nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

myślisz że co ten misiewicz bez powodu tak sobie pozwala ? 

co to mało pedałów w'' wielkich'' politycznych elitach  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Ulman,mirro,hubertuss,B3Agro

myślę co wy tu wypisujecie o Misiewiczu Macierewiczu i innych dupskach to pikuś gdzie miliardy nakradzione ?? gdzie oszukańcze prywatyzacje ??

coraz bardziej mnie przekonujecie ze 8 last spędziliście w izolatce w kawtanach z włóczonym  tvn bardzo wyprało was ???

 

Internauta podjął się wyzwania podsumowania sukcesów PO. Oto co mu wyszło.

Lista 42 sukcesów koalicji PO-PSL:

1) Afera taśmowa

2) Afera hazardowa

3) Afera wyciągowa

4) Afera stadionowa

5) Afera autostradowa

6) Afera stoczniowa

7) Afera AmberGold

8) Afera Elewarru

9) Afera z informatyzacją MSW

10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru

11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)

12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych

13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)

14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn

15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)

16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)

17) Podniesienie VAT-u na wszystko

18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców

19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych

20) Podniesienie akcyzy na paliwo

21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)

22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego

23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej

24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)

25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego

26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego

27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego

28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO

29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej

30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń

31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)

32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi

33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013

34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych

35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)

36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)

37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego

38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej

39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);

40) Ograniczenie potencjału militarnego

41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej

42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)

ciekawe ile nie wyszło ?? :D

 

Nie wiem jak ty. Może siedziałeś w izolatce. Może w domu w fotelu przed telewizorem, może pod buda z piwem. Ja przez te 8 lat pracowałem i pomnażałem swój majątek. Także jestem zadowolony z tego jak przeżyłem i czego dokonałem przez 8 lat gdy rządziło po. Chociaż na nich nie głosowałem.

Te bzdury to nie dzieło żadnego internauty tylko propagandy pisu. Oni tak często mówią, że to niby jakiś internauta. Pomijam już fakt, że wiele z tych punktów to bzdury lub coś co teraz robi pis. I czego ten internauta już nie krytykuje.

Wiele afer jest oczywiście prawdziwych. Wiele wyssano z palca lub nazwano ogólnikowo jak np afera autostradowa.

12 afera z opóźnieniem publikacji. A jak Szydło nie publikowała to była afera czy nie?

13 pis już zapowiada zabranie reszty kasy z OFE w tym roku. Będzie grabież czy nie?

15 lista Misiewiczów przekroczyła wartością listy hańby po i psl. Jest rozrost biurokracji czy nie?

16 pis dalej zadłuża kraj i to za pius zadłużenie przekroczyło 1 bln zł.

17 pisowi podniesiony vat pasuje bo nie obniża. Skoro to takie złe powinni jak najszybciej obniżyć. A oni nawet nie mówią kiedy obniżą.

19 Pis dla wielu kwoty wolne od podatku obniżył i nie dotrzymał obietnicy wyborczej 8 tys kwoty wolnej dla każdego.

24 Lasy Państwowe jak sama nazwa mówi są państwowe a że żyją dostatnio to państwo bierze od nich te pieniądze. Jak pis wziął w zeszłym roku zysk NBP to nie płakałeś.

25 to bzdura

26 taki podatek już jest i nazywa się abonament. I to pis tez nad nim pracował i były pomysły bo połączyć z opłatą za prąd itd

32 tylko jedno referendum w Polsce po 89 roku miało moc wiążącą. Dobrze, że te podpisu spuścili bo by poszło kupa kasy na marne.

40 Ograniczeni potencjału militarnego to jest teraz. 25 generałów odeszło. Ponad 260  pułkowników. I to wszyscy ludzie w miarę młodzi doświadczeni w misjach zagranicznych. Nawet zwolennik pisu Roman Polko zaczyna mówić, że źle się dzieje. odwołano zakup caaracali kompletnych uzbrojonych z ofsetem. Dzisiaj nie ma żadnych helikopterów i nie wiadomo kiedy będą i czy uzbrojone.

41 Teraz polityki zagranicznej w ogóle nie ma . Waszczykowski to niemota popełniająca gafę za gafą. Potraciliśmy wpływowych sojuszników w europie jak np Wielka Brytania. Nie ma jakiejś nakreślonej wizji tylko miotanie się to tu to tam.

42 Nepotyzm i kolesiostwo kwitnie w najlepsze. Jak pisałem listy Misiewiczów z ponad tysiącem nazwisk dawno przebiły listy po i psl liczbą nazwisk.

 

Większość tych punktów to bzdury. Wiele z tych rzeczy tak samo robi pis.

 

Ty masz gorzej  naj....b..w głowie jak cyganka w tobołku. Byłeś na miejscu kolizji? Co raz to bardziej kłamiesz i mącisz a gówno ci z tego wychodzi. Szkoda bardzo żeby MON stał kilka godzin na miejscu stłuczki jak zwykły kierowca do tego on nawet nie kierował

 

Nie wiem cygankom do tobołków nie zaglądam. Ale widzę, że u ciebie frustracja się wzmaga bo nerwy puszczają. Wypisujesz jakieś bzdury w których nie wiadomo o co chodzi. Kto nie kierował?

 

Skoro nic nie wychodzi to czemu tak nerwowo reagujesz? 

Oby kiedyś nie zgineli ludzie przez pośpiech i głupotę Antka  Parę lat temu właśnie z tych powodów rozbił się samolot w Smoleńsku i jak widać niczego ich to nie nauczyło

 

Typowa reakcja frustrata nery i bluzgi wymieszane z bzdurami, że niby ktoś nie kierował. Ale kto i co?

 

Ta jasne tylko dziwny trafem nic powżnego nikomu się nie stało :P :P

 

Tu nie chodzi o to, czy coś się komuś stało. Chociaż troje ludzi trafiło do szpitala z czego dwoje wypisało się na własną prośbę. Więc nie wiadomo jak długo by w nim zostali. Tu chodzi o ucieczkę kierowcy Macierewicza z miejsca zdarzenia. Pomimo, że innym kierującym kazano czekać pięć godzin. Ucieczkę tę czyli złamanie prawa zaakceptował sam Macierewicz.

 

Nerwowo? :) Prawdę napisałem :)  

 

Ten bełkot wymieszany z wulgaryzmem nazywasz prawdą? Gdzie ta prawa?

 

jak zwykły kierowca do tego on nawet nie kierował

 

że kierowca nie kierował czy jak?

 

 

Hujejtusy,Krassusy,B3Agrusy,mirra,wandele,Piotrki,dziecinne jacusie.

W powyborczej rzeczywistości sieroty lewicowo-liberalne klepią blisko tysięczną stronę nie mogąc pogodzić się z tym co sie stało.Ich pogardy dla obecnie rządzących należy szukać zazwyczaj u żródła,w Ateizmie, oni mają w pogardzie tożsamość chrześcijańską,tradycję i kulturę,będą walczyć do upadłego,jak wściekłe psy,są zaprogramowani że nic tego nie zmieni.Nie ważne złodziejstwo,afery i wały,Oni na siłe będą trwać przy złodziejach,ciemiężycielach Polaków,będą łgać i mówić wszystko co złe na was,ponieważ oni są wyznawcami opcji lewicowo liberalnej.I gdyby okazja nadarzyła się,nieomal natychmiast zależało by im na ich powrocie,nie ważne przekręty które trawią Polskę do dziś,gdzie jeszcze nie zawitał powiew zmian.
 

 

Ich propaganda nie rusza mnie ani o jotę albowiem środowisko o którym marzą by powróciło, robiło takie kocopały że to co próbują udowodnić jest hipokryzją przerośnięte w jedną stronę,a to główna domena Ich jestestwa,trwania na fali kłamu lewicowo-liberalnego.

 

 

@Alamo ty jesteś po prostu sfrustrowany dlatego ten twój cyklicznie powtarzający się bełkot bez ładu i składu musimy tu czytać. Nie nudzi ci się produkcja tych dyrdymałów bez ładu i składu?

 

Dwulicowiec https://www.youtube.com/watch?v=QZSVIOqef2I

 

U boku Bolka zbudował swoją pozycję. Przejmował ze znajomymi majątki bez przetargów. A gdy Wałęsa go wykopał to się zaczął mścić. Czemu dzisiaj nie mówi co dzięki Wałęsie osiągnął?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolejni szaleńcy kiedy Ci ludzie nauczą się jezdzić ja bym wszystkim uczestnikom na rok prawko zabrał http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/dolny-slask-karambol-na-dojezdzie-do-a4,712353.html  dobrze że tym razem  Maciarewicza tam nie było ;) bo znowu by PO zawiadominie do prokuratury pisała że mgłę rozpylił  :P  :P 


Oile nam teraz składki podniosą? ;)


Widząc uszkodzone samochody to pędzili jak szaleni kilka jest całkowicie rozbitych B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

U boku Bolka zbudował swoją pozycję. Przejmował ze znajomymi majątki bez przetargów. A gdy Wałęsa go wykopał to się zaczął mścić. Czemu dzisiaj nie mówi co dzięki Wałęsie osiągnął?

 

A  gdzie  te  majątki  ma  w skarpecie  czy  w Kuwecie  Kota  ?????

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

Czego  to  Stonoga  nie wymyśli

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=0GRax6D3AMk      

 

misiek misiewicz w alfonsa się bawi ?  to by tłumaczyło po co im taki ktoś ;).  Pamiętasz jak kilka dni temu pisałem że misiewicz to prawa ręka macierewicza ale też prawdopodobnie "lewa du.p.a" ;).

 

 

Coraz weselej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Staszek Ty albo dureń jesteś albo samochodem jeździsz tylko do kościoła i z powrotem . Popatrz na krasz testy i zobacz przy jakiej prędkości z samochodów zostaje harmonia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

 

A  gdzie  te  majątki  ma  w skarpecie  czy  w Kuwecie  Kota  ?????

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Poszukaj tylko dobrze a znajdziesz  ^^ Który kombinator obnosi się ze swoim majątkiem w dodatku zbitym nie legalnie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Gdyby  takowe  majątki  istniały  Jarka  

to  by  TyVN  Lisy  i  Nocniki  o tym  trąbiły  dzień  i  noc 

A  to  ich  boli  najbardziej  że  Jarka   nie mają  jak ugryźć bo niema  Konta  ani  willi z Basenem

Za to ma Kota   i  Kredyt  na Leczenie  Matki

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

Gdyby  takowe  majątki  istniały  Jarka  

to  by  TyVN  Lisy  i  Nocniki  o tym  trąbiły  dzień  i  noc 

A  to  ich  boli  najbardziej  że  Jarka   nie mają  jak ugryźć bo niema  Konta  ani  willi z Basenem

Za to ma Kota   i  Kredyt  na Leczenie  Matki

 

Chłop bez rodziny , przez całe życie uczciwie nie pracował ani jednego dnia. Od blisko 30 lat na utrzymaniu podatnika z pensją olbrzymią jak na polskie warunki.

 

Powiedz mi marek gdzie mu się rozchodzą pieniądze Może na utrzymanie młodych "misiewiczów" ?

 

To by tłumaczyło zażyłość z klerem - toć to "koneserzy" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Staszek Ty albo dureń jesteś albo samochodem jeździsz tylko do kościoła i z powrotem . Popatrz na krasz testy i zobacz przy jakiej prędkości z samochodów zostaje harmonia .

 

Nie no jak pisałem oMaciarewiczu to pisaliście że jechali jak szaleni nawet świadek się znaazł teraz jednak przy małej prędkości jest to możliwe ? ;)

Ok Macierewicz był pasażerem. Ale po pierwsze z miejsca zdarzenia ulotnił się również jego kierowca pan Kazimierz. Przesiadł się do innego samochodu i powiózł Antoniego dalej. Na to już Macierewicz nie powinien pozwolić. Bo po prostu tolerował zwykłą ucieczkę z miejsca zdarzenia. Po drugie jako członek rządu i minister MON powinien zachować się honorowo. To czego nie musiał robić jadący taksówką pasażer on jako minister powinien. Czyli przeprosić poszkodowanych w imieniu podległych sobie ludzi, zapytać o pomoc, nakazać pozostałym na miejscu żandarmom udzieleni pomocy innym cywilom oraz nakazać kierowcy pozostanie na miejscu. Jednak jak ustaliliśmy on nie ma za grosz honoru. Uciekł jak ze Smoleńska. Bo Prawdziwy Polak i katolik, członek pis lepszego sortu w takich sytuacjach ucieka jak szczur.

 

Nopatrz miał wywierać presje  jeszcze najlepiej objąć dowództwo :P :P  jakie bajki B)

A gdzie ma honor opozycja jak domaga się sankcji wobec własnej ojczyzny świnie za grosz honoru nie mają Komorowski czy Tusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
staszek131415 -  Komorowski to był  Wstyd  dla  Polski    w Japonii  był  tego  najlepszy  dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Nie no jak pisałem oMaciarewiczu to pisaliście że jechali jak szaleni nawet świadek się znaazł teraz jednak przy małej prędkości jest to możliwe ? ;)

 

Są dwie możliwości. Zapitalali grubo, nie zdążyli wyhamować ze 100+ i z prędkością 40-50km/h przywalili w stojące auta.

Mozliwość druga jest taka że chcąc w poniżej 2 godzin dojechać do Wawy jechali 50 km/h i by nie tracic czasu zdecydowali sie nie zatrzymywać. :wacko:  

By nie hamować widząc stojące auta trzeba nie mieć instynktu samo zachowawczego albo być idiotą co w przypadku przewożonego pasażera jest całkiem możliwe :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Znaczy się szpiegowała dla Polski. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

To na zdjeciu to Lucyna Tuleya? Faktycznie odrażający egzemplarz :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

      Za to ma Kota   i  Kredyt  na Leczenie  Matki                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     marek poszukaj kto mu udzielił kredytu i na jakich stanowiskach są dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

Nie wiem jak ty. Może siedziałeś w izolatce. Może w domu w fotelu przed telewizorem, może pod buda z piwem. Ja przez te 8 lat pracowałem i pomnażałem swój majątek. Także jestem zadowolony z tego jak przeżyłem i czego dokonałem przez 8 lat gdy rządziło po. Chociaż na nich nie głosowałem.

Te bzdury to nie dzieło żadnego internauty tylko propagandy pisu. Oni tak często mówią, że to niby jakiś internauta. Pomijam już fakt, że wiele z tych punktów to bzdury lub coś co teraz robi pis. I czego ten internauta już nie krytykuje.

Wiele afer jest oczywiście prawdziwych. Wiele wyssano z palca lub nazwano ogólnikowo jak np afera autostradowa.

12 afera z opóźnieniem publikacji. A jak Szydło nie publikowała to była afera czy nie?

13 pis już zapowiada zabranie reszty kasy z OFE w tym roku. Będzie grabież czy nie?

15 lista Misiewiczów przekroczyła wartością listy hańby po i psl. Jest rozrost biurokracji czy nie?

16 pis dalej zadłuża kraj i to za pius zadłużenie przekroczyło 1 bln zł.

17 pisowi podniesiony vat pasuje bo nie obniża. Skoro to takie złe powinni jak najszybciej obniżyć. A oni nawet nie mówią kiedy obniżą.

19 Pis dla wielu kwoty wolne od podatku obniżył i nie dotrzymał obietnicy wyborczej 8 tys kwoty wolnej dla każdego.

24 Lasy Państwowe jak sama nazwa mówi są państwowe a że żyją dostatnio to państwo bierze od nich te pieniądze. Jak pis wziął w zeszłym roku zysk NBP to nie płakałeś.

25 to bzdura

26 taki podatek już jest i nazywa się abonament. I to pis tez nad nim pracował i były pomysły bo połączyć z opłatą za prąd itd

32 tylko jedno referendum w Polsce po 89 roku miało moc wiążącą. Dobrze, że te podpisu spuścili bo by poszło kupa kasy na marne.

40 Ograniczeni potencjału militarnego to jest teraz. 25 generałów odeszło. Ponad 260  pułkowników. I to wszyscy ludzie w miarę młodzi doświadczeni w misjach zagranicznych. Nawet zwolennik pisu Roman Polko zaczyna mówić, że źle się dzieje. odwołano zakup caaracali kompletnych uzbrojonych z ofsetem. Dzisiaj nie ma żadnych helikopterów i nie wiadomo kiedy będą i czy uzbrojone.

41 Teraz polityki zagranicznej w ogóle nie ma . Waszczykowski to niemota popełniająca gafę za gafą. Potraciliśmy wpływowych sojuszników w europie jak np Wielka Brytania. Nie ma jakiejś nakreślonej wizji tylko miotanie się to tu to tam.

42 Nepotyzm i kolesiostwo kwitnie w najlepsze. Jak pisałem listy Misiewiczów z ponad tysiącem nazwisk dawno przebiły listy po i psl liczbą nazwisk.

 

Większość tych punktów to bzdury. Wiele z tych rzeczy tak samo robi pis.

 

 

Nie wiem cygankom do tobołków nie zaglądam. Ale widzę, że u ciebie frustracja się wzmaga bo nerwy puszczają. Wypisujesz jakieś bzdury w których nie wiadomo o co chodzi. Kto nie kierował?

 

 

Typowa reakcja frustrata nery i bluzgi wymieszane z bzdurami, że niby ktoś nie kierował. Ale kto i co?

 

 

Tu nie chodzi o to, czy coś się komuś stało. Chociaż troje ludzi trafiło do szpitala z czego dwoje wypisało się na własną prośbę. Więc nie wiadomo jak długo by w nim zostali. Tu chodzi o ucieczkę kierowcy Macierewicza z miejsca zdarzenia. Pomimo, że innym kierującym kazano czekać pięć godzin. Ucieczkę tę czyli złamanie prawa zaakceptował sam Macierewicz.

 

 

Ten bełkot wymieszany z wulgaryzmem nazywasz prawdą? Gdzie ta prawa?

 

jak zwykły kierowca do tego on nawet nie kierował

 

że kierowca nie kierował czy jak?

 

 

@Alamo ty jesteś po prostu sfrustrowany dlatego ten twój cyklicznie powtarzający się bełkot bez ładu i składu musimy tu czytać. Nie nudzi ci się produkcja tych dyrdymałów bez ładu i składu?

 

 

U boku Bolka zbudował swoją pozycję. Przejmował ze znajomymi majątki bez przetargów. A gdy Wałęsa go wykopał to się zaczął mścić. Czemu dzisiaj nie mówi co dzięki Wałęsie osiągnął?

hehe to maja być afery ???

zero argumentów wszystko z tvn wysane z palca  

 

 

hit wypowiedzi Nawet zwolennik pisu Roman Polko zaczyna mówić, że źle się dzieje. odwołano zakup caaracali kompletnych uzbrojonych z ofsetem. Dzisiaj nie ma żadnych helikopterów i nie wiadomo kiedy będą i czy uzbrojone.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/gen-roman-polko-negatywnie-o-reformowaniu-armii-przez-rzad-po-psl-wywiad/4r2cmjn

 

widzisz jak majaczysz 

http://www.tvp.info/27312155/gen-polko-o-caracalach-jak-cos-jest-do-wszystkiego-to-jest-do-niczego

 

pis już zapowiada zabranie reszty kasy z OFE w tym roku. Będzie grabież czy nie?

tylko to da ludziom a niebd łatał budżetu

gdzie te kasa z 40% prywatyzacji ??????????

 

 

masz twoją partie

z ciebie też tak wszyscy pieją 

https://www.youtube.com/watch?v=J425CF-mwCk'>https://www.youtube.com/watch?v=J425CF-mwCk

41 Teraz polityki zagranicznej w ogóle nie ma . Waszczykowski to niemota popełniająca gafę za gafą. Potraciliśmy wpływowych sojuszników w europie jak np Wielka Brytania. Nie ma jakiejś nakreślonej wizji tylko miotanie się to tu to tam.

 

 

oni przebili wszystkich nawet sprzedali kraj 

 

PODZIEL SIĘ

Zadłużenie samorządów jest rekordowe

a ciekawe kto ma samorządy ???

https://www.youtube.com/watch?v=J425CF-mwCk

 

a ten prezydet najlepszy ;D :lol:


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

      Za to ma Kota   i  Kredyt  na Leczenie  Matki                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     marek poszukaj kto mu udzielił kredytu i na jakich stanowiskach są dzisiaj

 

a czytałeś o prowokacji neslisa gówno warte ?????

to było przed wyborami 2014


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Roman nie czyta tylko obrazki ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

a tak pisały inne gazety 

PODZIEL SIĘ
Matka była dla niego najważniejszą osobą na świecie. Jarosław Kaczyński (64 l.) po katastrofie smoleńskiej i śmierci brata Lecha (+60 l.) robił wszystko, by ciężko chora matka miała nadal jak najlepsze warunki. To musiało kosztować...

Jadwigą Kaczyńską (†87 l.) opiekowali się najlepsi lekarze w kraju, stosowano nowoczesne, często bardzo drogie leki. Dom na warszawskim Żoliborzu został specjalnie przebudowany. Prezes PiS zapożyczył się wówczas na 200 tysięcy złotych. Wydał też 110 tys. zł oszczędności. A teraz okazało się, że jego matka też była zadłużona. „160 tys. zł przyjętych wraz ze spadkiem po mojej zmarłej w 2012 r Mamie" – taka adnotacja znajduje się w rubryce dotyczącej długów w najnowszym oświadczeniu majątkowym Jarosława Kaczyńskiego. Chociaż swoją pożyczkę w wysokości 200 tys. zł. sumiennie spłaca od dwóch lat (spłacił już 80 tys. zł), dług wzrósł do 280 tys.

Czy Jarosław Kaczyński mógł odmówić odziedziczenia długu? Oczywiście, w świetle prawa istnieje taka możliwość. Wówczas jednak przepadłyby wszystkie rzeczy po Jadwidze Kaczyńskiej, także należąca do niej część domu. Swoją Jarosław Kaczyński już sprzedał – w zamian za prawo mieszkania tam do końca życia.


http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jaroslaw-kaczynski-oswiadczenie-majatkowe-jaroslaw-kaczynski-odziedziczyl-dlug-po/8kytmxb


Roman nie czyta tylko obrazki ogląda

przynajmniej nie mam klapek na oczach i partia na która głosowałem nie nazywa wyborców idiotami co w bajki wierzą 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

My mamy samorządy, my mamy szkoły, my mamy kopalnie i my mamy mamy problemy. My Naród. My chcieliśmy ciągnąć prąd z Ukrainy. My chcieliśmy zarabiać na Ukraińskim gazie żeby było z czego dokładać do 14 pensji i żeby Barbórka była. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie ta kasa co na Telegrafie się dorobił? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj