nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

ereksio    321

Właśnie tak myśleli wszyscy czytający po raz pierwszy Marksa. Tak samo myśleli ci którzy pierwszy raz usłyszeli o Leninie i rewolucji -paranoja. Następnie  żydzi wsiadając do bydlęcych  wagonów uwierzyli że jadą do lepiej płatnej pracy- czy to nie paranoja? Czego spodziewali się oni, a czego ty się spodziewasz? Gwarancji pokoju? Paranoja!  Jugosławia też tak myślała ze jej rozpad, masowe mordy ludności to paranoja. Słowa przeciw słowu . I tyle na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

To wiadomo ,że coś takiego co się teraz dzieje na świecie musi się czymś skończyć , czymś nie dobrym , długo tego nie da się uciągnąć gdy wszystko staje na głowie , nawet pogoda , będzie jakaś ro***erducha ,że tak spokojnie powiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

rodzinne strony dudy to jakas wioska pod lackiem wiec pewnie u dziadkow dosc tych specyfikow sie nawdychal, ja byl bym ostrozny z ta sliwowica -co chwile w malopolskich mediach sa opisywane policyjne akcje likwidacji bimbrowni-niestety wiekszosc tych produktow to trefny spirytus przemyslowy ktory widzial sliwki z daleka i byl tylko przepuszczany wielokrotnie przez zgnite owoce, do wyprodukowania takiej ilosci "sliwowicy" jaka jest nielegalnie sprzedawana sadow calej malopolski by braklo.

 

najkrotszy aktualny dowcip polityczny-prezydent zdecydowal..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Rodzina Dudy to Stary Sącz jak dobrze pamiętam .Miasteczko gdzie w latach 80 chodziłem do szkoły .Mieszkałem w internacie niedaleko klasztoru klarysek .Kiedyś ta ulica nazywała się Daszyńskiego .Najgorzej to nie lubiłem tego zabytkowego rynku bo jest wyłożony kocimi łbami

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

rodzinne strony dudy to jakas wioska pod lackiem wiec pewnie u dziadkow dosc tych specyfikow sie nawdychal, ja byl bym ostrozny z ta sliwowica -co chwile w malopolskich mediach sa opisywane policyjne akcje likwidacji bimbrowni-niestety wiekszosc tych produktow to trefny spirytus przemyslowy ktory widzial sliwki z daleka i byl tylko przepuszczany wielokrotnie przez zgnite owoce, do wyprodukowania takiej ilosci "sliwowicy" jaka jest nielegalnie sprzedawana sadow calej malopolski by braklo.

 

najkrotszy aktualny dowcip polityczny-prezydent zdecydowal..

 

 

No i zawsze dzieję się tak że ktoś zepsuje wizerunek podrobionym towarem , nawet jeśli chodzi o śliwowicę , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

To wiadomo ,że coś takiego co się teraz dzieje na świecie musi się czymś skończyć , czymś nie dobrym , długo tego nie da się uciągnąć gdy wszystko staje na głowie , nawet pogoda , będzie jakaś ro***erducha ,że tak spokojnie powiem

Wojna będzie na pewno kiedyś i tłumaczyć się będzie dobrem ogółu .Raczej nie będzie wywołana tym że się politycy pokłócą czy któryś zginie .Przyszła wojna będzie o zasoby takie jak woda pitna czy żywność .Kraje takie jak Indie ,Chiny i kontynent afrykański gdzie przybywa w zastraszającym ludności a środowisko naturalne dewastują dzikim uprzemysłowieniem wywoła tą wojnę .Oni patrzą na zachód i widzą tam te dwie rzeczy woda i jedzenie .To popieram co jest tu powiedziane
.Widziałem na własne oczy zamachy i widziałem jak się z tym walczy Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Dzisiejszy świat ma nadwyżki żywnościowe. Sprawa wody rozbija się o cykle pogodowe , więc nie to będzie przyczyną wojny. Wojnę jak zawsze wywołają nie Chińczycy, czy Arabowie lecz żydzi.  O strefy wpływów, o pieniądze czy tak jak choćby w Polsce o władzę. To Schetyna, szef największego ugrupowania żydowskiego w Polsce chce wyprowadzić 1 000 000 ludzi na ulicę. Czy to nie jest wojna? Ile potrzeba aby komuś puściły nerwy i zacznie obijać to żydostwo ? Jedyny sposób na spokój i rozwój Polski to odesłać żydów do Izraela lub na łono Abrahama.  A przy okazji , to nie wiara jest przyczyną nienawiści , lecz ludzie.  Charlie Hebdo ponura żydowsko-lewacka  gazecina wzbogaciła się na ponurej karykaturze. Poświeciła w tym celu życie kilkunastu swoich pracowników lecz nakład wzrósł z 30 000 d0 8000 000 egz. W rok po tym wydarzeniu dalej obraża uczucia,  tym razem chrześcijan. Po co wszystko dla mamony. A może znów zaczną zabijać  i nakład szmatławca wzrośnie?

To nie bóg każe zabijać, to nie bóg lata z kałachem, to nie bóg prowokuje . Wszystko to, jak i tę prowokację organizują żydzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekd    2108

„My Żydzi jesteśmy niszczycielami, i będziemy niszczycielami. Nic nie możecie zrobić co spełni nasze żądania i potrzeby. Zawsze będziemy niszczyć gdyż chcemy mieć własny świat.”

You Gentiles (Wy Goje), żydowski autor Maurice Samuels s. 155.

 


Będziemy mieć światowy rząd, czy wam się to podoba czy nie. Jedyna sprawa to czy ten rząd ustanowi się

poprzez podbój czy zgodę.”

                                                                                                                                        Żydowski bankier Paul Warburg przed amerykańskim Senatem, 17.02.1950.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komorowski odznaczył Sorosa orderem, a Wyborcza przyznała mu tytuł "Człowieka Roku". Czy teraz Soros odwdzięczy się krytyką rządu PiS?
 

Soros_World-Economic-Forum_W_swiss-image

 

W roku 2000 Gazeta Wyborcza wyróżniła George'a Sorosa tytułem Człowieka Roku. Laudację na cześć laureata wygłosił ówczesny minister spraw zagranicznych Bronisław Geremek. W roku 2012 Soros odebrał z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi RP. Czasy jednak się zmieniły, w Polsce doszło do zmiany władzy i obecnie Soros nie może już liczyć na nowe ordery. Może za to - za pośrednictwem swoich fundacji - ostro krytykować działania rządu Beaty Szydło.
                          

 

 

            

George Soros to jeden z najbardziej znanych spekulantów walutowych. Stał się znany 22 września 1992, gdy uważając, że funt szterling jest przewartościowany, dokonał spekulacji przeciw tej walucie angażując 10 mld USD i grając na zniżkę kursu. W wyniku tego, Bank Anglii był zmuszony wycofać funta z Mechanizmu Kursów Walutowych (ERM II), a Soros zarobił około jednego miliarda dolarów. Po tej akcji został nazwany "człowiekiem, który złamał Bank Anglii". W 1997 w podobnej sytuacji w trakcie azjatyckiego kryzysu finansowego malezyjski premier oskarżył Sorosa o spowodowanie załamania waluty tego kraju.

Soros to także fundator Instytutu Społeczeństwa Otwartego oraz licznych fundacji, w tym działającej w Polsce Fundacji im. Stefana Batorego. W skład rady tej fundacji wchodzą m.in.: Jan Krzysztof Bielecki, Bogdan Borusewicz, Andrzej Olechowski, Helena Łuczywo czy Agnieszka Holland. 

Warto odnotować, że w roku 2000 Gazeta Wyborcza wyróżniła George'a Sorosa tytułem Człowieka Roku. Laudację na cześć laureata wygłosił minister spraw zagranicznych prof. Bronisław Geremek. W roku 2012 Soros odebrał z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi RP.

 

"Gratuluję i serdecznie dziękuję wszystkim amerykańskim przyjaciołom, to naprawdę bardzo dobrze mieć przyjaciół. Zgodnie ze starym polskim powiedzeniem: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie – kiedy jest trudno, źle, taką rolę przyjaciół Polski, demokracji, niepodległości, wolności i polskich szans na lepsze życie pełniły fundacje amerykańskie. I pełniły ją w tym czasie najtrudniejszym, kiedy tylko mogliśmy marzyć o wolności i musieliśmy o nią walczyć, kiedy ważyły się szanse na to, czy potrafimy mądrze spożytkować odzyskaną wolności i demokrację." 

 

– mówił ówczesny prezydent RP. 

Powstaje pytanie - czy George Soros będzie chciał się jakoś odwdzięczyć okrągłostołowej ekipie za honory i ordery jakie otrzymał? Czy założona przez niego Fundacja im. Stefana Batorego będzie w swojej działalności nieprzychylna rządowi Beaty Szydło? Aby się o tym przekonać wystarczy wejść na ich stronę internetową i zacząć czytać publikowane tam teksty.

 

 

 

 

 

 

 

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

George  Soros  chce  wywołać  wojnę  domową  w  Polsce  !!!

polski-majdan.jpg?w=734Wszystko wskazuje na to, że George Soros poprzez swoich ludzi w polskiej polityce, planuje doprowadzić do wojny domowej i obalenia legalnie wybranej władzy w Polsce. Obecny rząd PiS to stronnictwo niepodległościowe. To zrozumiałe, że cały potężny lobbing zainstalowany w naszym kraju przez Niemcy, zrobi wszystko by do tego doprowadzić.

George Soros jest międzynarodowym spekulantem, oszustem i bandytą. Ściga go listami gończymi kilka krajów. To on sponsoruje i wspiera islamską inwazję na Europę. George Soros latem tego roku przeznaczył 150 milionów złotych na mieszanie w polskiej scenie politycznej.

Z jednej strony te 150 milionów są przeznaczane na różnych lewackich terrorystów, którzy tolerują wszystkich, nawet islamistów, ale nie osoby o innych poglądach. Różne lewackie fundacje i organizacje zostały wsparte setkami tysięcy złotych. Zajmują się one nękaniem i prześladowaniem nieprawomyślnych internautów. Np tych zauważających, że „kryzys uchodźców” to tak naprawdę islamska inwazja militarna.

To samo było na świecie od zawsze – karanie za poglądy. Robili to i naziści, i komuniści, robią to teraz postępowi lewacy i eurokraci. Oni niczym się od siebie nie różnią – po prostu lewacy karzą za inne myślozbrodnie, niż np naziści. Ale schemat jest ten sam. Paradoksalnie najbardziej zacietrzewieni i nienawidzący odmienności ludzie, to właśnie prosystemowi, liberalni lewacy. Historia zatoczyła koło. Nazistowska III rzesza wróciła jako kontrolowana przez Berlin UE, zaś nazizm wrócił jako neoliberalne lewactwo. george-soros-finansuje-kod_1659937377.jp


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Mnie to śmieszy ta dziwna obsesja naszego narodu na punkcie żydów i teorii spiskowych :D Wszyscy prawie tylko żyd to żyd tamto :D Kiedy wreszcie ludzie zrozumiecie że problemem to jest dalej komuna .Przecież wszystkie partie w Polsce to byli niezadowoleni komuniści i kapusie PZPR :D To było już widać w momencie gdy Mazowiecki (dla mnie komunistyczna szuja) zrobił tak zwaną czerwoną kreskę .Wtedy było wiadomo już ze różnej maści ubecy,komuniści z tak zwanej Solidarności rządzić będą nadal .Młodzi wiem nie pamiętają tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Prawdziwych komunistów to i niewielu było u ruskich .Jak by nie patrzeć określali się jako komuniści więc tak ich będę nazywał .Nie zmienia to faktu że niezadowoleni kolesie z PZPR rządzili solidarnością a Lechu to był dla nich tylko popychadłem i ewentualnym chłopcem do bicia gdyby poszło coś nie tak .Tak to wygląda z perspektywy czasu

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

@akko. A komuniści to skąd się wzięli?Jakie mieli korzenie?W jednym z moskiewskich muzeów są dokumenty świadczące o pochodzeniu Lenina.Pojedź zobacz, przeczytaj i będziesz miał odpowiedź na powyższe pytania.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

@akko. A komuniści to skąd się wzięli?Jakie mieli korzenie?W jednym z moskiewskich muzeów są dokumenty świadczące o pochodzeniu Lenina.Pojedź zobacz, przeczytaj i będziesz miał odpowiedź na powyższe pytania.

Jechać nie muszę bo wiem .Komuna jako taka to pojawiła się wśród pierwszych chrześcijan czyli żydów jeśli o to Ci chodziło .Jednak ten znany w Polsce i Rosji to spadek po Marksie i Engelsie który wypatrzył na swoją modłę Lenin (podobno żyd) .Wychodzi na to że nie powinieneś chodzić do kościoła bo wymyślił go żyd i wszyscy pierwsi święci to żydzi .To kłóci się z twoim wyobrażeniem katolika bo musisz modlić się do Boga żyda i św żydów .Pislamiści o tym często nie pamiętają tak samo jak narodowcy i ośmieszają ją stwierdzeniami przez to że żyd wszystkiemu winien a sami w żydów wierzą :D Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Ostatnim zdaniem się ośmieszyłeś mieszając pojęcia.Kto to są "pislamiści"?Bo coś mieszasz swoją wypowiedzią że za chwile się pogubisz.Z resztą już się pogubiłeś.A kiedy to napisałem że katolik  powinien nienawidzić żyda?Ja tylko analizuje to co widzę i jakoś mi się wnioski nasuwają że ludzie którzy mieszają na tym świecie prowadząc do wielkich nieszczęść jakoś dziwnym trafem mają żydowskie korzenie.To właśnie żydzi nienawidzą nas chrześcijan nazywając nas" ludzkim bydłem"i cały czas prowadzą różne akcje przeciw nam.My natomiast nie mamy prawa ich krytykować bo zostaniemy nazwani antysemitami.Coraz więcej ludzi zaczyna kumać o co w tym wszystkim chodzi i pewne siły przyśpieszyły budowę "nowego wspaniałego świata"NWO.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

a to nie chrześcijanie czasem modlą się do króla żydowskiego ? 

co tu nienawidzić ?  tu trzeba płakać  ;)

jak nazwać ty ''chrześcijan''  co plują na żyda i jednocześnie wierzą w bajki przez żyda zmyślone ?

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kazda wiara to ograniczenie ludzkiego umysłu i tyle w temacie wiary ..... wiara jest dobra dla ludzi prostych... ale jezeli zaczniemy studiowac rózne wyznania to dochodzimy do wniosku ze jednak chrzescijanstwo to najlepsza wiara bo zakazuje krasc, zabijac i robic mase innych złych rzeczy w imie boga, a tak jest np. w islamie, tam sie głowy ucina w imie boga i jeszcze jest za to nagroda po smierci, to jest dobra wiara ? 

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Jeden taki już zadawał takie pytania podobne do twego.

Piłat powiedział do Jezusa: Czy Ty jesteś Królem żydowskim? Jezus odpowiedział: Czy to mówisz od siebie, czy też inni powiedzieli ci o Mnie? Piłat odparł: Czy ja jestem Żydem? Naród Twój i arcykapłani wydali mi Ciebie. Coś uczynił? Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd. Piłat zatem powiedział do Niego: A więc jesteś królem? Odpowiedział Jezus: Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu. (J 18, 33b-37)


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Ostatnim zdaniem się ośmieszyłeś mieszając pojęcia.Kto to są "pislamiści"?Bo coś mieszasz swoją wypowiedzią że za chwile się pogubisz.Z resztą już się pogubiłeś.A kiedy to napisałem że katolik  powinien nienawidzić żyda?Ja tylko analizuje to co widzę i jakoś mi się wnioski nasuwają że ludzie którzy mieszają na tym świecie prowadząc do wielkich nieszczęść jakoś dziwnym trafem mają żydowskie korzenie.To właśnie żydzi nienawidzą nas chrześcijan nazywając nas" ludzkim bydłem"i cały czas prowadzą różne akcje przeciw nam.My natomiast nie mamy prawa ich krytykować bo zostaniemy nazwani antysemitami.Coraz więcej ludzi zaczyna kumać o co w tym wszystkim chodzi i

Ja nic się nie ośmieszam tylko sekta toruńska tudzież smoleńska gdzie wszędzie widzi żydów i opowiada że wszystko przez żydów :D Pislamiści to ludzie głupio i bezgranicznie wierzący w PIS oraz nienawidzący żydów , masonów i innych co mają swoje zdanie nie pokrywające się z linią prezesa nawet tutaj na forum (ereksio za przykład) .Nic nie mieszam bo mi w PL żadna partia nie pasuje z obecnych i dawnych .Nie jestem też ślepym katolikiem i mam bardzo krytyczne zdanie o większości polskiego kleru który bezlitośnie strzyże swoje baranki .Ty jesteś książkowy przykład tropiciela teorii spiskowych . Napisz kto kryje się za tymi ,,pewne siły przyśpieszyły budowę "nowego wspaniałego świata"NWO." ? Koniec końców okaże się ze widzisz tam żydów w tych urojeniach bo tak skończy się ten twój wywód :D

 

 

 

kazda wiara to ograniczenie ludzkiego umysłu i tyle w temacie wiary ..... wiara jest dobra dla ludzi prostych... ale jezeli zaczniemy studiowac rózne wyznania to dochodzimy do wniosku ze jednak chrzescijanstwo to najlepsza wiara bo zakazuje krasc, zabijac i robic mase innych złych rzeczy w imie boga, a tak jest np. w islamie, tam sie głowy ucina w imie boga i jeszcze jest za to nagroda po smierci, to jest dobra wiara ? 

Dziesięć przykazań nie pochodzi z nowego testamentu a ze starego testamentu który naprawdę nazywa się tora .To samo dziesięć przykazań adoptowali na swoje potrzeby muzułmanie .Nawet proroków ze starego testamentu jak również Jezusa który u nich nie jest synem bożym ale prorokiem 

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj