nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6400

Każdy poszkodowany w zdarzeniu drogowym to ofiara. Mogą być ofiary śmiertelne na miejscu, może być śmierć w szpitalu w wyniku obrażeń a może być także stłuczenie kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

"To żaden zbieg zdażeń a brawura i głupota"

 no i tu się zgadzamy Antoni powinien ponieść konsekwencje(wziąć na klatę swoją winę) :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Nie przesadzaj zachowli ostrożność bo gdby tak było jak piszesz to by były ofiary lub w ciężkim stanie

Jak zachował skoro uderzył w nieruchome auta?

 

Można tak dyskutować w nieskończoność a ja zapytam o zaplanowanie wyjazdu .Czy imć Antoni nie wiedział gdzie leży Toruń a gdzie Warszawa?Czy znał godziny poszczególnych uroczystości?Wyruszając w drogę kierowcy nie przeliczyli czasu potrzebnego na przejazdy

Antek liczył że zdąży z Bożą pomocą  ^^ albo że czas dostosuje się do jego planu dnia :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Nikt nie liczył że się wyrobią, bo plan od dawna był znany i wyglądał tak.

"Tegoroczne spotkanie odbędzie się w auli toruńskiej uczelni (ul. Droga Starotoruńska 3). Oficjalnego otwarcia o godz. 12.30 dokona o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor Radia Maryja. Tuż po nim, około godz. 12.45, pierwszy tego dnia referat wygłosi ks. bp Adam Lepa. Przygotowane przez niego wystąpienie nosi tytuł: „Duma z bycia Polakiem w ujęciu św. Jana Pawła II”. Następnie, o godz. 13.15, głos zabierze red. Witold Gadowski. Jego referat to: „Poczucie dumy w wierności prawdzie”. Na godz. 13.45 zaplanowana jest dyskusja. O godz. 15.00 referat pt. „Duma z poczucia polskości” wygłosi dr Jarosław Szarek, prezes IPN. A o godz. 15.30 prof. Piotr Gliński, minister kultury i dziedzictwa narodowego. Jego wystąpienie to: „Poczucie dumy i dziedzictwa narodowego”. Antoni Macierewicz, szef MON, wygłosi ostatni tego dnia referat. Jego wystąpienie pt. „Poczucie dumy z militarnych dokonań Polaków” zaplanowano na godz. 16.00.

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/324646-wazne-sympozjum-w-toruniu-o-obliczach-dumy-polakow-beda-mowic-min-ministrowie-kultury-i-obrony-oraz-prezes-ipn

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Przypadek

W takim razie powinniśmy zaprzestać używania pojęcia nie zachowania ostrożności i zastapić je pojeciem przypadku. 

Rozumiem że przypadkiem jechali za szybko lub przypadkiem na drodze ich przejazdu znalazły się nieruchome auta :D Kto w tej sytuacji zawinił?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Popatrzcie na tytuły tych referatów i popatrzcie na to jak zachował się dumny prawdziwy Polak i katolik lepszego sortu po wypadku uciekając ze schowaną w ramionach głową.

PS pamiętacie co zrobił Antoni, gdy dowiedział się będąc w Smoleńsku, że rozbił się na lotnisku prezydencki samolot. Zjadł obiad, wsiadł do pociągu, kazał poopuszczać rolety w oknach i dał nogę do Polski.

 

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/macierewicz-uciek-ze-smolenska-bo-sie-ba_891365.html

 

@marekfarmer nie wklejaj tych komentarzy. Nie wiem czy ktoś to ogląda chyba tylko wy pisowcy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

 

Ci którzy  projektowali to  skrzyżowania  bo  to nie  pierwsza  kolizja w tym miejscu  i  nie ostatnia 

Ja jednak stawiam na użycie broni elektromagnetycznej. Otóż impuls obezwładnił systemy elektroniczne samochodów. Jedynie dzięki czujności Pana Kazia, który założył chwilę wcześniej na głowę durszlak nie utracono kontroli nad pojazdami. Kierowca wyszedł z tego prawie bez szwanku a jedyną oznaką użycia broni jest to że jak weźmie do ręki świetlówkę to ta samoczynnie zaczyna świecić. Durszlak teraz przejdzie testy zderzeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popatrzcie na tytuły tych referatów i popatrzcie na to jak zachował się dumny prawdziwy Polak i katolik lepszego sortu po wypadku uciekając ze schowaną w ramionach głową.

PS pamiętacie co zrobił Antoni, gdy dowiedział się będąc w Smoleńsku, że rozbił się na lotnisku prezydencki samolot. Zjadł obiad, wsiadł do pociągu, kazał poopuszczać rolety w oknach i dał nogę do Polski.

 

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/macierewicz-uciek-ze-smolenska-bo-sie-ba_891365.html

 

@marekfarmer nie wklejaj tych komentarzy. Nie wiem czy ktoś to ogląda chyba tylko wy pisowcy.

 

Człowieku przestań bredzić bo płakać się chce jak TWOJE BREDNIE CZYTAM  kiedy zrozumiesz żeto nie Maciarewicz miał wypadek tylko kolumna która go wiozła noo ale KOD się kończy i potrzebują paliwa :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

macierewicz był pasażerem 7 która uczestniczyła w wypadku. 

 

 

Teraz wypływa ciekawy temat jak to krętacze z pisu kupili 30 aut za 35 milionów. Zupełnie bez potrzeby i przetargu. 

 

Jak to mówią - jak kraść to miliony. I nie dziwne że na helikoptery nie ma.

 

Jeżeli dalej tak pójdzie to się nie ma za bardzo co ruskich bać tylko trzeba się zastanawiać co robić jakby Czesi chcieli nas podbić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

Ta jasne kolumna jest autonomiczna i jedzie sama. Tak jak broń zabija sama. Następne tłumaczenie będzie takie. " Ja z tym nie mam nic wspólnego to ochrona porwała mnie ,siłą wcisnęła do limuzyny i powiozła z zawiązanymi oczami gdzieś w Polskę.Jak zdjęli opaskę to patrzę a to mój kochany Toruń. To mówię do kierowcy, Kaziu jak już tu jesteśmy to może wpadnijmy do Tadzia."

Litości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Przeżywacie  tą  kolizje  jak  mrówka  Okres 

Jak czytam  debilne  komentarze  że   Macierewicz  miał  chodzić  i   pytać  o stan zdrowia  innych  to  niewiem czy się  śmiać  czy  płakać.

W takich  przypadkach  ochrona  ma obowiązek jak najszybciej  zabrać   ochranianą  osobę  z miejsca  wypadku  a nie pozwalać  mu łazić  i  pytać  czy  kogoś  nos  nie boli.

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mógł choćby zlecić pozostałym ludziom ze swojej świty zajęcie się poszkodowanymi. Mógł też przeprosić. Ale specjalnością Macierewicza są ucieczki.

 

Człowieku przestań bredzić bo płakać się chce jak TWOJE BREDNIE CZYTAM  kiedy zrozumiesz żeto nie Maciarewicz miał wypadek tylko kolumna która go wiozła noo ale KOD się kończy i potrzebują paliwa :P :P

 

Tak tak Staszku trzy autka namówiły się same w Warszawie, że pojadą sobie do Torunia i z powrotem. No i pojechały i miały wypadek czy tam kolizję. Przecież na stornie MON u piszą o poszkodowanych samochodach. Ty to wszystko wbiłeś sobie do głowy i teraz szukasz głupszych od siebie.

Już ci raz pisałem, że każdy człowiek z honorem mając np firmę czy zlecając jakieś zadania innym ludziom, gdy ci coś komuś zniszczą bierze za to odpowiedzialność choćby moralną i gdy już się źle stanie przynajmniej idzie i przeprasza czy oferuje pomoc.

Jednak prawdziwi Polacy i katolicy takie postępowanie mają w d*pie. W d*pie mają bliźniego, honor itd.

Macierewicz jako dysponent tej kolumny pozwalający i dziękujący za brawurową jazdę powinien postąpić jak człowiek honoru. A nie uciekać. Ale uciekł ze Smoleńska uciekł i z Torunia. Widać prawdziwy męski Polak w razie czego pierwszy ucieka.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

I takiego ministra nam trzeba! Proponuję nadać mu tytuł "Minister Niezłomny-ten co żadnego dzwona się nie boi". To tak przez analogię do gen Świerczewskiego, który kulom się nie kłaniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Takie  są  procedury  i  Macierewicz  niema nic  do  Gadania

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6400

A tak wracając do tematu i wykładów to nasuwa mi się pytanie. Cóż to za sławetna szkoła że jednego dnia i to jeden po drugim aż dwu ministrów zaszczyca ją swymi wykładami? Czyżby Gliński jednak to było zbyt mało? I teraz kolejne pytanie. Czy min Gliński również podróżował kolumną uprzywilejowaną, czy też dotarł tam w zwykły sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

tu przyznam ci racje za slaby jestes na lekarza psychiatrii-ale na pacjenta swietnie sie nadajesz.....

a tak na serio, to po prostu jestes nie za slaby tylko za glupi zeby to zrozumiec, nawet paru trudnych slow nie umiesz przepisac a chcesz o polityce i gospodarce dyskutowac :P .moze gdzies tam w polsce c-to nie chodzi nawet o geografie, ale o stan umyslu- mialbys szanse ale nie tutaj

Twoja histeria wylewana w moją stronę,obrazuje brak jakiejkolwiek argumentacji na twarde dowody współpracy Twojej koleżanki z opcją antynarodową.I tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
 
 
Kolizja rządowej limuzyny z szefem MON. TVN24 w swoim żywiole. Znów MANIPULACJA
775
Dodano: 26.01.2017 [14:32]
148543723914944992901.jpg
foto: Piotr Galant / Gazeta Polska; Twitter.com/malyy5
Niektórym nie potrzeba dużo, by dokonać manipulacji. Jak już wielokrotnie pisaliśmy, takie rzeczy nie są pierwszyzną dla TVN24. I tak właśnie było tym razem. Limuzyna z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem brała udział w kolizji. „Żaden ze świadków nie potwierdził, że ministerialna kolumna poruszała się na sygnale” – podał reporter tej stacji. Co ciekawe trzy godziny wcześniej na antenie właśnie TVN24 jeden ze świadków przyznał otwarcie, że widział niebieskie światła, jak i słyszał syrenę pojazdy uprzywilejowanego. Rzeczywistość swoje, a TVN24 swoje…

W dniu 25 stycznia br. około godziny 17:46 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Lubicz koło Torunia miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem pojazdów Żandarmerii Wojskowej. W kolizji brały udział 2 pojazdy ŻW marki BMW oraz 6 pojazdów cywilnych.

W jednym z pojazdów przebywał minister obrony narodowej Antonii Macierewicz, który zaraz po zdarzeniu udał się innym pojazdem do Warszawy. Troje uczestników kolizji drogowej, po konsultacjach w szpitalu i zaopatrzeniu medycznym, zostało zwolnionych.

Na antenie TVN24 o godzinie 9:31 pojawił się świadek zdarzenia, opowiadał co się stało. Mówił również o sygnałach jakie słyszał i widział.

 

Staliśmy spokojnie na światłach i w pewnym momencie usłyszałem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Twoja niezależna też manipuluje. Bo z dziennikarskiej rzetelności powinni dodać, że dwoje z tych ludzi wypisało się ze szpitala na własne żądanie. A co za tym idzie, gdyby posłuchali lekarza zostali by w tym szpitalu.

 

Takie  są  procedury  i  Macierewicz  niema nic  do  Gadania

 

Coś takiego? A jakie procedury mówią o takim napinaniu dziennego grafika by potem gnać na złamanie karku? jakie procedury mówią o wykorzystaniu pojazdów państwowych do prywaty? Jakie procedury mówią, że trzeba dziękować kierowcy za wariacką jazdę? Jak trzeba przeprosić i zapytać czy nie potrzebna pomoc to procedury nie dają i nie ma nic do gadania? Ale jak trzeba pędzić ze spotkania na spotkanie i dziękować kierowcy za brawurową jazdę to już ma dużo do gadania.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Dajcie sobie spokój takie zdarzenia jak to z Maciarewiczem mogą przekonać co najwyżej wyborców pisu do naszych racji ale wyznawców nie ma szans a tu na forum sami wyznawcy j.Jak mawiają miłość jest ślepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jakie są wasze racje? Bo ja Tu żadnych nie widzę :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

 Powinni na wielbłądach rowem jeździć, a nie samochodami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

Ci którzy  projektowali to  skrzyżowania  bo  to nie  pierwsza  kolizja w tym miejscu  i  nie ostatnia 

 

Na skrzyzowaniach zdarzaja się stłuczki nie tylko tam. Argumentacja że złe skrzyzowanie przypomina mi sprawy smoleńskie.i uwierz mi że jest poniżej twojego poziomu. Czy tak trudno przyznać że zapie...ał za szybko bo nie umie rozplanować dnia, że nie zachowali ostrożności? Zamiast tego Staszek wprowadza pojecie przypadku a ty zwalasz na drogowców :blink:  . Może pójść dalej i zwalić na Opatrzność która nie uchroniła normalnych kierowców przed Antonim albo na Stwórcę który tak ukształtował teren :wacko: . Jak nie daj Boże bedziesz miał kiedyś kolizję/wypadek to wytłumacz policji że to nie jest niczyja wina  a jedynie droga źle wyprofilowana albo zakręt jest w złym miejscu  :P

 

Człowieku przestań bredzić bo płakać się chce jak TWOJE BREDNIE CZYTAM  kiedy zrozumiesz żeto nie Maciarewicz miał wypadek tylko kolumna która go wiozła noo ale KOD się kończy i potrzebują paliwa :P :P

Kaczyński w Smoleńsku nie miał wypadku  a jedynie samolot którym leciał się rozbił :unsure:  Może się zaraz okazać że Macierewicza tam w ogóle nie było

 

 

 

W takich  przypadkach  ochrona  ma obowiązek jak najszybciej  zabrać   ochranianą  osobę  z miejsca  wypadku  a nie pozwalać  mu łazić  i  pytać  czy  kogoś  nos  nie boli.

 

Racja. Jakby zaczął chodzić i pytać to mógłby go nos rozboleć ;)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj