nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kos

Kos

B3Agro    91

Proste wytłumaczenie zajechania drogi przez fiacika - pierwsze auto leciało na "bombach" , drugie z Szydło bez , ostatnie na bombach. Chłopak puścił pierwsze a drugiego po prostu nie widział. Druga sprawa że na bank nie jechali 50km/h. Tylko skończony debil może w to uwierzyć - pancerne auto przy 50 i po jakims hamowaniu na pewno nie byłoby tak rozbite.

 

Nonszalancja i niechlujstwo. Oto dlaczego to się stało. Jak tak dalej pójdzie to do następnych wyborów problem piss sam się rozwiąże. Po prostu się wybiją. Szkoda tylko ludzi którzy w wyniku tym cyrków ucierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Generalnie auto było dobre, procedury zachowane, kierowca najlepszy z możliwych a zawinił małolat i dlatego..... należy zreformować BOR :D A na koniec tak jak w "Rejsie" przesuną kolegę śpiewaka do sekcji gimnastycznej :blink:

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Oby się nie okazało że przyczyną upadku rządu będzie stary Fiacik.  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Jedyne co cięższe auto musi, to sprawniej rozproszyć energię zderzenia gdyż ma większą energie kinetyczną Za to odpowiada konstrukcja auta którą inżynierowie musieli tak przeprojektować by nadmiar energii rozproszyć.  

 

No i rozproszyło mocniej bo rozpruło więcej karoserii. Po prostu auto cięższe po wypadku będzie "wyglądać gorzej" po zderzeniu ze sztywną przeszkodą w tym wypadku z drzewem. 

 

Przyczyną upadku tego rządu będą następne wybory. Pytanie jest inne kogo wybrać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

To się jeszcze okaże bo czas różnych rokoszy tak w PiSie jak i opozycji chyba już jest bliski. Zakładam że część nie będzie chciała firmować działań komisji Smoleńskiej w tym wydaniu ani cyrku który za chwilę rypnie się ze śmigłowcami. A wszelkie znaki na niebie i ziemi świadczą o tym iż offset będzie w postaci szklanych paciorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Helikoptery to nic, ciekawe co z np. resztą samolotów, przecież do ruskich myśliwców nie ma części i raczej nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

 

No i rozproszyło mocniej bo rozpruło więcej karoserii. Po prostu auto cięższe po wypadku będzie "wyglądać gorzej" po zderzeniu ze sztywną przeszkodą w tym wypadku z drzewem. 

 

Przyczyną upadku tego rządu będą następne wybory. Pytanie jest inne kogo wybrać ? 

Karoseria to tylko poszycie i jej wygląd nie ma nic do rzeczy. Energię absorbują/rozpraszają określone elementy konstrukcyjne - belki, podłużnice itp. Gwarantuje ci że lekki fiacik po uderzeniu w drzewo będzie dużo gorzej wyglądał niż duże auto więc nie wiem czemu kolejną teorię dorabuasz


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No dla opozycji fiacik stanie się podstawą do wyciągania ludzi na ulice :P :P


Oby się nie okazało że przyczyną upadku rządu będzie stary Fiacik.  :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

I podłużnica też jest pancerna nie? Zwykła A8 będzie wyglądać lepiej niż cięższa pancerna wersja A8. Fiat z racji wieku(przypuszczalna korozja) wyglądał by jak świeżo wyrzucony z prasy kostkującej. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

No dla opozycji fiacik stanie się podstawą do wyciągania ludzi na ulice :P :P

 

Ludzi  nie  wyciągną  co  najwyżej  swoich  ślepych  wyznawców

Jak widać  KOD  już  Demokracji  przestał  bronić  zszedł  do  Podziemia

 

Ciekawe  czemu  teraz  tak  przeżywają  wypadki  BORU

A  za czasów  Po-PSL  było   wiele  więcej  wypadków  z Udziałem BOR

W tym  jeden w  Budzie  Ruskiej   Pijani  Borowcy   rozbili  samochód 

ale  co tam  wtedy  był  zakaz  w mediach  o  tym  głośno  mówić 

Za to  teraz  będę  przeżywać  wszystko  jak  mrówka  Okres

 

https://www.youtube.com/watch?v=_Yr0OFILP2k   

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2061

Przez Oświęcim szły sobie biedne "sieroty z Aleppo", nie wpuszczone do USA przez Trumpa, które w ostatniej chwili uniknęły staranowania przez kolumnę rządowych limuzyn (oczywiście nieoznaczoną), pędzącą 1000 km na godzinę. Na szczęście, w ostatniej chwili uratował je przemiły pan Ahmed ps. Bolek, który sprzedaje w budce nieopodal pyszne i zdrowe kebaby wołowe oraz Caracale , (a prywatnie jest  gejem i hoduje kozy), którego gnębi miejscowy proboszcz napuszczając na niego słuchaczy Radia Maryja i KKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Nie mówiono o wypadkach bo i sami politycy nie komentowali tego praktycznie nigdy. Od czasu wypadku prezydenta, się o tym dyskutuje publicznie i to nic dobrego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

@hubertb, Seryjna będzie wyglądać tak samo jak pancerna bo musi się tyle samo "wgnieść" czy "złożyć" w takich samych warunkach, bo to oznacza takie samo opóźnienie/przciążenie. Pancerna z racji większej masy musi rozproszyć więcej energii i dlatego jej elementy są odpowiednio do masy przeprojektowane. Podłużnica nie może być pancerna bo jeśli się samochód nie "złoży" to pasażerowie mogą doświadczyć takiego przeciążenia że rozlecą im się organy wewnętrzne. Jeśli elementy bedą za miękkie to nadmierne przeciążenie pasażerom nie grozi ale składająca konstrukcja ich zgniecie. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

@ Alamo większego frustrata od ciebie tutaj nie ma. Nie potrafisz nic merytorycznie napisać oprócz obelg, wyzwisk i bełkotu bez sensu. Pod tytułem o wszystkim i o niczym.

Narracja w sprawie wypadku Szydło jest prost jak drut. Kierowca pojazdu uprzywilejowanego złamał prawo o ruchu drogowym wyprzedzając na skrzyżowaniu. Takie uprawnienie dawał mu status pojazdu uprzywilejowanego. Jednak prawo mówi wyraźnie, że w takich sytuacjach kierowca pojazdu uprzywilejowanego nie ponosi odpowiedzialności za samo złamanie przepisów o ruchu drogowym. Ale ponosi konsekwencje ewentualnych następstw tego manewru. W tym wypadku zderzenia z pojazdem skręcającym w lewo.

 

 

 

Tutaj masz speca od czarnego i białego i przestań już ględzić. Jak się Schetyna zgadza w czymś z Korwinem to jakaś prawda w tym musi być.

 

 

Tak to właśnie się pierze mozgi pisowskiemu wyborcy. Opowiadając dyrdymały bez składu i ładu. Osoby na niskim poziomie intelektualnym na pewno uwierzą bo to przecież mówią zwolennicy pisu. Ci choćby trochę myślący i znający kodeks ruchu drogowego będą tylko się śmieli.

 

 

Ja tych bzdur do końca nie dałem rady obejrzeć. Paplanina bez sensu. Tylko po to by jeszcze bardziej namącić w głowach pisowskich fanatyków. Oni uwierzą we wszystko co powiedzą inni pisu zwolennicy i pisu propaganda. A przecież jak pisane było nie raz wystarczy znać przepisy kodeksu ruchu drogowego by to co mówią ci z filmu uznać za bzdury.

Z chłopaka faktycznie robi się kozła ofiarnego. Wczoraj w tv pokazali protokół z przesłuchania. Tam wyraźnie zaznaczono, że nawet lekarz go nie badał po wypadku. Od razu wzięli go w obroty. Ogłosili w mediach, że się przyznał i zadowoleni.

Co do wypadków boru za poprzednich rządów. To oczywiście były. Tylko nigdy nie było tak spektakularnych i groźnych wypadków dla przewożonych vip ów.

 

dla mnie głupim człowiekiem jesteś ty przykład

 

Tak to właśnie się pierze mozgi pisowskiemu wyborcy. Opowiadając dyrdymały bez składu i ładu. Osoby na niskim poziomie intelektualnym na pewno uwierzą bo to przecież mówią zwolennicy pisu. Ci choćby trochę myślący i znający kodeks ruchu drogowego będą tylko się śmieli.

twoja odp dlaczego Niemcy tak bronią interesu polskiego i całe media niemieckie w 80% zero argumentum 

 

Zadziwiajace, że tego rodzaju mentalność wywodzi się od bardzo słabo wykształconych, tzw ubogich umysłowo. Przed chwilą też miałem dyskusję telefoniczną z czterdziestolatką, która ledwo ukończyła zawodówkę, uważa, że tylko ona ma rację, Kaczyński jest głupi, złodziej i TVP kłamie, a TVN to objawiona prawda. Argumenty? Żadne. W tym duchu wychowuje swoje nastoletnie dzieci, na które z ochotą bierze 500+.

Przyczyna? Bo kiedyś skutecznie ośmieszono PiS i Kaczyńskiego. Chamski PR rudego zrobił swoje. Ona uważa się za coś lepszego.

I co robić ???

 

:lol:  :lol: 

a następnym razem poszukaj wypowiedzi i całego filmu cały film podtytułem zaoranie po wycinki to robią tacy manipulanci jak ty 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Od kogo to skopiowałeś?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Musi być coś na rzeczy bo dziś rano Błaszczak u Piaseckiego wił się jak piskorz. Cały czas powtarzał że kolumna to kolumna i choćby świat się walił to kolumna ma rację. Odpierał pytania czemu nie porzucił miesięcznicy i nie udał się do centrum operacyjnego kierować działaniami. I wiecie jak odpierał? Ano że musiał kierować działaniami policji na miesięcznicy bo tam było straszliwe zagrożenie ze strony oszalałego z nienawiści tłumu. Tłum ten, w sile co najmniej dywizji luda chciał zakłócić uduchowione uroczystości z udziałem gołąbka pokoju J.K.

Poza tym stwierdził że on jak dotąd nic nie mówił a jako odpowiedzialnego wskazał rzecznika policji i komendanta głównego. Czyli w razie niepowodzenia spuści się tych dwu a samemu jako ta lelija biała będzie się trwać na stanowisku. 

 

Właśnie doczytałem post Daniela i mam uwagę co do włączania się do ruchu. Nie wygląda mi to na możliwość podciągnięcia manewru kierowcy Fiata pod włączanie się do ruchu. To jest ściśle określone a oni nie opuścili jezdni. A działanie czyli zjazd do prawej krawędzi bądź zatrzymanie spowodowane sytuacją na drodze.

 

Tym bardziej nie miałł prawa skręcać w lewo B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

 

 

 

gdy czytam twoje wypowiedzi to reaguje na filmie ja oni 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Roman... zapewne jesteś dobrze wykształcony   :D  :D  :D

dlatego tu prawie przewodniczysz wśród pisuarowych niedouków  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Od kogo to skopiowałeś?

 

od ciebie się nauczyłem 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak zajechał cienias drogę pojazdowi BOR. Bo kierujący tym pojazdem złamał zakaz wyprzedzania na skrzyżowaniu i  nie zachwal obowiązującej go należytej ostrożności. W związku z tym uderzył w cieniasa i naraził się na odpowiedzialność karną z tego tytułu.

 

 

Co konkretnie jest shitem? Co  takiego powiedział policjant na służbie? Gdzie jest konkretnie korupcja w sądach? Wiesz to zgłoś. Masz dowody, że wszyscy sędziowie są skorumpowani? Czy tylko niektórzy? Potrafisz dać gwarancję, że po upolitycznieniu sądów korupcji nie będzie?

Jak dla mnie to twoje słowa nic nie znaczą. Taki tekst o wszystkim i o niczym. Gdzieś słyszałem, gdzieś widziałem, wydaje mi się itd.

 

Takie zadania BOR miał za POprzedników http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/bor-dowozi-sikorskiemu-pizze-do-chobielina/6j74319 może myśei że jadą po PIzzz :P :P

Ciekawe czy jechali na sygnale ;)

To że sądy są skorumpowane widać na codzień B)

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601

Roman... zapewne jesteś dobrze wykształcony   :D  :D  :D

dlatego tu prawie przewodniczysz wśród pisuarowych niedouków  ;)

 

no własnie pisałem kto tu inteligentny bark argumentów trolowanie na pisownie popełniając co drugim zdaniu błąd popatrz parę stron do tyłu 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

gdzie tu widzisz błąd niedouku ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Tym bardziej nie miałł prawa skręcać w lewo B)

PIS już dawno skręcił w lewo  

 

od ciebie się nauczyłem 

Ty się w ogóle czegokolwiek uczysz?

 

Nie komentuj może jak ktoś robi błędy bo mam wrażenie że komu jak komu, ale tobie wręcz nie wypada


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj