nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu...

A jak Ci się podobają całkowicie obiektywni i ambitni dziennikarze TVP, którzy wyretuszowali zresztą nieudolnie znaczek WOŚP, aby nie był widoczny w Wiadomościach? :lol:  Goebbels nawet by temu przyklasną, zaraz po tym jakby się przestał śmiać z nieudaczników :D

 

Tekst zrozumiałem i napisałem co miałem napisać. Podrzędni stali na dole a nadrzędni na cyrkowej scenie.

 

Gdy to pisałeś mózg twój był przesiąknięty propagandą, gdy teraz osoby omawiane przestały się kryć ze swoimi zapędami i czar propagandy prysł, wszystkich swoich zmanipulowanych obrońców skazali na pośmiewisko. Ty niestety zostałeś oszukany i teraz jesteś jednym z wyśmiewanych naiwniaków.

 

Petru w kampanii wydawał mi się najrozsądniejszy. Nie skompromitowany aferami jak ci z po i pis czy psl. Z umiarkowanie liberalnym programem. Więc twoje podsumowanie, że cytowani internauci w tym ja twierdzą, że nasze poglądy nie są kreowane jest głupie i bez sensu.
 
Hubertus bez obrazy, ale jeśli to było powodem twojej przychylności do nowoczesnej:

 

 

Może urzekło cię puste stwierdzenie że postawimy prze TS prezydenta i szydło?

https://youtu.be/KpHUJIK_Sug?t=17

 

Może było to zawodowe zajmowanięę sięęę

https://youtu.be/Zr5BFZgRYZw?t=141

 

To z czystym sumieniem mogę stwierdzić że twoje poglądy były nadzwyczaj zmanipulowane przez media, które w kilka dni z niczego zrobiły nwoczesną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

A teraz mam zła wiadomość dla wszystkich wielbicieli "niezależnych" informacji. Pokazało się w sieci coś takiego.

http://dziennik-polityczny.com/index.php/opinia/6200-gen-wojciechowski-ostro-o-obecnosci-wojsk-usa-amerykanskie-zolnierze-maja-bronic-polski-nonsens

 

Potem było oświadczenie rzeczników że jest to fałszywka, a warto wspomnieć że w ubiegłym roku była podobna akcja tylko z gen Tomaszyckim.

To jest dopiero manipulacja, ale gówno już wrzucone w wentylator.

A teraz dwa zdjęcia i niech ktoś powie co je łączy albo dzieli.
zdjęcie z artykułu

http://m.salon24.pl/ffa1fa9930bf01506ba3c7ff5c49a842,750,0,0,0.jpg

Ludzie poszukali pogrzebali i jest zdjęcie z wizyty

http://16dz.wp.mil.pl/plik/image/001%202016%20rok/04%20kwiecien/15%20Kosowo%20Wizyta%20Dowodcy/19%20.jpg

Radziłbym zająć się tego typu manipulacją, bo to już na prawdę śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Tekst zrozumiałem i napisałem co miałem napisać. Podrzędni stali na dole a nadrzędni na cyrkowej scenie.

 

Gdy to pisałeś mózg twój był przesiąknięty propagandą, gdy teraz osoby omawiane przestały się kryć ze swoimi zapędami i czar propagandy prysł, wszystkich swoich zmanipulowanych obrońców skazali na pośmiewisko. Ty niestety zostałeś oszukany i teraz jesteś jednym z wyśmiewanych naiwniaków.

 

No jednak nie zrozumiałeś. Postaraj się dopuścić do siebie myśl, że nie wszyscy ludzie są podatni i kierują się w życiu populistycznymi, socjalistycznymi hasłami, które jak historia pokazuje nie przynisoły nic dobrego. Jakie były hasła bolszewików czy komunistów, w sumie dość szlachetne prawda? Postęp i bogactwo na którym w konsekwencji skorzystali i ci biedniejsi w cywilizowanym świecie było wynikiem czegoś zupełnie innego...

Propaganda? Nie, swoje poglądy i wartości wyciągnałem na podstawie własnych wniosków, nauki i obserwacji zanim powstało PO, przerabiajac zresztą te chwytliwe hasła ludzi pokroju Kaczyńskiego, brzmi to fajnie..., ale świat nie jest tak prosto zbudowany, kiedyś trzeba to w końcu zrozumieć. Na szczeście pozostało jeszcze na świecie kilka skansenów o jakich marzysz, więc proponuje się tam wybrać i tego zakosztować. Mi osobiście bardziej się podoba droga jaką obrały kraje cywilizowane do których notabene pewnie często porównujesz naszą sytuacje. Dlaczego do nich, a nie do np. Białorusi czy Rosji? Hipokryzja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

hubertuss -    chyba na język  polski  miałeś  pod górkę  za pytaniem  stawia  się  Pytajnik  ???????????????.

A twoje  Zdanie  było  oznajmujące  a nie pytające   

 

Mnie  Duda  nie okłamał w Kampaniii

Dla twojej wiedzy  sam namawiałem  ludzi  do  głosowania na Andrzeja Dudę  pożyczałem książki   Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego  ludziom  żeby  przejrzeli na oczy  do dnia  dzisiejszego  5 książek  jest w obiegu.

Tym bardziej Szydło  bo nie głosowałem na PiS

 

 

To, że nie ma znaku zapytania nie zmienia faktu, że z treści widać, że to było pytanie. Joz tylko taka obrona ci została. O mój polski się nie martw.

Muszę cię zmartwić książki już ci pewnie nie wrócą. Może ktoś w wychodku potrzebował. Lub mu rozpałki zabrakło. Tylko do tego takie dzieła się nadają.

 

 

Tekst zrozumiałem i napisałem co miałem napisać. Podrzędni stali na dole a nadrzędni na cyrkowej scenie.

 

Gdy to pisałeś mózg twój był przesiąknięty propagandą, gdy teraz osoby omawiane przestały się kryć ze swoimi zapędami i czar propagandy prysł, wszystkich swoich zmanipulowanych obrońców skazali na pośmiewisko. Ty niestety zostałeś oszukany i teraz jesteś jednym z wyśmiewanych naiwniaków.

 

 
Hubertus bez obrazy, ale jeśli to było powodem twojej przychylności do nowoczesnej:

 

 

Może urzekło cię puste stwierdzenie że postawimy prze TS prezydenta i szydło?

https://youtu.be/KpHUJIK_Sug?t=17

 

Może było to zawodowe zajmowanięę sięęę

https://youtu.be/Zr5BFZgRYZw?t=141

 

To z czystym sumieniem mogę stwierdzić że twoje poglądy były nadzwyczaj zmanipulowane przez media, które w kilka dni z niczego zrobiły nwoczesną.

 

 

Spoty jak spoty jedne głupsze inne mądrzejsze. Każda partia je produkuje a tego nie widziałem. Bo ja ogólnie tych rzeczy nie oglądam. Nawet teraz tylko kilka sekund zobaczyłem by sprawdzić co to jest. ja słucham wypowiedzi ludzi z tych partii a nie spotów.

Co do przemówienia. To, że ktoś się jąka czy zacina nie musi znaczyć braków umysłowych. A może oznaczać stres i nerwy towarzyszące takim wypowiedziom. Tym bardziej jeśli się w polityce debiutuje.

Co do TS Dudzie się należy bez dwóch zdań za tych sędziów. Nie wiadomo jak z tym budżetem. Bo niby dostał oświadczenia, że wszyscy głosowali. Ale dla swego spokoju powinien ten nie legalnie głosowany budżet do TK oddać. Co do Szydło kwesta dyskusyjna. 

Co do zmanipulowanych poglądów to widzę nie zrozumiałeś co ci wcześniej napisałem. Tak można oskarżyć każdego głosującego na jakaś partię. Ty piszesz, że jestem zmanipulowany przez Nowoczesną to ja ci napisze, że twoje poglądy zmanipulował pis i wrzucę parę filmików ze spotami tej partii i jakichś jąkających się lub kłamiących polityków. I czego to dowiedzie, że w twoim i moim przypadku takie pisanie o zmanipulowanych poglądach bo się na kogoś głosowało. To takie pisanie, że masło jest maślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
hubertuss -     nie w wychodku  tylko  w obiegu  wiem dokładnie u kogo  są.  Nie jednego  zagorzałego  wyborce  komorowskiego z 2010 roku  nawróciła  ta  książka   i obecnie w obiegu  są  4 książki   Niebezpiecznych Związkach  Andrzeja  Leppera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wiesz u kogą są ale nie wiesz co z nimi zrobił. Ale widać lektura tak wciągająca, że nawet nie zauważyli, że Komorowski wybory przegrał. A może to dzięki tobie i twoim książkom Duda wygrał? 

Tak na marginesie odnoszę wrażenie, że ta dziwna książka powstała tylko po to. By od winy za ostateczne położenie Andrzeja Leppera i upadek tamtego rządu odsunąć Jarosława Kaczyńskiego. Elektorat samoobrony jest dla pisu ważny i osiągalny. Ale byłych wyborców samoobrony trzeba było jakoś omamić, że to nie Kaczyński zniszczył Leppera. A niestety to wydumane afery gruntowe zniszczyły samoobronę i Leppera. I kto wie czy nie były jakimś przyczynkiem do samobójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z osobami na poziomie wychodek itd moim zdaniem nie warto dyskutować
Z osobami na poziomie wychodek itd moim zdaniem nie warto dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Masz racje zwłaszcza jak się nie ma nic do napisania. Tak ogólnie to fakt ta książka nawet do wychodka się nie nadaje bo papier za twardy.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Wiesz u kogą są ale nie wiesz co z nimi zrobił. Ale widać lektura tak wciągająca, że nawet nie zauważyli, że Komorowski wybory przegrał. A może to dzięki tobie i twoim książkom Duda wygrał? 

Tak na marginesie odnoszę wrażenie, że ta dziwna książka powstała tylko po to. By od winy za ostateczne położenie Andrzeja Leppera i upadek tamtego rządu odsunąć Jarosława Kaczyńskiego. Elektorat samoobrony jest dla pisu ważny i osiągalny. Ale byłych wyborców samoobrony trzeba było jakoś omamić, że to nie Kaczyński zniszczył Leppera. A niestety to wydumane afery gruntowe zniszczyły samoobronę i Leppera. I kto wie czy nie były jakimś przyczynkiem do samobójstwa.

 

To jest  książka  ukazująca  Prawdę  o  Komorowskim  i    jest cały  czas  aktualna i cały  czas  ludzie  chcą  to  czytać  i  przekazują  sobie  tą  książkę  za moją  zgodą.

Tak  między  innymi  dzięki   mnie  wygrał  bo  oddałem na niego swój  głos :) :) :)

Dzięki  moim  książką   Nie  bo ja żadnej  książki na razie  nie napisałem :) :)

Lepper nie  popełnił  samobójstwa

Jarosław Kaczyński  go nie zniszczył  tylko służby

ale to tak na marginesie

 

Jeżeli  nie czytałeś  tej  książki to nie pisz  bzdur  poco ona powstała i co  tam  jest !!!!!

Jeżeli  to jest  książka która  ma omamić  wyborców  to  dlaczego  TVPiS  się  o tym się nie zająknęła ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Lepper z Giertychem po upadku rządu pis mówili kto to wszystko zniszczył. Wiadomo kto kierował wtedy CBA.

Duda wygrał nie dzięki jakiejś książce z bajkami. A dzięki Komorowskiemu. Bo ten był słabym prezydentem do tego słabo prowadził kampanię i słabo wypadał w mediach i debatach na tle Dudy. I na to przede wszystkim patrzyli ludzie anie na jakieś książki. Którymi nawet pisowska tv nie chce się zajmować. Zresztą dla pisu Lepper to temat nie wygodny. Wolą o tym milczeć jak pisałem wyżej.

 

Dzięki  moim  książką   Nie  bo ja żadnej  książki na razie  nie napisałem

 

Odpuść se te gierki słowne bo znowu zaczynasz kręcić a to nie na twoją głowę. "Moim książkom" możesz powiedzieć nie tylko gdy książkę napisałeś. Ale również, gdy jest on twoją własnością. Tak samo jak możesz powiedzieć "moim samochodem" chociaż go nie wyprodukowałeś. A jedynie należy on do ciebie. Nie wymyślaj bzdur nie ośmieszaj się. Gdybym napisał "książkom twojego autorstwa" mógł byś napisać, że żadnej nie napisałeś. Ale te słowa nie na twoją głowę. Próbujesz się wymądrzać a tylko się ośmieszasz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tak  Duda jest  Prezydentem  dzięki  Komorowskiemu  dobre 

:lol: :lol: :lol:

Duda  został  Prezydentem Polski  bo  był  Lepszym  Kandydatem  i  pokonał  wielkiego działacza  Solidarności   który  miał  wygrać  w pierwszej turze

Masz  Rację  co  do tego  jak Komorowski  wypadł w Kampanii 100% Racja

Masz  Rację  Komorowski był  Słabym  Prezydentem  chyba  najgorszym  od 90 roku

 

Co do Książki o  Niebezpiecznych Związkach Komorowskiego  to był  Zakaz  w żadnej TV nie można było  tego  pokazywać  tym  bardziej w TVPO  Jak  na debatę  ją  przyniósł  Grzegorz Braun to  go  chcieli  wyprosić  z TV za tą  książkę  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

To jest  książka  ukazująca  Prawdę  o  Komorowskim  i    jest cały  czas  aktualna i cały  czas  ludzie  chcą  to  czytać  i  przekazują  sobie  tą  książkę  za moją  zgodą.

Tak  między  innymi  dzięki   mnie  wygrał  bo  oddałem na niego swój  głos :) :) :)

 

Jeżeli  nie czytałeś  tej  książki to nie pisz  bzdur  poco ona powstała i co  tam  jest !!!!!

Jeżeli  to jest  książka która  ma omamić  wyborców  to  dlaczego  TVPiS  się  o tym się nie zająknęła ??????

 

Książka ukazuje pogląd o Komorowskim ale niekoniecznie prawdę.

Dla mnie znamienne jest właśnie to że TVPis  i cała propaganda partyjna nie eksploatuje tego tematu. Wnioskuje z tego że albo są z Komorowskim w zmowie albo wiedzą że to bzdury


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Raczej to drugie. Poza tym jak pisałem jest to temat dla pisu nie wygodny. Leppera zniszczyło CBA pod kierownictwem pisu. Życie pokazało, że to oni kręcili te wszystkie afery by niby kogoś pogrążyć. Z większości sztucznie kreowanych afer przez CBA nic nie wyszło. Jednak Leppera i samoobronę udało się wykończyć Dzisiaj pis woli o tym nie mówić bo po co drażnić ludzi, którzy kiedyś głosowali na samoobronę a dzisiaj głosują na pis. Przecież teraz pod rządami pisu tvp mogło by ten temat omawiać.

Żeby ktoś był lepszy to ktoś musi być gorszy. Duda wygrał bo Komorowski był słaby. Co wyraźnie napisałem. Jak chcesz, niech będzie, że Duda był lepszy na jedno wychodzi.

Jednak najgorszym prezydentem po 89 roku Komorowski nie był. Najgorszy był Wałęsa, którego jak to się chwalicie wykreował Jarosław Kaczyński. Potem był Lech Kaczyński wykreowany również przez Jarosława. Przy którego wpadkach w wypowiedziach i komediach które odstawiał jak barubar i tym podobne Petru to pikuś. I dopiero na trzecim miejscu Komorowski. Najlepszy był jak dotąd Kwach. Jak wypadnie Duda zobaczymy. Jednak wątpię by Kwacha pokonał. Bo Kwach przynajmniej SLD umiał się postawić i z Millerem się kłócił. A Duda widać, że jest ubezwłasnowolniony przez Kaczyńskiego. Czyli następny wykreowany przez Jarosława prezydent jest taki sobie. Lepszy od pozostałych dwóch przez niego wykreowanych bo przynajmniej w wypowiedziach takich kabaretów nie urządza jak pozostali dwaj. Ale charyzmy, charakteru i niezależności ten człowiek nie ma za grosz.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Książka ukazuje pogląd o Komorowskim ale niekoniecznie prawdę.

Dla mnie znamienne jest właśnie to że TVPis  i cała propaganda partyjna nie eksploatuje tego tematu. Wnioskuje z tego że albo są z Komorowskim w zmowie albo wiedzą że to bzdury

 

Było  i to  nie raz  Wojciech  Sumliński  opowiadał  o tym w TVP  zamieszczałem tu nie raz  nie dwa  filmiki

 

hubertuss

Leppera  zniszczyły Służby  a dokładnie WSI które  Leppera  wykreowało. 

  Skąd  Lepper  miał  wiedzę  na temat   kiejkutów   czy powiązań  Politków  z Prószkowem skąd  ????

Śmiali się  z niego jak mówił  o  więzieniach CIA   skąd  wiedział ?????

Od wróżbity Jackowskiego  czy od innej wróżki  ????

Tak  Kaczyński  i  Ziobro  byli narzędziami      rozegrało  ich  WSI 

Dlatego  Teraz  Ziobro i  Kaczyński  są    ostrożni

Dla  jasności  Maksymiuk  Najbliższy współpracownik A Leppera  Zakładał  Pro  Civili  jeżeli  coś  ci to mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zdaje się to CBA kreowało aferę gruntową w którą chcieli umoczyć Leppera i przez to rozleciał się rząd. Kiejkuty, więzienia CIA to są najzwyklejsze przecieki. Gdy amerykanie robili swoją robotę w Kiejkutach polskie władze musiały o tym co nie co wiedzieć. Krążyły po sejmie plotki to i Lepper coś tam chlapnął. Tym bardziej, że on nie mówił, że amerykanie tam kogoś przywożą. Tylko, że talibowie sami przyjeżdżają. Co brzmiało śmiesznie. Bo niby po co mieli tam sami przyjeżdżać.

Twoje tłumaczenie jest już naprawdę bzdurne. Kiedyś pis mówił, że skoro Wałęsa był agentem to ruscy nim kierowali. A teraz ty wymyślasz bzdurę, że niby ktoś kierował Kaczyńskim i Ziobrą. A może do dzisiaj nimi ktoś kieruje? Skoro wtedy WSI nimi kierowało to teraz może tez kieruje? Może to robią inne służby? Fajną laurkę wystawiasz swoim idolom. Są kierowani czy tam byli kierowani przez jakichś ludzi jak Wałęsa. Niezłe jaja. Wymyślisz każda bzdurę byle by tylko wytłumaczyć, że Kaczyński nie zniszczył Leppera. Ale przecież wielu pamięta jak było. To CBA kierowane przez Ziobrę, Kamińskiego i Kaczyńskiego chciało skompromitować Leppera korupcją i przejąć jego ludzi tak by pis miał własną większość. Bo Lepper w rządzie Kaczyńskiemu się stawiał. A ten tego bardzo nie lubił i chciał Leppera ograć i zniszczyć. No i poniekąd zniszczył.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Jakie WSI, które konkretnie bo ja mam pewne wątpliwości. A jeśli książka jest rzetelna a autorowi zależało na prawdzie to pewnie nie pominął tego szczegółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer w tej chwili zmyśla byle by wyszło na jego rację. A że WSI to wróg to było najłatwiej. ALe prawda jest oczywista to plan Kaczyńskiego był by zniszczyć Leppera i samoobronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

TAK jeszcze nie było podzielone społeczeństwo na lepszy i gorszy sort cyrk do czego to doprowadzi???

 

;

 Dałem , bo uważam że trafiają tam gdzie trzeba , wystarczy wizyta w pierwszym lepszym szpitalu .

 

"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Kijowski też twierdził, że w KOD nie zarabia a utrzymuje się ze wsparcia rodziny. W jakimś sensie to prawda była, bo te 15tysi z groszem dostawała firma w której 95% udziałów ma jego żona icon_wink.gif Po prostu dawał zarobić rodzinie, żeby go mogła potem wspierać;-) Tylko czemu Cię to tak oburzało? I kodziarzy najbardziej uderzyło nie to, że kręcił na boku, ale to, że ich okłamywał, jakoby "bronił" demokracji w czynie społecznym. Podobnie było z naszym bolkiem, nie sama współpraca ludzi tak rozwścieczyła, ale to, że bezczelnie kłamał jakoby był krystaliczny

Ktoś wyżej wkleił skan, w 2002r żona Owsiaka została zatrudniona na etacie w WOŚP z pensją 9 tys. zł brutto. Owsiak jakiś czas temu twierdził, że utrzymuje się z robienia witraży i prowadzenia szkoleń/wykładów, a w WOŚ działa charytatywnie, więc w czym problem, dlaczego nie chce upublicznić swoich finansów powiązanych z orkiestrą? Może ma sporo niewygodnych spraw do ukrycia? Dziwne spółki itd. http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/228321-coraz-wiecej-pytan-wokol-owsiakow-wosp-zlotego-melona-i-mrowki-calej-owsiak-sam-sie-zatrudnial-i-sam-sobie-wyplacal-wynagrodzenie Czy ludzie będą mieli problem z tym, że oficjalnie dostawałby pensję od WOŚP (niektórzy na pewno) na przejrzystych, transparentnych zasadach, czy może zaboli ich bardziej to, że kłamał jakoby robił to co robi charytatywnie, a w rzeczywistości uprawiał dziwne krętactwa i machlojki finansowe aby tylko zostało w zaufanym kręgu wzajemnych adoratorów? Sama idea WOŚP to i piękna, ale jak to mówią, tylko prawda was wyzwoli.

 

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

 

Było  i to  nie raz  Wojciech  Sumliński  opowiadał  o tym w TVP  zamieszczałem tu nie raz  nie dwa  filmiki

 

Jeśli to jest prawda i to jak wytłumaczysz brak reakcji właściwych organów na ten skandal? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Mam mieszane uczucia bo jeśli był to ileż można się zastanawiać,chyba,że nie a chodzi o to by jak najdłużej ludzie w to wierzyli.Zmienić grafologa jeśli ten to niedojda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Zdaje się to CBA kreowało aferę gruntową w którą chcieli umoczyć Leppera i przez to rozleciał się rząd. Kiejkuty, więzienia CIA to są najzwyklejsze przecieki. Gdy amerykanie robili swoją robotę w Kiejkutach polskie władze musiały o tym co nie co wiedzieć. Krążyły po sejmie plotki to i Lepper coś tam chlapnął. Tym bardziej, że on nie mówił, że amerykanie tam kogoś przywożą. Tylko, że talibowie sami przyjeżdżają. Co brzmiało śmiesznie. Bo niby po co mieli tam sami przyjeżdżać.

Twoje tłumaczenie jest już naprawdę bzdurne. Kiedyś pis mówił, że skoro Wałęsa był agentem to ruscy nim kierowali. A teraz ty wymyślasz bzdurę, że niby ktoś kierował Kaczyńskim i Ziobrą. A może do dzisiaj nimi ktoś kieruje? Skoro wtedy WSI nimi kierowało to teraz może tez kieruje? Może to robią inne służby? Fajną laurkę wystawiasz swoim idolom. Są kierowani czy tam byli kierowani przez jakichś ludzi jak Wałęsa. Niezłe jaja. Wymyślisz każda bzdurę byle by tylko wytłumaczyć, że Kaczyński nie zniszczył Leppera. Ale przecież wielu pamięta jak było. To CBA kierowane przez Ziobrę, Kamińskiego i Kaczyńskiego chciało skompromitować Leppera korupcją i przejąć jego ludzi tak by pis miał własną większość. Bo Lepper w rządzie Kaczyńskiemu się stawiał. A ten tego bardzo nie lubił i chciał Leppera ograć i zniszczyć. No i poniekąd zniszczył.

 

Byłeś  Posłem wtedy czy jak że  wiesz  że  takie informacje po  sejmie  były. 

Bo  jakoś  wszyscy  się  z Leppera  śmiali  jak  o tym mówił   ciekawe

Nie  Kierowało  a Rozegrało   nie zmyślaj po raz  kolejny!!!!.

Gdybyś  przeczytał  chociaż  jedną  Książkę  o  służbach  specjalnych  i  ich  metodach  i  działaniu  to  byś  takich  bzdur  nie  pisał

Lepper  zniszczył  się  sam   wchodząc  w Kontakty ze służbami i taka jest prawda

Gdyby  faktycznie  popełnił  samobójstwo  przez  Afery  które  mu  zrobił  Jarosław  Kaczyński rzekomo  to  na pewno  nie zapomniał  by  zostawić  Listu 

Tak jak nie było  odcisków  Palców  na sznurze  jak i na krześle

Niezidentyfikowane ślady  traseologiczne  

Awaria  monitoringu  w  pobliżu  siedziby  samoobrony

chcesz  wiesz  sobie w samobójstwo  ale prawda  prędzej  czy później wyjdzie na jaw

 

Jeśli to jest prawda i to jak wytłumaczysz brak reakcji właściwych organów na ten skandal? 

 

Młyn  Sprawiedliwości  Mieli  powoli  

PiS  drugi raz  tych  samych  błędów  nie  popełni 

Jedno  jest  pewne  że  jak  PiS  nie  zacznie  rozliczać  poprzedników  przed  wyborami  to na pewno  w 2019 nie  dostanie   władzy  większościowej   a  jeśli  to  zrobi  to  zapewniam  cie  że  dostanie  Większość  Konstytucyjną  bo  większość  Polaków  chce  rozliczenia  poprzednich   beznadziejnych  8  lat   za  rządów  PO-PSL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj