nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość   
Gość

Nie dokuczaj kolegom PISowcom  bo  i tak sa zdołowani działaniem swoich idoli. W która strone sie nie obróca to z tyłu zawsze d*pa.

 

Ulman to nie idole top mniejsze zło zawsze mogą się nawrócić przed wyborami jak Jaruzelski B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1680

Nie obrażaj swojego "największego" idola. "Mniejsze" przy jego wzroście, to co najmniej nietakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nikogo nie obrażam do żadnej Parti nie należę ale to co się działo ostatnie 8 lat musiało mieć w końcu kres jeśli PiS nie potrafi wyciągnąć z tego wniosków to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

staszek ty nikogo nie obrazisz swoją głupotą  bo niczego nie rozumiesz  :D

popierasz ludzi na swoim poziomie i sam plujesz sobie w  twarz  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Któ był mniejszym złem to sie okaże po upływie kadencji. Nie głosowałem nigdy na żadnych socjalistów i po wyborach nie miałem wielkich nadziei na zmianę. Liczyłem że może chociaż bedzie nieco mądrzej ale teraz widzę że skamlajac i krytykując wszystko przez 8 lat sami nic nie zrobili. Nie ma odpowiednich kadr, Większośc działań jest nieprzemyślana a ekonomia jest na poziomie szkoły podstawowej. 

Prawdziwym dramatem jest to że na chwile obecna  bardzo niewielu polityków ma jakikolwiek spójny logicznie pomysł na Polskę


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

staszek ty nikogo nie obrazisz swoją głupotą  bo niczego nie rozumiesz  :D

popierasz ludzi na swoim poziomie i sam plujesz sobie w  twarz  ;)

 

Taki filozof jak ty to się tu marnuje a byś mógł niezłą kasę zarabiać czyszcząc toalety Merkelowej po uchodzcach B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

staszek wodka wietrzeje-gdzie twoje dowody

prezes na urlopie wiec drukarka poszla w ruch wydrukowali prawie wszystkie wyroki-pardon sprawozdania z obrad przy kawie i ciasteczkach- trybunalu, jak sie dyzurni pisowcy motali zeby to wyjasnic,rzecznik rzadu to az poczerwienial z emocji-nie lepiej bylo dalej przepowiadac pogode w tvp krakow albo grac w programie o jakze

 znamiennej nazwie"bzik kontrolowany'[to z cv rzecznika] zreszta sam jako radny powiatu wielickiego ma sporo za uszami......

 

za rok-dwa nie zostanie nikt kto glosowal na pis :rolleyes:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1680

Dowody na jego głupotę masz w każdym jego poście. Pokaż choć jeden, w którym napisał coś mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj nie musiałeś się chwalić wszzyscy wiedzą żeś błazen nadworny rudego :D :D :D :D B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1680

Pokaż mi jeden post, w którym go chwalę.

Za to jest jedna sprawa, za którą chwalę pis: ustawa wiatrakowa. Ale tylko to. Reszta dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

http://wiadomosci.wp.pl/gid,18473018,kat,7631,title,XVI-Rajd-Katynski,galeria.html?ticaid=11794e.

1. Ciekawe czy Antoni ich uprzedził że rosjanie mogą ich złapac i zjeść?

2. Czy dostana od rzadu ochrone w tym barbarzyńskim kraju?

3. Nie wiadomo czy rosjanie ich wpuszczą czy też bedą sie bali garstki motocyklistów tak jak nasz rzad?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pokaż mi jeden post, w którym go chwalę.

Za to jest jedna sprawa, za którą chwalę pis: ustawa wiatrakowa. Ale tylko to. Reszta dno.

 

No jeszcze o Ustroju rolnym, i wiele wiele innych B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

znowu stawiam transporter jak przedstawisz te naprawde korzystne ustawy-nawet nie musze kupowac ,zostal mi ten od przestepstw komorowskiego  B)

chyba nalezycie do tych nielicznych ktorzy uwazaja te dwie ustawy za korzystne. albo nie znacie ich szczegolowych rozwiazan. ;)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

No jeszcze o Ustroju rolnym, i wiele wiele innych B)

Uchwalili moze jakakolwiek ustawe która byłaby zła, głupia lub szkodliwa? Oczywięcie według ciebie.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1680

Dla mnie korzystna wiatrakowa, gruntowa już niekoniecznie. A co masz do wiatrakowej? Tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

gruntowa jest zarąbista :)  szczególnie jak wejdziemy w temat działek siedliskowych i budowy na nich domów przez dzieci rolników nie będące rolnikami .  A miał być zakaz kupna przez cudzoziemców. Pozostaje mieć nadzieję że będzie nowelizacja


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Nie czepiaj sie. Po prostu za robienie z siebie głupków maja płacone extra ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

Rząd Niemiec będzie po raz pierwszy od końca zimnej wojny zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody pitnej pozwalających przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu

Niemcy muszą być przygotowane na zagrażający istnieniu kraju rozwój wypadków, którego nie można wykluczyć

 

czekam na rechot z macierewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5565

Jesli nie jest to tajemnica to musi być bzdurą. Nikt normalny własnego społeczeństwa nie straszy wojną. Rżąd zawsze sam robi zapasy po cichu.

 Z drugiej strony jak każdy niemiec wyda ze 30 czy 50 Eur na takie pierdoły to bedzie potężny impuls dla gospodarki.........


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6379

Rechot z Macierewicza, proszę. Sam on powiedział wczoraj że aerokluby będą włączone w budowę OT, bo takiego komponentu ta formacja potrzebuje (w domyśle lotniczego). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Będą jak w I Wojnie z aeroplanów typu wilga czy an 2 bomby zrzucać. Albo zwiad lotniczy jak w 1920 robić. Przecież ten człowiek jest obłąkany. Obłąkane spojrzenie mówi wszystko. Jedyne co robi dobrze oczywiście dla siebie, to załatwia posady i medale swoim.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O z ciebie to lekarz byłby niezły spojrzysz na człowieka i już wiesz co mu dolega NFZ by dzięki Tobie szybko wyszedł na prostą szybka i trafna diagnoza :P :P :P :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Popatrz na niego na jego spojenie, miny i zachowanie. Tylko popatrz jak na zwykłego człowieka a nie politycznego idola. Tak bezstronnie. Błędne spojrzenie widać nie raz. Zauważ, że nigdy nie piszę tego o Kaczyńskim czy innych członkach rządu. Ale Macierewicz ma w sobie coś z wariata i to czasami widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj