nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

hqdefault.jpg

Z Jurgiela  się  śmiali 

a tu proszę

wybudzanie_ze_snu.jpg

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Sęk w tym , że my się śmiejemy na bieżąco. A tobie pozostaje odgrzewać stare kotlety. Z Bronka śmieliśmy się dawno temu. Teraz on nie jest prezydentem. A obecny dostarcza równie dużo powodów do śmiechu. Szczególnie pomiatany przez prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

A Schetyna to miał wogóle kiedyś expose?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

A kogo to już dzisiaj obchodzi. Pewnie się strony dogadały. Pis nie będzie domagał się kar a opozycja nie domaga się odwołania Kuchcińskiego. Przynajmniej nic o tym nie słychać. Polska śmieje się z Dudy i reszty a nie rozpamiętuje coś, co było w grudniu.

 

 

Co zrobił Kuchciński żeby mieli go odwołać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

to nie dziwne ze od 16 XII nie pokazal sie ani razu, potem otwarl nastepne posiedzenie[tylko zapomnial podac numer] i po 10 min odroczyl je na 2 tyg, nie wiem jak z jego zdrowiem, trzeba pamietac ze przez wiele lat byl hipisem  a to na pewno nie byl zdrowy tryb zycia-kwas, kompot i wodka na pewno niejedna komorke mozgowa zabily.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Co zrobił Kuchciński żeby mieli go odwołać? 

 

Z choinki się urwałeś czy jak? Może czytanie ze zrozumieniem kuleje? Zdaje się była dyskusja o karach dla protestującej i blokującej mównicę i ogólnie salę posiedzeń opozycji. Ja napisałem, że żadnych kar nie będzie bo pis już przestał się ich domagać. Nie słychać nic. A opozycja przestała się domagać odwołania Kuchcińskiego. Więc pewnie się dogadali. Chociaż tak naprawdę okaże się jutro w sejmie. Może to tylko cisza przed burzą. Co zrobił Kuchciński się dowiesz jak poczytasz doniesienia medialne z grudnia i początku stycznia. Bo mi się nie chce tego powtarzać.

 

to nie dziwne ze od 16 XII nie pokazal sie ani razu, potem otwarl nastepne posiedzenie[tylko zapomnial podac numer] i po 10 min odroczyl je na 2 tyg, nie wiem jak z jego zdrowiem, trzeba pamietac ze przez wiele lat byl hipisem  a to na pewno nie byl zdrowy tryb zycia-kwas, kompot i wodka na pewno niejedna komorke mozgowa zabily.

 

Kuchciński to jedna z wielu pierdół w pisie którym daje się stanowiska za to, że są tam latami i są sterowalni. Sytuacja z grudnia dla pisu tez jest nie wygodna. Kuchciński sam się schował ale i partii nie zależy na szczególnym wracaniu do tamtych zdarzeń. Dlatego jak mówiłem żądania ukarania blokujących salę ucichły. A opozycja nie domaga się odwołania Kuchcińskiego.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kurski nie płaci, Dorn nie płacił, skrytykował go wtedy Gosiewski a się okazało, że on też nie płacił. W pisie wolno innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Kurski wyraźnie deklaruje że będzie płacił jak go naród do europarlamentu wyśle. A nie płaci bo właśnie nie jest europosłem i jest bidny. Oczywiście żadne zarobki prezesa TVP nie mogą być brane pod uwagę bo to jałmużna a wypłata i nie chciał krzywdzić syna jakimiś ochłapami. Jak syn kocha tatę to zrozumie i poczeka aż ten się odkuje w Brukseli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
mirro    6402

Oj tam, oj tam teoretyczne państwo z teoretycznymi zarobkami.

A tu mam scenkę rodzajową.

16114584_1113680612093556_76148259613896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Muzułmanin czy Amerykanin pogoniłbym obydwu gdzie pieprz rośnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Jedno drugiego nie wyklucza. Czy nasz rząd prześwietlił pod względem wyznania żołnierzy US Army? Być może przemycono multi-kulti. Na dodatek w naszej obronie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Z choinki się urwałeś czy jak? Może czytanie ze zrozumieniem kuleje? Zdaje się była dyskusja o karach dla protestującej i blokującej mównicę i ogólnie salę posiedzeń opozycji. Ja napisałem, że żadnych kar nie będzie bo pis już przestał się ich domagać. Nie słychać nic. A opozycja przestała się domagać odwołania Kuchcińskiego. Więc pewnie się dogadali. Chociaż tak naprawdę okaże się jutro w sejmie. Może to tylko cisza przed burzą. Co zrobił Kuchciński się dowiesz jak poczytasz doniesienia medialne z grudnia i początku stycznia. Bo mi się nie chce tego powtarzać.

 

 

Kuchciński to jedna z wielu pierdół w pisie którym daje się stanowiska za to, że są tam latami i są sterowalni. Sytuacja z grudnia dla pisu tez jest nie wygodna. Kuchciński sam się schował ale i partii nie zależy na szczególnym wracaniu do tamtych zdarzeń. Dlatego jak mówiłem żądania ukarania blokujących salę ucichły. A opozycja nie domaga się odwołania Kuchcińskiego.

hehe zobacz sobie posiedzenia ze szczerbą yt chyba twój poziom prezentuje ile przerw jak obrażał Kaczyńskiego dziwie się ze go wtedy nie wywalił zobacz komentarze morze trochę ci pójdzie inaczej po komentarzach  

https://www.youtube.com/watch?v=T3PXY9VzWTM

 

 

twój autorytet widać 

http://wpolityce.pl/media/324678-kurski-oskarzony-o-nieplacenie-alimentow-prezes-tvp-pozywa-autorow-klamstw

 

HAHHAAA SZCZYT GŁUPOTY LEWAKA NA PROPAGANDĘ ZNOWU AUTORYTET LIS  

Kurski wyraźnie deklaruje że będzie płacił jak go naród do europarlamentu wyśle. A nie płaci bo właśnie nie jest europosłem i jest bidny. Oczywiście żadne zarobki prezesa TVP nie mogą być brane pod uwagę bo to jałmużna a wypłata i nie chciał krzywdzić syna jakimiś ochłapami. Jak syn kocha tatę to zrozumie i poczeka aż ten się odkuje w Brukseli. :D

http://wpolityce.pl/media/324678-kurski-oskarzony-o-nieplacenie-alimentow-prezes-tvp-pozywa-autorow-klamstw

 

 

MÓZG WAM ZNOWU WYPRALI 

http://wpolityce.pl/media/324678-kurski-oskarzony-o-nieplacenie-alimentow-prezes-tvp-pozywa-autorow-klamstw


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Oglądasz te pseudo-wiadamości to chyba wiesz :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dLA MNIE  NIE MA TAM NIC ZŁEGO


Kurski wyraźnie deklaruje że będzie płacił jak go naród do europarlamentu wyśle. A nie płaci bo właśnie nie jest europosłem i jest bidny. Oczywiście żadne zarobki prezesa TVP nie mogą być brane pod uwagę bo to jałmużna a wypłata i nie chciał krzywdzić syna jakimiś ochłapami. Jak syn kocha tatę to zrozumie i poczeka aż ten się odkuje w Brukseli. :D

 

Tu jest o czym pisać cały KOD powinien koczować dzień i noc przed domem tego lekarza wtedy bym uwierzył że bronią demokracji B)

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-04-01/corka-bedzie-warzywko-panstwo-w-panstwie-w-niedziele-o-godz-2000-w-polsat-news/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Bo już ci mózg wyprali i dlatego nie widzisz co się naprawdę dzieje w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

staszek ile lat masz -pamietasz dziennik telewizyjny ???

pierwszy lepszy przyklad

 https://www.youtube.com/watch?v=DGALppOlKnQ


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co się takiego dzieje ludzie pracują ,chodzą na zakupy dzieci do szkoły wszystko ok B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Bo już ci mózg wyprali i dlatego nie widzisz co się naprawdę dzieje w kraju

ciebie już tvn wyprał 

Bo już ci mózg wyprali i dlatego nie widzisz co się naprawdę dzieje w kraju

 

kiedy wypływasz szamba ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj