nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6331

Wiem że nie prawdziwe dlatego pytałem jak długo pociągnie. Ale wpisy są biją na głowę właściwe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jaja se robią z niego. W uchu prezesa nieźle go sparodiowali. Ogólnie ten rząd to wdzięczny temat dla kabaretów. Za poprzedniego rządu pis też kabareciarstwo miało wiele tematów. Szymon Majewski zrobił na wyśmiewaniu pisu niezłą karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Tacy ludzie to jednostki. Powiodło mu się, we, że w Polsce spokojnie to i wraca. Prawda jest taka, że wielu naszych jeśli już wraca to ze względu na zagrożenie terrorystyczne, niechęć do Polaków jak np w Anglii. Szczególnie jeśli jak temu się powiodło i mają tam dobry biznes i mają w Polsce za co żyć. To nie żadna zasługa pisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Wie że Polacy to lekomani i dlatego wraca żeby zbić kokosy a drugi po to wraca żeby wysłać nasz rząd w kosmos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Lekomani i to niepiśmienni, już tylko piktogramy zostały. :D

Prawda jest taka że to co oni prezentują to nic innego jak kolejne firmy do łowienia talentów na naszych uczelniach. Albo wywiadownia gospodarcza, sprzedaż posiadanej informacji, czekanie na efekty pracy jest zbyt długie. Ale ponieważ nasz kraj ma głęboko w odbycie pracę naukową przynoszącą konkretne rozwiązania, zaś celem pracy naukowej stało się zdobywanie kolejnych stopni naukowych dla samego ich posiadania, to z tym że u nas mają chłopaki pole do popisu muszę się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Każdy rząd to dobry temat dla kabaretów ,tak było za komuny jak i dziś tymczasem Polacy dostrzegli że w Polsce można godnie żyć i wracają http://manager.money.pl/ludzie/artykul/alex-lubanski-wracaja-z-emigracji-startup,105,0,2232937.html

 

Tylko  że  ucho  prezesa  to  jedna  wielka Klapa

Myślałem że  Górski  się  postara  i  coś  naprawdę  śmiesznego  zrobi  a tu wyszła  z tego  lipa  BarekUSA by  lepiej  sobie  z tym  poradził   Zwiastuny mają  fajne  ale  odcinek  to  już  dno   jakoś  górski  w roli  Prezesa  nie pasuje  jak on podobny  do  Tuska 

 

Nic  dziwnego że  żadna  Telewizja  nie chciała  tego   gniota  puścić 

Oglądam  każdy odcinek  i jak na razie  to  tylko  z zwiastunów  można  się  pośmiać 

 

Nie nazwał bym  tego  Kabaretem  a  Dramatem

Pamiętam   co  Szymon Majewski Zrobił   to było  fajne można było  się  pośmiać,  ale Gróskiemu nie wyszło  zresztą  to  haratanie  w gałe  też  było  słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Cięzko jest opowiedzieć dramatycznie smutną historię na wesoło :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

@marekfarmer jeszcze nie dawno się tym zachwycałeś i wklejałeś tu linki. Teraz co? Za bardzo twoich idoli wyśmiewa i durni z nich robi to ci się nie podoba. Pierwszy odcinek ma ponad 5 mln odsłon. Następne grubo ponad 4 mln. To więcej niż zakłamane wiadomości w tvp. I to grubo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Wklejałem zwiastun  bo  zapowiadało  się  fajnie 

Ale  co odcinek  to  lipa  jeszcze  z pierwszego  się  pośmiałem  ale drugi  dno  totalne  trzeci  podobnie 

Zobaczymy  co  będzie  w czwartym   ale  chyba klapa totalna bo nawet  zwiastun  h*jowy

Porównywanie  oglądalności  TV  do  YT  jest  po prostu  żałosne

zobacz  sobie  ile wyświetleń mają  filmiki  z Bronkiem czy ryśkiem  i  to  bez  kampanii  reklamowej w TV  jak ma Ucho  prezesa

 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

Tacy ludzie to jednostki. Powiodło mu się, we, że w Polsce spokojnie to i wraca. Prawda jest taka, że wielu naszych jeśli już wraca to ze względu na zagrożenie terrorystyczne, niechęć do Polaków jak np w Anglii. Szczególnie jeśli jak temu się powiodło i mają tam dobry biznes i mają w Polsce za co żyć. To nie żadna zasługa pisu.

Pośrednio zasluga PIS  bo gdyby rządziło PO to w Polsce także byłoby zagrożenie terorystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

 

 

Porównywanie  oglądalności  TV  do  YT  jest  po prostu  żałosne

zobacz  sobie  ile wyświetleń mają  filmiki  z Bronkiem czy ryśkiem  i  to  bez  kampanii  reklamowej w TV  jak ma Ucho  prezesa

 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Filmiki z Bronkirm czy innym Petru maja duzo wyświetleń bo kazdy zwolennik PIS musi je obejżeć 10 razy by zrozumieć a nastepnie jeszcze kilka razy by utrwalić sobie negatywny przekaz


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto to jest ten petru? Bo bronek kojarzy mi się z bezpieką, chyba jakiś komunista o ile się nie mylę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

Filmiki z Bronkirm czy innym Petru maja duzo wyświetleń bo kazdy zwolennik PIS musi je obejżeć 10 razy by zrozumieć a nastepnie jeszcze kilka razy by utrwalić sobie negatywny przekaz

 

a każdy zwolennik PO KOD-ziarzy i Nowośmiesznej to chodząca intelygencja :D :D :ph34r:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

 

Wklejałem zwiastun  bo  zapowiadało  się  fajnie 

Ale  co odcinek  to  lipa  jeszcze  z pierwszego  się  pośmiałem  ale drugi  dno  totalne  trzeci  podobnie 

Zobaczymy  co  będzie  w czwartym   ale  chyba klapa totalna bo nawet  zwiastun  h*jowy

Porównywanie  oglądalności  TV  do  YT  jest  po prostu  żałosne

zobacz  sobie  ile wyświetleń mają  filmiki  z Bronkiem czy ryśkiem  i  to  bez  kampanii  reklamowej w TV  jak ma Ucho  prezesa

 

Sam jesteś żałosny. Oglądalność to oglądalność. Daj jakiś przykład filmiku z Ryśkiem lub Bronkiem, który obejrzało ponad 4 miliony widzów. Daj jeszcze jakiś przykład spotu reklamowego, który telewizję puszczają reklamując "ucho prezesa" Bo na razie to jeśli już telewizje mówią o tym. Ale to ze względu na dużą oglądalność w necie.

 

Pośrednio zasluga PIS  bo gdyby rządziło PO to w Polsce także byłoby zagrożenie terorystyczne

 

Masz rację. Patrząc na zadymy i burdy jakie zwolennicy pis urządzali na wiecach np Komorowskiego. Dodając do tego bandyctwo stadionowe i sfrustrowanie przegranymi wyborami, gdyby jak piszesz rządziło po a pis te wybory przegrał. To faktycznie zagrożenie terrorystyczne było by większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

hubertuss -  twoje  pojęcie  o  YT  widzę  jest  na poziomie  przedszkola  :lol:  liczba  wyświetleń  to  nie  liczba  widzów :lol:   widzów  to mają  ok 200 tyś.  No jak to  gdzie  nawet  na konferencji  prasowej  Reklama Ucha  prezesa  była   pytaniami  Beatę szydło   czy  innych  polityków  w TV  czy  radiu   to  jest  reklama  każdy kto  usłyszy o tym  pierwszy  raz    wejdzie na YT i  będzie  chciał  zobaczyć   co to  tam  takiego  jest.   Liczba  lajków  też  słaba  jak na  kilku  milionową  widownie  :lol:  :lol:  :lol: 

 

Skoro  to  takie  super  to  czemu  TVN czy Polsat  nie chciał  tego  puścić ???????

 

i na wiecie  bronka  to  gównie  chodzili   ludzie  popierający  partie  KORWIN  nie  PIS

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszak21    7

PIS zniszczyl TK- instytucję, która broni obywateli przed ustawami niezgodnymi z prawem, obsadzil prokuraury swoimi, wszystkie spółki państowe też swoimi, zniszczyli TVP, robiąc z tego tubę propagandy. teraz kaczyński mówi prost o zmianie ordynacji wyborczej, a ostatnio też o pryatnych mediach, które trzeba spolonizować, by były taką samą tuba jak TVP. Zrobili nam drugie Węgry, a niedługo będzie Rosja albo inn Białoruś. Ale zwolennicy PISU mają tak yprane mózgi, że nic ich nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
uszak21 -  Ja tam widzę  że  Trybunał  nadal  jest  tylko  przeszedł z rąk  PO w ręce  PIS  co do reszty   tak  samo   więc  nie wiem co ty  bredzisz. Za czasów  PO-PSL  też  swoimi obsadzili  wszystko   Teraz  PiS  zrobił  to  samo  to  jest  zły  ale jak  PO-PSL  obsadzała  swoimi  wszystkie  instytucje  to  było  dobrze  wtedy  Demokracja  była.  Ręce  opadają  jak się  czyta  takie  posty   TyVNy wam  z mózgu  już  nawet  sieczki  nie zostawiły  tylko  próżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Trybunał nie orzeka bo prezes ogłosiła przerwę, powód - bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

hubertuss -  twoje  pojęcie  o  YT  widzę  jest  na poziomie  przedszkola  :lol:  liczba  wyświetleń  to  nie  liczba  widzów :lol:   widzów  to mają  ok 200 tyś.  No jak to  gdzie  nawet  na konferencji  prasowej  Reklama Ucha  prezesa  była   pytaniami  Beatę szydło   czy  innych  polityków  w TV  czy  radiu   to  jest  reklama  każdy kto  usłyszy o tym  pierwszy  raz    wejdzie na YT i  będzie  chciał  zobaczyć   co to  tam  takiego  jest.   Liczba  lajków  też  słaba  jak na  kilku  milionową  widownie  :lol:  :lol:  :lol:

 

Skoro  to  takie  super  to  czemu  TVN czy Polsat  nie chciał  tego  puścić ???????

 

i na wiecie  bronka  to  gównie  chodzili   ludzie  popierający  partie  KORWIN  nie  PIS

 

4 czy 5 milionów odsłon dzielone na jak to piszesz liczbę widowni czyli 200 tys. Daje nam wynik 20 czy 25. Komu ty chcesz wmówić durnotę, że jedna osoba ogląda 20 czy 25 razy ten sam filmik? Już ci kiedyś pisałem, że za bardzo bystry to ty nie jesteś. Bo gdybyś był to nie wymyślał byś tych bzdur. Bo w to, że jeden widz ogląda 20 - 25 razy to samo to nikt nie uwierzy. 

To, że rożni znani ludzie o tym mówią to wynik własnie dużej oglądalności. Szydło i reszta wypowiedziała się jakiś czas po premierze pierwszego i chyba drugiego odcinka z wieloma milionami odsłon. Własnie dlatego ich spytali, że tak wielu obejrzało i filmiki mają wielka popularność.

Oczywiście filmików z Bronkiem i Rysiem z przynajmniej 4 milionami odsłon nie znalazłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

4 czy 5 milionów odsłon dzielone na jak to piszesz liczbę widowni czyli 200 tys. Daje nam wynik 20 czy 25. Komu ty chcesz wmówić durnotę, że jedna osoba ogląda 20 czy 25 razy ten sam filmik? Już ci kiedyś pisałem, że za bardzo bystry to ty nie jesteś. Bo gdybyś był to nie wymyślał byś tych bzdur. Bo w to, że jeden widz ogląda 20 - 25 razy to samo to nikt nie uwierzy. 

To, że rożni znani ludzie o tym mówią to wynik własnie dużej oglądalności. Szydło i reszta wypowiedziała się jakiś czas po premierze pierwszego i chyba drugiego odcinka z wieloma milionami odsłon. Własnie dlatego ich spytali, że tak wielu obejrzało i filmiki mają wielka popularność.

Oczywiście filmików z Bronkiem i Rysiem z przynajmniej 4 milionami odsłon nie znalazłeś.

 

Gdzie ja napisałem  że  jedna  osoba ogląda  ten  sam  filmik  20-25 razy ????????

Wielka  popularność  a liczba  subskrybcji   tylko  200 tyś  gdzie  inni  nie znani  ytberzy np: ,,Szwagry mają  prawie 1mln,,  ,,scifun prawie 700 tyś,,

Liczba lajków  ok 50 tyś   co to  jest     to jest  nic  jak na tak  znane  postacie  z TV

 

Dlaczego  żadna TV nie chciała  takiego  hitu  co  ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj