nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

nie    2052

zobacz ilu przestępców siedzi w więzieniach i to wszystko z nienawiści do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

niech rzadzi PIS zobaczymy co z tego wyjdzie, nie dajcie sie wkrecac TV i farbowanym lisom, posprzatac ten burdel który został nie bedzie łatwo i dlatego trzeba dac im troche czasu i kredytu zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

wymiernym wskaźnikiem dotychczasowego dobrobytu żydowskiej kasty Popaprańców jest natężenie ich powyborczego jazgotu. Miał rację Kukiz wskazując sponsora KOD-u , lecz nie wskazał wszystkich. Codzienne interwencje z Brukseli pokazują ,że  zainteresowanych destabilizacją w Polsce jest dużo więcej. Jak się tą bandę opodatkuje to to wreszcie będzie polski Geszeft a nie tylko żydowski. Wpływy z autostrad zagrożone to już Austriacy wyją. Banki opodatkowane to międzynarodowa sitwa żydowska wyje. Lepiej dla Polaków to gorzej dla Niemców i znów z tej strony poruszenie. A wszystko to przy udziale żydowskich zdrajców z  Polski. Targowiczan

co na skargę do Brukseli jeździli i się tym szczycą. Można by rzec : Dziś prawdziwych Polaków już nie ma.  Marek Kondrat, Materna, Holland, Frasyniuk ,Smolar, Szmulewicz , Piotru, czy Lisowszczyki mają genealogię jakby z pod innej gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadzam się z przedmówcami. Potrzebne są zmiany i nie ma co czekać. A resortowe dzieci teraz podnoszą larum bo tracą ciepłe posadki. Nie wiadomo czy będzie lepiej, ale nie nie przekonany się o tym jak nie spróbujemy.

tommy, 2015-12-23 13:54:52

 

ot taki sobie cytat z innej str. ww. Nic nowego nie wnosi, mówi krótko i zwięźle jak jest. Nie wiadomo jak będzie i nie przekonamy się jak nie spróbujemy.

 

Moje świąteczne pobożne życzenie to: pis do maja niszczy całkowicie po/psl/sld/ i ich dziecko nowoczesna. Łącznie ujawnieniem tajnych aktów tych że obywateli, z wyrokami więzienia, wydalenia z kraju zdrajców itp. historie. Od czerwca atmosfera w pis staje się napięta gdyż kilka osób walczy o władzę w tym ugrupowaniu i oczyszczonej Polsce w której pole do popisu wielkie dla niespełnionych partyjniaków żydowskich, niemieckich, ruskich i innych obcych z pis. W lipcu na całego zieją do siebie jadem wszyscy politycy pis. Sierpień rozwiązanie partii pis, upadek polskiego rządu, nowe wybory jedno mandatowe. Wrzesień - urny i głosowanie na jednego kandydata z powiatu oraz Polacy którzy poszli po rozum do głowy i już nie głosują na nazwiska które znają w okolicy ,,a bo on jest w partii tej co ją chyba lubię,, tylko głosują na sąsiada lekarza/nauczyciela/przedsiębiorce/aptekarza/sportowca. Październik - nowy rząd z zbieraniny po jednym człowieku z powiatu, połowa października powołanie komisji przygotowujących ustawy, z ludzi profesorów uczelnianych i innych ekspertów no i nie długo ponownie święta i kolejne moje pobożne życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    888

Polacy to głupi naród. po 5 latach wolności wybrali komuchów którzy ich wcześniej gnębili. teraz mamy analogiczną sytuację. 8 lat degrengolady państwa polskiego i po wyborach nagle czują się zagrożeniu utratą demokracji. rysiek swetru moim wybawcą i takie tam... mam nadzieję że nie przemówi ludzkim głosem razem z hieną... nie głosoweałem na pis i raczej nie zamierzam ale co trzeba mieć w głowie żeby popierać/wierzyć w to co mówi po/n/psl ? sieczkę? mam nadzieję że za kilka lat nie będziemy lennikiem niemiec in tanią siłą roboczą w ich fabrykach, w naszym kraju oczywiście, gdzie nie płacą podatków. potrzeba rewolucji w polityce. nawet kosztem wyrzucenia z ue.. a może ja się mylę i Polska już faktycznie istnieje tylko na papierze i pozostało tylko dołączyć się do tych co kradną? tak jak twierdzi mój ojciec...

 

przychodzi kołchoznik do stalina ze skargą że mu nie starcza na życie

stalin pyta: o której wstajesz?

o 8, odpowiada

za pózno pada odpowiedz, wstawaj godzinę wcześniej radzi stalin

za miesiąc sytuacja się powtarza i robotnik ponownie narzeka ze mu nie starcza pomimo tego że przychodzi do pracy godzinę wcześniej

stalin ponownie radzi wstawać do pracy w kołchozie godzinę wcześniej

sytuacja powtarza się jeszcze kilkukrotnie aż pewnego razu kołchoznik przychodzi pochwalić się że już mu starcza i może przeżyć

i jak to zrobiłeś pyta stalin?

przychodzę na 5 do pracy

i co?

i wszyscy wynoszą

 

wesołych świąt koledzy rolnicy! i koleżanki również !

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

to zaczyna być zabawne - bo jak nazwać człowieka któremu wszyscy mówią że źle robi - a on twierdzi że to spisek całego świata przeciwko niemu i tylko on ma rację - ,a wszyscy się mylą  - cały świat przeciwko mądremu Jarkowi ???? Nie zastanawia was, że może prezes nie mieć czystych intencji ??? naprawdę chcecie wiecznych rządów pisu ?? ktoś kto zaczyna kadencje od wykończenia demokracji to co będzie na koniec - monarchia absolutna ??? czy jeszcze gorzej............czy teokracja z namaszczonym na duchowego przywódce jarka ???? a co trybunał powie że to niezgodne z konstytucją...... chyba nie będzie mógł .... a już napewno nikt go nie posłucha...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ot taki cytat; ;)

 

 Panu Kaczyńskiemu musiało być ciężko w Wigilię 1981 roku kiedy to pojadając sobie przy świątecznym stole potrawy ze "sprawdzonej, polskiej tradycji" bez przerwy był myślami z ludźmi zamkniętymi przez reżim a każde stuknięcie, każdy obcy dźwięk, że nie wspomnę o samochodzie na sygnale utwierdzały go w przekonaniu, że już po niego idą. Nie przyszli wtedy, nie przyszli i później. A to świnie. Nie to, że zapomnieli. Zwyczajnie nie wpisali go na listę opozycjonistów. Podli.

 

 

a tu nasz król ''Julian '' :D  :D  :D  :D

 

e295c312068283d8287dca90bf90097e5a2fd6a6

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to zaczyna być zabawne - bo jak nazwać człowieka któremu wszyscy mówią że źle robi - a on twierdzi że to spisek całego świata przeciwko niemu i tylko on ma rację - ,a wszyscy się mylą  - cały świat przeciwko mądremu Jarkowi ???? Nie zastanawia was, że może prezes nie mieć czystych intencji ??? naprawdę chcecie wiecznych rządów pisu ?? ktoś kto zaczyna kadencje od wykończenia demokracji to co będzie na koniec - monarchia absolutna ??? czy jeszcze gorzej............czy teokracja z namaszczonym na duchowego przywódce jarka ???? a co trybunał powie że to niezgodne z konstytucją...... chyba nie będzie mógł .... a już napewno nikt go nie posłucha...... 

 

cały swiat ? a jaki to ten cały swiat ? banksterka ? zachodnie korporacje ? fundacje które sponsoruja majdany ? niemieckie madia i prasa ? to jest ten cały swiat ? 

o reżim Jarka sie nie martw, jak cos takiego zaistnieje to Polacy sobie poradza, a tymczasem poczekajmy i zobaczmy co wyjdzie z tych rzadów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cały swiat ? a jaki to ten cały swiat ? banksterka ? zachodnie korporacje ? fundacje które sponsoruja majdany ? niemieckie madia i prasa ? to jest ten cały swiat ? 

o reżim Jarka sie nie martw, jak cos takiego zaistnieje to Polacy sobie poradza, a tymczasem poczekajmy i zobaczmy co wyjdzie z tych rzadów ...

O to chodzi. Reżim jarka to pestka dla rozjuszonego tłumu setek tysięcy czy milionów nawet. Przykład był z rolnikami, jakby pod warszawę podjechali też od Łodzi i Bygdoszczy, to wystarczy że jeden z nas od mazowsza by ruszył pierwszy w miasto ciągnikiem i policja z rządem leżą.

 

Więc tego nie ma co się bać. Ale złowrogiej: ,,banksterka ? zachodnie korporacje ? fundacje które sponsoruja majdany ? niemieckie madia i prasa,, w żaden sposób nie powstrzymamy jak tylko odpowiednimi czynnościami rządu. 

 

Bo wystarczy że rolnicy zaczną strajkować to nie dadzą na paliwa a gdy już zjemy zapasy, na następny rok pomrzemy z głodu lub zgodzimy się na ich warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

Tak mówisz :) dobrze - dobrze, sprzedajny są przeciw - a kto popiera - Łukaszenka i Kim ???? może Orban i Putin 

jak obrażasz tych przeciw to zastanów się kto popiera ???? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

i wlasnie po to sa te wszystkie zmiany-gdy "lud" wyjdzie na ulice-co nastapi predzej czy pozniej-najblizsza okazja na slasku, beda "wyciszane" kopalnie a nie jak planowalo po "wygaszane". wtedy zaden tk, sn czy inne ustrojstwo nie bedzie przeszkadzalo w uchwalaniu odpowiednich ustaw, jaroslaw mial duzo czasu na opracowaniu strategii na trudne czasy jakie nadchodza szybkim krokiem, od poczatku rzadu pis-u z gieldy wyparowalo 15 mld zl, koszt obsugi dlugu publicznego wzrosl o 10 mld-piekna suma za 2 miesiace, a co bedzie w nowym roku -deficyt budzetowy 55 mld, 

uchwalono zalozenia budzetu na 16 r- nie ma mowy o obnizeniu wieku emerytalnego i podniesieniu kwoty wolnej od podatku, 500 zl na dziecko tez przesuwa sie w czasie, nie ma zadnych zasad i harmonogramu- ta czerwona teczka szydlo z ustawami to po prostu byla makulatura ze smietnika wyciagnieta. podatek bankowy i "supermarketowy" tez we mgle 

 

po raz kolejnych zrobiono was w konia, ale czego wymagac od "mentalnego podkarpacia",

 

damian-przetlumacz z polskiego na nasze ostatni wers bo nie wiem o co kaman


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela3225    630

za to po z psl przez 8 lat miało ustawy ,dbalo o gospodarkę to wszystko jest na taśmach prawdy ,jak Tusk zabrał z ofe to wtedy giełda poszla ostro w dół tylko o tym media ni mówiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

ale 

bezroboxie  w dół 

przy  deflacji 

 

i wzroscie gospodarczym 

 

co bedzie na joniec 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

A ja z okazji świąt życzę zdrowia, szczęścia i wszystkiego dobrego wszystkim żydom, wszystkim w Izraelu . Niech im tam zawsze słonce świeci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

C ty z tymi żydami? Zazdrościsz im, że są mądrzejsi od ciebie, że umieją robić interesy? Polacy emigrujący do USA oddawali się w ręce Pana Naszego i budowali kościoły, a tymczasem żydzi kombinowali jak rozkręcić jakiś interes to samo zresztą było w Europie, no ale jak ciemnota wolała budować kościoły to teraz zazdroszczą tym, którzy do czegoś doszli. To już taka nasza polska mentalność wynikająca z lat zaborów i komunizmu - sam nie mam to przynajmniej uj.....e tych co coś mają i będzie równość to akurat pasuje jak ulał i do obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Np. W USA ludzie mają inną mentalność, tam się nie piętnuje zaradnych gospodarczo czy wykształciuchów tylko się stara do nich dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ilu masz u nas wykształciuchów ? Połowa z wyższym wykształceniem w ostatnich 20 latch nie powinna skończyć nawet gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

myślę więcej jak połowa ;) dodatkowo powinno pozamykać się 60% "wiejskich" uczelni bo robią tylko krzywdę absolwentom. Poziom studiów jest, żenująco niski byle tylko nachapać "klientów" no i oczywiście później są pretensje, że przecie studia mam, a pracy nie ma. Tak w ogóle to ja jestem za całkowicie płatnymi studiami z mocno rozbudowanymi stypendiami dla zdolnych ale uboższych tak jak w USA. Wtedy człowiek by się dwa razy zastanowił czy i na jakie studia iść jakby miał tyle zapłacić no i by się wziął za uczenie, a nie tak jak teraz kolejne 4 lata zabawy, chlania i pie... a w głowie 0. Po co mamy kształcić absolwentów, którzy nadają się jedynie na stanowisko w Amazonie? Lepiej mniej, a lepiej i tu się z kolegą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

no i mamy następny przykład... masakra i jeszcze podatnicy muszą się na to składać. Motto dzisiejszego studenta "byle się dobrze bawić", a potem efekty widać w gospodarce i bezrobociu. Dla odmiany proponuje poczytać o studentach z Korei Południowej jak oni się "bawią" na studiach i potem porównać poziom nauczania i gospodarkę. Nie, żebym był jakimś zakompleksionym analfabetą bo sam ukończyłem politechnikę ale jak słyszę, że ktoś ze studiów wspomina tylko dobrą zabawę to się załamują ręce to powinien być wysiłek w pocie czoła na naukę, a w czasie wolnym na dorabianie na studia, a nie jakiś tam najpiękniejszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

grego wiesz ile kosciolow wybudowano za ostatnie 25 lat- ponad 1400, chyba wiecej niz za pierwsze 500 lat chrzescijanstwa, a dla kontrastu 16 szpitali, sam moj sasiad z cmentarza odlal prawie 200[niepobity do dzisiaj rekord polski] pomnikow jp II-oczywiscie sasiadami to bedziemy kiedys bo ja na razie zyje :D - to obrazuje jak katolicyzm w polsce jest wg slow ksiezy przesladowany..

przed II wojna rocznie studia konczylo ok. 5 tys studentow a liczba ludnosci byla niewiele wieksza niz dzisiaj. samo to swiadczy o obecnej elitarnosci studiow,przedwojenna matura to dzisaj chyba z tytulem doktorskim sie rowna, 

 jak to w usa wszystko jest wieksze tak i koszt studiow tez, kredyty studeckie stanowia wieksza kwote niz mieszkaniowe-wyobrazasz sobie to u nas- 300tys na 30 lat  nie w zlotych tylko dolarach, rokrocznie bankrutuja setki tysiecy absolwentow a i tam studenci w wal-marcie sprzedaja za 8 dol.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Osobiście do żydów w Izraelu nic nie mam. Dopóki siedzą w Izraelu i co najwyżej jeżdżą na wycieczki. Gorzej sprawa wygląda jak budują agendy swojej przynależności w innych zniewolonych krajach. Przed tym przestrzegam. To żyd wymyślił sposoby dużych eksterminacji ludzi i to żydzi wprowadzili praktycznie te sposoby w życie.

Dzieła Marksa były wykładnią a Leninowska rewolucja praktyką. Chociaż nie ma bezpośrednich dowodów na to ze Stalin był kolejnym żydem ( są tylko domniemania) który mordował na skalę przemysłową , to jego współpracownicy jak najbardziej. Trocki (Lejba Bronstein), Berija czy Gienrich Jagoda (Herszel Jehuda) założyciel i szef NKWD któremu przypisuje się odpowiedzialność za co najmniej 10.000 000 ludzi. Gułagi to też jego pomysł.

Nie ma takiej narodowości jak " polski żyd". W Polsce są tylko żydowscy goście którzy powinni stąd wyjechać gdy gościna się kończy. Nie zwalnia ich to jednak od tego aby przestrzegać prawa obowiązującego w naszym  kraju. Antypolonizm jest na terenie Polski naganny , zaś antysemityzm  nie. Pani ambasador Izraela może sobie snuć swoje wynurzenia w Izraelu , a w Polsce co najwyżej może sobie posłuchać co Polacy sądzą o żydach i ich zbrodniach na narodzie polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj