nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

jacus    3035

na glownej stronie od razu byk-ponad milion- w samych  obozach lezacych na polskich ziemach zginelo ponad 2,5 mln.

historia nie jest zreszta taka prosta jak sie wydaje -zapomina sie czesto o tym ze niemcy stanowili mniejszosc w zalogach obozow,  musimy uczyc sie od austriakow -to prawdziwa maestria ze udalo i m sie wmowic ze hitler byl niemcem , wiekszosc zalog to byli austriacy, ukraincy,rosjanie,wegrzy, lotysze, francuzi, belgowie i polacy sie nawet trafili-folksdojcze ze slaska- choc tu trzeba dodac ze  mlodzi slazacy mieli wybor znalezc sie po tej albo tamtej stronie drutow......

 

marus -ile dni w internecie jest ucho prezesa a ile strony ktore podales, co do lajkow to nawet na tej stronie widac ze gimbaza sama sie wzajemnie lajkuje,

 

piekna pogoda, sporo sniegu wiec dudus znowu na nartach , wczoraj obejrzal spust miedzi- teraz ma trudniej niz tow. gierek, nie da sie pojechac byle gdzie zeby zobaczyc spust surowki stali-dawniej nawet w warszawie byla huta, teraz tylko w krakowie wielki piec zostal. pojezdzil w milowce a dzisiaj zakopane


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer sęk w tym, ze ty zmyślając te swoje bajki sam już nie wiesz co wypisujesz. Jak chcesz wytłumaczyć to, że jest 4 czy 5 milionów odsłon a ty piszesz, że widzów mają 200 tys? To wytłumacz mi na jakiej zasadzie wymyśliłeś te 200 tys widzów? Co z tego, że jakieś szwagry mają 1 milion. Ludzie oglądają to mają. Ale ty zdaje się pisałeś, że tyle mają filmiki z Ryśkiem i Bronkiem. Masz już przykłady?

Lajkami się nie zasłaniaj. Bo wielu oglądających nie ma konta na yt i nie może wyrazić opinii. Ale jeśli już na to patrzeć to podoba się z reguły około 40 - 50 tys. A nie podoba się 2 -3 tys widzów którzy postanowili wyrazić opinię. Rożnica miażdżąca.

Nie obchodzi mnie dlaczego telewizje tego nie chcą. Spytaj autorów. Jedno jest pewne wymyślając kolejne bzdury nie zmienisz faktu, że te filmiki mają po 4 czy 5 milionów odsłon co świadczy o bardzo dużej widowni. Czy to jeśli chodzi o tv czy yt. To jest bardzo dużo. Więc nie jest to taka lipa jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

@marekfarmer sęk w tym, ze ty zmyślając te swoje bajki sam już nie wiesz co wypisujesz. Jak chcesz wytłumaczyć to, że jest 4 czy 5 milionów odsłon a ty piszesz, że widzów mają 200 tys? To wytłumacz mi na jakiej zasadzie wymyśliłeś te 200 tys widzów? Co z tego, że jakieś szwagry mają 1 milion. Ludzie oglądają to mają. Ale ty zdaje się pisałeś, że tyle mają filmiki z Ryśkiem i Bronkiem. Masz już przykłady?

Lajkami się nie zasłaniaj. Bo wielu oglądających nie ma konta na yt i nie może wyrazić opinii. Ale jeśli już na to patrzeć to podoba się z reguły około 40 - 50 tys. A nie podoba się 2 -3 tys widzów którzy postanowili wyrazić opinię. Rożnica miażdżąca.

Nie obchodzi mnie dlaczego telewizje tego nie chcą. Spytaj autorów. Jedno jest pewne wymyślając kolejne bzdury nie zmienisz faktu, że te filmiki mają po 4 czy 5 milionów odsłon co świadczy o bardzo dużej widowni. Czy to jeśli chodzi o tv czy yt. To jest bardzo dużo. Więc nie jest to taka lipa jak piszesz.

 

Dyskusja z tobą  to  jak  czytanie  Onetu 

,,"Ucho" doczekało się na razie trzech odcinków, które obejrzało łącznie prawe 14 mln widzów.

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

I nadal  twierdzisz  że  Reklamy  nie ma  w Mediach ????

http://film.onet.pl/wiadomosci/ucho-prezesa-robert-gorski-nie-tworzy-serialu-dla-tvp/cvktkc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tylko  że  ucho  prezesa  to  jedna  wielka Klapa

Myślałem że  Górski  się  postara  i  coś  naprawdę  śmiesznego  zrobi  a tu wyszła  z tego  lipa  BarekUSA by  lepiej  sobie  z tym  poradził   Zwiastuny mają  fajne  ale  odcinek  to  już  dno   jakoś  górski  w roli  Prezesa  nie pasuje  jak on podobny  do  Tuska 

 

 

Wklejałem zwiastun  bo  zapowiadało  się  fajnie 

Ale  co odcinek  to  lipa  jeszcze  z pierwszego  się  pośmiałem  ale drugi  dno  totalne  trzeci  podobnie 

Zobaczymy  co  będzie  w czwartym   ale  chyba klapa totalna bo nawet  zwiastun  h*jowy

Porównywanie  oglądalności  TV  do  YT  jest  po prostu  żałosne

zobacz  sobie  ile wyświetleń mają  filmiki  z Bronkiem czy ryśkiem  i  to  bez  kampanii  reklamowej w TV  jak ma Ucho  prezesa

 

 

Dyskusja z tobą  to  jak  czytanie  Onetu 

,,"Ucho" doczekało się na razie trzech odcinków, które obejrzało łącznie prawe 14 mln widzów.

I nadal  twierdzisz  że  Reklamy  nie ma  w Mediach ????

http://film.onet.pl/wiadomosci/ucho-prezesa-robert-gorski-nie-tworzy-serialu-dla-tvp/cvktkc

 

Postanowiłeś w niedzielne popołudnie ośmieszyć się. Wczoraj pisałeś, że to lipa i dno. Dzisiaj próbowałeś tej bzdury bronić przy pomocy równie bzdurnych argumentów. A na koniec przyznałeś, że obejrzało to 14 mln widzów. Chociaż jeszcze rano coś tam bajdurzyłeś, że liczba odsłon nie równa się liczbie oglądających i że odcinek oglądało z 200 tys osób. Ty musisz czerpać z tego robienie z siebie durnia jakąś osobistą satysfakcję. Robisz to z takim zapałem.

To jak to jest lipę i dno obejrzało 14 mln widzów? Każdy odcinek ponad 4 miliony?  Skoro lipa i dno odcinek drugi i trzeci nie powinny być tak popularne.

Dyskusja ze mną jest możliwa dla ludzi mających choć trochę pomyślunku. Dla ciebie jednak to za dożo. Zaprzeczasz sam sobie. 4 czy 5 milionów oglądalności próbujesz wytłumaczyć liczbą 200 tys widzów. A jak cię pytam czy to znaczy, że jeden ogląda 20 czy 25 razy film to już wytłumaczyć nie umiesz. Doniesień medialnych opisujących jakieś popularne zjawiska tez nie odróżniasz od reklamy. O uchu prezesa zrobiło się głośno również w mediach po dużej popularności pierwszego odcinka. Którego nikt nigdzie nie reklamował. Teraz popularność tego filmu jest reklamą sama w sobie.

Gdzie te filmiki z Bronkiem i Ryśkiem? Gdzie przykład tej kampanii reklamowej w tv? Rozumiesz znaczenie słów kampania reklamowa?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

hubertuss    masz kłopoty  z czytaniem ze zrozumiem  nigdzie nie pisałem  że  obejrzało to 14mln  tylko  ośmiałem  te doniesienia  Onetu  tylko ty  wszystko przekręcasz  na opak.    Reklama była  przed  emisją  pierwszego  odcinka  w programach w Radiu i TV  sam o tym się  dowiedziałem z Radia.   Nie wmawiaj mi  rzeczy  których nie pisałem  bo robisz  to co  chwila  nie wiem czy świadomie czy nieświadomie  może  masz stwierdzone  jakąś chorobę  psychiczną  tego nie wiem  ale wiele na to wskazuje

 

od 2 stycznia

http://businessinsider.com.pl/media/ucho-prezesa-na-youtube-robert-gorski-w-nowym-serialu/4vtf6ht

http://natemat.pl/198163,kpili-z-tuska-i-po-teraz-biora-sie-za-kaczynskiego-i-pis-kabaret-moralnego-niepokoju-zapowiada-serial-ucho-prezesa

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/bedzie-serial-o-kaczynskim-ucho-prezesa-z-kabaretem-moralnego-niepokoju-i-aktorami/0bh48yf

http://prostozmostu.net/news/ucho-prezesa-nowy-serial-polityczny-juz-wkrotce-trailer

http://film.interia.pl/telewizja/news-ucho-prezesa-serial-satyryczny-kabaretu-moralnego-niepokoju,nId,2331604

http://polki.pl/magazyn/o-tym-sie-mowi,uwielbiany-przez-polakow-kabaret-moralnego-niepokoju-wraca-z-uchem-prezesa-i-obsmiewa-pis-bedzie-hit,1666,wideo.html

http://www.vstars.pl/ucho-prezesa/

http://www.wirtualnemedia.pl/print/ucho-prezesa-kabaret-moralnego-niepokoju-przygotowuje-internetowy-serial-satyryczny-wideo

 

Więcej  linków  zapowiadających  Ucho  Prezesa  chcesz ????

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zwiastun pojawił się 2 stycznia to i doniesienia medialne są od 2 stycznia co sam zaznaczyłeś nad linkami. Gdyby zwiastun całej serii czy pierwszego odcinka pojawił się dzisiaj lub wczoraj a media trąbiły o nim od 2 stycznia miał byś rację. Ale skoro media zaczęły o tym pisać od 2 stycznia czyli dnia ukazania się zwiastuna to żadna kampania reklamowa w tv jak pisałeś. Zwykłe doniesienia medialne. Górski i reszta nie wykupował nigdzie reklam. Więc jak widać nie rozumiesz słów "kampania reklamowa"

Co do tych 14 milionów to trzeba było zaznaczyć, że to cytat a nie twoje słowa. Bo nie wiem czy wiesz ale cytowany tekst zaczyna się i kończy cudzysłowem. Lub chiazma trzeba było inną czcionka dać czy coś.

Chorobę psychiczną to sam masz. Nie wiem czy zdiagnozowaną ale chyba nie bo może by cie leczyli. Ośmieszyłem tu twoje wywody. A z kampanią reklamową czy bez ucho prezesa jest bardzo popularne. I twoje wywody tutaj tego nie zmienią. Bo gdyby była lipa i dno jak piszesz to nawet dzięki tej ubzduranej przez ciebie reklamie oglądalność drugiego i trzeciego odcinka by spadła. A jest duża.

PS skoro media mówią co dzień o pis i po np to czy je reklamują? Zastanów się nad tymi bzdurami, które tu wypisujesz. Bo jak dotąd konkretnych spotów reklamowych tego filmu nie podałeś.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

No dobrze, to niech ktoś poda przepis na kabaret, żeby strona obśmiewana nie poczuła że może przejść do obrony przez atak używając argumentu iż, twórcy kabaretowi to ich zaciekli przeciwnicy ideologiczni i działają na zlecenie sił reakcyjnych "wiecie jakich"i sponsorowanych przez ' wiecie kogo".

Problem jest też taki że  przy całej dobrej woli uraczenia publiki wesołością kabaret od dawna u nas funkcjonuje jako bicz na władzę. Nie skłania on jednak władzy do refleksji natomiast budzi agresję. I teraz czy ktoś jest na tyle odpowiedzialny aby pomyśleć czy aby robiąc jakiś  skecz nie zachęca tłumu  i nie podgrzewa atmosfery wśród rządzących? Jeżeli jest człowiekiem odpowiedzialnym to nie będzie liczył na rozsądek rządu czy opozycji i sam zdecyduje. Jeżeli narzuci sobie takie ograniczenia to może narazić się na krytykę że jest za miękki dla swoich postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tylko jakoś  zwiastun  ma  najmniejszą  oglądalność   po  Reklamach  w Mediach    ludzie  chcieli zobaczyć  1 i 2 odcinek jak i  zwiastun  który  przez  kilka dni  miał tylko  kilkadziesiąt tyś odsłon   obecnie co  chwila  jest  reklama w artykułach  kolejnych  odcinków.

Dalsza dyskusja  jest  bezsensowna  ktoś  musi być  mądrzejszy  i  odpuścić  więc  kończę  ta  bezsensowną  dyskusję

Tak  masz rację  Ucho  Prezesa to najlepszy serial  wszech  czasów 

Pobił  oglądalnością

Widomości

Fakty

Wydarzenia

Stawka Większa niż  Życie

M jak Miłość

Ranczo

i wogule  to  jest  najlepszy  serial  wszech czasów   bije  rekordy  oglądalności  całego  świata

 

I to  wszystko  Zasługa kogo ????

 

Dobrej  Zmiany

Widać  ludzie  kochają  Jarosława  że  aż  tak chcą  go  oglądać

Bo jakoś  Haratnie w Gałę  oglądało  ile  1,5mln

A ucho   oglądają  Miliardy  ludzi  na całym  świecie

 

:D :D :D

:D :D

:D

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No tak jest reklama w artykułach. O partiach politycznych piszą i mówią w mediach to tez pewnie reklamują? Reklamują czy nie? Odpowiesz w końcu? Czy u ciebie reklama to jest jak piszą i mówią w mediach o uchu prezesa a jak mówią o politykach to już nie? Odpowiesz w końcu. To, że ty uważasz się za mądrzejszego nic nie znaczy. Bo twoje teksty mówią totalnie co innego.

PS jak media np kilka dni mówią o ataku zimy to tez reklama?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

Nie wiem czy Romanowi mówi coś pojęcie "targetting",dlatego za chwilę powiesi na mnie kolejne psy że czegoś nie rozumiem. Ale to podczas tego procesu rozpoznaje się i wyznacza cele które chcemy razić porównuje się to z własnymi możliwościami ogniowymi o raz wybiera się rodzaj środka ogniowego ekonomicznie uzasadnionego do użycia a potem ocenia skutki i zastanawia czy można było zrobić to inaczej. To do tego potrzebne są satelity radary drony samoloty i parę innych rzeczy.

Siłą rzeczy muszę pisać skrótowo i przez to może być nawalanka. Sam problem zniszczenia systemu satelitarnego jest znany tak jednej jak i drugiej stronie konfliktu.

Tu chodzi o to co zdołamy ustalić zanim system zostanie zniszczony.

Jak wygląda samo rozpoznanie dzisiaj i jakie sensory są używane jest pokrótce wyjaśnione  w linku niżej. Nie najnowsze ale wystarczy i pokazuje że to nie żadne cuda tylko technologia doświadczony operator.

http://www.geosystems.pl/upload/zalaczniki/KNT_2006%20-%20Wykorzystanie%20Satelitarnych%20i%20Lotniczych%20Danych%20Obrazowych%20w%20Rozpoznaniu%20Wojskowym%20-%20Jaroszuk%20R.pdf

 

mirro dobrze też piszesz ale nasz spór jest niepotrzebne ponieważ co zrobimy z kilkoma rakietami to co kupimy i tak nie obroni nas przez rus a takiego budżetu nie mamy zęby się dozbroić  :huh:

jesteśmy za malutcy chyba się zgodzisz zemną 

567482e0379b.jpg

patrzcie jak pasuje do lewactwa 

chcecie żeby było tak jak byłohttp://prawicowyinternet.pl/chcecie-ich-powrotu/

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/439211,tusk-mistrz-obietnic-wladzomierz-dgp-wszystkie-obietnice-tuska.html


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

 

567482e0379b.jpg

patrzcie jak pasuje do lewactwa 

 

Wypisz, wymaluj działania rządu dobrej zmiany. :lol:  Analogia do 500+ podana celniej niż kiedykolwiek dotąd.

Zabrac zaradnym by dać  leniom i jeszcze wmówić że to działania prawicowe. 

Roman -od dziś stanowisz dla mnie niedościgniony wzorzec samozaorania :rolleyes:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4599

 

 

do wy szmaty przepraszajcie nas za swoją głupotę dlatego było bretix

lewactwo chciało zniszczyć chrześcijaństwo przykład wielka Brytania  jeszcze na podziękujecie

 

 

bardziej pasuje do Tuska ko morusa   


ładną masz analogie bo co ja wiem to biednym dzieciom nie leniwym a wiemy kto jest leniwy  


a bez obrazy ale to niemy zbieramy alimenciarzowi kod i fundacje gdzie siedzą córka ko morusa Rzeplińskiego itp  


wiec musiał bym cie nazwać szczyt głupoty ci się ujawnił 


https://www.youtube.com/watch?v=zytBsh_12dY


to nie my popierali ludzi z krwią na rekach generał komu rus

zbrodniarzowi Michnikowi płacimy

 

:D  :D  :D  :D  :D   


was też tak nauczali pluć na kościół

 https://www.youtube.com/watch?v=dg9SswMTrfk

 

 

ile wy macie spólnego :D  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

567482e0379b.jpg

patrzcie jak pasuje do lewactwa 

 

Masz rację z tym lewactewm. Kto dzisiaj zabiera jednym by dać drugim? Lewacki pis. Mało tego, że jedni płaca na dzieci innych bo ci inni sa bardziej leniwi. To już Rafalska chce podnosić zasiłek dla bezrobotnych by leniwym żyło się lepiej.

Skecz neonówki jest mega chamski i prostacki. Prymitywne zmontowanie, które można dorobić każdemu bez większego problemu. Dzieciak z podstawówki czy gimnazjum by to zorbił. Oglądaj lepiej ucho prezesa to zobaczysz jak wygląda kulturalna i na poziomie zrobiona parodia. Tylko czy to do ciebie dotrze. Bo widać chamstwo i prostactwo cie fascynuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Na prawdę to już zaczyna być dokument. Najpierw się śmiałem a potem poczułem się nieswojo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tak tylko  pokazywanie w Taki  sposób  Prezydenta  Rzeczpospolitej Polski   to  jest  naprawdę  obrzydliwe.   

Jak z Komora  się  śmiali  to  o 6 rano  wparowywało  CBŚ   

Takie  coś  powinno być  niedopuszczalne

Mam nadzieję  że  odpowiednie  służby  się  tym  zajmą 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

byles w ormo byles w zomo-czyzby to o tobie ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Duda sam sobie taka pozycję wypracował. Wybrał rolę człowieka gumy bez charakteru i ambicji. Dawał się poniżać publicznie prezesowi. To teraz ma za swoje. 

 

 

 

Ten nie kabaret a film dokumentalny oddaje wiernie relacje panujące w pisie. Duda jest tam nikim jak na filmie Górskiego. Morawiecki może i fachowiec z jakaś wizją nie ma nic do powiedzenia. Widać było już nie raz jak mu pis uwalał rożne pomysły. Prezes żyje w sowim świecie. Ten odcinek był perfekcyjny.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A kogo to już dzisiaj obchodzi. Pewnie się strony dogadały. Pis nie będzie domagał się kar a opozycja nie domaga się odwołania Kuchcińskiego. Przynajmniej nic o tym nie słychać. Polska śmieje się z Dudy i reszty a nie rozpamiętuje coś, co było w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Masz rację to co robi Duda od ponad roku jest obrzydliwe kiedyś zajmą się tym odpowiednie służby.A ta godna pożałowania bezgraniczna służalczość wiernie odwzorowana i tyle.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj