nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

wdaniel    52

W dowodzie rejestracyjnym masz właściciela. Jak właścicielem jest bank, to jest wpisany bank. Chyba, że dany sprzęt jest jako zabezpieczenie (a takowym zabezpieczeniem kredytu może być traktor, kombajn, sprzęt, dom itd.), to w dowodzie może być wpisany właściciel - użytkownik, a w umowie będzie ten sprzęt/ urządzenie/ nieruchomość wisiał(ło) jako zabezpieczenie. Co PO zrobiło? - nie zamiotło tego pod dywan. Nie zamiotło też pod dywan Ambergold ani innych afer, tylko toczyły się procesy. PIS natomiast, jak prawo jest nie po ich stronie, to w nocy zmieniają ustawy, by rano już wszystko było zgodnie z prawem. A teraz, mimo obecności Pani Premier w szpitalu - podpisała zwolnienia 2 wicepremierów, którzy wyniuchali w Skoku 10x większy przekręt niż Ambergold. Dowódcy, którzy postawili się pączusiowi też polecieli. Starszych nie będę odgrzebywał rzeczy, bo każdy je zna, ale z ostatnich godzin mamy kolejne zadłużenie kraju na 30lat, bo rządzącym zachciało sprzedawać się obligacje skarbowe, które po tych 30-stu latach będą odkupować. Nie wspomnę już, że zeszły rok zamknęli na pożyczkach od Merker na kwotę 76mld., a obligacje, które w zeszłym roku sprzedali, to 30mld. Coś chcesz dodać prócz tego, że nawet Gierek taki rozrzutny nie był? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
 

@zetorki12 prawnikiem nie jestem. Ale podałem ci konkretny przykład. Zilustrowany w tv nagraniem z ciężarówki, która była z tyłu.  Kierowca peugeota skręcał na skrzyżowaniu w lewo. Radiowóz na sygnale wyprzedzał go na tym skrzyżowaniu. Zderzyli się i radiowóz wpadł do rowu. Sąd orzekł, że winny kierowca radiowozu. Więc jak widzisz nie zawsze pojazd uprzywilejowany jest gwarancją nie wonności dla kierującego. 

Tym czasem Kaczyński już wypisał Szydło ze szpitala. Nikt nie wie oficjalnie kiedy wyjdzie. A on mówi, że dzisiaj. Nawet wczoraj już tak mówił. Widać kto w kraju rządzi. I widać też, że Kaczyński lubi dawać takie dyskretne znaki że to jednak on.

 

Ja także prawnikiem nie jestem , być może jestem w błędzie . Napisałem na podstawie swojego zdarzenia , ale wiadomo każda sytuacja jest inna . Ważne aby chłopaka miał kto pokierować , a nie partie wykorzystały go do swoich celów .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Ja liczę na to, że sąd będzie sprawiedliwy. Mam  też nadzieję, że wkroczy znowu w ten proces Zbyszek, a wtedy sprawiedliwości nie będzie, tylko sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Cały dramat polega na tym że wypadki nagłaśniane są dopiero teraz. Wcześniej nie było na to przyzwolenia i dalej by nie było, tylko PiS chciał wykorzystać wypadek prezydenta. To że teraz PO próbuje wykorzystać wypadek jest rzeczą normalną. Gadanie jak pomagają chłopakowi i że to oni i tylko oni ... już takie fajne nie jest i prędzej czy później się zemści. Wystarczy poczekać.

 

hubertuss przykład podany przez ciebie ma się nijak do tego wypadku, radiowóz był sam i kierowca mógł go nie zauważyć, tutaj chłopak widział, zatrzymał się, po czym ruszył nie upewniając się że pojazdów nie ma więcej. 

Nie wierze że nigdy nie spotkaliście się z sytuacja gdzie 2 pojazdy uprzywilejowane jadą jeden po drugim, bo ja dość często to widzę i jakoś nikt nie wjeżdża w ten drugi. Ba nawet śmiem twierdzić że lepiej jak są w jakiejś sensownej odległości 20- 30 m od siebie bo lepiej odróżnić że pojazdy są dwa a nie jeden. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kolizja z Komorowskim też była nagłaśniana i tez pomagał ofierze polityk ówczesnej opozycji czyli pisu. Nie ma tu o czym dyskutować. Pani Arnal pisała listy do prezydentowej itd, sprawa była w mediach itd. Chociaż teraz wmawia się ludziom, że nikt o tym nie wiedział. A ludzie łatwo w to wierzą bo to dawno było i już zapomnieli.

 

A jak jechali 200 , to co , chłopak z Fiata okaże się nie winny ? Nie , nadal będzie winny .

 

Mój przykład z radiowozem odnosił się do tego stwierdzenia. Wypadek z premier oczywiście jest inny. I trzeba poczekać co powie sąd. Bo tak naprawdę jego wyrok a nie nasz pisanie będzie miał znaczenie w tej sprawie.

Co do odległości to wszystko zależy od wytycznych BOR. Jeśli one zalecają bliższą jazdę np maks 10 czy 5 m. To tutaj już jest błąd. Jeśli nic nie mówią lub dozwalają np do 30 m to jest ok. I naprawdę nie ma tu nic znaczenia co ty uważasz czy tak lepiej czy gorzej. Pojazdy w takich kolumnach zwykle jada blisko siebie tak jak jechał trzeci pojazd za audi. Właśnie po to by jakiś pojazd np którego kierowca chce zablokować kolumnę nie wjechał między nich i nie zablokował pojazdu z vip em.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ta, było głośno tak jak teraz ? Było zaznaczone że wydarzył się wypadek. 

 

Co do drugiej części postu, zgadzam się jak najbardziej. Czekajmy na wyrok sądu oraz jego uzasadnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wiesz teraz jest głośno również dlatego, że za pis zdarzył się parę spektakularnych wypadków. Przy których stłuczka Arnal z Komorowskim nie była wielką sensacją.  Widowiskowy czy tam spektakularny wypadek Dudy, gdzie auto z dużą prędkością wpada w poślizg i wpada do rowu. Kolizja Macierewicza, gdzie rządowe auta taranują kilka pojazdów stojących na światłach. Kierowca oddala się z miejsca zdarzenia można powiedzieć ucieka. A sam Macierewicz chwali się z jakimi to prędkościami podróżuje. I na końcu ten ostatni, Gdzie premier ląduje w szpitalu. Jak by nie patrzeć rozmach większy niż za po. To i nie dziwota, że media to maglują. Do tego była jeszcze podróż Gowina na kapciu. Oraz pilot wyganiający pasażerów z samolotu w którym była premier bo napchało się ich tam za dużo. Incydentu z Izraela nie wliczam bo tam nie nasi prowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Ja zabawię się we wróżkę . Sądzę że chłopakowi coś dowalą czyniąc Go winnym , a prezydent go ułaskawi . I zwolennicy PiS będą znowu zachwyceni . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mnie to wszystko guzik  obchodzi martwi mnie jedno że opozycja zapomina o gospdarce tocząc te spory o koryto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Misiewicz ogłosił sukces portalu obnażającego dezinformację, potem wziął się i go zawiesił. Z tego widać iż wielki to był sukces. Ale dał też do zrozumienia iż uzyskana wysoka ocena zdopinguje go do dalszej wytężonej pracy. No to mamy przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No Ja a PiS to zupełnie nie kompatybilni jesteśmy . Jesteś mocno nie zorientowany w przepisach . Również jestem całym sercem za chłopakiem , ale nieszczęścia się zdarzają. Tak samo jest mit że w zdarzeniu drogowym , gdy jeden z uczestników jest nietrzeźwy to cała wina przechodzi na niego . To również bzdura , która krąży w obiegu . Każdy z osobna odpowiada za złamanie przepisów .

 

Żeby pomagać ludziom to trzeba być  niezależny,  https://www.youtube.com/watch?v=yZ8-EtKQpsM   B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A Ja zabawię się we wróżkę . Sądzę że chłopakowi coś dowalą czyniąc Go winnym , a prezydent go ułaskawi . I zwolennicy PiS będą znowu zachwyceni . B)

 

Zabaw  się  jeszcze  raz  i  podaj  mi  6 cyfr  na totka  na  jutro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

5, 8 ,17 , 18 , 23 ,40 , 42 . Nie ma za co . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

5, 8 ,17 , 18 , 23 ,40 , 42 . Nie ma za co . B)

 

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

logo-blue2.gif

 

     Szef NIK ginie w tajemniczym wypadku. Następnie umiera jego kierowca i 2 policjantów. Szkoda, że media nie żyły tym tak, jak wypadkiem pewnego Seicento...
wpis z dnia 16/02/2017

klatwa-fozz-550.jpg

wykorzystane foto: materiały Policji 

W kontekście wypadków drogowych warto przypomnieć sprawę śmierci prof. Waleriana Pańki - prezesa NIK, za którego kadencji powstał raport na temat gigantycznej kradzieży pieniędzy z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego (FOZZ). Jego samochód eksplodował na prostej drodze. Kierowca BOR przeżył, ale wkrótce popełnił samobójstwo. W tajemniczych okolicznościach zginęli również dwaj policjanci, którzy jako pierwsi badali miejsce wypadku Pańki. Szkoda, że media nie poświęciły tej sprawie tyle uwagi, co wypadkowi pewnego Seicento...

                              

r e k l a m y

 

            

Afera FOZZ, której skutkiem było powstanie wielomiliardowych strat Skarbu Państwa oraz gigantycznych fortun komunistycznych aparatczyków, do dzisiaj budzi wielkie emocje. Prof. Walerian Pańko, który jako prezes NIK nadzorował kontrolę w FOZZ, zginął 7 października 1991 roku w dziwnym wypadku drogowym na cztery dni przed przedstawieniem Sejmowi wyników kontroli. Jego służbowa Lancia eksplodowała na prostej drodze i zbiła na lewy pas jezdni, wprost pod nadjeżdżający z drugiej strony samochód. Wypadek przeżyła żona Pańki oraz oficer BOR, będący kierowcą służbowego samochodu.

       

r e k l a m y

 

    

Oficjalne śledztwo nie potwierdziło wersji eksplozji, która miała się przyczynić do tragedii (wybuch słyszeli żona Pańki oraz kierowca). Na podstawie opinii biegłych śledczy ustalili, że przyczyną wypadku było "nieprawidłowe wykonanie przez kierowcę wiozącego prezesa NIK manewru skrętu w lewo przy nadmiernej prędkości". Kierowca rządowej lancii został prawomocnie skazany na karę pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania, a następnie ułaskawiony decyzją prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Wkrótce później w niewyjaśnionych do końca okolicznościach postanowił zakończyć swoje życie

Ale to nie koniec tajemniczych zgonów. W 1993 roku dwóch policjantów, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia, utonęło na rybach w miejscu, gdzie woda sięgała do kolan. Warto też odnotować, że na trzy miesiące przed tragiczną śmiercią Pańki, nagle na zawał zmarł Michał Falzmann - 38-letni inspektor NIK, który jako pierwszy odkrył mafijny mechanizm działania FOZZ.

Ciekawy jestem, jak potoczyłoby się wyjaśnianie tej sprawy, gdyby media, gazety i telewizje poświęcały jej tyle uwagi, co wypadkowi pewnego Fiata Seicento?

 

Źródło: Afera założycielska III RP (UwazamRze.pl)

 

  

 

wpis z dnia 16/02/2017 

          

n-logotyp.gif

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

* * *

Dołącz do nas!

 

xx

 

twitter-icon-kolo.gif

 

r e k l a m y

 

facebook-icon-kolo.gif

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

 

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce dotyczącej cookies.

OK, rozumie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

A mnie to wszystko guzik  obchodzi martwi mnie jedno że opozycja zapomina o gospdarce tocząc te spory o koryto

 

Nie jest tak źle z naszym społeczeństwem skoro nawet staszek zrozumiał że cała gospodarka w rękach jedynej słusznej partii to powód do zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

bogdan 0000000- wiesz kto wtedy rzadzil polska koalicja kld,zchn i pc, zeby ci sie obwody w mozgu  nie przegrzaly to ci wyjasnie - tusk, chrzanowski i niejaki j. kaczynski- tego to mozesz nie znac, sprawdz w googlach co to za jeden.

szefem biura bezpieczenstwa narodowego przy walesie tez byl taki "kieszonkowy napoleon II".

 

wiec to oni sa wedlug ciebie odpowiedzialni za ten wypadek ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

No Ja a PiS to zupełnie nie kompatybilni jesteśmy . Jesteś mocno nie zorientowany w przepisach . Również jestem całym sercem za chłopakiem , ale nieszczęścia się zdarzają. Tak samo jest mit że w zdarzeniu drogowym , gdy jeden z uczestników jest nietrzeźwy to cała wina przechodzi na niego . To również bzdura , która krąży w obiegu . Każdy z osobna odpowiada za złamanie przepisów .

a ja na twoją gupote życzę ci zęby limuzyną jechał pis a nie po bo gdyby zrobili to co opozycja kazała to z twojego fiata zostały by morze koła a z ciebie by zrobili bandyty 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

A Ja zabawię się we wróżkę . Sądzę że chłopakowi coś dowalą czyniąc Go winnym , a prezydent go ułaskawi . I zwolennicy PiS będą znowu zachwyceni . B)

Nie ma obaw niezawisły sąd będzie go sądził tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
Tarnobrzeg: Sędzia Zbigniew J. ukradł kiełbasę za 6 zł - może stracić 5000 zł emerytury
27.11.2010, godz. 02:00
S-dzia-ukrad-kie-bas-1_22625626.jpgfoto: SE/EAST NEWSzobacz galerię

Skandal, jakich mało! Zbigniew J. (56 l.), emerytowany sędzia Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu, został przyłapany na kradzieży kiełbasy za 6,10 złotych. Sędzia swój łup schował w rękawie, a ochroniarze zatrzymali go, gdy omijał kasy.

 

Dzień po tym zdarzeniu Zbigniew J. wjechał do rowu samochodem. Dlaczego? Bo uciekał przed chcącym go zatrzymać policyjnym patrolem. Okazało się, że był pijany, a wypadek wyzwolił w nim taką agresję, że policjanci musieli zakuć go w kajdanki i umazanego błotem przewieźć na badanie krwi. Szybko okazało się, że sędzia jest... recydywistą! Nie miał prawa jazdy, bo zostało zatrzymane rok wcześniej po tym, jak pijany rozbijał się autem po rodzinnym Chełmie. Wszystko to działo się w 2006 roku, ale dopiero teraz, po 4 latach, wyskoki pana sędziego znalazły swój epilog w sądzie. Rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata - tak brzmi prawomocny wyrok.

Jak to możliwe, że skazanie sędziego trwało tak długo? Przez cały ten czas sędzia nie pracował i uporczywie odwoływał do sądów wyższych instancji, powołując się na przedawnienie. I przez cały czas pobierał uposażenie sędziowskie - ok. 5 tys. złotych miesięcznie.

Sąd Najwyższy orzekł jednak, że przedawnienia nie ma, a Zbigniew J. dopuścił się czynów uchybiających funkcji sędziego. I z tego powodu sędziemu grożą dodatkowe konsekwencje, sprawą bowiem zajmie się sąd dyscyplinarny. - Sędziemu grozi pouczenie, upomnienie, nagana, a nawet złożenie urzędu sędziowskiego, co w efekcie może oznaczać odebranie emerytury - mówi Krzysztof Michałowski z Zespołu Prasowego Sądu Najwyż-szego.

Nie mówiąc o tym, że to kompromitacja i drwina z poważnego urzędu. Zwłaszcza że pan sędzia orzekał w trudnych sprawach ponad 30 lat. To on decydował o przedterminowym zwolnieniu z więzienia Bogusława Baksika, szefa spółki Art-B, skazanego za wyprowadzenie z banków 420 mln zł. Sędzia Zbigniew J. słynął w Tarnobrzegu z surowych wyroków dla pseudokibiców, zabójców i pijanych kierowców. A tu taka wpadka! Zamiast smaku kiełbasy, pozostał wstyd.

 
ewydanie-640px.jpg
autor: Jerzy Paszkowski zobacz inne artykuły tego autora
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Wiesz teraz jest głośno również dlatego, że za pis zdarzył się parę spektakularnych wypadków. Przy których stłuczka Arnal z Komorowskim nie była wielką sensacją.  Widowiskowy czy tam spektakularny wypadek Dudy, gdzie auto z dużą prędkością wpada w poślizg i wpada do rowu. Kolizja Macierewicza, gdzie rządowe auta taranują kilka pojazdów stojących na światłach. Kierowca oddala się z miejsca zdarzenia można powiedzieć ucieka. A sam Macierewicz chwali się z jakimi to prędkościami podróżuje. I na końcu ten ostatni, Gdzie premier ląduje w szpitalu. Jak by nie patrzeć rozmach większy niż za po. To i nie dziwota, że media to maglują. Do tego była jeszcze podróż Gowina na kapciu. Oraz pilot wyganiający pasażerów z samolotu w którym była premier bo napchało się ich tam za dużo. Incydentu z Izraela nie wliczam bo tam nie nasi prowadzili.

Za waszych rządów więcej było spektakularnych wypadków,sensacji byłoby co niemiara,niestety dzięki wyjątkowo służalczym mediom każdy wypadek był skrzętnie ukrywany przed społeczeństwem.Dla mnie jesteś zajadłym lemingiem jedynie słusznej narracji,podającym wyłącznie retorykę wygodną dla swojej strony,a wszystko to w jednym celu,wybielić lewactwo,i skołować wyborców dla lewactwa.

 

W 2016 było 24. W 2015 również. W 2014 było 26.

Kto wywlókł komu traktor? Tusk, czy Komorowski nim wyjechał z twojego podwórka?

 

 

Po kolejne - gdzie byli i gdzie są, jak Skoki obierają ludzi na 10x większą sumę i nikt nic z tym nie robi? - A przepraszam, robi, bo piszą ustawę, która będzie chroniła tego złodzieja, który jest teraz nietykalny i chowa się za immunitetem. A wszystko zgodnie z prawem... Jarka i Antoniego, które podpisane jest przez Andrzeja w nocy, bo w dzień nie mają czasu, gdyż musi ludziom oczy mydlić.

Lewakiem wszystkich nazywasz, a sam jesteś lewakiem z wypranym "muzgiem". Jak masz rozum, to naucz się z niego korzystać, bo to naprawdę nie boli.

 Faktycznie, niezły zapis zmichnikowszczenia, PiS zły a my dobre som?

 

 

 Sprawa nazywana MEGA przekrętem, polska kupuje gaz od Rosji, płacąc 400 dolarów za 1000 m3 , Polska sprzedała prawa do gazu łupkowego za 1% wartości za 5,63 złotego za 1000 m3 . Szacuje się, że straciliśmy na tym 2 biliony złotych. Sprzedaliśmy, bo nie mamy obecnie technologii wydobycia.Komorowski o wydobywaniu gazu mówił: Nie warto, bo mamy dobry kontrakt z Rosją.

 
- Polska umarza 1,2 miliarda złotych za transfer gazu, w zamian Gazprom zmniejszy nam ceny 1%. Ekonomiści juz wyliczyli, że ten 1% jest wart max. 15 mln dolarów, a my im umorzymy 1,2 miliarda zł. Winnych nie ma.- PO zobowiązała nasz kraj do kupowania gazu od Rosji w sytuacji, gdy sami możemy być w niedługim czasie potęgą gazową. Nawet niemiecka prasa pisze o kontrowersjach. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów. Sprawe z gazem Tusk uzgodnił z Putinem w czasie spotkania w Smoleńsku, sami rosyjscy dziennikarzy byli zdziwieni.
 
- Państwo przeznaczyło 113 milionów złotych na reklamę matematyki ale tych reklam nie zobaczycie w TVP tylko TV4 która w 90% należy do Solorza i w 10% do ITI.Prywatyzacja gdańskiej Energii. Firma przyniosła w 2009r 900mln zysku. Rząd PO chce ją sprzedać za 4,9mld. Czyli nabywcy wydatek zwróci się po 5 latach. Spółkę chce kupić Kulczyk Investments.
 
- Pierwsza decyzja Tuska i NBP, 182 mln.euro w błoto.
 
- PO zmniejsza składkę przekazywaną z OFE do ZUS, ekonomiści już twierdzą, ze w przyszłości może nam zabraknąć na emerytury! przeczytajcie art. Rząd szykuje bombę emerytalną.
 
- Eureko zostało zwolnione z podatku od 4 miliardów złotych dywidendy.
 
- Upadek Stoczni. Rząd niezgodnie z prawem faworyzował w przetargu handlarza bronią z Kataru. Wynajął firmie PR do przygotowania upadku stoczni od strony medialnej w czasie, gdy sam Tusk dawał jeszcze nadzieje stoczniowcom. UE odrzuciła rządowe plany naprawy stoczni, bo rząd ich samodzielnie nie napisał a zlecił Ukraińcom. Polecam artykuł Ustawa ułożona pod przekręt.
 
- Zlikwidowanie polskiej większości w spółce EuRoPol Gaz w porozumieniu z Gazpromem.
 
- ITI dostaje 456 mln od miasta Warszawy. To najwyższa subwencja sportowa w historii stołecznego samorządu. Ekonomiści zgodnie podkreślają, że państwo na tym traci a drużyna piłkarska wchodzi niedługo na giełdę. Subwencja tylko podniosła jej wartość za która zostanie sprzedana. Wcześniej ITI była jednym ze sponsorów kampanii wyborczej HGW.
 
- Spółce J&S w której zarządzie zasiada Jacek Dubois, pełnomocnik prawny Platformy Obywatelskiej, zmniejszono karę o pół miliarda złotych! Ale to nie wszystko. PO wynajmuje jego kancelarie do obrony swoich ludzi. Ostatnio zasłynal obrona Beaty Sawickiej której bronił za darmo i nawet pożyczył jej 300tys. na kaucję. Dodatkowo kancelaria dostała bez przetargu kontrakt na 600 tys zł za pomoc prawną przy budowie stadionu.
 
- MSWiA pozbyła się resortowego osiedla na warszawskich Kabatach za 10% wartości. Kto kupił? Swoi, mieszkania służbowe wykupili współpracownicy G.Schetyny z ministerstwa w tym K.Bondaryk i W.Brochwicz.
 
- Hanna Gronkiewicz-Waltz buduje oczyszczalnie ścieków za 564 mln euro, najdroższą na świecie. To o 265 mln euro drożej niż w najtańszej ofercie. Ta sama firma buduje identyczna oczyszczalnię w Turcji za 108 mln euro. Podobna oczyszczalnia została wybudowana w Budapeszcie za 250 mln. euro.
 
- Mirosław Drzewiecki, czyli słynny Miro lobbował za 50-krotnym zmniejszeniem podatku dla pól golfowych. Jan Wejchert, współwłaściciel grupy ITI, telewizji TVN i Wejchert Golf Club nie będzie teraz musiał zapłacić 700 tys. zł a niespełna 13 tys. podatku.
 
- Karpiniuk: Wybierzecie kandydata PO będą pieniądze na szpital!
 
- Grupa Eskadra, agencja reklamowa, która była zaangażowana w kampanię wyborczą Platformy Obywatelskiej dostaje zlecenia z rządu. W większości bez przetargu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie jest tak źle z naszym społeczeństwem skoro nawet staszek zrozumiał że cała gospodarka w rękach jedynej słusznej partii to powód do zmartwień :)

 

Pastuszek prowadzał owieczki na łakę pod las. Któregoś dnia mieszkańców wioski poderwał lament - ludzie ratujcie wilk porywa mi owce! Gdy przybiegli z widłami odegnać napastnika okazało się, że nic z tych rzeczy. Wilka nie ma i nie było a pastuszek aż pokłada się ze śmiechu jaki to świetny żąrt udało mu się wyciąć.

 

Następnego dnia sytuacja się powtórzyła. I znowu ludzie przybiegli i znowu niepotrzebnie.

 

Trzeciego dnia gdy spod lasu rozległ się lament nikt już nie chwycił za widły i nie przybiegł na ratunek. A tym razem wilk rzeczywiście porwał owcę do lasu. Ale na próżno pastuszek płakał i wołał . Nikt mu nie uwierzył.

 

Można powiedzieć że opozycja, a głównie PO i Nowoczesna zachowuje się podobnie jak ten pastuszek. Zamiast skupić się na faktycznych zagrożeniach i błędach PISu co chwila wszczyna alarm bez powodu i coraz mniej ten lament do ludzi trafia i odbija się od PISu jak piłeczka. A szkoda, bo jak by tak opozycja się nie rozpraszała na różnych bzdetach a skupiła na konkretach to mogła by sporo zdziałać, np taki Maciarewicza już by dawno w tym rządzie nie było, ale to trzeba się skupić na konkretach a nie czepiać wszystkiego i niczego zarazem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a ja na twoją gupote życzę ci zęby limuzyną jechał pis a nie po bo gdyby zrobili to co opozycja kazała to z twojego fiata zostały by morze koła a z ciebie by zrobili bandyty 

 

A po Polsku i tak żeby ktoś zrozumiał o czym napisałeś ?  Spróbuj też odstawić lub zmienić leki na inne . Przeczytaj to co sam napisałeś i powiedz czy zrozumiałeś , bo Ja ni w ząb ? :o :huh:  A może ktoś inny jest w stanie wytłumaczyć co on tu napisał , bom już z 5 razy przeczytałem i dalej nie wiem ? :blink:

 

Ooo , Staszek zauważyłeś w końcu że i Twój PiS błędy popełnia ? B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj