nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
mickboss -    obniżył  a nie  podniósł wiek emerytalny    nie pisz bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zagrażająca demokracji? Serio, nie wiesz? mam to wszystko opisywać?1. Zniszczenie TK, jedynej instytucji, która broni obyateli przed złym prawem. I nie pisz mi tu, że TK ma nowego prezesa itd. Ma słaba sędzine z dwuznaczna przeszłością, ktora za ten stołek zrobi wszystko. 2. Zniszczenie TVP- zrobili z tego propagandową tubę, taką, że nawet pisowcy nie są   stanie tego oglądać. Żadnych konkretnych informacji o działanich rządu, opozycji, o protestach. Ciągle tylko zła opozycja, Kod i Kijowski. 3. Likwidacja gimnazjów- tu nie chodzi o żadną reforme szkolna. Chodzi tylko o to by od nowa napisać program nauczania historii. By zakłamyać historie, by gloryfikować Kaczyńskich i ziązanych z nimi ludźmi, by zniszczyć wałesę.4. Sądy- już jest mowa o reformie sądów. reforma ta nic nie naprawi a jedynie podporządkuje je Piswoi. tak samo jak prokuratury, w których siedzą prokyuraturzy związani z Pis. 5. Polonizqcja mediów- Kaczyński nie może przeżyc, że są media które wytykają mu błędy i go krytykują. On wykupoi wszystkie media. I zrobi z nich takie same propagandowe ścierwa jak z TVP. 6. Wojsko- Maciereicz anulował przetarg na helikoptery, by osłabić armię. Do tej pory nie słychać by planowali zakup innych. Wyrzucją generałów i innych ofiecrów z wojska. tworzy OT. 7. Skrócenie wieku emerytalnego- tylko, że pis nie mówi, że emerytury będą niższe to raz, a dwa ludzie  z mojej branży na tym straca i będą mieli podyższony wiek emerytalny. Ustawa o ziemi- no ja mam grunt, którego nikt nie kupi oprocz rolnika z gminy, na tym gruncie mam samosiew drzew, więc po co to rolnikowi> Wielu się ździwiło, gdy okazało się, że nie może sprzedać ziemi temu komu chce. 8. Ochrona, zyccia, odrzucenie, eutanazji- to akurat jest nie tyle co głupie, anie humanitarne. Pracuję w Domu opieki Społecznej i wierz mi nie jedno już idziałem. I szczerze powiem nie chciałbym by moje dziecko urodzilo sie znacznie upośledzone, by było na łasce innych. 9.Mieszkanie 500 plus to nic nowego, a rodzina 500+ no cóż, państo nie ma swoich pieniędzy b dać patologii musi komuś zabrać. 10. Przewalutowania frankowiczóww jakoś nie yczekuj, bo nie ma o tym mowy

 

Człowieku kto Ci ten mózg tak zniszczył TK bronił obywateli przed złym prawem :P :P  ?co do ustawy o obrocie  to który rolnik ziemię dprzedaje?chyba taki jak Ty jesteś nienormalny chyba z takimi poglądami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Pytanie do wyborców PO, N, PSL, która z wdrożonych i zapowiadanych obietnic jest taka zagrażająca demokracji i nie do przyjęcia dla was? 

Nie jestem wyborcą żadnych z tych partii ani wyborcą PIS. Na żadną z nich nie głosowałem i nie mam zamiaru głosować. Ale jak tak bardzo chcesz, to najpierw przestań się powtarzać w jednym poście, bo kilka razy wypisujesz jedno i to samo. 500+ czy mieszkania + - nie mam nic na przeciw, lecz niech najpierw na nie zarobią, bo jak na razie to biegają do Merkel, by im kasę pożyczała, przez co zadłużają ciągle kraj. PO wypominali zadłużenie, a w tym miesiącu ono już stuknęło 1 bilion jawnego i 2 razy tyle niejawnego. Likwidacja gimnazjów i powrót do komunistycznego systemu szkolnictwa - jakoś na zachodzie dalej są gimnazja i funkcjonują na wysokim poziomie, a ta reforma to kolejne marnotrawstwo pieniędzy, tym bardziej, że nie ma opracowanej podstawy programowej. Chcą tylko zwiększyć ilość godzin historii i polskiego, by szerzyć swoją propagandę o męczenniku Lechu. 

Ty nazywasz to, co zrobili z TK uporządkowaniem? Podaj przykłady w czym TK im przeszkodził? W tym, że zanegował ustawy niezgodne z konstytucją? Widać, że też nie masz pojęcia co to jest Konstytucja. W jednym z waszych teorii muszę się niestety zgodzić: " za 2 lata nikt nie będzie wiedział o czymś takim jak konstytucja"... i dopowiem - bo PIS rozwali ją w 3d. tworząc w jej miejsce kaczonstytucję. Do TK zawsze powoływano sędziów, którzy mieli jakiś dorobek i było to uwieńczenie ich kariery. Tym razem na przewodniczącego wybrali sędzię, która w swoim dorobku ma kilkadziesiąt źle rozpatrzonych spraw i nieprawidłowych wyroków na skutek nie zbadania dowodów oraz kilka spraw z nieprawidłowym wyrokiem mimo, iż dowody wskazywały na co innego, ale widzę, że dla ciebie to jest znakomity dorobek życia i jak najbardziej nadaje się na to stanowisko... tym bardziej, że będzie trzeba zmierzyć się między prawdą kaczogębego a prawem.

Nie wspomnę już o SB-kach, którzy tam z ramienia PIS przesiadują...

 

Przypomnę tylko że za rządów POczwarek KGHM kupił za 9 miliardów PLN złoża miedzi w Chile gdzie nie ma miedzi. Takie to biznesy robiła drużyna Tuska. GOLA, GOLA, GOLA! Nasz Schetino GOLA!

Przypomnę tylko, że Szydło krzyczała iż żadnej kopalni nie zamknie... tym niemniej po roku czasu zamknęła 3. Przy ostatnim planowaniu budżetu przez PO-PSL krzyczała, że dzieciom chorym (chodziło o wiadomą instytucję) nie należy   zabierać pieniędzy, tym samym przy planowaniu przez nią budżetu również im urwała i to o połowę... Wymieniać dalej?

Reasumując: z pustego ani Salomon nie naleje. Najpierw trzeba mieć, zarobić itd, a następnie można rozdawać. A co do tego zrównania dopłat - obietnica taka sama, jak ze sprowadzeniem tupolewa, a więc wieszali na Tusku psy, że tego nie zrobił, a sami też nic nie wskórali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz szczęście że nie mieszkasz blisko mnie bo bym Ci te głupoty z głowy wybił jednemu już to zrobiłem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Typowe dla PISiora lać bo myślą inaczej niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Masz szczęście że nie mieszkasz blisko mnie bo bym Ci te głupoty z głowy wybił jednemu już to zrobiłem B)

Staszek - to są groźby karalne. Fajny chłop z ciebie jak kogoś już pobiłeś z powodu innych poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ha ha dobre B) to że napisałem że wybiłem z głowy nie znaczy że kogoś pobiłem  :P  :P przemówiłem mu tylko do rozumu  ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Np taki

 

Przyczyna większości wypadków drogowych w naszym kraju jest brak umiejętności logicznego myślenia zastraszająco dużej części polskich kierowców. Mądrzej jężdżą nie tylko Niemcy i Holendrzy ale także Czesi i Węgrzy. Wystarczy przekroczyć granicę

 

Już wczoraj to pisałem. Brak logicznego myślenia. Jednak co innego zwykli kierowcy jadący powiedzmy normalną prędkością na autostradzie wjeżdżający nagle we mgle. A co innego kierowca rządowego pojazdu jadący z prędkością grubo przekraczającą prędkość dozwoloną w obszarze zabudowanym przy normalnej widoczności. I taranujący nie winnych stojących na światłach obywateli.

Macierewicz po wypadku uciekł jak szczur. Nie zapytał nikogo czy potrzebuje pomocy, nie przeprosił. Jak się okazuje beemki miały po pół roku więc jak wczoraj pisałem bańka pękła. Szkoda nie winnych ludzi, ich samochodów. Ale z drugiej strony cieszy taka postawa rządzących. To kolejne minusy dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Czekałem aż jakiś lewak poruszy mój wpis,nawet się zdenerwował,teraz wiem kim jesteś,ale o tym na koniec.Ludzie w większości poruszają się w niewiedzy,głosują po omacku na znane nazwisko,stąd wynik taki a nie inny,w tym kierunku potrzeba jest dogłębna edukacja.Chciałeś jej wartość podnieść poprzez mieszanie rodziny?Mógłbym wyliczać przeszłość swoich dziadów,ale nie dam ci tego zaszczytu.Wracając do tematu,Sześciu eurodeputowanych z Polski znajduje się na liście "pewnych sojuszników" fundacji amerykańskiego miliardera,śród nich Róża Maria Graefin von Thun und Hohenstein,zażarta orędowniczka idei,które promuje i finansuje George Soros.Nawet nie ma sensu dużo się rozpisywać kim on jest. Finansista i spekulant walutowy z uporem maniaka wspiera bowiem wszelkie inicjatywy, służące przyjęciu milionów islamskich uchodźców w Europie. Tak się „dziwnie” składa, że ta właśnie idea Sorosa jest bliska sercu europosłance PO. We wrześniu 2015 roku głosowała też za przymusowym rozdziałem imigrantów na terenie krajów unijnych,a w pluciu na Polskę wzór niedościgniony.Platforma jak żadna inna partia nie stworzyła klimatu dla sodomizacji bo jest motywowana masonerią.

 

 

Teraz wiem że działasz na szkodę Państwa Polskiego,dałeś się obnażyć jako zażarty antyPolak.Wy lewaki zasrane macie we krwi niszczenie Polski. Właśnie tacy jak Wy,już w czasach wielkiej chwały bitew kosynierów byli nazywani po imieniu jako szczególny antypolski sort.

mocny towar bierzesz od rana :D  :D  :D -co to zmienia we fakcie ze nie umiesz poprawnie przepisac nazwiska. twoich bredni to nawet szkoda komentowac, 

ja ci moge pokazac legitymacje milicji obywatelskiej mojego dziadka z 49 roku- B)  B)  B) , oczywiscie zartowalem -dziadek wstapil rzeczywiscie do milicji   tyle ze niepokalanej-jako prawdziwy polak wiesz pewnie co to jest-nastepny zarcik 

 

wpis z kosynierami potwierdza teze ze jestes glupkiem-to byli chlopi  spod krakowa-jak i ja, jakis antypolski sort byl pod carskim panowanie-pewnie to u ciebie, bo jako prawdziwie dumny polak nie piszesz skad pochodzisz, ale cuchnie od razu polska c. moze przypomnisz jak chlopi w kongresowce traktowali powstancow styczniowych...........

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rycerstwo_Niepokalanej

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Wo%C5%BAniakowski

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozdzi%C3%B3bi%C4%85_nas_kruki,_wrony...

Głąb nie potrafił odnieść się na temat:Dlaczego Róża Maria Graefin von Thun und Hohenstein współpracuje z Sorosem,zajadle działając na szkodę Państwa,zastanawiam się, skąd ten wielki odlot lewaka,i chyba jestem za słaby w psychiatrii, żeby to ugryżć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Np taki

 

Przyczyna większości wypadków drogowych w naszym kraju jest brak umiejętności logicznego myślenia zastraszająco dużej części polskich kierowców. Mądrzej jężdżą nie tylko Niemcy i Holendrzy ale także Czesi i Węgrzy. Wystarczy przekroczyć granicę

 

Już wczoraj to pisałem. Brak logicznego myślenia. Jednak co innego zwykli kierowcy jadący powiedzmy normalną prędkością na autostradzie wjeżdżający nagle we mgle. A co innego kierowca rządowego pojazdu jadący z prędkością grubo przekraczającą prędkość dozwoloną w obszarze zabudowanym przy normalnej widoczności. I taranujący nie winnych stojących na światłach obywateli.

Macierewicz po wypadku uciekł jak szczur. Nie zapytał nikogo czy potrzebuje pomocy, nie przeprosił. Jak się okazuje beemki miały po pół roku więc jak wczoraj pisałem bańka pękła. Szkoda nie winnych ludzi, ich samochodów. Ale z drugiej strony cieszy taka postawa rządzących. To kolejne minusy dla nich.

 

Bzdury chłopie piszes jakby jechali z normalną prędkością to by do karambolu nie doszło  Maciarewicz był tylko pasażerem więc nie było powodu aby pozostał na miejscu kolizji więc nie wymyślaj nie stworzonych żecczy ty naprawdę jesteś nienormalny

Na ruchliwych skrzyżowaniach stosuje się sygnalizację świetlną która daje każdemu strumieniowi ruchu określoną ilość czasu na przejazd. Ruchem może kierować też osoba uprawniona do tego.

Wyjątkiem od zasad pierwszeństwa są pojazdy uprzywilejowane. Każdy uczestnik ruchu ma obowiązek ułatwić im przejazd, w szczególności poprzez natychmiastowe usunięcie się z drogi. Kierujący pojazdem uprzywilejowanym nie musi stosować się do przepisów ruchu drogowego, znaków i sygnałów świetlnych; obowiązują go jednak polecenia dawane przez osoby kierujące ruchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickboss    1

Widzisz marekfarmer lykasz jak mlody pelikan Czytaj ustawy a nie sluchaj co Ci mowia. Wiek obnizyli ale rolnikom podniesli. Rolnik nie bedzie juz mogl przejsc na wczesniejsza emeryture kobieta 55 mezczyzna 60 po przepracowaniu i placeniu 30 lat skladek jak dotychczas. Bedzie pracowac kobieta 60 mezczyzna 65. To gdzie ta Twoja obnizka??????

Edytowano przez mickboss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kiedy rolnik przechodził po 30 latach płacenia składek :P :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Sam bzdury piszesz. Bo jak kierowcy stojący na światłach mieli ustąpić kolumnie zbliżającej się z prędkością grubo przekraczającą dopuszczalną? Mieli z autami podskoczyć do góry cz zniknąć? Weź wkońcu wbij sobie do głowy, że droga była otoczona ekranami, był łuk. Jadący kolumną ministra brali ślepy zakręt z dużą prędkością. Za łukiem była przeszkoda na którą wpadli czyli stojące na światłach auta. Cywilni kierowcy nawet nie mieli szansy zareagować na pędzącą na nich kolumnę. Nie porównuj karambolu na autostradzie. Do pędzącej bardzo szybko obszarem zabudowanym kolumny ministra. Zresztą przyjmując, ze karambol na autostradzie nastąpił z winy kierowców. To nie jest usprawiedliwieniem dla głupoty kierowcy wiozącego vipa.

Macierewicz był przede wszystkim szefem tej kolumny. To była jego świta. Ja gdybym miał firmę i moi pracownicy wyrządzili komuś krzywdę przede wszystkim sam poszedł bym przeprosił. Ale widać w pisie innych honor i inne zasady. Widać ludzie lepszego sortu, prawdziwi Polacy zmywają się po nieszczęściu jak szczury. Ze zwykłej przyzwoitości nawet jako pasażer powinien zainteresować się ofiarami anie uciekać. Pędząc dalej po Polsce na złamanie karku.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Człowieku są procedury na wszystko i tyle no ale Ty skąd masz to wiedzieć :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ale przecież staszek już jest na "wcześniejszej emeryturze" finansowanej przez ludzi płacących podatki - 500+ , MOPS , pewnie są jeszcze jakieś inne zapomogi. Teraz jak bezrobotnym będą płacić 1000 zł to pewnie te 5 hektarów piasków sprzeda i się jakoś zakręci żeby następny datek dostać.

 

I jak ma nie bronić "dojnej zmiany"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale przecież staszek już jest na "wcześniejszej emeryturze" finansowanej przez ludzi płacących podatki - 500+ , MOPS , pewnie są jeszcze jakieś inne zapomogi. Teraz jak bezrobotnym będą płacić 1000 zł to pewnie te 5 hektarów piasków sprzeda i się jakoś zakręci żeby następny datek dostać.

 

I jak ma nie bronić "dojnej zmiany"?

 

Jeszcze do Twojej dołożę choć wątpię że z Twoim myśleniem jej doczekasz :P :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

A co ma myślenie do doczekania do emerytury ? Mi nie musisz się dokładać - radzę sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ak zarządzali PO przednicy funduszami zapłacimy za to wszyscy  https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/bruksela-zabierze-grupom-producenckim-115-mln-euro/ a powinien zapłacić B3agro no z naszych pieniędzy bo Tobie si,e należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Staszek ty czytasz TAP przecież ten miesięcznik należy chyba do Niemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przejadanie unijnych ffunduszy za PO PSL było na porządku dziennym rozdawali kolegom na prawo i lewo teraz musimy za to płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

 

Czekałem aż jakiś lewak poruszy mój wpis,nawet się zdenerwował,teraz wiem kim jesteś,ale o tym na koniec.Ludzie w większości poruszają się w niewiedzy,głosują po omacku na znane nazwisko,stąd wynik taki a nie inny,w tym kierunku potrzeba jest dogłębna edukacja.Chciałeś jej wartość podnieść poprzez mieszanie rodziny?Mógłbym wyliczać przeszłość swoich dziadów,ale nie dam ci tego zaszczytu.Wracając do tematu,Sześciu eurodeputowanych z Polski znajduje się na liście "pewnych sojuszników" fundacji amerykańskiego miliardera,śród nich Róża Maria Graefin von Thun und Hohenstein,zażarta orędowniczka idei,które promuje i finansuje George Soros.Nawet nie ma sensu dużo się rozpisywać kim on jest. Finansista i spekulant walutowy z uporem maniaka wspiera bowiem wszelkie inicjatywy, służące przyjęciu milionów islamskich uchodźców w Europie. Tak się „dziwnie” składa, że ta właśnie idea Sorosa jest bliska sercu europosłance PO. We wrześniu 2015 roku głosowała też za przymusowym rozdziałem imigrantów na terenie krajów unijnych,a w pluciu na Polskę wzór niedościgniony.Platforma jak żadna inna partia nie stworzyła klimatu dla sodomizacji bo jest motywowana masonerią.

 

 

Teraz wiem że działasz na szkodę Państwa Polskiego,dałeś się obnażyć jako zażarty antyPolak.Wy lewaki zasrane macie we krwi niszczenie Polski. Właśnie tacy jak Wy,już w czasach wielkiej chwały bitew kosynierów byli nazywani po imieniu jako szczególny antypolski sort.

Głąb nie potrafił odnieść się na temat:Dlaczego Róża Maria Graefin von Thun und Hohenstein współpracuje z Sorosem,zajadle działając na szkodę Państwa,zastanawiam się, skąd ten wielki odlot lewaka,i chyba jestem za słaby w psychiatrii, żeby to ugryżć

 

tu przyznam ci racje za slaby jestes na lekarza psychiatrii-ale na pacjenta swietnie sie nadajesz.....

a tak na serio, to po prostu jestes nie za slaby tylko za glupi zeby to zrozumiec, nawet paru trudnych slow nie umiesz przepisac a chcesz o polityce i gospodarce dyskutowac :P .moze gdzies tam w polsce c-to nie chodzi nawet o geografie, ale o stan umyslu- mialbys szanse ale nie tutaj


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Widzisz marekfarmer lykasz jak mlody pelikan Czytaj ustawy a nie sluchaj co Ci mowia. Wiek obnizyli ale rolnikom podniesli. Rolnik nie bedzie juz mogl przejsc na wczesniejsza emeryture kobieta 55 mezczyzna 60 po przepracowaniu i placeniu 30 lat skladek jak dotychczas. Bedzie pracowac kobieta 60 mezczyzna 65. To gdzie ta Twoja obnizka??????

 

Ty łykasz  wszystko jak młody  Pelikan

Ten  przywilej  był  tylko do końca  2017 roku 

Od  2018 roku  Rolnicy  mieli przechodzić  po 67 latach

PiS  przywileju  nie zabrał 

A  przywrócił  to co było  kiedyś

Czyli  60lat  Kobiety  i  67  Mężczyźni

 

Więc  jakim cudem  PiS  podniósł   ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj