nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

domat1998    49

 

Dziś podobno wdowa po Kiszczaku przyniosła jakies papiery na TW Bolek

Ciekawe czy też było moje 100 milionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

To może znajdą się też jeszcze inne? Może nawet Kaczyńskich? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

co tam 100 milionow pis -da ci wiecej-informacja dla dzieci i mlodziezy 100 mln  na dzisiejsze to 10 tys. moze temu to kaczynski wyladowal w szpitalu, przeciez razem w magdalence pil razem z walesa i kiszczakiem. potem byl ministrem w kancelarii  walesy. nocna zmiane `92 sluchalem z austriackiej perspektywy dzieki  wolnej europie i glosowi ameryki- bolek,zapalniczka i jeszcze jeden ktorego nie pamietam-mlody bylem i sie tym przejmowalem, dzisiaj mi przeszlo.

 

ale wrocmy do rzeczywistosci-nowy plan gospodarczy rzadu-bilion[az strach przeliczac na stare zlote] na rozwoj gospodarki-z daleka pachnie gierkiem-towarzysze ,pomozecie ??? sam mam mala  firme i marze tylko o jednym-zeby panstwo trzymalo sie od gospodarki jak najdalej.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

co tam 100 milionow pis -da ci wiecej-informacja dla dzieci i mlodziezy 100 mln  na dzisiejsze to 10 tys

a co tam druga Japonia albo druga Irlandia.Zrobiło tu się bardzo międzynardową  ja pisałem z perspektywy Niemiec inni Austri ,ktoś pisał że firme w Angli, Ktoś pisał o Holandi co nas tam rzuciło wakacje czy przysłowiowym ,,za chlebem,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Na Jarosława Kaczyńskiego nic się nie znajdzie. Bo on wtedy schowany gdzieś w piwnicy siedział. Pewnie mama nie puszczała.Nawet go nie internowali. A co do Wałęsy przecież od dawna było wiadomo, że miał epizod z sb. Nawet Wajda w filmie pokazał, że podpisywał. W sumie wolał bym z tych dwojga być na miejscu Wałęsy z epizodem z sb. Niż przesiedzieć gdzieś schowany jak Jarek. Gdy policy walczyli o wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

siedzieli w piwnicy bo wcześniej zapier.. lili księżyc przecież i nie mogli się pokazywać za bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Za jakieś pół roku wypłyną kwity z których wyniknie że to gen. Jaruzelski wysłał płk. Kuklińśkiego z planami operacyjnymi do amerykanów, tak w ogóle to CIA regulowała długi Kuklińskiego w Wietnamie.

I co wtedy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Za pół roku to będzie polska topiła się w muzułmańskich i cygańskich odmętach przez to w jakiej formie wypuścili ustawę 500 + .Średnia rodzina muzułmańska to 10 osób w tym 8 dzieci .Podobnie jest u cyganów bo średnia to 7 osób .Niech tylko wieści się rozejdą ze już wypłacają to cała ta patologia zjedzie się do polski bo nie musi się o nic martwić .Domy dostaną po opłacane ,ubezpieczenie opłacone a i bez pracy będzie za co dobrze żyć .Resztę w przypadku cyganów złodziejstwem się dorobi bo czasu dużo będzie gdyż nie trzeba będzie pracować .Chwała za to bohaterskiemu pislamowi (kukiełkom z teatrzyku guru) i wodzowi który jest słońcem narodu wielkiemu Jarosławowi :D Ciekawe co za wypociny wtedy wymyślą broniący tu tak zażarcie pislamowcy ? Pewnie wszystkiemu będą winni żydzi znowu :D

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

No  nie przesadzajmy z tym zaszczytnym tytułem słońce.

Ono jest tylko jedno .

1403203657_by_kisiel_500.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Czytam ten temat od niedawna i widzę że jest tu kilku wyznawców PO-PSL sekty na usługach Merkelowej


Te 500 zł nie będzie dla uchodzców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5569

Jarosław chce dobrze tylko diagnoza rzeczywistosci mu nawala.Jak sie nie ma żony, dzieci , wnuków to spędza sie za wiele czasu na mysleniu bez kontaktu z problemami dnia codziennego. Czy taka jednostka jest w stanie poprawnie zdiagnozować pragnienia i potrzeby podstawowej komórki społeczeństwa jakim jest rodzina.? Zreszta ilu jest starych kawalerów i starych panien które maja całkowicie równo pod sufitem? Większość to osoby dysfunkcyjne z defektami osobowościowo- emocjonalnymi.  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

siedzieli w piwnicy bo wcześniej zapier.. lili księżyc przecież i nie mogli się pokazywać za bardzo 

To wina Tuska i Kopaczowej że wtedy w tej piwnicy siedzieli :P .

 

Czytam ten temat od niedawna i widzę że jest tu kilku wyznawców PO-PSL sekty na usługach Merkelowej

Te 500 zł nie będzie dla uchodzców

Jeszcze więcej jest tu wyznawców PiSlamu na usługach Jarosława Nadętego, wspomaganego przez Ojdyra z Torunia . Jesteś jednym z nich ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Dla wszystkich sfrustrowanych albo zaangażowanych. Podobno to tekst Marka Aureliusza ale ciężko to stwierdzić bo ja z nim nie piłem.
 

Boże, użycz mi pogody ducha, 
Abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić
Odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić
I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.
    Pozwól mi co dzień żyć tylko jednym dniem,
    I czerpać radość chwili, która trwa.
    I w trudnych doświadczeniach losu ujrzeć drogę wiodącą do spokoju
    I przyjąć - jak Ty to czyniłeś - ten grzeszny świat takim,
    Jakim on naprawdę jest, a nie takim, jak ja chciałbym go widzieć.
    I ufać, że jeśli posłusznie poddam się Twojej woli,
    To wszystko będzie jak należy.
    Tak, bym w życiu osiągnął umiarkowane szczęście u Twego boku,

    na wieki posiadł szczęśliwość nieskończoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

dddddddddddddddddd

 

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Portreciki to ja mogę zrobić sobie dowolne ale to nie zmieni obecnej rzeczywistości która tak wygląda np http://niezalezna.pl/76389-policja-w-redakcji-faktow-i-mitow-redaktor-naczelny-pisma-zatrzymany-przez-cbsp Po co policja wkroczyła do biura gazety i wyniosła  całą dokumentację ? Przecież oskarżają go o http://wiadomosci.onet.pl/lodz/sad-w-lodzi-redaktor-naczelny-faktow-i-mity-aresztowany-na-trzy-miesiace/ehyyy2 Co ma wspólnego z tym miejsce pracy ? Ja tu widzę stalinowskie metody rodem z KRLD  .Zero Ziobro rusza do akcji bo Kaczyński dostał wytyczne z Torunia .Za jakiś czas się okaże że to pomyłka i podatnicy zabulą milionowe odszkodowanie .Polska jako kraj staje się pod wodzą jedynie słusznej partii dyktaturą  niczym nie różniącą się od tej koreańskiej w tym przypadku .Zaczyna się prześladowanie ludzi inaczej myślących niż guru Kaczyński Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Czekamy z niecierpliwością na powrót najlepszego premiera III RP, prezydenta UE, jego Ekscelencji Donalda Tuska. Miejmy nadzieję, że będzie miał siły aby naprawić nasz kraj.

 

comment_X0Ds3tpTGroTiZLJKEhfegQf4tegurnQ


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Dlaczego szkalujesz Wielkiego Polaka? PiS Ci za to płaci?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

To ze masz 164 cm wzrostu , nie znaczy ze jesteś wielki .

Po za tym przymiotniki drogi kolego piszemy z małej litery , chyba ze rozpoczynasz nimi zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale wiesz, że przydomki czy przezwiska piszemy z wielkiej litery.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Tyle że nie z Twojego nadania.

Nara , idem spać. <_<

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

niestety nie mam 164 cm ale kiedys mialem chyba w podstawowce to bylo, jak jeszcze roslem te 20 w gore, ale odchodzicie od tematu.

czlowiek zwany prezydentem podpisal ustawe 500 +. za pozno zobaczylem i nie skocze juz do monopolowego zeby to uczcic, ciekawe czy al-jazerra to pokazala, w azji zachodniej i afryce pewnie bedzie duze zainteresowanie i przeliczanie ile to te 'PINCET' czy sie oplaci marznac za te drobne.

a najlepsze ze pokazali jak duda wpisuje haslo do komputera przy podpisywaniu ustawy- ja sie doczytale PREZES123, ciekawe jak inni internauci. :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Za pół roku to będzie polska topiła się w muzułmańskich i cygańskich odmętach przez to w jakiej formie wypuścili ustawę 500 + .Średnia rodzina muzułmańska to 10 osób w tym 8 dzieci .Podobnie jest u cyganów bo średnia to 7 osób .Niech tylko wieści się rozejdą ze już wypłacają to cała ta patologia zjedzie się do polski bo nie musi się o nic martwić .Domy dostaną po opłacane ,ubezpieczenie opłacone a i bez pracy będzie za co dobrze żyć .Resztę w przypadku cyganów złodziejstwem się dorobi bo czasu dużo będzie gdyż nie trzeba będzie pracować .Chwała za to bohaterskiemu pislamowi (kukiełkom z teatrzyku guru) i wodzowi który jest słońcem narodu wielkiemu Jarosławowi :D Ciekawe co za wypociny wtedy wymyślą broniący tu tak zażarcie pislamowcy ? Pewnie wszystkiemu będą winni żydzi znowu :D

Nie obawiaj się . Nikt o zdrowych zmyslach nie wpuści tu chołoty zaproszonej przez prominnentnych działaczy PO .

Po drugie ta chołota dostaje więcej w krajach specjalnej troski , niż polskie dzieci we własnej ojczyznie , stąd twoje obawy są przedwczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

Czekamy z niecierpliwością na powrót najlepszego premiera III RP, prezydenta UE, jego Ekscelencji Donalda Tuska. Miejmy nadzieję, że będzie miał siły aby naprawić nasz kraj.

 

comment_X0Ds3tpTGroTiZLJKEhfegQf4tegurnQ

 

Trybunał stanu za działanie na szkode Polski

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj