nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

hubertuss    4652

Ty nie rozumiesz, że ci SB cy i UB cy mają już pozmniejszane te emerytury. Garstka została co ma więcej niż średnia emerytura wypłacana z zus. Te zabieranie to pic na wodę. 500 plus wypłacają ale wciąż trzeba szukać na to pieniędzy. Oczywiście na tych SB kach i UB kach ich nie zarobią. Ale wyborcom się ten pozorny ruch spodoba. Po nie określiło się czy 500 plus ma być na każde dziecko. Nie ma żadnego oficjalnego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

No nie wiem czy  13 tyś  to  taka  Garstka

Zresztą  nawet  gdyby  to był  nawet   1 tyś  to  i  tak  Warto  takie  coś  zrobić

Bo  oprawca  jest  lepiej  wynagradzany  jak  poszkodowany

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

No i szukają pieniędzy sku....syny. Właśnie obniżają podatki. Tym co zarabiają 900 zł na miesiąc a tak naprawdę całej reszcie podniosą. Kiedyś pisałem że to wszystko padnie pod koniec 2017 roku. Śmiem twierdzić że bankructwo tego dziwnego kraju nad Wisłą nadejdzie jeszcze wcześniej.

 

Ja i moje małe firemki miesięcznie zasilamy budżet państwa kwotą ponad 40 tysięcy złotych (zus,us). Takich jak ja jest wielu. Ja od nowego roku będę płacił podatki w Czechach. Zus za pracowników też pewnie zmniejszy się do blisko 0(zero) bo albo przejdą na samozatrdnienie albo się pożegnamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Czyli w Twoim przypadku plan Morawieckiego powiódł się w 100%. :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Zgadza się. Kilkanaście osób od nowego roku będzie miało 0(zero) podatku dochodowego do płacenia. Plan Morawieckiego wykonany w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

No i szukają pieniędzy sku....syny. Właśnie obniżają podatki. Tym co zarabiają 900 zł na miesiąc a tak naprawdę całej reszcie podniosą. Kiedyś pisałem że to wszystko padnie pod koniec 2017 roku. Śmiem twierdzić że bankructwo tego dziwnego kraju nad Wisłą nadejdzie jeszcze wcześniej.

 

Ja i moje małe firemki miesięcznie zasilamy budżet państwa kwotą ponad 40 tysięcy złotych (zus,us). Takich jak ja jest wielu. Ja od nowego roku będę płacił podatki w Czechach. Zus za pracowników też pewnie zmniejszy się do blisko 0(zero) bo albo przejdą na samozatrdnienie albo się pożegnamy. 

 

Tak i zakaszesz rękawy i będziesz sam za nich zapierdzielał ehehhehe.Masz chłopie fantazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
lukejro -   bardzo  dobrze  że  się  chwali  takimi  rzeczami  ROLNIK7   będzie mógł  mu  się  po nowym  roku  zrewanżować  :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i szukają pieniędzy sku....syny. Właśnie obniżają podatki. Tym co zarabiają 900 zł na miesiąc a tak naprawdę całej reszcie podniosą. Kiedyś pisałem że to wszystko padnie pod koniec 2017 roku. Śmiem twierdzić że bankructwo tego dziwnego kraju nad Wisłą nadejdzie jeszcze wcześniej.

 

Ja i moje małe firemki miesięcznie zasilamy budżet państwa kwotą ponad 40 tysięcy złotych (zus,us). Takich jak ja jest wielu. Ja od nowego roku będę płacił podatki w Czechach. Zus za pracowników też pewnie zmniejszy się do blisko 0(zero) bo albo przejdą na samozatrdnienie albo się pożegnamy. 

 

Już tam Cię PiS opodatkuje niebój ty się :P :P i słusznie nie Ty płacisza Twoi pracownicy B)

Na 500 plus nie ma to szukają pieniędzy. To jest propaganda dla takich jak ty. Po pierwsze UB zlikwidowano w 1954 roku. Więc tych co byli w UB żyje już dzisiaj nie wielu. i mają grubo ponad 80 lat. P drugie już raz obniżono im emerytury i dzisiaj większość ma i tak mniej lub tyle co średnia emerytura w zus. Bo do takiego poziomu chcą im obniżyć te emerytury. Nie bronie tych ludzi bo są wśród nich zarówno mordercy i kanalie jak i ci, którzy jako np zwykli milicjanci prewencji przepracowali za komuny w milicji kilka lat czy miesięcy. To są działania propagandowe dla wyborcy pisu, że niby teraz sprawiedliwość będzie. A tak naprawdę byli funkcjonarjusze SB i UB już raz mieli obniżane emerytury jak pisałem. 

Znam przykład byłego majora SB. Obniżyli mu emeryturę na 1600 zł. Dzisiaj średnia emerytura w zus wynosi około 2 tys zł. Emerytury tych funkcjonarjuszy mają być obniżone do tej właśnie wysokości. To zobaczcie sobie ilu ludziom to zaszkodzi. Skoro nawet major już ma mniej.

 

W tamtych czasach to w milicji [racowali tylko kanalie i konfidenci :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Zaraz bełkot. Chyba trochę BND wpuściło go na minę. Podejrzewam że jego źródło było prowadzone do utrzymywania kontaktów z dziennikarzem śledczym i podrzucało mu tematy sugerowane przez przełożonych. Ciekawe ile było wersji tego raportu. No i teraz pytanie, skoro to był tak porażający raport to działanie BND, które po jego wycieku tylko pogroziło palcem swojemu pracownikowi wydaje się mało stanowcze. Ktoś tu kogoś ładnie pcha pod górkę.

Chyba że sam dziennikarz = BND, wtedy dużo by wyjaśniało. Ale też stawiało pod znakiem zapytania inne śledztwa.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Tak i zakaszesz rękawy i będziesz sam za nich zapierdzielał ehehhehe.Masz chłopie fantazję.

Jasne że nie. Po prostu albo przechodzą na samozatrudnienie albo do widzenia. Pewnie większość z nich przejdzie na DG z 50% zusem przez 2 lata i będzie kombinowało co dalej. 

 

Ale to tylko ci na etatach. Ci dorywczy i ci w gospodarstwie to już tylko po ukraińsku mówią. A ich polski zus nie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

 

W Końcu po 27 latach Jakaś  sprawiedliwość

https://www.youtube.com/watch?v=GjDuY93gfas     

 

Dane są mocno niedopowiedziane na potrzeby propagandy. Istotny jest rozkład w danym przedziale bo może być tak że w przedziale 3-6 tys 90% zawiera się pomiedzy 3-3,5tys.

Ciekaweczy  jak ktoś pracował w SB kilka lat a przez ostatnie 25 lat prowadził firmę płacąc  wysoki ZUS to też mu obetna emetyturę?

 

Już tam Cię PiS opodatkuje niebój ty się :P :P i słusznie nie Ty płacisza Twoi pracownicy B)

 

W tamtych czasach to w milicji [racowali tylko kanalie i konfidenci :P :P

PIS  nie potrafi uszczelnić Vatu i opodatkować marketów a jak ktoś wyniesie sie z biznesem za granice i tam płaci podatki to moga mu naskoczyć. 

 

Skoro w milicji pracowali tylko kanalie i konfidenci to pewnie w prokuraturze byli jeszcze gorsi. Co w takim razie sądzisz o prokuratorze towarzyszu pośle Piotrowiczu?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

ustawa jest jak najbardziej sluszna- trzeba ukarac tych patalachow za to ze nigdy nie internowali czy nawet nie zatrzymali najwybitniejszego z polskich patriotow, najwiekszego opozycjoniste wszechczasow, tylko zajmowali sie jakimis walesami,michnikami,kuroniami,modzelewskimi,rulewskimi i temu podobnymi .

 

duda dzisaj -jak co likend -byl w krakowie, na zjezdzie krajowej palestry, powitaly go anemiczne brawa a rzeplinskiego owacja na stojaco-juz widze nastepny cel dobrej zmiany. 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Dane są mocno niedopowiedziane na potrzeby propagandy. Istotny jest rozkład w danym przedziale bo może być tak że w przedziale 3-6 tys 90% zawiera się pomiedzy 3-3,5tys.

Ciekaweczy  jak ktoś pracował w SB kilka lat a przez ostatnie 25 lat prowadził firmę płacąc  wysoki ZUS to też mu obetna emetyturę?

 

PIS  nie potrafi uszczelnić Vatu i opodatkować marketów a jak ktoś wyniesie sie z biznesem za granice i tam płaci podatki to moga mu naskoczyć. 

 

Skoro w milicji pracowali tylko kanalie i konfidenci to pewnie w prokuraturze byli jeszcze gorsi. Co w takim razie sądzisz o prokuratorze towarzyszu pośle Piotrowiczu?

 

Za to ty  masz  najlepsze  dane  tylko że  jakoś  dziwnie  po czasie  okazywały się   nieprawdą

 

Jakoś  PiS  uszczelnił  Vat  i   20-30%   większe  wpływy z VAT  są 

Po-PSL  nie umiało  sobię  z tym  poradzić  prze  8  lat

Co  do pana  byłego prokuratora  to wiesz

,,Większa  radość  z jednego  nawróconego  niż  z 99 sprawiedliwych,,

:D :D :D

:D :D

:D

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

Tak pis sobie poradziło - z vatem - ale głównie w informacjach przekazywanych przez rosyjskich trolii internetowych - bo w komunikacie http://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/745392,Poprawa-sciagalnosci-dochodow-z-VAT.html

 to wzrost o 7,4 procenta wpływów  rok do roku - przy wzroscie na poziomie 3,4 % pkb (wrzesien 2015 - do wrzesien 2016) a to już chyba wyższa matematyka jak to jest 20-30 procent. 

oczywiście jest to zasługa pis-u 

tak samo jak 2014 :)

http://www.forbes.pl/po-raz-pierwszy-od-7-lat-poprawila-sie-sciagalnosc-vat,artykuly,186597,1,1.html

 

Edytowano przez szarywilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

 

Za to ty  masz  najlepsze  dane  tylko że  jakoś  dziwnie  po czasie  okazywały się   nieprawdą

 

Jakoś  PiS  uszczelnił  Vat  i   20-30%   większe  wpływy z VAT  są 

Po-PSL  nie umiało  sobię  z tym  poradzić  prze  8  lat

Co  do pana  byłego prokuratora  to wiesz

,,Większa  radość  z jednego  nawróconego  niż  z 99 sprawiedliwych,,

:D :D :D

:D :D

:D

 

Statystycznie to pan ze swoim psem ma po 3 nogi ;) 

Zapewne z niemocy reagujesz alergicznie i nie czytasz uważnie. Napisałem ze " może być tak że w przedziale 3-6 tys 90% zawiera się pomiedzy 3-3,5tys" Czy wiesz na pewno że tak nie jest ? Właściwsze byłyby przedziały co 1 tys Pln i wtedy wiedziałbyś wiecej. Równie dobrze mogli napisać że 13 tys SB-ków dostaje emerytury w przedziale 3-19 tys i też byłoby to prawdą dla wyznawców PIS.

Skoro towarzysz Piotrowicz się nawrócił i jest taki cenny to może należy zweryfikować te 13 tys SBeckich emerytów. Wszak , zaprawdę  powiadam ci - lepiej nie ukarać 99 niesprawiedliwych niż niesłusznie jednego nawróconego.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przestań bredzić chłopie pewnie jesteś jednym z nich że tak ich bronisz i nie będziesz miał za co trolować a może tatuś był ? ;):P :P


Obniżenie emerytur to nie kara tylko nagroda jaka praca taka płaca B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

. Wszak , zaprawdę  powiadam ci - lepiej nie ukarać 99 niesprawiedliwych niż niesłusznie jednego nawróconego.

 

Nie  Bluźnij

;[ ;[ ;[

;[ ;[

;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Może to i lepiej że się zbytnio do tej pracy nie przykładali. W zasadzie było to w interesie narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Przestań bredzić chłopie pewnie jesteś jednym z nich że tak ich bronisz i nie będziesz miał za co trolować a może tatuś był ? ;):P :P

Obniżenie emerytur to nie kara tylko nagroda jaka praca taka płaca B)

Czemu domniemujesz że skoro mam wątpliwości co do proponowanych rozwiązań to muszę być powiązany z SB? Logika PISowca nie dopuszcza innych rozwiązań czy brak ci  sensownych argumentów?

Obniżenie swiadczeń to nagroda? Oj PIS cie nagrodzi az się zdziwisz......

 

 

Nie  Bluźnij

;[ ;[ ;[

;[ ;[

;[

 

Przestane jak ty przestaniesz


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

https://www.youtube.com/watch?v=5dO-LzP4XJ4

 

Posłuchajcie co obecna minister Anna Zalewska mówiła na temat reform w szkolnictwie i o gimnazjach w 2009 roku. Mija 7 lat, jest u władzy i zdanie zmieniła o 180 stopni?

 

Co te świnie oderwane od koryta robią...

 

comment_daGm6LjjCoYVAjW4Zq4GOymJK9niNKvA


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

Zalewska dobrze gadała "co rząd to zmiana koncepcji a to błąd" Jak to władza rozum odbiera


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj