Skocz do zawartości
nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

akacja    90

Zostawmy księży,sprawy dzietnosci itd.Skupmy sie na temacie,Czy Duda dla rolników?.Zastanawiając sie nad tym pytaniem nasuwa sie nastepne-Co jest dla nas wazne?Odpowiedz jest prosta-opłacalność produkcji w kazdym calu,czy to gospodarstwo tradycyjne czy tez specjalistyczne.Gdy opłacalnośc bedzie na odpowiednim poziomie stopa zycia,zadowolenie i mozliwości kształcenia beda odpowiednie.Niestety na to wpływu nie bedzie miał fakt czy prezydentem będzie Komorowski czy Duda czy tez Ogórek[chociaz ze wzgledu na rolnictwo jak i urode byloby najblizej :wub: ]Cały pic polega na tym iz mamy gospodarke rynkową i ceny sa uzależnione od cen innych gospodarek szczególnie niemieckiej,zastanówcie sie wiekszość firm skupujących płody rolne to posrednicy sprzedajacy ten towar dalej na zachód.Jesteśmy od niedawna w uni więc jestesmy młodzi,a mlody mało może i niewazne czy premierem jest Kaczyński czy Kopacz.Przykład.Angela powiedziała stop wolowinie i zaniechano uboju rytualnego w Polsce a w Niemczech nie,dlaczego?.Proste bo nasza wolowina stała sie konkurencyjna pod wzgledem smakowym jak i cenowym dla producentów niemieckich.Dalej,jezeli podróżowaliście po niemczech to zastanówcie sie czy było widac chociaz hektar na którym rosły by drzewka na dopłaty które nigdy nie wydadza owoca bo zmieni sie program[pomijam gospodarstwa specjalistyczne].Podejscie celowe w celu zniesienia konkurencji...

Proponuje moderatorom zamknąc ten temat,poniewaz szkoda czasu na wzajemne oszczerstwa i polemike nad czyms co własciwie nie ma zbyt wielkiego wpływu na nasz rolniczy byt,..Pozdrawiam.

OKEY    154

Dobrze ze wiosna idzie i nie długo pójdziecie w pole na świeże powietrze, to może trochę mózgi Wam się przewietrzą bo czytając te farmazony to chyba niektórym zaczęły już gnić.

Wiadomość z agroFakt.pl

jacus    102

tu chyba nie ma psychiatrow zeby to mogli ocenic i zdiagnozowac.

Radek88    0

Witam

Chciałbym pokazać wszystkim osobom na forum bardzo ciekawy film który znalazlem na serwisie youTube

Uważam że każdy Polak powinien przynajmniej to pooglądać, nie mówię juz o przeczytaniu książek Pana Wojciecha 

artur125    294

słusznie napisałaś adam jarubas z małych liter bo ten cały psl......................(nic tylko jajami obrzucic)

Ja tam głosuje na Cejrowskiego :lol:

krowka62    21

By żyło się lepiej w Polsce potrzebny jest człowiek jak Viktor Orban na Węgrzech. I to na pewno nie będzie Andrzej Duda

joseph007    0

Nie wiem czy Viktor to taki ideał skoro bierze pożyczki u Putina.

słuszna uwaga. 

a ja chyba tez oddam niewazny glos...

Krassus    95

Jest 11 różnych kandydatów i żaden wam nie pasuje, że chcecie oddawać nieważny głos. To kogo chcecie na prezydenta?

ereksio    129

Żadnych żydów, kumpli żydów, małżonków żydów. Szef FBI słusznie określił jak mamy postępować wobec żydów.

post-27529-0-16727300-1430169350_thumb.jpg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      jak modzi nie mogą to ja temat założę
      aby wszystkim żyło się lepiej... nie tylko tym z PO

czytał ktoś książkę "Czy mogliśmy przetrwać" R Szeremetiewa?
    • Przez stojanow
      witam chciałbym przedstawic film o funduszach unijnych nie wszystko wyglada tak fajnie jak by sie moglo wydawac
    • Przez manko
      czy ktoś z was koledzy agrofotowicze interesuje się tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 września??
    • Przez zarzeckimichal
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy