinie do pilotów ''śmiało zmieścisz się '' ? może to donald ? 

główni winni tej katastrofy zginęli , ponieśli karę i tu nie ma co szukać kozła ofiarnego bo to nieuczciwe  

mózg tej wyprawy  i jego sługus robią co mogą aby zagłuszyć sumienie ale nic to nie da  ;)

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Sprawa tu jest prosta. Aby dyskutować z Rosjanami komisja imienia Antoniego musiała by podeprzeć się badaniami i wnioskami komisji Millera, albowiem sama do tej pory niczego nie ustaliła. Nie może tego zrobić ponieważ brzydzi się raportem Millera a po za tym "zniknięto go " z oficjalnych stron.

Spece Antoniego zostali oficjalnie komisją państwową , więc siłą rzeczy są kontynuatorami tamtej komisji ale pozostaje im tylko raport MAK, który pozostał po "zniknięciu" naszego. 

Muszą być lojalni w stosunku do ręki która ich karmi ale przy tym wytrącili sobie argumenty do dyskusji ze stroną rosyjską. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nawet z tą wizytą w Moskwie w Rosyjskiej Komisji prawdy nie mówili. Macierewicz mówił, że to Rosjanie zapraszali. Rosjanie zaprzeczyli a szef komisji Macierewicza powiedział, że to on prosił o spotkanie. Jak się Macierewicz dowiedział to zabronił wyjazdu.

Do tekstu "śmiało zmieścisz się" trzeba dodać jeszcze wypowiedź pracownika kancelarii prezydenta. Który w odpowiedzi na pytanie pilota co dalej w związku ze zła pogodą odpowiedział. "musimy próbować aż do skutku" Więc jak się logicznie połączy to wszystko co już wiadomo. To widać, że grupa nawiedzonych daje to przedstawienie już 80 razy. I dalej będzie je organizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tylko  jakoś  Edmund Klich  17 kwietnia 2010  roku  ustalił  że  10  kwietnia  Lotnisko w Smoleńsku  powinno być  zamknięte  ze względu na złe  warunki pogodowe  a  jednak  nikt  tego nie zrobił.

Po wysłaniu  tych  informacji do  D Tuska  dostał   repremende  od  Bogdana Kilcha 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj