nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

przecież ci ludzie to z kościołów wyszli  po sumie   :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Jako, że byłeś najbardziej ulubionym ministrantem swojego proboszcza , zapewne jest to prawda. 

Trudno podważać tezy profesjonalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie tak . Jedni się tym interesują  , a drugim sprawia to przyjemność. 

A zresztą nic mi do tego co Ci sprawia przyjemność.

 

Ja tego nie czytam. Ale skoro ty czytasz i linkujesz to pewnie się tym interesujesz a co za tym idzie sprawia ci to przyjemność. Ja nigdzie nie napisałem, że sprawia mi to przyjemność. Ale ty to czytasz więc sam widzisz jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

a skad- to byli turysci z niemiec..

pamietam z dawnych lat prawdziwe tlumy podczas papieskich wizyt w krakowie, morze ludzi, kilometry drog zapchane pieszymi- te dzisiejsze pochody to parodie.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj uciekacie od wątku  B) 

 

Tak, tak....ach również pamiętam ostatnią wizytę papieską w Sopocie ;)

Tłumy jak w Kostrzynie nad Odrą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

watek wyjechal na 4 dni na pielgrzymke [sadzac po programie] do kanady , i tylko to zostalo

http://www.wiocha.pl/1349230,No-ja-sie-mu

przed wojna o jednym z prezydentow mowiono-tyle znaczy co ignacy,a ignacy g.wno znaczy-historia lubi sie powtarzac

szydlo miala prymicje syna, wiec prezes z nudow spotkal sie z internautami, chwile ogladalem ale wazelina zalala ekran i pojechalem kukurydze siac  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

@staszku, chodź no. Jak to wytłumaczysz?

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Klienci-pokryli-podatek-bankowy-PKO-BP-7384612.html

 

. Różnicę zrobiły koszty odsetkowe, które spadły z 762 mln zł do 538 mln zł. Innymi słowy ucierpiały osoby, które posiadały w PKO BP depozyty, ponieważ bank wypłacił im niższe odsetki.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przecież o tym już w styczniu pisałem. Ale Staszek przyznał mi wtedy, że koszty są przerzucane na klienta. Dokładnie zrobił to w tym temacie w lutym lb styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Właśnie, gdzie jest wasze oburzenie tym transparentem. Grożą tu śmiercią ludziom. Czy jednak jesteście hipokrytami?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

To oczywiście jest język nienawiści który wprowadziła PO i nie ma to z miłościwym PISem nic wspólnego a zbieżność pogladów jest przypadkowa.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

 

"Mainstream zakrztusił się z oburzenia, ja odrobinę też, ale z troszeczkę innego powodu. Transparent wywieszony na stadionie Legii – o szubienicy czekającej na KOD, Nowoczesną, GW, Olejnik i Lisa – jest już słynny na całą Polskę, z jego treścią aktualnie zapoznaje się prokurator.

Jest i śmieszno, i straszno.

Śmieszno dlatego, że to nawet zabawne obserwować, jak ludzie nie dostrzegają belki we własnym oku, natomiast dostrzegają drzazgę u innych. Zabawne jest też patrzeć, jak ktoś próbuje wykorzystywać kibiców do walki o swoje cele, ale robi to tak nieporadnie, że efekt jest jak z „Uprowadzenia Agaty”: miał być wp***dol, a będzie wp***dol w drugą stronę. Zabawnie przyglądać się nieudolnym manipulacjom, szytym już zbyt grubymi nićmi, które obracają się przeciw autorom. Dzień w dzień platformerski / kodowski / nowoczesny przemysł pogardy dzieli Polaków na lepszych i gorszych, na godnych szacunku i godnych pożałowania, prycha z obrzydzeniem na widok znacznej części rodaków. Ci ludzie są jednak w stanie samych siebie oszukać – że tak naprawdę nikim nie gardzą, są tolerancyjni i otwarci, że to tylko takie wesołe żarciki, happeningi, radosna i kreatywna odpowiedź na chamstwo i awanturnictwo oponentów. Ci ludzie – tak, tak – są nawet w stanie uznać, podobne obrazki są spoko…

Zrzut-ekranu-2016-05-09-o-22.30.57.png

Tak, wpajanie nienawiści dzieciom i strzelanie do kaczek jest spoko, podaj dalej na Twitterze, udostępnij na Facebooku, nawet ta dziewczynka ma dość Kaczyńskiego! Nikogo to nie oburza, natomiast padło „szubienica” i od razu paru osobom spociły się plecy. Moim zdaniem ani ta dziewczynka – mimo ewidentnie przygłupich rodziców – nie zastrzeli Jarosława Kaczyńskiego z dubeltówki, ani kibice Legii nie ustawią szubienicy na Krakowskim Przedmieściu i nie będą nikogo wieszać.

Nie byłoby transparentu na Legii, gdyby nie próby Tomasza Lisa czy środowiska „Gazety Wyborczej”, aby wykorzystać gwizdy na prezydenta Dudę do własnych celów. Oni chcieli pod te gwizdy się podpiąć, pokazać „patrzcie, ci ludzie są z nami”. Więc ci ludzie – kibice – pokazali: z wami nigdy. A wystarczyło odrobinę rozsądku i rozwagi, wstrzemięźliwości w tworzeniu wspólnego frontu światopoglądowego. Ale nie ma rozsądku u tych, którzy już dawno oszaleli z nienawiści do obecnych władz. Nie ma wstrzemięźliwości u osób zwyczajnie opętanych."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Fajnie nawet. Kibice Legii grożą szubienicami ludziom a tu proszę, to wina Lisa i Wyborczej, że musieli tak robić.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Jacy Ci kibice przewrotni , jeszcze parę dni temu byli tacy och ach , aż tu nagle ......... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Lis czy Olejnik nigdy nie wysyłali Dudy czy Kaczyńskiego na szubienice. No ale propaganda pisu jak widać winą za transparent obciąża opozycję.

Ale wróćmy do bohatera tematu, który pojechał poniżać siebie i nas do Kanady. Głowa państwa jadąc z wizytą zagraniczną powinna być zaproszona i spotkać się w państwie do którego jedzie z osobą równą sobie stanowiskiem. Czyli w przypadku Kanady Gubernatorem Generalnym. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Duda spotkał się jedynie na chwilkę z premierem Kanady. To są dwa wyjścia. Albo pojechał tam sobie prywatnie za nasze? Albo pojechał z państwową wizytą bez zaproszenia i bez przyjęcia przez osobę równą sobie. Tak to budujemy swój prestiż na arenie między narodowej. A dokładniej pis rujnuje nasz polski prestiż.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

To proste , Królowa Anglii aktualnie przebywa na wyspach. Wobec czego bez maszyny do teleportacji takie spotkanie jest niemożliwe . A wiceprezydenta nie mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Właśnie po to jest Gubernator Generalny. On jest przedstawicielem Elżbiety II na Kanadę. On pelni w ustroju Kanadyjskim rolę prezydenta. Porównanie z wiceprezydentem ci się nie udało. Bo Gubernator Generalny w Kanadzie to nie to samo. Co prezydent i wiceprezydent. Gubernator Generalny działa w imieniu królowej w Kanadzie. A gdyby był czymś w rodzaju wice. Mógł by działać na terenie całego Zjednoczonego Królestwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

No to może się spotka z pzredstawicielem głowy Kanady . Skąd wiesz że nie.

Ale co tam , rozumiem twoje rozgoryczenie , do tej pory za wzór kultury prowadzenia wizyt masz nie tak dawną wizytę prezydenta Komorowskiego wraz z swoim szogunem w Japonii.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

przeciez napisalem -po dokladnym przeczytaniu programu wizyty -ze pojechal na pielgrzymke po kosciolach i kaplicach polonijnych -wiec o co sie spieracie ?

w polsce tez byl kiedys gubernator generalny, urzedowal ,a jakze na wawelu, wtedy po raz ostatni krakow byl stolica polski, ba nawet byl doktorem praw[jak nie wspominajac kto] ale skonczyl na szubienicy.

kibice legii to  cienkie bolki-prawdziwi bandyci sa w krakowie,co roku ginie kilku od maczet i nozy-nawet arabscy terrorysci im nie dorownuja, takze za taka sprawe siedzi kuzyn prezydenckiego ziecia dubienieckiego- zarazilem sie chyba pisowskim grzebaniem w rodzinach B)  ,o tych 13 mln to juz malo kto wspomina tylko lokalna prasa,ciekawe czy sprawa bedzie zamieciona pod dywan....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Dzisiaj wybije szambo które utopi wiele karier,i nie ma jak zrobić nocnej zmiany.A kodowy hamas straci na impecie.

Panie który okresliłeś siebie lemingiem,piałeś z zachwytu że audytu nie ma,nic nie wykazał.

Nastał dzień prawdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Dzisiaj wybije szambo które utopi wiele karier,i nie ma jak zrobić nocnej zmiany.A kodowy hamas straci na impecie.

 

Panie który okresliłeś siebie lemingiem,piałeś z zachwytu że audytu nie ma,nic nie wykazał.

 

Nastał dzień prawdy;)

 

no i wybiła godzina pani z broszką 

co za dramat i błazenada 

pisuar już czuje koniec i widać jak próbuje nie utonąć w szambie które zrobił 

jedyny przekaz to ; to nie my to oni 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ciekawostki. Audyt wypływa tuż przed piątkowym ratingiem. Przypadek?  Do tego ten audyt będzie na razie tylko ustny, wersja pisemna nie wiadomo kiedy się pojawi.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nigdy się nie pojawi. A ustnie można wysunąć wiele insynuacji a potem przed sądem powiedzieć to nie ja. ja tak nie mówiłem. Normalka, że to pr przed publikacją ratingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj