nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

no widzisz ja tam w doniczce jeleniem obrabiam i to za swoje  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale skad te dane  bo czytam o tym piewszy raz? 94% dokladamy to znaczy ze tyle samo Owsiak kradnie

 

A wystarczyło by aby każdy Polak dał miesięcznie 1zł na ubezpieczenie i było by tego sprzętu 10 razy więcej no ale wtedy nie zarobili by Ci co mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

skoro tak to trzeba zlikwidować wszystkie tego typu organizacje i zbiórki a wręcz zakazać  ;)

oj ojciec z  Torunia  mógłby tego nie przetrwać   :D  :D  :D

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oj jak oni przytulili by tą kasę 

druga sprawa swoje przytulają i przed nikim się nie rozliczają i nikomu nie pomagają 

taki Caritas z 1 zł - pomaga za 30 gr ..takie  szacunki... bo oni z niczego się nie rozliczają 

mało tego ciąga kasę z budżetu  

 

Owsiak z 1 zł - daje 96 gr na pomoc i się z tego rozlicza co roku 

no i podobno że złodziej - jak tu piszą szmaciarze pisuarowe  ;)

 

Kurcze a może jestem w błędzie? Muszę chyba jednak iść do lekarza i niech mnie przebadają skoro mają tyle nowoczesnego sprzętu od Owsiaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Staszek , ale na tym oddziale nie będzie tego sprzętu , na psychiatryki jeszcze nie zbierali . :huh: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 staszek ... o kurka, już po dwa razy komentujesz te same posty 

 no naprawdę lekarz wskazany 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Nie kradnie zrozum to on je tylko zagospodarowuje tak jak Rydzyk tyle że Rydzyk wszystko zostawi co zrobi Owsiak nie wiemy ;)

Czekaj, czekaj........ Jesli tylko  6 groszy ze zlotowki wydaje na sprzet to 94 grosze idzie na co? Koszty ma na takim poziomie ? Pisales tez ze do kazdej zebranej zlotowki dokladamy dwie z podatków. Tak wiec zbieramy 100 Pln dokladamy 200 Pln z podatkow a tylko 6 Pln z zebranych idzie na sprzet. Czyli z 300 Pln wlozonych zwrot wynosi 6 Pln tzn 2%.  :wacko:

Jak to mozliwe ze swiat sie o tym przez 25 lat nie dowiedzial  przy tak olbrzymiej liczbie roznej masci wolontariuszy ktora sie przewija przez WOSP.? Rozumiem ze dotychczas nikt tych rewelacji nie publikowal wiec sprzedalbym te newsy prasie i TV bo to sporo warte. Mozesz udowodnic to czego PIS dotychczas nie dal rady


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Staszek , ale na tym oddziale nie będzie tego sprzętu , na psychiatryki jeszcze nie zbierali . :huh: :rolleyes:

 

Też tak pomyślałem czytając Wasze posty ;):P :P

 

No ale może w przyszłym roku. możecie już sobie miejsce zaklepać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomsk    5

 

Napiszę  to  raz  jeszcze  to  że  u ciebie  tak  jest  nie znaczy  że  wszędzie

U mnie w parafii  ksiądz  zrobił  prac  remontowych za 200 tyś 

W Każdą  2 niedziele  miesiąca  za wyjątkiem września  i  stycznia  jest  zbiórka  na cele  inwestycyjne

Tak samo jak z kolęd  w ubiegłym roku  zrobił  dach na plebani   w tym roku  kasę  przeznacza na  remonty w kościele

Samochodem jakim  przyjechał  do  Parafii  taki  ma  co prawda  jest od 2015 roku 

Ale ja żadnych zastrzeżeń nie mam  dla Księdza w mojej parafii  czy w sąsiednich

 

Jeżeli  u ciebie  jest  tak jak piszesz  to  współczuję 

2300zł  za samą  mszę  pogrzebową  ????

 

Nasz po kolędzie to jedzie na wakacje 2 tygodniowe bo się narobił jak on to mówi na kazaniu u nas co 4 niedziele to z tacą chodzi on a wtedy najmniej ludków w kościele jak to on kilka lat wstecz mówił że gdyby nie został księdzem toby został finasistą 

 

Jeżeli liczba śledzących ten temat jest prawdziwa-ponad 200-miejcie proszę odwagę cywilną i napiszcie -dałem, nie dałem na WOŚP i dowiemy się jak jest na prawdę.Czy "popleczników złodzieja" jest garstka czy może też jest nas dużo.Chodzi o krótkie tak lub nie-bo może błądzę i trzeba się" nawrócić" ;)

DAŁEM

 

 

Ja bym dał tytuł   Warcholstwo  najwyższego  Sortu

 

 

NO I PISIOR Z CIEBIE WIELKI BO POWTARZASZ SŁOWA NACZELNIKA PAŃSTWA POLSKIEGO WIELKIEGO JAROSŁAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

owsiak nigdy na szpitale psychiatryczne nie bedzie zbieral- w kazdych wyborach poparcie dla pis-u w tych krynicach madrosci podchodzi pod 90 %-to nawet wiecej niz w wiezieniach dla po. mozecie to sprawdzic wchodzac na strone pkw .

dudus zamienil narty na ojczyzne zony.znowu prawicowy internet bedzie wyl -orzel bialy dla wiecie kogo.....

tak dla rozrywki, ten co siedzi w kacie to bohater tego tematu-wy tez traktujecie go jak prezes, nikt go nie slucha i malo kto o nim pisze.oni graja hymn polski gorzej niz austriacy na tcs .

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomsk    5

TAK jeszcze nie było podzielone społeczeństwo na lepszy i gorszy sort cyrk do czego to doprowadzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tu kilka bardzo zabawnych sentencji które wyłapał pewien znajomu któremu pokazałem co tu się wyczynia.

Obawiam się że Pro Civili jest nie do ukarania. NIe będzie kogo sądzić. I myślę że powinno tak pozostać.

 

Ale panowie, chwila, chwila. Dziennikarz który nie liże d..py władzy jest nazywany niezależnym, czyli pani Lewicka jest już dziennikarką niezależną. Czyli nie jest dla lemingów. 
Dlatego należy ją chronić bo tylko tacy potrafią usadzić zapędychorych pomysłów władzy.

 

A co do wyborów. Dla mnie jedynie rozsądnie mówi Petru. Ale wątpię aby się dostał bo właśnie mówi rozsądnie. A w tym kraju ludzi ciągle chcą słuchać obietnic nawet wiedząc, że większość z nich nie zostanie spełniona.

 

  Co do Lisa to akurat nie powiedział bym, że jest jakimś zagorzałym fanatykiem czy narzędziem PO bo potrafi wytykac im błędy drążyć afery czego nie można powiedzieć o przydup....ch dziennikarskich PISu. On poprostu ma dość liberalne poglądy, nie po drodze mu z demagogią socjalistyczną i zaściankowością PISu, a że akurat jest to choć trochę zbieżne z poglądami PO to fanatycy PISu zaraz mu przypisali taką łatkę.

 

Jestem zwolennikiem PO, oddałem głos na tą partię ale ani razu nie napisałem na tym forum, że wygrają te wybory.

 

Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła ta o lisie który nie jest nadrzędnym PO.

 

I ci cytowani internauci twierdzą że ich poglądy nie są kreowane :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

tomsk-jeszcze nie jest zle-jeszcze sie nie bija sie w sejmie,jeszcze politycy nie musza uciekac za granice, jeszcze w wiezienniach nie siedza politycy partii opozycyjnych, jeszcze nie morduje sie prezydenta i poslow, jeszcze nie ma obozow koncentracyjnych, jeszcze nie falszuja wyborow, jeszcze nie zmieniaja premierow co 3 miesiace, jeszcze nie strzelaja do robotnikow i chlopow, jeszcze nie pala cerkwi i synagog-jeszcze nie......tylko nie wiadomo jak dlugo.

 

slabo znacie historie wiec podpowiem wam, ze to w pigulce historia II rp

 

a tu historia IV rp

http://www.pb.pl/4654149,89526,teraz-k-my-na-calego

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

Wczoraj to ogladalem. Niedlugo rozruby kibiców beda puczem nazywac. 

Jak ktos wierzyl w pucz przed emisja to wierzy nadal ale sceptycznych chyba nie przekonali. 

Ciekawie bylo rozegranie. By odciagnac nieco uwage od WOSP wyemitowali mocno tendencyjny filmik dla wyznawcow wszelkich teorii spiskowych. 

Powoli powstaje zaangazowane kino absurdalnego niepokoju - Solidarni 2010, Smolensk, Pucz i jeszcze cos tam po drodze bylo czego na festiwalu nie chcieli nagrodzic ;) Byl socrealizm bedzie kwakrealizm. Pomniki juz sa , na popiersia wkrotce nadejdzie czas :blink:

czytam twoje wypowiedzi myślę ze masz coś z głową co to jest filozofia ?? wróżenie wieczorne z fus uf 

wyznawców wszelkich teorii spiskowych peousia kod n i tvn nagrania telefonem co tam było spiskowe ?? 

 

pewnie zbierałeś do puszki ale kijowskiemu na alimenty ??

na razie o największym szambie to uważa się tvn  Mynarska chwilowo nie występuje nawet w new york times o tym napisali zeby tvn do

sądu pozwać   gdy Kaczyńskiego nagrają w taśmach prawdy jak rozsprzeda majątek zniszczą spółki strategiczne

 

a narzazie kup sobie pamiętniczek i sobie pisz kiedy dostałeś pierwszy raz cioty itp 

79b1e21ebff1e97826fa5be71dcda54f.jpg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

nie slyszales o in-vitro i surogatkach ????

 

teraz romus cos extra dla ciebie


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

czytam twoje wypowiedzi myślę ze masz coś z głową co to jest filozofia ?? wróżenie wieczorne z fus uf 

wyznawców wszelkich teorii spiskowych peousia kod n i tvn nagrania telefonem co tam było spiskowe ?? 

 

pewnie zbierałeś do puszki ale kijowskiemu na alimenty ??

na razie o największym szambie to uważa się tvn  Mynarska chwilowo nie występuje nawet w new york times o tym napisali zeby tvn do

sądu pozwać   gdy Kaczyńskiego nagrają w taśmach prawdy jak rozsprzeda majątek zniszczą spółki strategiczne

 

a narzazie kup sobie pamiętniczek i sobie pisz kiedy dostałeś pierwszy raz cioty itp 

79b1e21ebff1e97826fa5be71dcda54f.jpg

Zlapal cie znowu skurcz intelektualny czy tym razem tojuz  paraliz? :(

Spróbuj swe mysli zebrac w sensowna calosc i okreslic z czym sie nie zgadzasz , dlaczego i przedstawic jak ty sprawy  widzisz. Nie zapomnij argumentowac czyli uzasadnic w sposob powszechnie uznawany za logiczny


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteks77    8

Pierwszy raz zaglądłem do tego tematu.

 

 Do admina,może by usunąć w ogóle ten temat bo takie wspólne chamskie obrażanie do niczego dobrego nie prowadzi.(a przynajmniej z listy gorących tematów)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła ta o lisie który nie jest nadrzędnym PO.

 

I ci cytowani internauci twierdzą że ich poglądy nie są kreowane laugh.png

 

Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu...

A jak Ci się podobają całkowicie obiektywni i ambitni dziennikarze TVP, którzy wyretuszowali zresztą nieudolnie znaczek WOŚP, aby nie był widoczny w Wiadomościach? :lol:  Goebbels nawet by temu przyklasną, zaraz po tym jakby się przestał śmiać z nieudaczników :D

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

NO I PISIOR Z CIEBIE WIELKI BO POWTARZASZ SŁOWA NACZELNIKA PAŃSTWA POLSKIEGO WIELKIEGO JAROSŁAWA

 

To są  słowa  TyVN i  Polityków  PO  z przed kilkunastu lat  jak  A. Lepper  Blokował  mównicę 

Wtedy to było  warcholstwo  a teraz  co  Nie  bo  PO  blokowała

 

 

 

 

hubertuss  -   nadal  uważasz  że  jedynie  rozsądnie  mówi  Rysiek Petru  ????

https://www.youtube.com/watch?v=IIIstM7rJko       

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

@roman 176 dupek i palant za ten pierwszy obrazek

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A tu kilka bardzo zabawnych sentencji które wyłapał pewien znajomu któremu pokazałem co tu się wyczynia.

 

 

 

Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła ta o lisie który nie jest nadrzędnym PO.

 

I ci cytowani internauci twierdzą że ich poglądy nie są kreowane :lol:

 

Toś się napracował. Dziękuję za zainteresowanie moimi postami. Od razu pragną złożyć samokrytykę za zbyt słabo wyczuwalny sarkazm  w poście o PRO CIVILI. Jeśli to coś pomoże Twojemu znajomemu, to chcę wyjaśnić że obawy moje dotyczą tego iż nie znajdą się ludzie bezpośrednio odpowiedzialni za wyprowadzenie kasy tak z WAT jaki i z kilku innych miejsc związanych z naszą zbrojeniówką w tym instytutów badawczych. Nie znajdą się bo albo już ich niema albo mają paszporty co najmniej dwu krajów, w tym takiego który nie zgodzi się na ich przesłuchiwanie. To co pozostało i tak w niczym nie pomoże a paliwo do żarcia się murowane. Takie samo zdanie mam o kilku innych starych aferach w tym Srebrnej i Telegrafu. Nic nigdy nie jest do końca takie na jakie wygląda.

Teraz zdecyduj jak bardzo jestem zmanipulowany.

A na koniec chciałbym dodać że tak właśnie się dzieje kiedy brak jest zadaniowania służb specjalnych przez rząd robotą mającą znaczenie dla naszej gospodarki czy obronności, a te służby muszą same sobie ustalać czym by tu się zająć. Jeśli myślisz że od tamtego czasu coś się zmieniło to grubo się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Nie  dość  że  nie umiesz  czytaj  ze  zrozumieniem  to  jeszcze  pisać

 

Żal  mi ciebie 

Pisanie  Skąd  wiem że niema 

świadczy jasno  że napisałem że  NIE MA

 

Ale  dobra  nie pisałeś   bo  widzę  że  tego  nie ogarniasz 

 

Widzisz już tylko to ci zostało. Bezradny jesteś. Ja cię zapytałem a nie stwierdziłem. A ty nie umiejąc wybrnąć z sytuacji obracasz kota ogonem. Tak wiem, że zaraz napiszesz, że nie rozumiem co czytam bo ty przecież o żadnym  kocie nie pisałeś. Nie odróżniasz pytania od stwierdzenia. Ale chcesz uparcie wmówić, że stwierdziłem nie zapytałem. Jak chcesz ośmieszaj się dalej. W końcu każdy widzi jak jest.

 

Chłopie a czy to jest istotne czy z serduszkim czy bez? Jak ratuje życie to nie ma znaczenia

 

Może nie jest istotne. Ale nie ma co wyciągać wniosków ile jest tego sprzętu w szpitalach na podstawie tego, że ktoś tam rzadko bywa i takich sprzętów nie widział. Bo mógł nie widzieć. Skoro siedząc przed monitorem nie potrafi odróżnić pytania od stwierdzenia. To i serduszek mógł nie wyłapać

 

A tu kilka bardzo zabawnych sentencji które wyłapał pewien znajomu któremu pokazałem co tu się wyczynia.

 

Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła ta o lisie który nie jest nadrzędnym PO.

 

I ci cytowani internauci twierdzą że ich poglądy nie są kreowane :lol:

 

Szacun twemu znajomemu, pewnie jakiś już ukształtowany światopoglądowo przez prezesa zapalony działacz. Bo komu normalnego chciało by się czytać te kilkadziesiąt jak nie kilkaset stron od sierpnia 2015 z którego pochodzi mój zacytowany przez ciebie post.

Petru w kampanii wydawał mi się najrozsądniejszy. Nie skompromitowany aferami jak ci z po i pis czy psl. Z umiarkowanie liberalnym programem. Więc twoje podsumowanie, że cytowani internauci w tym ja twierdzą, że nasze poglądy nie są kreowane jest głupie i bez sensu. Bo tak można napisać i o tobie i o twoim znajomym i o każdym innym. Bo głosowaliście na tego czy tamtego i twierdzicie, że wasze poglądy nie są kreowane. Masło jest maślane taki tego sens.

PS gdybyś choć trochę ze swoim znajomym znał się na psychologii to byś tych mądrości nie wygłaszał. Bo osoba o liberalnym światopoglądzie nigdy nie zagłosuje na lewicę czy prawicowych konserwatystów. Podobnie lewicowa osoba nie zagłosuje na liberałów itd.

 

To są  słowa  TyVN i  Polityków  PO  z przed kilkunastu lat  jak  A. Lepper  Blokował  mównicę 

Wtedy to było  warcholstwo  a teraz  co  Nie  bo  PO  blokowała

 

hubertuss  -   nadal  uważasz  że  jedynie  rozsądnie  mówi  Rysiek Petru  ????

https://www.youtube.com/watch?v=IIIstM7rJko       

 

 

Niestety życie lekko zweryfikowało te słowa. Program Nowoczesnej dalej jest rozsądny na tle tego z pisu zwłaszcza. Niestety różne zachowania jej polityków czasami nie są rozsądne. Jednak dalej póki co pozostaje przy tej partii jako anty pisie.

Z drugiej strony Petru miał wpadki. Ale przynajmniej jako wyborca nie muszę czuć się oszukany. Bo was Szydło w kampanii okłamywała. Okłamywał Kaczyński, okłamywał Duda. Lepiej się zawieść na czyichś gafach niż na celowych kłamstwach.

Filmiku obejrzałem może 1/3 dalej mi się nie chciało. Bo to dziecinada jest. Każdy zalicza jakieś wpadki. I gdyby Petru przyjął taktykę Kaczyńskiego odmawiania jakich kolwiek wypowiedzi  a tylko przygotowane wywiady w odpowiednich mediach. Wpadek miał by mniej.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

hubertuss -    chyba na język  polski  miałeś  pod górkę  za pytaniem  stawia  się  Pytajnik  ???????????????.

A twoje  Zdanie  było  oznajmujące  a nie pytające   

 

Mnie  Duda  nie okłamał w Kampaniii

Dla twojej wiedzy  sam namawiałem  ludzi  do  głosowania na Andrzeja Dudę  pożyczałem książki   Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego  ludziom  żeby  przejrzeli na oczy  do dnia  dzisiejszego  5 książek  jest w obiegu.

Tym bardziej Szydło  bo nie głosowałem na PiS

 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj