nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Ulman    5575

Pis ma Pawłowicz i Macierewicza a PO Niesiołowskiego 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

chłopaki to jak było z ta oponą ? to zbrodnia Tuska ? 

pisuary macie jakieś przecieki ?  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ulman - staszek chciał chyba powiedzieć żeteraz tacy jak ty będą musieli pracować więcej żeby wystarczyło na socjal dla takich jak staszek. Ot pissowska filozofia;).

 

 

Właśnie czytałem artykuł o wypadku rezydenta dudy i o oponie co to strzeliła. Mi to wygląda że to piss zrobił nieudany zamach na swojego prezydenta. Chcieli go pewnie męczennikiem za "dobrą zmianę" zrobić a kaczyńskiego na króla koronować.

 

 

Coraz bardziej mi się podoba w tej nowej pissowej Wolsce - jest przynajmniej śmiesznie. Z KODem można pospacerować , jest się z kogo pośmiać jak się wiadomości ogląda (bo takich błaznów przy władzy już dawno nie było) , można poczytać takiego staszka i kilku innych. Jest wesoło.

 

Śmiać to już nidługo się będziemy z takich Daśków co na drugie mają Ostarlej już niedaleko mnie jeden taki popłynął ;)

chłopaki to jak było z ta oponą ? to zbrodnia Tuska ? 

pisuary macie jakieś przecieki ?  :D

 

Nie bronek do bryczki kazał przełożyć jak na polowanie jechał bo Donek nie chciał mu wypłacić bo na syna kaucję musiał dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

to się nie ciesz, bo kto ci na ten social będzie teraz robił ? 

papiery już wypełnione ?  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Ty nie składasz w tym roku ? Czyżbyś już limit wykorzystał? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588


chłopaki to jak było z ta oponą ? to zbrodnia Tuska ?
pisuary macie jakieś przecieki Za chwile powiedzą ze to wina Gierka . Tak to jest u tych pis-dolnietych wszyscy winni tylko nie oni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Niesiołowski to niebezpieczny fanatyk i chory z nienawiści człowiek który swoją ojczyznę ma gdzieś

 

Tylko  ile za te ojczyzne przesiedział       to sie nie dziw że ma zszargane nerwy  ale Po go ministrem nie zrobiło

 

jeszcze jedno   rodzina tez zasłużona       u cara nie był generałem  zle zesłanym na syberie

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

pan jarek to najwięcej siedział... ale pod pierzyną  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko  ile za te ojczyzne przesiedział       to sie nie dziw że ma zszargane nerwy  ale Po go ministrem nie zrobiło

 

jeszcze jedno   rodzina tez zasłużona       u cara nie był generałem  zle zesłanym na syberie

 

Ale za jaką ojczyznę pejsatych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiecej wiary! Bedą i afery i zegarki i od Amber gold też gorsi nie bedą. Trzeba dać im tylko więcej czasu by śię zadomowili i gdzieś po 2 latch będą pierwsze owoce. Większośc to jełopy i gołodupce więc będą kraść tym więcej im będą mieli gorsze notowania i mniejsze szanse w kolejnych wyborach. Plus jest taki że jest tam grono nawiedzonych i zapewne zbyt głupich by kraść.

Więcej wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

To że ktoś siedział za komuny nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Cały czas tkwimy w przekonaniu że jak ktoś spał na styropianie to teraz mu się funkcja należy. i dlatego jest taki syf. Nic mu się ni należy oprócz równego traktowania z innymi kandydatami do danej funkcji. Jesli liczyłyby sie kompetencje i umiejetności tobylibyśmy w innym miejscu. Dopuki to nie nastapi będą układy, nepotyzm, niegospodarność, złodziejstwo i afery


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Gdzie ja napisałem ze mu sie cos ekstra należy 

 

tylko tłumacze dlaczego   (podobnie jak kolega z KORu) ma z szargane nerwy   ) ale jego   nie dali na stanowisko najważniejszego ministra  w przeciwienstwie do nastepnych 

 

przypomnij mi co dostała zona ministra  Sprawiedliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Ja się  zupełnie zgadzam że PIS ma jeszcze mniej hamulców w obsadzaniu się na stanowiskach. Po pierwsze wiedzą że mają większość a po drugie głupawy lecz wierny elektorat


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek105    3

Nie chcę bronić PO ale pani Profesor Jadwiga Staniszkis wieloletnia zwolenniczka PiS ma racje  mówiąc że Polsce "W znacznym stopniu rządzi głodna posad masa." Wiadomo że w Agencjami Rolniczymi zawsze będą rządzić znajomi wygranej partii ale obsadzanie swoimi znajomymi rad nadzorczych w największych firmach Europy środkowej to już przesada. Takie firmy jak PGE, Orlen, Lotos, KGHM, Tauron ... powinny być zarządzane przez światowych fachowców. Janina Goss, przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego i osoba, które pożyczyła mu 200 tys. złotych, została członkiem rady nadzorczej największej spółki energetycznej, czyli PGE - JAJA !!!

Pełna lista fachowych ludzi po 100 dniach dobrej zmiany     http://polska.newsweek.pl/lista-nominacji-pis-w-spolkach-skarbu-panstwa-i-instytucjach-panstwowych,artykuly,381794,1.html

Aż strach się bać co będzie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Własnie jak sie to ma do hasła DOBRA ZMIANA   dla członków parti   gdzie nas to zaprowadzi

 

przewodnia siła w narodzie   połowa mojego życia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Wola partii, wolą narodu Historia się powtarza


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja się  zupełnie zgadzam że PIS ma jeszcze mniej hamulców w obsadzaniu się na stanowiskach. Po pierwsze wiedzą że mają większość a po drugie głupawy lecz wierny elektorat

 

Nie oceniaj swoją miarą chłopcze :D B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Nie oceniaj swoją miarą chłopcze :D B)

widzisz poczułeś się wywołany do odpowiedzi tym '' głupawy lecz wierny '' :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Lubię twoją uszczypliwość i intelektualną  bezsilność Staszku. Wielu wyborców PIS bezgranicznie wierzy , niewiele rozumie, jeszcze mniej mysli samodzielnie.i atakują lub wyśmiewaja osoby bo do rzeczowej polemiki argumentów mało


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To napisz mi ulmanku gdzie ja pisałem że na PiS głosowałeem? Argumentów to opozycja na dziś niema bo nie myślą o gspodarce tylko o tym jak przejąć władzę w tym kraju ot i cała prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

O rządzie można powiedzieć dokładnie to samo. Nie wiem na kogo głosowałeś ale widzę kogo bronisz


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj