nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Piotr778    33

Z tą Koreą to juz powoli sie zmienia ich przywódca zaczyna powoli wysyłać ludzi na zachód by uczyli się jak wprowadzić u nich gospodarkę wolnorynkową .

U nas zupełnie inaczej obecny rząd myśli co by tu jeszcze upaństwowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Bzdury , bzdury i po stokroć bzdury!

Za dobre wyniki matury to co najwyżej indeks bez egzaminu. Myslisz że absolwent dostanie dostanie super warunki w pracy za zasługi na studiach. Jak nie bedzie pracował to pracodawca wyrzuci na pysk jak kazdego innego.

Jak jest duzo bezrobotnych magistrów to co ci do tego? To ich problem bo złą droge wybrali. Moze obecnie bolszewickie państwo powinno juz w podstawówce zaplanować kim bedziesz :P . Jełopstwo lubi być kierowane

Może w ogóle edukacja narusza swobody obywatelskie: . Nie ucz sie języków, matematyki a tylko o zamachu smoleńskim, wyklętych złym Tusku, religia 2x dziennie, zajecia patriotyczne, apele itd. Jest nawet taki suwerenny , niezależny kraj który  jest niezmiernie dumny, ,niemal wybrany sposród narodów wszelkich, samowystarczalny autonomiczny, zdolny do samostanowienia i samoobrony. Ich przywódca nawet bardzo przypomina niejednokrotnie przełożonego Misiewicza a kraj to Korea Północna.  :blink:

 

:) Gdybyś miał trochę rozumu to byś wiedział  że absolwent ma stwarzać miejsca pracy a nie o nią zabiećgać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Generalnie masz rację tylko w przypadku np. administracji obawiam się tego szału stwarzania nowych miejsc pracy przez absolwentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Administracja to nie stwarzanie miejsc pracy jedynie stołki do obsadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A kto powiedział ze absolwent ma stwarzać miejsca pracy? Jeden ma smykałkę do działalnosci własnej a drugi będzie świetnym fachowcem ale bedzie się lepiej odnajdywał w wiekszej strukturze. W niektórych dziedzinach naukowych to nie stworzysz miejsc pracy żebyś pękł. Nasze socjalistyczne państwo też nie pomaga ludziom we własnej działalności

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

To może jakieś  przykłady dla absolwentów filozofii albo medycyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

A kto powiedział ze absolwent ma stwarzać miejsca pracy? Jeden ma smykałkę do działalnosci własnej a drugi będzie świetnym fachowcem ale bedzie się lepiej odnajdywał w wiekszej strukturze. W niektórych dziedzinach naukowych to nie stworzysz miejsc pracy żebyś pękł. Nasze socjalistyczne państwo też nie pomaga ludziom we własnej działalności

 

Ja tak powiedziałem i to dla ciebie powinno być święte

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

I co jeszcze?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Post wcześniej pisałes o świętości a teraz takie rzeczy? Biskup Paetz cie religii uczył że takich skłonności nabrałeś?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Nie po prostu mam wyższość nad lewakami. Szanuję historię i wiem jeden POLAK jest więcej warty niż 100 innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ciekawe stwierdzenie ;).

 

W przypadku pracowników fizycznych w gospodrstwie muszę jednak powiedzieć że się z tobą nie zgodzę - w moim przypadku 3 Polaków jest wartych mniej niż jeden Ukrainiec.  I chociaż osobiście za Ukraińcami nie przepadam to muszę przyznać że robotę robią.

 

 

Głupia sprawa - ale właśnie obaliłem twoją szemraną teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Musisz się lepiej starać :) taczkę sobie napompuj lub większą łopatę załatw no nie wiem co ci doradzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

ależ ja o radę nie pytam - ja znalazłem sam drogę do rozwiązania problemu z pracownikami lokalnymi. 99% siły roboczej w gospodarstwie w sezonie pochodzi z ukrainy. I nei ma kapryszenia. Płacę tyle samo co Polakom a efekty pracy są lepsze. Rozumiem już Niemców dlaczego zatrudniają Polaków do pracy w polu. Mamy u nas to samo z siła roboczą z Ukrainy.

 

Aż sentymentalnie się wzruszyłem bo nie pamiętam kiedy ostatni raz taczkę widziałem ;). Pewnie duda szybciej zobaczy tą na któej go wywiozą niż u mnie w gospodarstwie zajdzie potrzeba używania taczki ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Nie po prostu mam wyższość nad lewakami. Szanuję historię i wiem jeden POLAK jest więcej warty niż 100 innych

Jak możesz mieć wyższość nad samym sobą?   :blink:

Może ty historie szanujesz ale rozwiń proszę myśl czemu Polak warty aż tyle ? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

hahaha fajne są te pisioludki - wszystkim by chętnie tłumaczyli. A plakat mariana kowalskiego też masz na ścianie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Nie wiem , nie znam się , nie ingeruję kto ci się podoba. A co do Biedronia - jeden z niewielu polityków mówiących z sensem. W Słupsku po pisowcach posprzątał. Jak nic następny prezydent RP. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Całkiem jak Jarosłąw wiecznie dziewica i wielokrotnie przełożony rzecznik MON.  ;)

Słaby jesteś kolego z ta potrzeba tłumaczenia w cztery oczy. Prawdziwy Polak 100 razy lepszy od innych  a taka niemoc intelektu ze odpowiedzieć na proste pytania na forum nie potrafisz? Zwichnięty intelekt sprzyja wierze że Polacy są 100 razy lepsi od innych i ze PIS to prawica, pozwala poczuć sie lepiej, ale jak coś pomysleć samodzielnie  trzeba to reakcja agresją. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Ktoś tu coś o Ukrach ? Te skurwisyny tylko o pieniądze potrafią się upominać, a jak mają coś zrobić to tylko "ruki" ich bolą! j**ana zaraza wschodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Bzdury , bzdury i po stokroć bzdury!

Za dobre wyniki matury to co najwyżej indeks bez egzaminu. Myslisz że absolwent dostanie dostanie super warunki w pracy za zasługi na studiach. Jak nie bedzie pracował to pracodawca wyrzuci na pysk jak kazdego innego.

Jak jest duzo bezrobotnych magistrów to co ci do tego? To ich problem bo złą droge wybrali. Moze obecnie bolszewickie państwo powinno juz w podstawówce zaplanować kim bedziesz :P . Jełopstwo lubi być kierowane

Może w ogóle edukacja narusza swobody obywatelskie: . Nie ucz sie języków, matematyki a tylko o zamachu smoleńskim, wyklętych złym Tusku, religia 2x dziennie, zajecia patriotyczne, apele itd. Jest nawet taki suwerenny , niezależny kraj który  jest niezmiernie dumny, ,niemal wybrany sposród narodów wszelkich, samowystarczalny autonomiczny, zdolny do samostanowienia i samoobrony. Ich przywódca nawet bardzo przypomina niejednokrotnie przełożonego Misiewicza a kraj to Korea Północna.  :blink:

 

Bzdury  to  są  teraz  w szkolnictwie   których ty  bronisz

Do  techników  Liceów   przyjmują  jak  leci  nie ważna jakoś  byle była  ilość

I  potem  masa  głąbów  zostaje  po  liceum   zda  jakoś  tą  maturę    robić  się  nie chce  bo kto  przyjmie  po liceum do  pracy  i  idzie   takie  na pierwsze  lepsze  studia   byle  łatwo  zaliczyć  bo  myśli  że  jak  będzie  magistrem  to  będzie  rozchwytywany  na rynku  pracy.

Gdyby  studia  były   DARMOWE    tylko  dla  najlepszych  studentów

To    wszyscy którzy  chcieli  by  skorzystać  z tego  przywileju  musieli  by  się  starać  i  uczyć  w   podstawówce  i  liceum 

Miałbyś  lepiej  wykształcone  społeczeństwo 

 

Nie  rozumiesz  co  czytasz ?????? 

Ja  piszę  o  przymusowej  Nauce  Języków  OBCYCH !!!!!!!

Które  narzuciła  nam  NIEWOLA unijna

I teraz  w szkołach  jest  przymus  nauki  języków  OBCYCH !!!!!!

Wszyscy  ci  którzy  walczyli  z zaborcami  o  wolną  Polskę  teraz  się  w grobie  przewracają  jak widzą  co  się dzieje.

Języki OBCE powinny  być   dobrowolne  a nie  obowiązkowe

Ale  od  czasów  drugiej  Wojny  Światowej  ludzie  powtarzali  że  Niemcy  nie wezmą  nas  czołgami  tylko Markami  i  się  niestety  sprawdziło  tylko że   zamiast  Marek  mamy  Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj