nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Straciliśmy trochę suwerenności bo sami na to się zgodziliśmy i wiedzieliśmy jak to będzie wyglądać. Czy mi to przeszkadza? Nie bo dlaczego? Co straciłem wchodząc do UE? Nic. Co zyskałem? Rozejrzyj się i zobacz. Według mnie bardzo dużo. Czy warto było? Pewnie, że tak.

 

Dlaczego rolnicy chcą tak wychodzić z UE? Bo myślą, że wszystko zostanie tak jak teraz. Tylko nie zostanie.

 

Wystarczy że nie będą padliny z Niemcowni wozić a wszystko wróci do normy swoją jałmużnę mogą sobie wsadzić tam gdzie się kończy przewód pokarmowy :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To co 500 przestaniesz brać? To za pieniądze od Niemców, za które kupili obligacje od rządu Szydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

hehe staszek pierwszy w kolejce po zasiłek , no i to z podniesiona głową  ;)

taka mentalność pisuara  :D  :D  :D

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Człowieku większego idioty od Ciebie to nie widziałem skąd oni biorą takich matołów B) ?


Jeden tu pisał że wzioł 2 mln na modernizację to mu się należało a jak rząd chce dać rodzinom 500 zł na dziecko to już jałmużna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Wziął 2 mln ale nie narzeka na unie a ty 500 łykniesz jak indor kluchę marudząc że karmią nas padliną itp ale że na 500+ rząd pożycza w unii to juz nie przeszkadza. 

Jak ja dostaje z unii to dobrze a jak inni to patologia - prawda Staszku?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Staszek pisałeś, że jałmużny od Niemców nie chcesz. A gdzie zapożyczał się ostatnio rząd Szydło? Komu sprzedał obligacje? Sam z siebie idiotę zrobiłeś z tą jałmużną a teraz się rzucasz bo to zauważyłeś. Ten co pisał, że wziął 2 miliony. Nie pisał przy tym, że jałmużny nie chce. Ty pisałeś, że jałmużny nie chcesz. To zapytałem czy 500 weźmiesz? Widzisz jak to jest pluć na wszystkich dookoła i brać od nich pieniądze. Sam z siebie idiotę robisz i łatwo ci to wypomnieć.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz tyle że 500 dostanie każdy uprawniony a 2 mln to są dla wybranych a to pogarsza konkurencyjnoć na rynku ale Ty tego nie rozumiesz bo POpslańcy Ci mózg wyprali :lol: B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

to rząd ma ta kasę na koncie,  czy jak  :D

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tak tak tłumacz sobie, że każdy. Ale przecież rząd na to wziął kasę od Niemców a ty od nich jałmużny nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na te 500  to pisaliście niedawno że 700 mi zabiorą że banki a teraz już od niemców ale z was prostaki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie wykręcaj się, napisz lepiej czy chcesz te jałmużnę od Niemców czy nie? Czy będziesz brał te 500 na które Szydło pożyczyła kasę od Niemców czy nie? No i napisz na końcu jak to jest jak ktoś ci pluje w twarz a ty mówisz, że deszcz pada. Czytaj mówisz nie chcę jałmużny a bierzesz.

PS widzisz jak to jest. Pisałeś, że nie chcesz jałmużny od Niemców a bierzesz. Bo rząd Szydło pożycza u nich pieniądze. @Alamo pisał o cukrowni w Łapach. A wyszło, że to Jurgiel ją rozwalił. PiS wyprał wam mózgi a tu okazuje się, że to co piszecie przeciw wam się obraca.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Na te 500  to pisaliście niedawno że 700 mi zabiorą że banki a teraz już od niemców ale z was prostaki :D :D :D

taki kit sprzedawał pisuar a tu kicha i okazało się ze Niemcy już nie beee 

a ty nie w temacie  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

attachicon.gifpola uprawne.pngPisoludki i tak nie zobaczą faktów skoro ich mesjasz mówi co innego. To jest stan umysłu i to jest groźne.

 

A teraz coś na rozluźnienie tematu - słyszeliście że paetz ma odprawiać mszę na rocznicę chrztu Polski?   To już kabaret jakiego nawet pissowi nie udaje się za często wymyśleć ;). Ciekawe czy orgia będzie przed czy po mszy ? Jak ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości o co chodzi z tym polskim kościołem i ich "walką o dobro" Polaków to ta grafika to wyjaśni :

 

Pewnie byś chciał u niego za ministranta robić :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Na te 500  to pisaliście niedawno że 700 mi zabiorą że banki a teraz już od niemców ale z was prostaki :D :D :D

Zabiorą ci 700 + 100 bo muszą oddać niemcom z odsetkami

Widzisz tyle że 500 dostanie każdy uprawniony a 2 mln to są dla wybranych a to pogarsza konkurencyjnoć na rynku ale Ty tego nie rozumiesz bo POpslańcy Ci mózg wyprali :lol: B)

Na 500 + jest wiecej uprawnionych niż na PROWy bo wiecej ludzi jest dzieciatych niż rolników w kraju .Literalnie jest to program socjalny i nawet PIS powoli wycofuje się z tezy że zwiekszy sie dzietność a podkreslaja socjalny wymiar tego dodatku.

PROWy , młode rolniki i inne mikroprzedsiębiorstwa były bardzo proste  do zrobienia i jesli ktos chciał to spełniał to z palcem w nosie. Nie było to absolutnie dla wybranych  tylko dla myslących, a ci co nie wzieli to najczęściej głupki wioskowe i gołodupce co nie miały nawet połowy na wkład


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No widzisz czyli to żadna jałmużna oddadzą mi moje a wy mówicie że to socjal :P :P dziękuję za uwagę bo szkoda mojego czasu na te wasze wywody :D :D :D


Mi tam w zasadzie kasy nie brakuje ale jak dają to wezmę jak to Ostarley napisał 400 wyślę do Torunia bo tam też mają wydatki a 100 na dzieci żeby nie było że są zle wydawane :P :P :P B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie oddadzą Twoich:

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/podatek-bankowy-z-luka-prawna-zabraknie,83,0,2058323.html

 

A tutaj o wymianie handlowej z Niemcami. Niemcy biorą 7 krotnie więcej żywności od nas niż wychwalana Rosja:

http://forsal.pl/artykuly/935288,polska-i-niemcy-w-2015-roku-zanotowaly-rekordowe-obroty-handlowe.html

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Zabiorą ci 700 + 100 bo muszą oddać niemcom z odsetkami

Na 500 + jest wiecej uprawnionych niż na PROWy bo wiecej ludzi jest dzieciatych niż rolników w kraju .Literalnie jest to program socjalny i nawet PIS powoli wycofuje się z tezy że zwiekszy sie dzietność a podkreslaja socjalny wymiar tego dodatku.

PROWy , młode rolniki i inne mikroprzedsiębiorstwa były bardzo proste  do zrobienia i jesli ktos chciał to spełniał to z palcem w nosie. Nie było to absolutnie dla wybranych  tylko dla myslących, a ci co nie wzieli to najczęściej głupki wioskowe i gołodupce co nie miały nawet połowy na wkład

 

Taa, a ci mądrzy i myślący połowę wkładu mieli ale z banku. W swej nieskończonej mądrości nie przewidzieli roku totalnej suszy, kar za nadprodukcje przy jednoczesnym spadku rentowności. Efekt taki w mojej okolicy że już na 4 dużych gospodarstwach komornik łapę położył, a 2 kolejne na celowniku.

Reasumując lepiej być gołodupcem w SWOIM ursusie niż paniskiem w BANKOWYM fendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jak brali 150 km i piatke obrotową na 30 ha to znaczy że byli bezmyślni. Selekcja naturalna zachodzi w całej przyrodzie. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To wina pieniędzy z UE i całej UE, że nasi rolnicy przeinwestowali? Niedługo susza też będzie winą UE.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Widzisz tyle że 500 dostanie każdy uprawniony a 2 mln to są dla wybranych a to pogarsza konkurencyjnoć na rynku ale Ty tego nie rozumiesz bo POpslańcy Ci mózg wyprali :lol: B)

 

 

Czy ty staszek naprawdę dureń jesteś i myślisz że ja 4 mln na ciagniki i kombajny wydałem?

 

Za znaczną część tej kwoty postawiłem chłodnie do owoców - i na chwilę obecną tacy jak ty mają u mnie dzięki temu pracę. 

 

 

 

No ale jak dla kogoś 500 pomocy socjalnej to większa część dochodu to o czym my tu rozmawiamy - nie ma co się dziwić że nie podoba mu się że ktoś coś robi , dla niego jest super że dostanie zapomogę i już nic w życiu nie trzeba.

 

 

Staszek reprezentujesz swoją osobą typowy prekariat * - i to jest to co chce wyhodować piss , bo ciemną masą łątwo sterować.

 

 

 

 

Prekariat lub proletariat: najuboższa i najbardziej potrzebująca pomocy społecznej grupa, z niskim wkładem społecznym i kulturowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

staszek powiedz, czy jesteś dureń i myślisz, że osterlej wydał 4 mln ? :) i czy te 4 mln to w portfelu nosi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

To wina pieniędzy z UE i całej UE, że nasi rolnicy przeinwestowali? Niedługo susza też będzie winą UE.

 

Przecież nie kto inny jak sam Marek Sawicki nawoływał w zeszłym roku w styczniu aby rolnicy nie strajkowali tylko pisali nowe wnioski na dotacje. Niestety jakoś zapomniało mu się w tym samym czasie złożyć wniosek o odstąpienie nakładania kar za nadprodukcje mleka. Przypadek? czy celowe niszczenie poprzez kreowanie wizji rozwoju napędzanym kredytami a później zdołowanie gigantycznymi karami za nadprodukcje. Co przeszkadzało w złożeniu wniosku w stosownym czasie? a może totalna niekompetencja ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

staszek powiedz, czy jesteś dureń i myślisz, że osterlej wydał 4 mln ? :) i czy te 4 mln to w portfelu nosi? :)

Masz racje za wyjatkiem tego że mysli.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Przecież nie kto inny jak sam Marek Sawicki nawoływał w zeszłym roku w styczniu aby rolnicy nie strajkowali tylko pisali nowe wnioski na dotacje. Niestety jakoś zapomniało mu się w tym samym czasie złożyć wniosek o odstąpienie nakładania kar za nadprodukcje mleka. Przypadek? czy celowe niszczenie poprzez kreowanie wizji rozwoju napędzanym kredytami a później zdołowanie gigantycznymi karami za nadprodukcje. Co przeszkadzało w złożeniu wniosku w stosownym czasie? a może totalna niekompetencja ?

 

 

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/804197,ue-nie-zgodzila-sie-na-anulowanie-kar-za-nadprodukcje-mleka.html

Spóźnił się z wnioskiem?

 

I rolnikom, za pomocą policji przystawiano broń do skroni i pod groźbą śmierci kazano składać wnioski i zadłużać się? Czy może polski chłop jest niezbyt inteligenty i jak dawali to brał a nad konsekwencjami nie myślał. A gdy przyszły chude lata to wina Sawickiego bo nawoływał do brania i UE bo pieniądze dawała.

 


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Ekspercie od wszystkiego artykuł który podałeś jest z 06,2014 i nie o ten rok kwotowy chodzi, tu masz kto i kiedy złożył aktualny wniosek http://wpolityce.pl/gospodarka/275277-wazny-wniosek-ministra-rolnictwa-umorzyc-kary-za-nadprodukcje-mleka

 

Może ustalcie między sobą który to jest ten inteligentny a który nie bo można dostać pomieszania z poplątaniem. Jeden pisze że tylko myślący skorzystali korzystali a głupki i gołodupcy -nie, Ty natomiast że niezbyt inteligentni nabrali i mają kłopot. O tych 6-ciu gospodarstwach o których wspomniałem to myślący, czy niezbyt inteligentni? - czy może myślący niezbyt inteligentni? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj