nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

B3Agro    91

No niestety nie liczy się dobro chorych tylko robienie przedstawienia jak myślisz czemu inne kraje Nas NIE NAŚLADUJĄ W TYM CYRKU?

A co ty wiesz o innych krajach? Red Nose Day - słyszałeś?

 

Nigdzie nie jest to na taką skalę i generalnie to co robi Owsiak budzi podziw na całym świecie. Tak ,to co robi Owsiak a nie to co robi rydzyk.

 

 

 

A tak na miły dzień dla ciebie staszek : jarosław ci w andrzeja staszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Nie naśladują bo nie potrafią zkrzyknąć tylu ludzi co Owsiak i chwała mu za to.To właśnie cwaniaki nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A ta czarna mafia to może nie biznesmeni-pasożyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale tam ludzie dają z dobrej woli a owsiak  wykorzystuje do tych celów niczego nie świadome dzieci B) które wierzą w szlachetność klaunaw czerwonych spodniach :P :P


Czy Kościuł nagabuje ludzi na ulicach lata z puszkami?


Ja nie mam nic przeciwko Owsiakowi tylko nie godzę się w angażowanie  pieniędzy samorządów podobnie jak uważam że samorządy niepowinny finansować remontów kościołów to jest zadanie parafian B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Tylko raz do roku a księża co niedzielę latają z tacą i wymuszają od Boguducha winnych parafian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

bardzo trafne okreslenie na tego przyglupa i cwaniaka w okularkach- KLAUN!

 post-186049-0-47541200-1484558771_thumb.jpg

 

 

To o nim mówisz? Pierwszy raz muszę się z tobą zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko raz do roku a księża co niedzielę latają z tacą i wymuszają od Boguducha winnych parafian

 

Niewiem kiedy ostatni raz byłeś w kościele bo ja staram si,ę być raz w tygodniu i wżyciu nie widziałem by ksiądz kogoś z kościoła wyprosił bo n ie dał na tacę będąc w Galeri Handlowej usiadłem sobie na chwilę w kawiarence zaraz pojawił się kelner co ma poda powiedziałem że dziękuję chcę tylko chwilę posiedzieć to mnie wyprosił B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

wiesz juz kto to jest kokot farbowany pepiko-uchodzco?

ps. jak to fajnie widac na kazdym kroku jak dobrze idzie manipulacja nawet taka blachostka jak moim postem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Wczoraj słyszałem jak Owsiak mówił, że zrobili sondaż wśród dających. I wyszło tak jak w całości społeczeństwa., że najwięcej dających głosowało na pis. Widać nie wszyscy wyborcy tej partii są tak zgryźliwi i ze wszystkim na nie jak kilku na tym forum.

Dzieci zbierają pieniądze, zbierają dorośli. Czy powiedzenie "nie" aż tak was boli? Czy jak podejdzie toś z puszką to dla was aż taka obelga?

Duda z żoną dał przedmioty na aukcję. Zbiórkę wspomaga Szlachetna Paczka, Caritas, Czerwony Krzyż. Masa ludzi wystawia na aukcje przedmioty uczynki. Ale jest w tym kraju banda zgryźliwców których boli jak się ludzie jednoczą, na chwilę zapominają o kłótniach. Dla tych zgryźliwców najlepiej jak jest wojna. A przewodzi im Jarosław.

 

http://wyborcza.pl/7,75399,21249638,donald-trump-nato-jest-przestarzale-ue-sie-rozpadnie-bedziemy.html

 

Obyśmy nie wyszli na tym jak na brexicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 attachicon.gifrydzyk.jpg

 

 

To o nim mówisz? Pierwszy raz muszę się z tobą zgodzić.

 

Jaktam Twoja firma na Owsiaku wyszła  na + ? :P :P

Wczoraj słyszałem jak Owsiak mówił, że zrobili sondaż wśród dających. I wyszło tak jak w całości społeczeństwa., że najwięcej dających głosowało na pis. Widać nie wszyscy wyborcy tej partii są tak zgryźliwi i ze wszystkim na nie jak kilku na tym forum.

Dzieci zbierają pieniądze, zbierają dorośli. Czy powiedzenie "nie" aż tak was boli? Czy jak podejdzie toś z puszką to dla was aż taka obelga?

Duda z żoną dał przedmioty na aukcję. Zbiórkę wspomaga Szlachetna Paczka, Caritas, Czerwony Krzyż. Masa ludzi wystawia na aukcje przedmioty uczynki. Ale jest w tym kraju banda zgryźliwców których boli jak się ludzie jednoczą, na chwilę zapominają o kłótniach. Dla tych zgryźliwców najlepiej jak jest wojna. A przewodzi im Jarosław.

 

http://wyborcza.pl/7,75399,21249638,donald-trump-nato-jest-przestarzale-ue-sie-rozpadnie-bedziemy.html

 

Obyśmy nie wyszli na tym jak na brexicie.

 

Jak Duda dał to już dobry a przed chwilą był marionetką? :P :P Każdy ma prawo wspierać cochce nie mam nic przeciwko temu tylko bez zangażownia publicznych pieniędzy bo to marnotrastwo B)

http://www.wosp.org.pl/aktualnosci/wosp-wspiera-caritas-i-przekazuje-samochod Ja  nie widzę by tu WOŚP coś wspierał B) B)

Ale Oczywiście owsiak lubi robić przesdstawienie :P :P

http://www.caritas.pl/oswiadczenie-dot-dzialan-charytatywnych-caritas-i-wosp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A ja zauważyłem że to ze strony PISo-fanatykuw i tych pseudo-księży najwięcej jest ataków na WOśP nie wstyd wam

 

Wstyd  to  jest  kraść  i   oszukiwać 

 

Roman  wkleił  tutaj  rozliczenia  owsiaka    jak to wytłumaczysz  na co  poszła  reszta  nierozliczonych  pieniędzy ??????

Jeżeli ktoś  chce  niech  wspiera  owsiaka  ja nie będę 

Wole  wesprzeć  szlachetniejsze  Cele  jak  Szlachetna  Paczka

 

 

hubertuss  w dalszym ciągu  czekam na odpowiedź  na pytanie które  ci  zadałem  ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

klecha co roku łazi po chałupach i wyłudza setki złotych od ludzi biednych 

co robi za tą kasą ? widział kto jaki sprzęt ? no chyba że te na parkingach pod plebanią

osobiście daje półtorej stówy żeby popatrzeć jak rzuca się jak dziad na tą kasę ... mimo że nie chodzę za wiele do kościoła to nawet nie wspomnie ze strachu  żebym czasem mu następnym razem nie położył mniej  :D  :D  :D

 

jak tam ludzie ''wielkich serc'' z pisuaru , gorycz i ból dzisiaj że oto inni założyli za was ;)   

obeszło się bez waszych 1,5 złotych i się kręci :D  :D  :D  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikt za nikoko tych nieistotnych groszy nie założył ani ten sprzęt nikogo przed śmiercią n ie uratuje co najwyżej premie sobie wypłacą co nie jedni i będą się śmiać tak jak Ty jaki ten naród ciemny i głupi i że dał się nabrać Owsiakowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Jeżeli  znasz  księdza  który  chodzi  i wyłudza  to  powiadom  Policję  bo to  przestępstwo

Ksiądz chodząc po kolędzie  z wizytą  duszpasterską   nie chodzi  zbierać  kasy na sprzęt  żaden

Każdy  daje  ile  ma  na ile go  stać 

To że u ciebie  ksiądz się rzuca  to nie znaczy  że  tak  jest  wszędzie 

U mnie księdzu  trzeba  dać  kopertę  sam nie weźmie

 

 

Na co  się  złożyliście   za nas ??????

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja płacę swoją składkę na ubezpieczenie i nikt mi łaski nie robi kto na sprzęt kasę wyłoży czy NFZ czy owsiak


Marek on daje ze strachu bo się boi że ksiądz go do kościoła nie wezmiepo śmierci toć to byłby wstyd na całą wieś :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

ile płacisz ? od kiedy to małorolni płacą składkę na ubezpieczenie zdrowotne ? 

za was opłacało i opłaca państwo czyli inni podatnicy 

wiem , wiem staszek płacisz podatki wydajać 500 +  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pisałem Ci już buraku a że czytać nie umiesz nie moja wina dla głąba tłumaczył nie będę :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

 

Tak  zgadza  się  Lepper mówił  prawdę  z mównicy  Sejmowej  na temat  PO  zgadza  się 

i jakoś za rządów PO PSL został zamordowany

Lepper też miał rację co do PIS, że najpierw sami muszą być zgodni z prawem i sprawiedliwi. Mówił też o tym, że Kaczyńskiemu zależy tylko na władzy, chce sobie podporządkować TK itd. To były jego słowa wypowiedziane w 2007r. Leppera już nie ma, a prorocze słowa doczekały się ujrzenia światła dziennego. Kto go zabił? Prokurator podał, że było to samobójstwo. Syn Wałęsy też nie żyje i prokurator podobnie jak w przypadku Leppera oznajmił brak udziału osób trzecich, a tak naprawdę to przypadkiem nie dobrali się PIS-iory do Wałęsy przez syna, bo sam Wałęsa ma ochronę? Zejdź na ziemię i jak nie masz bitych dowodów na kogoś, to milcz, bo jak widzisz - miecz może być obusieczny. 

 

Od 25 lat Jurek jednoczy Polaków przeciw Kościołowi, Tradycji i prawicy. Z całego ołtarza jeden Owsiak im został. Ale przy okazji kupił sporo sprzętu dla szpitali.Mam wrażenie że w tym roku nasilenie bluzgów ze strony sekty żelaznych wyznawców Owsiaka jest większe niż kiedykolwiek.No cóż,bądzmy miłosierni.Kijowski okazał się naciągaczem.Petru bawidamkiem,Rzepiński cwaniaczkiem,a Schetyna jełopem..

Czy jednoczy przeciw Kościołowi? Zapewniam cię, że nie każdy należący do Kościoła należy też do kościoła toruńskiego (specjalnie napisane z malej litery!). Wiele księży pozwoliło stać wolontariuszom przy drzwiach kościołów, jeden nawet (znany z programu "Ziarno") odprawił mszę z przyklejonym serduszkiem na ornacie. Oczywiście krzykacze takie, jak Rydzyk i jego zwolennicy oraz dupoliżący powtarzają, że Owsiak jest przeciwko życiu, bo jest za eutanazją oraz aborcją (poparł czarny protest). Nie mniej jednak sam zainteresowany zaprzecza temu i tłumaczy, że po to zbiera na sprzęt, by ludzie mieli godne życie zarówno od poczęcia jak i w ostatnich chwilach ich życia. 

 

No niestety nie liczy się dobro chorych tylko robienie przedstawienia jak myślisz czemu inne kraje Nas NIE NAŚLADUJĄ W TYM CYRKU?

 

a tOBIE NIE WSTYD ŻE PIENIĄDZE ZAMIAST DO CHORYCH TRAFIAJĄ DO KIESZENI CWANIAKOW?

Jak dla mnie, to nawet jak by połowę miał z tej puli brać - niech ma. Miał dobry pomysł, wprowadził go w życie, wiele osób jego sprzęt uratował życie i ratuje go dalej. W mojej OSP również mamy sprzęt od Owsiaka: Agregat prądotwórczy 9,6KW, motopompa pływająca, motopompa szlamowa, nożyco-rozpieraki. Jak już pisałem wcześniej odnośnie OSP - oni przyjeżdżają pierwsi, nie rzadko nawet PSP nie bierze udziału w akcji, a OSP załatwia całą sprawę (gaszenie, ratowanie czyjegoś życia itd.). Sprzęt, który mamy w naszym OSP, to 60% nasz wkład osobisty (zbieranie złomu i sprzedawanie go, pieniądze z akcji, które mają być na nasze honorarium idzie na sprzęt, którym ratujemy innym życie, wiele rzeczy sobie sami organizujemy i na własny koszt wykonujemy...), 15% to darczyńcy, 20% to Owsiak i 5% to Gmna oraz 1% z podatków (gmina 10tyś. zł pożałowała, by się dorzucić do nowego samochodu, mimo, że 125tyś. uzbieraliśmy sami!).

Piszę tylko o moim OSP, a ile jest karetek pogotowia wraz z wyposażeniem? Inkubatorów?, Łóżek i innego sprzętu w szpitalach? Owsiak uratował tym już tysiące żyć ludzkich, a tak naprawdę, to Państwo ma dawać na to kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Pisałem Ci już buraku a że czytać nie umiesz nie moja wina dla głąba tłumaczył nie będę :P :P

ponawiam pytanie ile płacisz na ubezpieczenie zdrowotne i od kiedy ? 

nie  pamiętasz ile płacisz co kwartał ? NIE ...bo ty nie płacisz nic  ;)

więc o jakich podatkach tu bredzisz ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

 

Jeżeli  znasz  księdza  który  chodzi  i wyłudza  to  powiadom  Policję  bo to  przestępstwo

 

 

Rydzyk. Ma pod dostatkiem, ma najlepszy sprzęt, że TVP, TVN i Polsat łącznie z BBC mogą tylko o takim pomarzyć, a wciąż płacze, że ma sprzęt stary (bo go kupił w zeszłym roku), nie jest najlepszy (NASA ma lepsze), a tak naprawdę, to nie ma za co dać ludziom na wypłaty, bo jest biedny (ale w ciągu 2 tyg. na podrobionym koncie było ponad 250 tysięcy złotych + przelewy na inne konta)

Ma fundację, która nikomu nie pomaga, ale kasiora wpływa. A gadka, że to na studentów, to tylko owijanie w bawełnę, bo nikt tych pieniędzy nie widział, gdyż jest to na naukę jego studentów, czyli do jego kieszeni, gdyż jego uczelnia ma statut uczelni Państwowej i dostaje kasę od Państwa tak samo, jak inne uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
staszek131415   no  fakt  na księdza  plują   a jak  przyjdzie  komunia  dziecka   to  wtedy  nagle  o  kościele  sobie  przypominają   albo jak ktoś  z rodziny  umrze  a ksiądz  nie chce  chować  bo  człowieka ani  razu  w kościele nie widział  to  wtedy  jest  krzyk  jaki  to  zły  ksiądz  że tylko  chodzi  i  kasę  zbiera  po kolędzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

ponawiam pytanie ile płacisz na ubezpieczenie zdrowotne i od kiedy ? 

 

ja odpowiem: niecałe 289zł (bez paru groszy) miesięcznie z własnej działalności (jestem w ZUS-ie a nie w KRUSie), + jeszcze z 3 umów o pracę, ale nie chce mi się teraz sprawdzać na paskach z wypłat ile w sumie to będzie. Niestety lekarza rzadko kiedy widzę, bo nie jestem osobą, która jak ją tylko uszczypnie, to leci po L-4, gdyż każda zwłoka nawet jedno dniowa mnie kosztuje. (ci, co są na KRUS-ie i są nierobami, to co chwilę latają, bo mają wtedy płacone). Jak dla mnie, to niech zrobią prywatyzację służby zdrowia, bo wolę raz na 5 lat dać te 50zł prywatnemu, niż mieć pobierane miesięcznie prawie 1000zł i na końcu też iść prywatnie, bo z kasy do specjalisty bym czekał kilka miesięcy jak nie lat.

staszek131415   no  fakt  na księdza  plują   a jak  przyjdzie  komunia  dziecka   to  wtedy  nagle  o  kościele  sobie  przypominają   albo jak ktoś  z rodziny  umrze  a ksiądz  nie chce  chować  bo  człowieka ani  razu  w kościele nie widział  to  wtedy  jest  krzyk  jaki  to  zły  ksiądz  że tylko  chodzi  i  kasę  zbiera  po kolędzie 

Jak dla mnie, to ksiądz powinien odmawiać nawet chrztów dziecka takim rodzicom, co do kościoła nie chodzą. Po co ma dziecko później klnąć na kościół i księdza, że go ochrzcił, bo w końcu on nie chce mieć z nim nic do czynienia. A tak - podrośnie i sam zadecyduje, czy będzie chciał mieć chrzest, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj