nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25517

Tu nie ma co gdybać. Będący przy korycie i Ci z tzw. plecami zawsze będą chronieni. Tak było jest i będzie. Ta sprawa się rozmyje podobnie jak sprawy ś.p. pomroczności jasnej Wałęsy, czy też jego brata europosła (uwalono bogu ducha winnego kierowcę rav4), czy też sprawa Wujca, który rozjechał pieszego w Warszawie, czy też posła PO, który rozjechał pieszą w Limanowej, Czy też posła PIS, który rozjechał rowerzystę w Lublinie. Pewnie tych przykładów znajdzie się wiele więcej, ale zasada jest jedna - im wolno więcej, nam mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Człowieku przestań bredzić bo płakać się chce jak TWOJE BREDNIE CZYTAM  kiedy zrozumiesz żeto nie Maciarewicz miał wypadek tylko kolumna która go wiozła noo ale KOD się kończy i potrzebują paliwa :P :P

Sam pisałeś że to był wypadek więc nie miej pretensji i nie posadzaj o niezrozumienie. Możesz co najwyżej sam ujednolicić wersję bo rano pisałeś że wypadek a teraz się upierasz że nie wypadek a kolizja. Nie wiesz o czym piszesz czy masz rozszczepienie osobowości? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

  :P No patrz tyle trąbiłeś o tym wypadku że faktycznie napisałem co nie zmienia faktu że Maciarewicz nie był ani sprawcą  ani winnym  tylko uczestnikiem B)

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Nie chce mi sie szukać ale to nie ja trąbiłem o wypadku. O ile pamietam to uzyłem tego sformułowania raz więc nie idź droga PISowskiej propagandy i nie wmawiaj że "tyle trąbiłęś"

Kto w takim razie jest sprawcą i winnym? 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Obyś za jakiś czas nie przecierał oczu ze zdziwieniem czytając werdykt prokuratury. Zaraz okaże się że znajdą jakąś plamę oleju na drodze albo inny ślad, który będzie dla nich koronnym dowodem że nic się nie dało zrobić i faktycznie tylko przyjęcie na klatę  przez   Pana Kazia impetu auta zapobiegło tej niewyobrażalnej tragedii. Zakładam że w najbliższym czasie odbędzie się stadna pielgrzymka rządu do jakiegoś sanktuarium. Tam będą podziękowania za wyratowanie z opresji elity polityki polskiej. Być może nawet zostanie wskazany jakiś patron dla pędzących po kraju kolumn uprzywilejowanych. Wybite zostaną medaliki w limitowanej serii i obrazki z jego podobizną zostaną umieszczone w formie ołtarzyka we wszystkich pojazdach rządowych.

Ja osobiście widzę takiego patrona. Mógłby nim zostać "Św Antoni od wielkiego dzwonu". 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Staszek pewnie napisze że nie wiadomo kto jest winny, bo to bada prokuratura, ale napewno wiadomo że nie jest to Antoni  :P Jakkolwiek jeśli na poziomie planowania dnia zakłada się że zimową porą da radę zrobić trasę Toruń -Wwa do tego nocą poniżej 2 godzin to ten co to zaakceptował może być głownym sprawcą i winnym.Kierowca  i wszyscy zaangażowani zostali świadomie narażeni na niebezpieczeństwo a skarb państwa na straty materialne. Zawsze powtarzałem że najgrożniejsi są głupi i nadgorliwi.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie chce mi sie szukać ale to nie ja trąbiłem o wypadku. O ile pamietam to uzyłem tego sformułowania raz więc nie idź droga PISowskiej propagandy i nie wmawiaj że "tyle trąbiłęś"

Kto w takim razie jest sprawcą i winnym? 

 

Sprawcami są Ci sami co uczestniczyli w karambolu pod Łodzią czyli kierowcy tam skutki były znacznie tragiczniejsze czemu nie piszesz że przyczyną była brawurowa jazda nie adekwatna do warunków na drodze?

Masz rację głupi i nadgorliwi czyli opozycja :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Czyli po Smoleńsku niczego jednak się nie nauczyli. Ale przyroda jest cierpliwa, znajdzie właściwy moment. Tak właściwie to wypadało by od kierowców na wożących VIP-ów wymagać więcej niż od tego zwykłego Kowalskiego. Jeżeli do tej pory nikt nie zdradził im tej małej tajemnicy, że łatwiej samochód rozpędzić niż zatrzymać to może wykupić im jazdy doszkalające albo jakieś spotkania z psychologiem zorganizować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jEDNAK widać że można wymagać bo jakie były obrażenia uczestników pod łODZIĄ A pod Toruniem  widać że jechali ostrożnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jazda ostrożna w każdych warunkach kończy się bezpiecznym zatrzymaniem bądź uniknięciem kolizji. W tym przypadku było inaczej i to ze z kolumny Macierewicza nikt nie zginął należy zawdzięczać przypadkowi iż w miejscu stojących osobówek nie znalazła się naczepa. Wtedy z X5 zostało by dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz rację dlatego wypadek pod Łodzią też był z winy uczestników i każdy kto n ie uniknoł zderzenia powinien być ukarany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Przecież już dawno pisałem że policja po kolei sprawdzi kto na kogo najechał i tym sposobem rozwiąże problem. Wyłuskają z tego bałaganu poszczególne kolizje i wypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

staszek idąc Twoim tokiem myślenia doszliśmy do wyjaśnienia katastrofy Smoleńskiej -wystarczy skopiować i wysłać do komisji.Winni wszyscy i wszystko oprócz tego który wydał polecenie.To jest MON a nie jakiś inny resort tu się nie prosi.A gdyby kierowca odmówił wyleciałby z hukiem jak pilot po wylocie do Gruzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Po  co  piszesz  takie  bzdury   o tym  pilocie  jak nikt  go nie zwolnił  po wylocie  do  Gruzji  do  Gruzji  lecieli w Marcu  a jeszcze tego  samego  roku we wrześniu   leciał  z Prezydentem  do  Nowego  Jorku  to  jak  to sie  ma do twoich  Rewelacji 

Poco  piszesz  takie  bzdury   ?????

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Chociaż po swojej stronie miał resztę załogi, także drugiego pilota kpt. Arkadiusza Protasiuka, a nawet dowódcę 36. Specpułku to prezydent Kaczyński wszedł do kokpitu i wydał rozkaz pilotowi. 

Wtedy padło pytanie, czy wiem, kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Odpowiedziałem: "Tak, wiem, panie prezydencie". Na co prezydent: "W takim razie polecam wykonać lot do Tbilisi". Pan prezydent odwrócił się i wyszedł - opowiada major. 
.

 

    

Po powrocie do Polski Pietruczuk zaczął mieć problemy. Wysiadając w Warszawie z samolotu, Kaczyński powiedział do dowódcy: "Jeszcze się z panem policzę". Wcześniej w rozmowie z dziennikarzami nazwał Pietruczuka "lękliwym pilotem".

25 sierpnia 2008 r. poseł PiS Karol Karski złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez kapitana samolotu, który "odmówił wykonania rozkazu". "Żołnierz ten przyniósł wstyd Państwu Polskiemu oraz jego siłom zbrojnym. Wykazał się tchórzostwem, gdy tego samego dnia w Tbilisi lądował samolot prezydenta Francji. Przyniósł wstyd Państwu Polskiemu w oczach innych głów państw znajdujących się wówczas na pokładzie i doprowadził do drwiących z Polski artykułów w prasie zagranicznej" - pisał Karski, choć zachodnia prasa ani słowem nie wspomniała o problemach z lotem do Gruzji, a analizowała tylko skutki wystąpienia pięciu przywódców w Tbilisi.

Karski zarzucił Pietruczukowi, że "utrudniał prezydentowi wykonywanie jego konstytucyjnych obowiązków", "naraził go na niebezpieczeństwo utraty życia" (bo droga lądowa przebiegała "w pobliżu linii frontu"), a nawet "wbrew woli przetrzymywał Prezydenta w samolocie wojskowym i pozbawiając wolności, przetransportował do miejsca, gdzie Prezydent nie chciał się znaleźć".

Na koniec Karski pytał dramatycznie: "Czy rząd zamierza tolerować tego typu elementy rozprężenia [tak w oryginale] oraz nieprzystojące żołnierzom zawodowym tchórzostwo w obecności Głowy Państwa?".

Sprawa stała się jednym z pól konfliktu pomiędzy rządem a prezydentem. Ówczesny szef MON Bogdan Klich, chcąc dać sygnał poparcia dla pilota, odznaczył Pietruczuka resortowym Srebrnym Krzyżem za Zasługi dla Obronności w uznaniu "przestrzegania procedur i poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo czterech prezydentów na pokładzie".

Wywołało to ostrą reakcję szefa klubu PiS Przemysława Gosiewskiego (zginął w katastrofie smoleńskiej), który w poselskim zapytaniu z 23 września 2008 r. pisał do szefa MON: "Czy Minister, podejmując decyzję o odznaczeniu, chciał pokazać, że będzie premiował w przyszłości przypadki niesubordynacji, tchórzostwa i niewykonywania rozkazów?".

Prokuratura po trzech miesiącach rozmów ze świadkami i analizach dokumentów odmówiła wszczęcia śledztwa. Przyznała, że prezydent jest zwierzchnikiem wojska, ale "Regulamin lotów sił zbrojnych" wyraźnie mówi, że na pokładzie samolotu "decyzjom pilota muszą się podporządkować wszyscy, niezależnie od ich stopnia wojskowego i statusu".

 

fakt żle zredagowałem "wyleciał" -chodziło o to że gdyby Kaczyński mógł to by to zrobił.Znowu łapiesz za słówka ale nie łapiesz sensu i analogii sytuacji,a raczej nie dociera to do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Sprawcami są Ci sami co uczestniczyli w karambolu pod Łodzią czyli kierowcy tam skutki były znacznie tragiczniejsze czemu nie piszesz że przyczyną była brawurowa jazda nie adekwatna do warunków na drodze?

 

Co było powodem brawurowej jazdy?

 

jEDNAK widać że można wymagać bo jakie były obrażenia uczestników pod łODZIĄ A pod Toruniem  widać że jechali ostrożnie 

Nie każdemu jest dane jeździć wypasionym BMW za bańkę Pod Łodzią były znacznie trudniejsze warunki.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlatego należało do nich dostosować prędkość to żadne usprawiedliwieniee powodem była głupota kierowcow i brak wyobrazni


 

http://polskasuwerenna.pl/Zbigniew_Ziobro_ZMASAKROWAL_poslanke_Nowoczesnej_ws_mowy_nienawisci,b-372 :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

fakt żle zredagowałem "wyleciał" -chodziło o to że gdyby Kaczyński mógł to by to zrobił.Znowu łapiesz za słówka ale nie łapiesz sensu i analogii sytuacji,a raczej nie dociera to do Ciebie.

 

I jak widzisz  sam sie  zaorałeś  :D :D :D :D 

bo nie wyleciał  pilot  z hukiem  więc  pytam  jeszcze  raz  poco  piszesz  takie  bzdury ?????

Jak wklejasz  kogoś  tekst  to podaje  się  źródło  bo  inaczej  jest to  kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Albo kolega cię perfidnie okłamuje albo tylko mu się wydaje że to białe co woził po całej Europie to było mleko ;).

Dlaczego tak sądzisz?

Mleko jest schładzane do granicy zamarzania i ładowane do cysterny w postaci (kaszki) jak to ujął kolega. Z takim mlekiem może jeździć tydzień a nawet dłużej i nic sie z nim nie stanie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

http://faktyoswiecim.pl/fakty/wypadek-radoslawa-wloszka/

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/malopolska-zachodnia/a/prezes-lotniska-bez-kary-za-wypadek-drogowy,11727298/

 

to z moich stron- byly asystent szydlo zostal dyrektorem "krakowskiego" portu lotniczego, czlonkiem rady nadzorczej tvp- nauczyciel historii . 

 

 co mu zrobili-nic, prokuratura nie wniosla o skazanie-5 rannych w szpitalu, w tym dziecko ciezko,poszedl na czolowke zeby uniknac najechania na tyl innego auta-ciekawe kto go uczyl na kursie prawa jazdy ???

normalny czlowiek by dostal wyrok w zawieszeniu. ale dla niego to bylby koniec kariery w pisie i lotnictwie. ciekawe ile zaplacil poszkodowanej rodzine ???  teraz stac go..

 

ciekawe jak to staszek i marek skomentuja. ;)

 

wczoraj marionetka zostala honorowym obywatelem wolbromia-jakie miasto taki obywatel,chcialo by sie rzec B) . dziwne ze nie zostal po sasiedzku obywatelem olkusza-bardziej by to pasowalo, bo dzieki dwom bylym mieszkancom tego miasta zostal prezydentem- jeden to szaman z torunia a drugi pilot tu-154............

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4602

hehe lewakom koczy się paliwo i plotkuj o byle propagandzie 

też mam niejaki problem myślę nad kotem Kaczyńskiego to on czy ona ?? :lol:  :lol:


http://faktyoswiecim.pl/fakty/wypadek-radoslawa-wloszka/

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/malopolska-zachodnia/a/prezes-lotniska-bez-kary-za-wypadek-drogowy,11727298/

 

to z moich stron- byly asystent szydlo zostal dyrektorem "krakowskiego" portu lotniczego, czlonkiem rady nadzorczej tvp- nauczyciel historii . 

 

 co mu zrobili-nic, prokuratura nie wniosla o skazanie-5 rannych w szpitalu, w tym dziecko ciezko,poszedl na czolowke zeby uniknac najechania na tyl innego auta-ciekawe kto go uczyl na kursie prawa jazdy ???

normalny czlowiek by dostal wyrok w zawieszeniu. ale dla niego to bylby koniec kariery w pisie i lotnictwie. ciekawe ile zaplacil poszkodowanej rodzine ???  teraz stac go..

 

ciekawe jak to staszek i marek skomentuja. ;)

 

wczoraj marionetka zostala honorowym obywatelem wolbromia-jakie miasto taki obywatel,chcialo by sie rzec B) . dziwne ze nie zostal po sasiedzku obywatelem olkusza-bardziej by to pasowalo, bo dzieki dwom bylym mieszkancom tego miasta zostal prezydentem- jeden to szaman z torunia a drugi pilot tu-154............

żydzie poczytaj na kogo się powołują twoje gazety cytat 

Do wypadku, jak informuje „Gazeta Wyborcza”, doszło w Brodłach w powiecie  chrzanowskim. Przewodniczący Rady Powiatu Oświęcimskiego, który pochodzi z Oświęcimia, a od pewnego czasu mieszka w Grojcu, jechał służbową skodą superb.

 

dziwi mnie tylko ze przy wpisaniu jego nazwiska tylko 2 źródła mają problrm

GW


poczytaj sobie zanim coś po majaczysz  http://www.grzechy-platformy.org/korupcja/


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

ecik-volksdojczu popatrz na mape i zobacz gdzie sa brodla, czyzby w okolicach krakowa, 

 

nawet google maja problem z analfabeta-wpisz wypadek radoslawa wloszka i policz[jesli umiesz ] ile jest artykulow

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj