nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotr778    33

Jakie sranie w gniazdo nie słyszałem póki co żebyśmy z Unii wystąpili.

 

A tu coś dla tych co jeszcze podobnie jak ja  nie widzieli uśmiechniętej  "ponurej broszki"

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,150682,21255637,beata-szydlo-pytana-o-nepotyzm-w-spolkach-skarbu-panstwa-wie.html

 

 

 

 

"1050 misiewiczów na 1050 rocznice chrztu" 

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Toż to najbardziej agresywne jednostki jakie w życiu widziałem. Demony walki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Spieracie się, ze to tak delikatnie ujmę, jakbyście wierzyli, ze którejś ze stron zależy na dobru Waszym, jako obywateli, czy tez kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Na razie to zapodałeś filmiki i dorobiłeś sobie do nich moje rzekome poglądy których nie potrafisz zacytować. Jeśli chcesz być wiarygodny zacytuj moje poglądy i dopasuj do konkretnego momentu w filmiku który dla każdego bedzię oczywistą bujdą. 

 

Twoje poglądy - Popierałem nowoczesną

Grego poglądy - lis nie jest narzędziem PO

 

 

Przecież tego nie trzeba komentować, bo i tak najbardziej niezorientowany czytając w afekcie opluje ekran.

 

Więc zapodaj moje poglądy tak samo nie poprawne z perspektywy czasu jak wasze, zacytuj je. Coś w stylu pis wygra militarnie z RUS i D, popieram SLD, rzepliński jest bezstronnym sędzią stroniącym od przepychanek politycznych, albo pis w 1 rok zlikwiduje deficyt, bądź w dwa lata spłaci dług zaciągnięty przez PO.

 

Swoje poglądy prezentujesz tu co dnia. Więc po co mam to wszystko cytować. Obrona rządzących, pochwały ich ustaw i pomysłów aż nad to prezentują twoje poglądy. Popieram Nowoczesną to nie żadne poglądy. Tylko decyzja przy urnie wyborczej. Ty sobie wziąłeś jakiś spot i dorobiłeś swoje zdanie, że niby moje poglądy ten film czy tam Nowoczesna wykreowała. Więc ja ci na podobnej zasadzie wrzuciłem kilka filmików z wypowiedziami polityków pisu i napisałem, że oni wykreowali twoje poglądy. Wybierasz sobie jakieś filmiki podpisujesz, że to moje poglądy.. 

 

bo wtedy były ku temu powody a teraz ich brak

a po drugie tamto sranie już wyschło, a to dopiero rozgrzebane i cuchnie na odległość :blink:

 

Teraz tez były powody ku temu. Tamto sranie wyschło to i to wyschnie. A tak w zasadzie to czysta hipokryzja z twojej strony. Bo tamto ci nie przeszkadzało a to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Bardzo się z tego cieszę, ale to nadal nie zmienia faktu że w dniu 14 Paź 2015 - 09:22, powiedziałeś że lis nie jest narzędziem PO. Powieś sobie kartkę z takim napisem na plecach i przejdź się przez miasto.

 

(tylko uważaj abyś cegłą nie dostał)

 

Ależ ja to nadal podtrzymuje w całej rozciągłości, chyba jasno to wynika z moich postów. Gość jest zbyt bystry i wykształcony aby być czyimś narzędziem. Czy jest stronniczy jako dziennikarz? Oczywiście, że jest  :P, chociaz do tych pisowskich siewców propagandy to mu daaleko.

 

Nie trzeba mieć przypiętej takiej kartki, wystarczy, że przyczepie sobie napis "przeciwnik 500+" i mogę się spodziewać kosy pod żebra od umiłowanego rodaka stojącego w kolejce pod monopolowym :D

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Nikt za nikoko tych nieistotnych groszy nie założył ani ten sprzęt nikogo przed śmiercią n ie uratuje co najwyżej premie sobie wypłacą co nie jedni i będą się śmiać tak jak Ty jaki ten naród ciemny i głupi i że dał się nabrać Owsiakowi ;)

Jesteś pewien? Moich 2 braci nie żyje, bo urodzili się jako wcześniacy. Znajomy też miał samych wcześniaków, bo rodzili się między 7 a 8 miesiącem. Pierwszych 2 pochował. Kolejne 2 są uratowane, a uratował je sprzęt oklejony serduszkami. Karetki pogotowia nie ratują życia? To po co je wzywać? Wyprzedać wszystkie, zwolnić obsadę, bo w końcu każdy w domu ma teraz auto (jak nie 3) i zawiezie chorego i/lub poszkodowanego. Sprzęt na wyposażeniu PSP i OSP nie ratuje życia? Już pisałem, że my też mamy w swoim OSP (a wcale nie należymy do KSRG - jak wiesz, co to jest...) sprzęt od Owsiaka na łączną wartość 138tyś zł. (dane ze spisu...). Ktoś jest przeciwny - niech odmawia pomocy tym sprzętem, w który powinien wyposażyć wójt, burmistrz, prezydent... To jest sprzęt, który ich nic nie kosztuje, prócz przeglądów i konserwacji.

 

 staszek dzieciaku żeby tyle płacić składki zdrowotnej na dwie osoby to musiałbyś mieć z 150 ha  :D  :D  :D

 widać  że nawet kłamać nie potrafisz  ;)

Nie koniecznie, bo jak jesteś w ZUS-ie, to w pierwszych 2 latach masz taką stawkę... KRUS to inna bajka i tam są groszowe sprawy

 

Skoro w szpitalu rzadko bywasz to skąd wiesz, że w twoim najbliższym takiego sprzętu nie ma

Nie znajdziesz takiego szpitala na chwilę obecną, bo jak już pisałem - sprzęt trafia nawet do OSP, które nie są w KSRG. PSP pośredniczy w tych transakcjach i do nich występuje się z wnioskami jaki sprzęt chce się otrzymać, a następnie jedzie się po odbiór. Oczywiście, że jest hierarchia i tak największa pula przysługuje PSP, mniejsza dla KSRG i najmniejsza dla pozostałe OSP. Kasa wędruje również do szpitali i do jednostek pogotowia...

 

A festiwal obietnic trwa w najlepsze, raz jest 8 raz 12 raz 16 tych śmigłowców a raz 2.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21258485,szydlo-po-pierwszych-rozmowach-z-ministrami-a-ci-zapowiadaja.html

Ciekawe gdzie przetargi i inne takie tam, czas ucieka zegar tyka a obietnice lecą.

Oj tam, nie czepiaj się szczegółów. Mają kupić od hamerykanów 96 F-16 typu C i D. Cyfra ilości jest oczywiście uczczeniem pewnej pamięci, a A i B - bo C i D mogły by rozzłościć Putina. A i B były produkowane dla Tajwanu, by nie rozzłościć  Chin...

EDIT: do porównania: Polska w chwili obecnej ma 216 samolotów myśliwskich, a Rosja 2179. Ale dla naszego pocieszania jest to, że nasi piloci są 11 razy lepsi od ruskich, więc mamy szansę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

B3Agro ma tera obywatelski obowiązek sprawdzić czy kogoś nie zna i jeśli zna wskazać dane tej osoby http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/41147,Kto-rozpoznaje-te-osoby.html

Obywatelski może i tak ale całe szczęście nie prawny ;). Wiesz oczywiście że nie mają się do czego przyczepić i chcą przestraszyć na przyszłość. 

A wiesz też że jak nie będzie zarzutów i skazania to będą sprawy sądowe przeciwko Skarbowi Państwa o duże pieniądze.  I wiesz że to między innymi ty będziesz się składał na te odszkodowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Nie strasz go, przecież pieniądze do budżetu zrywają z drzew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

 

A wiesz też że jak nie będzie zarzutów i skazania to będą sprawy (...)

... ciągnęły się latami, aż w końcu Macierewicz i Ziobro wyciągną asa z rękawa w postaci nagrania z YT, które wszyscy znają. Następnie znowu kilka lat i słynne powiedzenie: "Mam! Może to!... a nie, nie - to też wszyscy znają..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jesteś pewien? Moich 2 braci nie żyje, bo urodzili się jako wcześniacy. Znajomy też miał samych wcześniaków, bo rodzili się między 7 a 8 miesiącem. Pierwszych 2 pochował. Kolejne 2 są uratowane, a uratował je sprzęt oklejony serduszkami. Karetki pogotowia nie ratują życia? To po co je wzywać? Wyprzedać wszystkie, zwolnić obsadę, bo w końcu każdy w domu ma teraz auto (jak nie 3) i zawiezie chorego i/lub poszkodowanego. Sprzęt na wyposażeniu PSP i OSP nie ratuje życia? Już pisałem, że my też mamy w swoim OSP (a wcale nie należymy do KSRG - jak wiesz, co to jest...) sprzęt od Owsiaka na łączną wartość 138tyś zł. (dane ze spisu...). Ktoś jest przeciwny - niech odmawia pomocy tym sprzętem, w który powinien wyposażyć wójt, burmistrz, prezydent... To jest sprzęt, który ich nic nie kosztuje, prócz przeglądów i konserwacji.

 

Nie koniecznie, bo jak jesteś w ZUS-ie, to w pierwszych 2 latach masz taką stawkę... KRUS to inna bajka i tam są groszowe sprawy

 

Nie znajdziesz takiego szpitala na chwilę obecną, bo jak już pisałem - sprzęt trafia nawet do OSP, które nie są w KSRG. PSP pośredniczy w tych transakcjach i do nich występuje się z wnioskami jaki sprzęt chce się otrzymać, a następnie jedzie się po odbiór. Oczywiście, że jest hierarchia i tak największa pula przysługuje PSP, mniejsza dla KSRG i najmniejsza dla pozostałe OSP. Kasa wędruje również do szpitali i do jednostek pogotowia...

 

Oj tam, nie czepiaj się szczegółów. Mają kupić od hamerykanów 96 F-16 typu C i D. Cyfra ilości jest oczywiście uczczeniem pewnej pamięci, a A i B - bo C i D mogły by rozzłościć Putina. A i B były produkowane dla Tajwanu, by nie rozzłościć  Chin...

EDIT: do porównania: Polska w chwili obecnej ma 216 samolotów myśliwskich, a Rosja 2179. Ale dla naszego pocieszania jest to, że nasi piloci są 11 razy lepsi od ruskich, więc mamy szansę :D

 

Obudz się chłopie Owsiak ma pomysł na biznes a przy okazji pomaga chorym dzieciom tyle że znaszych pieniędzy dużo jest takich organizacji którzy wykorzystują ludzką naiwnośćJeszcze sporo kasy z tych zbiórek na zgromadzenie ćpunów i narkomanów na Przystanek Łudstok Owsiak wyprowadza , czego Kijowski akurat nie czynił . Co roku ofiary śmiertelne na tym spędzie są i to za nasze pieniądze , za moje też . Wczoraj w wiadomościach pokazywali przypadek rodziny w której matka trójki dzieci zmarła . Konkubent jest na tyle odpowiedzialnym mężczyzną że chce się opieką tych dzieci zająć . Nie może otrzymać prawa do opieki , bo ma dom za mały . Znalazł się człowiek dobrego serca który tej rodzinie duży dom ofiarował , aby tylko ich nie rozdzielać . Całe szczęście że to nie przeszło przez łapy Owsiaka , bo ten by połowę zajął a część z tego domu na narkomanów by poszło .

Obywatelski może i tak ale całe szczęście nie prawny ;). Wiesz oczywiście że nie mają się do czego przyczepić i chcą przestraszyć na przyszłość. 

A wiesz też że jak nie będzie zarzutów i skazania to będą sprawy sądowe przeciwko Skarbowi Państwa o duże pieniądze.  I wiesz że to między innymi ty będziesz się składał na te odszkodowania ;)

 

Ta jasne ciekawe o co to że wyroki będą to pewne przestępców trzeba karać :P :P

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Bardzo się z tego cieszę, ale to nadal nie zmienia faktu że w dniu 14 Paź 2015 - 09:22, powiedziałeś że lis nie jest narzędziem PO. Powieś sobie kartkę z takim napisem na plecach i przejdź się przez miasto.

 

(tylko uważaj abyś cegłą nie dostał)

Czy sugerujesz że na wyposażeniu bojówek PIS są  taktyczne cegły zaczepno - obronne o napędzie grawitacyjnym?

 

Spieracie się, ze to tak delikatnie ujmę, jakbyście wierzyli, ze którejś ze stron zależy na dobru Waszym, jako obywateli, czy tez kraju.

Najbardziej zależy im na pełnym korycie i zapewnieniu posadek całej grupie znajomych, krewnych i innych przydupasów. Dopóki koryto będzie napełniane naszymi podatkami dopóty świnie będą sie przy nim tłoczyć

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Tak szczerze mówiąc to rodzica chorego dziecka wali i grzmoci czy aparatura przy łóżku wzięła się stąd że Owsiak miał pomysł na biznes i przy okazji pomaga dzieciom, czy też przy okazji pomocy dzieciom prowadzi jakiś biznes. Wybór jest prosty pomagać albo obserwować powolne umieranie. 

Nie wymagam odpowiedzi, mniej będzie plucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak myślisz co by zrobił Owsiak jakby każdy Polak raz w roku wpłacił 3 zł do NFZ i z tych pieniędzy można by kupić 3 razy tyle sprzętu?Pewnie pluł by na tych co to by zaproponowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Taki numer z wpłatą dla NFZ można by zrobić tylko raz, potem to już byłby zwykły podatek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Jak myślisz co by zrobił Owsiak jakby każdy Polak raz w roku wpłacił 3 zł do NFZ i z tych pieniędzy można by kupić 3 razy tyle sprzętu?Pewnie pluł by na tych co to by zaproponowali ;)

 

Jaki problem? Wymyśl taką zbiórkę może ludzie dadzą. Jak będą dawać co roku tyle co Owsiakowi, to będą ciebie chwalić a nie jego. Tym bardziej jak kupisz za to trzy razy więcej sprzętu. Zakasujesz Owsiaka. Masz pomysł zrealizuj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż to najbardziej agresywne jednostki jakie w życiu widziałem. Demony walki. :D

Jaka opozycja - tacy wojownicy !!!

Demony walki ciamajdanu  :D  :D  :D .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5535

Widzieliscie w jakich barakach  z desek  zakwaterowali naszych jedynych zbawców i obrońców z US Army? Nie tęgie miny mieli  jak chwalili warunki zakwaterowania w TVPis :blink: Antoni chce ich zahartować przed atakiem na Moskwę?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj