nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

 coś słabo znasz zasady  zwolnień i płatności  w KRUS , wierz mi nie masz czego zazdrościć , bo to naprawdę szkoda o tym nawet pisać  ;)

 mało płacimy to fakt ale i nic za to nam nie oferują  :( a system zwolnień i płatności to jakiś paradoks 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

oni myślą że jak mają telewizje publiczną to mają jakiś monopol na wciskanie ciemnoty 

to już nie te czasy i dziś internet to źródło powszechnej  informacji


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Pawłowicz (moja ulubienica xD) opowiedziała się, że ludzie mają wspierać CARITAS a nie Owsiaka. A jak wygląda CARITAS? Zbierają używane i wycofywane z niemieckich szpitali łóżka, wózki i sprzęt rehabilitacyjny, mają nawet darmowy transport, bo w Niemczech znajdą kogoś, kto zapłaci za niego. (Znam osobiście abp-a Nossola, który zainicjował to dzieło najpierw w diecezji Opolskiej i Gliwickiej, a następnie poszerzył na całą Polskę. Znam też historię wprowadzenia Caritas do Warszawy, gdzie Nossol powiedział, że jak chcą Caritas, to też i mniejszość niemiecką niech wezmą, a w odpowiedzi usłyszał, że mniejszości nie chcą, tylko Caritas.). Następnie sprzęt ten jest wypożyczany do domów osób potrzebujących za pobieraną miesięczną opłatą (jedne punkty mają ustalone ceny, a kolejne - "co łaska"). Owszem, mają też pielęgniarki, które jeżdżą do chorych, których mają zapisanych u siebie, ale na to znowu daje im kasę Państwo, więc my - pracujący i płacący składki. Czy to naprawdę aż tak uczciwe wszystko, że darmo dostają, nawet transport mają zorganizowany za darmo, a później pobierają opłaty?

Nie jestem przeciwny Caritas, bo też robi wiele dobrego, chociażby w tym, że jeżdżą do tych chorych, ale skoro darmo bierzecie, to też i darmo dawajcie. A jak nie, to nie pokazujcie drzazgi w oku Owsiaka, jak sami macie w swoim oku belkę.

A! i jeszcze jeden taki paradoks: PIS popiera niemieckie Caritas, bo niby robią dobro, mają sprzęt itd, a najważniejsze, że zapoczątkowane w Polsce przez (wtedy jeszcze)biskupa. Tu Niemcy dają za darmo, więc trzeba brać. Po "Ojro" do Merkel to lecą szybko, bo kraj w rozpaczy finansowej - też fajni są ci Niemcy. Ale jak już dostaną od Niemiec, co ich zdaniem się im należy, to tak naprawdę trzeba na Niemcach psy wieszać.

Tak samo jest i z Owsiakiem - jak do szpitali, jednostek pogotowia, straży pożarnej (zarówno PSP jak i OSP) Owsiak przysyła sprzęt, to pięknie, super, dziękują, podpisują się pod laurką dla Jurka... A teraz to psy wieszają. Proponuję każdemu, który mówi, że Owsiak to złodziej, tylko się bogaci i nic dobrego nie robi (itd.), to jak przyjedzie do nich straż pożarna, pogotowie, jak trafią do szpitala, czy będą mieli jakąkolwiek pomoc udzielaną, a na sprzęcie będzie widniało serduszko - odmówić przyjęcia pomocy i nakazać wyłączenie urządzenia.

Zanim was podłączą i nie będzie serduszka, to upewnijcie się, czy rzeczywiście jest to sprzęt ufundowany z funduszy ministerstwa zdrowia, czy miasta, bo po roku czasu serduszka są zdrapywane... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Niewiem kiedy ostatni raz byłeś w kościele bo ja staram si,ę być raz w tygodniu i wżyciu nie widziałem by ksiądz kogoś z kościoła wyprosił bo n ie dał na tacę będąc w Galeri Handlowej usiadłem sobie na chwilę w kawiarence zaraz pojawił się kelner co ma poda powiedziałem że dziękuję chcę tylko chwilę posiedzieć to mnie wyprosił B)

przed chwilą skończyłem się modlić w oborze aż pot leje mi się po d***e a jak ty się modlisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

W ogóle jeśli to prawda, to kurski przesunal granice absurdu na niebotyczny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Pewnie  to taka  prawda  jak  ta o  Samochodzie dla  Andrzeja  Dudy  za 2 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Aale jeśli okazaloby się prawda, to musisz przyznać ze sytuacja abstrakcyjnie wręcz absurdalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

hubertuss  w dalszym ciągu  czekam na odpowiedź  na pytanie które  ci  zadałem  ?????

 

Zadaj jeszcze raz bo nie specjalnie chce mi się czytać te kilka stron od wczoraj.

 

Każdy  daje  ile  ma  na ile go  stać 

 

Nie prawda jednego roku ksiądz wyliczył mojej mamie na co ile powinna do koperty włożyć. Wyszło coś koło 200 zł. Na utrzymanie parafii plus za wizytę duszpasterską. Dodatkowo księża na kopertach zaznaczają od kogo koperta jest. Czego kilkanaście lat temu nie robili.

 

Ja płacę swoją składkę na ubezpieczenie i nikt mi łaski nie robi kto na sprzęt kasę wyłoży czy NFZ czy owsiak

Marek on daje ze strachu bo się boi że ksiądz go do kościoła nie wezmiepo śmierci toć to byłby wstyd na całą wieś :P :P

 

Twoja składka jak i składki każdego z nas są fajne do póki nie chorujesz. Jak ktoś zacznie chorować to niestety składki pokryją nie wiele. 

Co do Owsiaka i samorządów. To dlaczego nie krytykujesz Rydzyka za to, że ciągnie kasę z państwa. Miliony na wiercenia w poszukiwaniu wó. Kasa od ministerstw za jakieś programy w tv tram. Po co to? Przecież jest państwowa telewizja niech ona je zrobi. Ministerstwo rolnictwa dało 250 tys na programy o rolnictwie. A przecież w tvp jest agrobiznes i tydzień. MSZ dał 250 tys na jakiś program o żydach czy o tych co im pomagali. 

 

Do wypowiedzi Trumpa o możliwym zniesieniu sankcji nałożonych na Rosję jakoś nikt się nie odniósł.  A przed wyborami obiecał pomóc odzyskać wrak tupolewa. Jeszcze zobaczycie jak na pomoże.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

hubertuss  zobacz  sobie  co wczoraj  bredziłeś   i odpowiedz.   A to że u ciebie  jest  taki  ksiądz  nie oznacza  że  tak  jest  wszędzie  umnie takich  rzeczy niema  no  ale  u mnie dostaje  więcej jak 200zł   i  nic  nie zaznacza  no chyba że  sobie  układa  wedle kolejności. I Kopertę  trzeba  mu  dać  inaczej  nie weźmie  w tym roku  się  zagadaliśmy  i prawie  wyszedł  bez  koperty    w drzwiach od domu  mu  ją dałem  bo nie zabrał   sam.

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomsk    5

Jak już piszecie o księżach to opisze wam moją zeszło tygodniową kolęde jak to nasz ksiądz tyle zrobił dla naszej parafi i za ile ale nigdy nie powie że dostał na to z uni no chyba że mu się przypomni no i zaczyna że pomalował kaplice za 27tys że założył ogrzewanie za 100tyś no i że teraz parafianie mają dług i każda rodzina powinna dać 700zł no jak niektórzy nie mają to w ratach albo ci co mają więcej niech wyłożą tym biedniejszym a ja mu na to że przecież ksiądz dostał na to z uni pieniądze a on no tak ale są zobowiązania ja mu mówię że ja zobowiązania to mam wobec banku a nie parafii no to zacząl na mnie jechać że do kościoła nie chodzę że jak umrze ktoś z rodziny to kazania dobrego nie wygłosi dalej nie wytrzymałem i wyszłem żona mu dała 50 na kościół i 50 dych w kopercie to powiedział że to może dzieciom na cukierki dać i wyszedł także to był ostatni rok jak przyjąłem kolęde a co do cennika za ślub i pogrzeby to 5 lat temu za ślub płaciłem 1500 a za pogrzeb matki 2 lata temu 2300   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomsk    5

marekfarmer księży ludzie rozbestwiają tymi pieniędzmi co im dają a co nie którzy  to całe emerytury i renty dają żeby się przypodobać księdzu wielcy katolicy co w pierwszych ławkach siedzą a zawistni i zażarci na mnie nasz ksiądz nigdy nie był łaskawy bo naście lat temu ubiegłem go przy wykupie pewnej nieruchomości przychodził na te kolędy ale zawsze taki służbowy bez uśmiechu na twarzy nie do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ponawiam pytanie ile płacisz na ubezpieczenie zdrowotne i od kiedy ? 

nie  pamiętasz ile płacisz co kwartał ? NIE ...bo ty nie płacisz nic  ;)

więc o jakich podatkach tu bredzisz ?

 

ok 300 zł

Zadaj jeszcze raz bo nie specjalnie chce mi się czytać te kilka stron od wczoraj.

 

 

Nie prawda jednego roku ksiądz wyliczył mojej mamie na co ile powinna do koperty włożyć. Wyszło coś koło 200 zł. Na utrzymanie parafii plus za wizytę duszpasterską. Dodatkowo księża na kopertach zaznaczają od kogo koperta jest. Czego kilkanaście lat temu nie robili.

 

 

Twoja składka jak i składki każdego z nas są fajne do póki nie chorujesz. Jak ktoś zacznie chorować to niestety składki pokryją nie wiele. 

Co do Owsiaka i samorządów. To dlaczego nie krytykujesz Rydzyka za to, że ciągnie kasę z państwa. Miliony na wiercenia w poszukiwaniu wó. Kasa od ministerstw za jakieś programy w tv tram. Po co to? Przecież jest państwowa telewizja niech ona je zrobi. Ministerstwo rolnictwa dało 250 tys na programy o rolnictwie. A przecież w tvp jest agrobiznes i tydzień. MSZ dał 250 tys na jakiś program o żydach czy o tych co im pomagali. 

 

Do wypowiedzi Trumpa o możliwym zniesieniu sankcji nałożonych na Rosję jakoś nikt się nie odniósł.  A przed wyborami obiecał pomóc odzyskać wrak tupolewa. Jeszcze zobaczycie jak na pomoże.

A co pokryje te parę groszy z Owsiaka nie pal głupa to wobec budżetu to jest zero

I dlatego nie oglądam już TVPisssssssss

 

wIEM wiem TVN bo tam prawdę mówią :P :P i pewnie abonament przestałeś opłacać B)

Jak już piszecie o księżach to opisze wam moją zeszło tygodniową kolęde jak to nasz ksiądz tyle zrobił dla naszej parafi i za ile ale nigdy nie powie że dostał na to z uni no chyba że mu się przypomni no i zaczyna że pomalował kaplice za 27tys że założył ogrzewanie za 100tyś no i że teraz parafianie mają dług i każda rodzina powinna dać 700zł no jak niektórzy nie mają to w ratach albo ci co mają więcej niech wyłożą tym biedniejszym a ja mu na to że przecież ksiądz dostał na to z uni pieniądze a on no tak ale są zobowiązania ja mu mówię że ja zobowiązania to mam wobec banku a nie parafii no to zacząl na mnie jechać że do kościoła nie chodzę że jak umrze ktoś z rodziny to kazania dobrego nie wygłosi dalej nie wytrzymałem i wyszłem żona mu dała 50 na kościół i 50 dych w kopercie to powiedział że to może dzieciom na cukierki dać i wyszedł także to był ostatni rok jak przyjąłem kolęde a co do cennika za ślub i pogrzeby to 5 lat temu za ślub płaciłem 1500 a za pogrzeb matki 2 lata temu 2300   

 

Uważam że zle ksiądz postąpił jeśli jest tak jak piszesz pochówek powinien być za darmo natomiast nie wierzący jeśli chcą być chowani na parafialnym cmentarzu to cały zasiłek pogrzebowy powinni przelewać na rzecz parafi B)

Rydzyk. Ma pod dostatkiem, ma najlepszy sprzęt, że TVP, TVN i Polsat łącznie z BBC mogą tylko o takim pomarzyć, a wciąż płacze, że ma sprzęt stary (bo go kupił w zeszłym roku), nie jest najlepszy (NASA ma lepsze), a tak naprawdę, to nie ma za co dać ludziom na wypłaty, bo jest biedny (ale w ciągu 2 tyg. na podrobionym koncie było ponad 250 tysięcy złotych + przelewy na inne konta)

Ma fundację, która nikomu nie pomaga, ale kasiora wpływa. A gadka, że to na studentów, to tylko owijanie w bawełnę, bo nikt tych pieniędzy nie widział, gdyż jest to na naukę jego studentów, czyli do jego kieszeni, gdyż jego uczelnia ma statut uczelni Państwowej i dostaje kasę od Państwa tak samo, jak inne uczelnie

 

Pewnie wszedł w układ z Kijowskim ;)

Oni wolą dać Rydzykowi na nowiutkiego Majbacha niż Owsiakowi który zbiera na sprzęt co ratuje ludzkie życie

 

Nie no najwięcej dostają najbogatsi http://wpolityce.pl/polityka/187765-duze-pieniadze-lubia-cisze-rzad-utajnil-zasady-dofinansowania-spolki-jana-kulczyka reszta musi się zadowolić ochłapami http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/policzylismy;ile;zarabia;kosciol;z;budzetu;1;6;miliarda;taca;1;2;miliarda;,6,0,936710.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Po pierwsze nie oglądam TVNudy bo nie ma tam nic ciekawego.Po drugie nie wyjeżdżaj mi z linkami bo i tak ich nie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 staszek dzieciaku żeby tyle płacić składki zdrowotnej na dwie osoby to musiałbyś mieć z 150 ha  :D  :D  :D

 widać  że nawet kłamać nie potrafisz  ;)

  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jak już piszecie o księżach to opisze wam moją zeszło tygodniową kolęde jak to nasz ksiądz tyle zrobił dla naszej parafi i za ile ale nigdy nie powie że dostał na to z uni no chyba że mu się przypomni no i zaczyna że pomalował kaplice za 27tys że założył ogrzewanie za 100tyś no i że teraz parafianie mają dług i każda rodzina powinna dać 700zł no jak niektórzy nie mają to w ratach albo ci co mają więcej niech wyłożą tym biedniejszym a ja mu na to że przecież ksiądz dostał na to z uni pieniądze a on no tak ale są zobowiązania ja mu mówię że ja zobowiązania to mam wobec banku a nie parafii no to zacząl na mnie jechać że do kościoła nie chodzę że jak umrze ktoś z rodziny to kazania dobrego nie wygłosi dalej nie wytrzymałem i wyszłem żona mu dała 50 na kościół i 50 dych w kopercie to powiedział że to może dzieciom na cukierki dać i wyszedł także to był ostatni rok jak przyjąłem kolęde a co do cennika za ślub i pogrzeby to 5 lat temu za ślub płaciłem 1500 a za pogrzeb matki 2 lata temu 2300   

 

Napiszę  to  raz  jeszcze  to  że  u ciebie  tak  jest  nie znaczy  że  wszędzie

U mnie w parafii  ksiądz  zrobił  prac  remontowych za 200 tyś 

W Każdą  2 niedziele  miesiąca  za wyjątkiem września  i  stycznia  jest  zbiórka  na cele  inwestycyjne

Tak samo jak z kolęd  w ubiegłym roku  zrobił  dach na plebani   w tym roku  kasę  przeznacza na  remonty w kościele

Samochodem jakim  przyjechał  do  Parafii  taki  ma  co prawda  jest od 2015 roku 

Ale ja żadnych zastrzeżeń nie mam  dla Księdza w mojej parafii  czy w sąsiednich

 

Jeżeli  u ciebie  jest  tak jak piszesz  to  współczuję 

2300zł  za samą  mszę  pogrzebową  ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

hubertuss  zobacz  sobie  co wczoraj  bredziłeś   i odpowiedz.   A to że u ciebie  jest  taki  ksiądz  nie oznacza  że  tak  jest  wszędzie  umnie takich  rzeczy niema  no  ale  u mnie dostaje  więcej jak 200zł   i  nic  nie zaznacza  no chyba że  sobie  układa  wedle kolejności. I Kopertę  trzeba  mu  dać  inaczej  nie weźmie  w tym roku  się  zagadaliśmy  i prawie  wyszedł  bez  koperty    w drzwiach od domu  mu  ją dałem  bo nie zabrał   sam.

 

Ekspertem od bredzenia to jesteś ty. Zwłaszcza, że potrafisz zmyślić coś, że niby to napisałem. A potem pisać, że cię nie zrozumiałem. Bo niby napisałem to co ty zmyśliłeś. Masz jakieś pytanie to je zadaj jeszcze raz. 

Cieszę się, że u ciebie dostaje więcej niż 200 zł. Ale co chciałeś prze to pokazać, że tacy bogaci jesteście? Bo pewnie rodzice dają. Cieszę się, że stać was dać więcej niż 200 zł księdzu.

 

 

A co pokryje te parę groszy z Owsiaka nie pal głupa to wobec budżetu to jest zero

 

Uważam że zle ksiądz postąpił jeśli jest tak jak piszesz pochówek powinien być za darmo natomiast nie wierzący jeśli chcą być chowani na parafialnym cmentarzu to cały zasiłek pogrzebowy powinni przelewać na rzecz parafi B)

 

A czy ja pisałem, że to pokryje wszystko? Sam głupa palisz wyciągając takie wnioski. Oczywiście, że wobec budżetu ministerstwa zdrowia to mało. Sam Owsiak wczoraj to powiedział. Ale to zawsze coś. Szczególnie, że budżet ministerstwa choć duży. To i tak mało go zawsze. Przez 25 lat nazbierano ponad 700 milionów. Co pozwoliło zakupić bardzo dużo sprzętu i jak pisałem najbardziej pomagało w biednych latach 90 tych.

U nas pochówek to 1500 zł. I nikt nie patrzy czy wierzący, czy  nie wierzący. Wszyscy równi. Jeszcze tacę na mszy pogrzebowej zbierają. Proboszcz się zmienia co i rusz. Bo toczą ze sobą jakieś tam wojny. Jeden były na plebani mieszka. Nawet zimą kościół malował. Potem co 4 lata był nowy passat. Przyszedł drugi. Kazał wywalić wszystkie meble z plebanii po tym poprzednim. Kupił nowe za kilkanaście tys. Niestety był alkoholikiem i żarł się z tym byłym co na plebani mieszka. To za jego czasów wyliczano na kolędzie ile trzeba dać i wprowadzono zbiórkę na tace na mszach pogrzebowych. Teraz jest następny i dalej się żrą. Nowe meble znowu zostały wymienione. A te nie dawno zakupione wylądowały w garażach plebanii.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

 

 

Napiszę to raz jeszcze to że u ciebie tak jest nie znaczy że wszędzie

U mnie w parafii ksiądz zrobił prac remontowych za 200 tyś

W Każdą 2 niedziele miesiąca za wyjątkiem września i stycznia jest zbiórka na cele inwestycyjne

Tak samo jak z kolęd w ubiegłym roku zrobił dach na plebani w tym roku kasę przeznacza na remonty w kościele

Samochodem jakim przyjechał do Parafii taki ma co prawda jest od 2015 roku

Ale ja żadnych zastrzeżeń nie mam dla Księdza w mojej parafii czy w sąsiednich

tylko pozazdrościć takiego kapłana

 

Jeżeli u ciebie jest tak jak piszesz to współczuję

2300zł za samą mszę pogrzebową ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz rację tyle że 90 % TEGO SPRZĘTU JUŻ JEST NA ZŁOMIE PONADTO ZNACZNĄ CZĘŚĆ Z TYCH PIENIĘDZY ZOSTAŁA PRZEZNACZONA NA INNE CELE uważam że zbi,órka ta nie ma sensu bo jest nieefektywna na każde 1 zł uzbierane na rzecz orkiestry samorządy muszą wydać z naszych podatkow 2 zł to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Masz jakieś wyliczenia na to, że na każde zebrane 1 zł samorządy wydają 2 zł? Fakt sporo sprzętu jest już na złomie. Bo pierwszy kupowano 25 lat temu. Wiele urządzeń się już zużyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A ja zauważyłem że to ze strony PISo-fanatykuw i tych pseudo-księży najwięcej jest ataków na WOśP nie wstyd wam

To z czystej katolickiej empatii i troski o blizniego

 

 

a tOBIE NIE WSTYD ŻE PIENIĄDZE ZAMIAST DO CHORYCH TRAFIAJĄ DO KIESZENI CWANIAKOW?

Niektórzy chorzy to sami daja na cwaniaka z Torunia

 

 

Jak Duda dał to już dobry a przed chwilą był marionetką? :P :P Każdy ma prawo wspierać cochce nie mam nic przeciwko temu tylko bez zangażownia publicznych pieniędzy bo to marnotrastwo B)

 

Duda jest marionetka ale akurat w tym przypadku zachowal sie przyzwoicie.

Skoro moze zbierac a winne marnotrawstwa publicznych pieniedzy sá samorzady to czego od niego chcesz?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Z tego  co mi wiadomo  to  wosp zbiera  kasę  dla  dzieci  i  seniora  więc  nawet  jeśli  trafię  do  szpitala  ten  sprzęt  mi życia nie  uratuje  bo  wedle regulaminu  mogą  go  użyć  dla  dzieci  i  seniora.

Ja w szpitalu bardzo  rzadko  bywam  i  jeszcze się  nie spotkałem aby na którymś  ze sprzętów  którym byłem badany było  serduszko

Ty  myślisz  że  szpitale  swojego  sprzętu nie  mają  tylko  z wosp ???????

nie  przeczę  że na oddziałach  dziecięcych jest  ten sprzęt ale nie jest  tylko on  szpital tez ma swój  sprzęt   może  na waszej ścianie wschodniej są  tak  zacofane  szpitale  ale  u nas na zachodzie  są  nowoczesne  szpitale   i to  bez  serduszek  wosp.

 

Nie ma przymusu  wspierania wosp na szczęście

Jak ktoś  chce  niech  daje   ale  niech nie nagabują   ludzi na ulicach  czy  pod kościołem  tekstem  ,,Kupi  pan serduszko - Nie bo mam swoje ,,

Jak owsiak chce  niech sobie  organizuje  koncerty  i  tam  zbiera  a nie na ulicach   czy łażenie  po domach 

 

 

 

Wczytaj się  dobrze  w  ten  tekst  to może  takich głupot  pisać  nie będziesz

 

Piszecie  nie wspierasz wosp nie korzystaj ze sprzętu przez nich zakupionego

To ja pisze  nie  głosowałeś  na PiS  nie bierz  500+   bo to od  pisuarów  jest  z  zaoszczędzonych pieniądzach z wyłudzeń VAT

 

Odpowiedź twoja na mój  post który  jest  wyżej :

 

W różnych latach zbiera na rożne cele. Raz na dzieci raz na seniora ale była cała masa innych tematów. Ale schodząc do twojego poziomu to ci dopisze jak już będziesz tym seniorem. To konsekwentnie odmawiaj. Skoro w szpitalu rzadko bywasz to skąd wiesz, że w twoim najbliższym takiego sprzętu nie ma. Bo o ile ja się orientuję to taki sprzęt jest w każdym szpitalu.

Po domach nikt nie łazi. Nie przesadzaj. A jak cię na ulicy ktoś zapyta to ci chyba nie urazi. Aż strach pomyśleć jacy u nas są pobożni katolicy. Nasłucha się w kościele o miłosierdziu. A wyjdzie z kościoła i już problem bo ktoś parę zł na szczytny cel chce. 

Takie teksty, że u was na zachodzie to sobie daruj bo tylko śmiać się chce. A 500 + mi nie wypominaj bo to z moich podatków. Ty pewnie u rodziców w domu a ja pracuję i całkiem dużo dochodowego płacę. Więc mi się te 500 + należy. A skoro ty nie chcesz  płacić na WOŚP to bądź honorowy i nie korzystaj z tego sprzętu.

Zacytuj  mi  gdzie  w tym  poście  napisałem  że  sprzętu  wośp  Niema ?????

 

Ekspertem od bredzenia to jesteś ty. Zwłaszcza, że potrafisz zmyślić coś, że niby to napisałem. A potem pisać, że cię nie zrozumiałem. Bo niby napisałem to co ty zmyśliłeś. Masz jakieś pytanie to je zadaj jeszcze raz. 

Cieszę się, że u ciebie dostaje więcej niż 200 zł. Ale co chciałeś prze to pokazać, że tacy bogaci jesteście? Bo pewnie rodzice dają. Cieszę się, że stać was dać więcej niż 200 zł księdzu.

 

 

Panie  Bredzisławie  proszę  o  zacytowanie ???

Dla twojej wiedzy  od przeszło 5 lat  prowadzę  samodzielnie Gospodarstwo Rolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj