nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

mirro    6383

 

Z tego  co mi wiadomo  to  wosp zbiera  kasę  dla  dzieci  i  seniora  więc  nawet  jeśli  trafię  do  szpitala  ten  sprzęt  mi życia nie  uratuje  bo  wedle regulaminu  mogą  go  użyć  dla  dzieci  i  seniora.

Ja w szpitalu bardzo  rzadko  bywam  i  jeszcze się  nie spotkałem aby na którymś  ze sprzętów  którym byłem badany było  serduszko

Ty  myślisz  że  szpitale  swojego  sprzętu nie  mają  tylko  z wosp ???????

 

 

Może bardziej tu chodzi o organizację i wyposażenie oddziałów do opieki nad seniorami? Jeśli wierzyć doniesieniom o starzejącym się społeczeństwie to działamy tu trochę z wyprzedzeniem dla siebie. Złożoność schorzeń które dają znać o sobie w tym wieku wręcz wymusza na nas organizowanie takich oddziałów. Ma to też sens aby nie blokować i tak zapchanych oddziałów leczących tych w "kwiecie wieku". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

@mirro

To Ty stary jesteś smile.png ja do ogólniaka chodzilem w latach 2000-2004. W 1993 to co najwyżej z rodzicami na zapiekankę na dworzec jezdzilem, takie mam wspomnienia z tego okresu smile.png

Troche się pozmienialo w braniewie od lat 90tych. Sporo się rozbudowalo, ulice troche wyladnialy, ale raczej glowne. Ale sporo tez na gorsze-browar, dworzec. Eb to już nie to samo. Jeszcze jak za gowniarza ojciec dal lyka, czy w średniej jeszcze to byl smak. To co teraz jest to nawet nie lezalo kolo dawnego eb, niestety.

Tez słuzyłem w Braniewie w jw3737 (cyrk),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

@up
Kiedy?
Heh już wrzucili sióstr kijowskiego, chyba te same wiadomości oglądaliśmy. W tvp info to prawie news dnia byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

To czy WOŚP zbiera duże pieniądze czy małe,to czy Owsiak je kradnie czy nie,to czy zmuszają do datków czy proszą ale przez 24 lata naród jeden dzień w roku się jednoczył a teraz nawet tu PIS dzieli naród i to jest najgorsze.Pokazują gdzie naprawdę mają miliony ludzi-to pokazuje prawdziwe podejście do suwerena,nienawiść w najczystszej formie.TVP zwróciło uwagę na 10 (jak to stwierdzili)protestujących przeciw wojskom USA w Polsce a WOŚP jakby nie było tylko, że ORKIESTRA to nie Jurek-to żywi ludzie-miliony ludzi którzy zbierają,dają,występują,udzielają się we wszelaki sposób i chwała im za to.OBY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 nie znam ani jednego szpitala w którym bywałem ja i moja rodzina w którym to byśmy nie korzystali ze sprzętu z serduszkiem 

 z dzieciakami to zaliczone najlepsze klinki w tym kraju 

 szkoda słów normalnie ręce opadają jak się czyta  i słucha tych szmaciarzy z pisuaru 

 

Korzystałeś to zapłać czyż nie Ty pisałeś że każdy ma za siebie płacić?To że zaliczasz najlepsze kliniki to nie powód by z moich pieniędzy to finansować ja za siebie płacę Ty też powinieneś no ale elity potrafią użyć małych dzieci wykorzystać naiwnośc bo kogo nie zkruszy widok dziecka stojącego z puszką B) wyjątkowo chorowita ta Twoja rodzina że wszytkie kliniki zjechałeś a tak krzyczałeś że za wszystkopłacisz jednak tak nie jest :P  :P  socjalisto

To czy WOŚP zbiera duże pieniądze czy małe,to czy Owsiak je kradnie czy nie,to czy zmuszają do datków czy proszą ale przez 24 lata naród jeden dzień w roku się jednoczył a teraz nawet tu PIS dzieli naród i to jest najgorsze.Pokazują gdzie naprawdę mają miliony ludzi-to pokazuje prawdziwe podejście do suwerena,nienawiść w najczystszej formie.TVP zwróciło uwagę na 10 (jak to stwierdzili)protestujących przeciw wojskom USA w Polsce a WOŚP jakby nie było tylko, że ORKIESTRA to nie Jurek-to żywi ludzie-miliony ludzi którzy zbierają,dają,występują,udzielają się we wszelaki sposób i chwała im za to.OBY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

 

Nie żartuj kogo jednoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Korzystałeś to zapłać czyż nie Ty pisałeś że każdy ma za siebie płacić?To że zaliczasz najlepsze kliniki to nie powód by z moich pieniędzy to finansować ja za siebie płacę Ty też powinieneś no ale elity potrafią użyć małych dzieci wykorzystać naiwnośc bo kogo nie zkruszy widok dziecka stojącego z puszką B) wyjątkowo chorowita ta Twoja rodzina że wszytkie kliniki zjechałeś a tak krzyczałeś że za wszystkopłacisz jednak tak nie jest :P  :P  socjalisto

 

Nie żartuj kogo jednoczy?

 

Mnie nie wzruszy, bo daję z przekonaniem że to dobre działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 ile płacisz ? ile dałeś na Owsiaka ? pochwal się ?

 bo jak na razie to wiemy że nawet 1,5 zł nie dałeś 

 dziecko płacisz za mnie podatki ? wiesz jaki mam roczny obrót i ile z tego idzie na różne podatki pośrednie ? 

  

co ty płaciłeś jak ja leczyłem dzieci, skoro robiłeś sam wtedy w pieluchy ? 

płacisz może za mnie składki czy jak ? 

 

 

 

jak płaciłeś jak składka zdrowotna jest wprowadzona od nie dawna dla rolników ? 

 

 

ps. o tu przepraszam ty jako mało rolny nadal nic nie płacisz 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

najśmieszniejsze jest to co pokazali w TVN jak babki które leżą na łózkach z serduszkiem i obok sprzęt z serduszkiem i jeszcze plują na Owsiaka że kradną 

to jest właśnie paranoja pisuarowa 

druga sprawa ile klechów trafia i do jakich klinik żeby korzystać z tego sprzętu a złotówki nie dali  tylko pluli i szczuli żeby nie dawać 

tego nie widać i o tym się nie mówi w Toruniu , ale kto ma trochę obycia to wie jak to wygląda   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Z tego  co mi wiadomo  to  wosp zbiera  kasę  dla  dzieci  i  seniora  więc  nawet  jeśli  trafię  do  szpitala  ten  sprzęt  mi życia nie  uratuje  bo  wedle regulaminu  mogą  go  użyć  dla  dzieci  i  seniora.

Ja w szpitalu bardzo  rzadko  bywam  i  jeszcze się  nie spotkałem aby na którymś  ze sprzętów  którym byłem badany było  serduszko

Ty  myślisz  że  szpitale  swojego  sprzętu nie  mają  tylko  z wosp ???????

nie  przeczę  że na oddziałach  dziecięcych jest  ten sprzęt ale nie jest  tylko on  szpital tez ma swój  sprzęt   może  na waszej ścianie wschodniej są  tak  zacofane  szpitale  ale  u nas na zachodzie  są  nowoczesne  szpitale   i to  bez  serduszek  wosp.

 

Nie ma przymusu  wspierania wosp na szczęście

Jak ktoś  chce  niech  daje   ale  niech nie nagabują   ludzi na ulicach  czy  pod kościołem  tekstem  ,,Kupi  pan serduszko - Nie bo mam swoje ,,

Jak owsiak chce  niech sobie  organizuje  koncerty  i  tam  zbiera  a nie na ulicach   czy łażenie  po domach 

 

 

 

Wczytaj się  dobrze  w  ten  tekst  to może  takich głupot  pisać  nie będziesz

 

Piszecie  nie wspierasz wosp nie korzystaj ze sprzętu przez nich zakupionego

To ja pisze  nie  głosowałeś  na PiS  nie bierz  500+   bo to od  pisuarów  jest  z  zaoszczędzonych pieniądzach z wyłudzeń VAT

 

 

W różnych latach zbiera na rożne cele. Raz na dzieci raz na seniora ale była cała masa innych tematów. Ale schodząc do twojego poziomu to ci dopisze jak już będziesz tym seniorem. To konsekwentnie odmawiaj. Skoro w szpitalu rzadko bywasz to skąd wiesz, że w twoim najbliższym takiego sprzętu nie ma. Bo o ile ja się orientuję to taki sprzęt jest w każdym szpitalu.

Po domach nikt nie łazi. Nie przesadzaj. A jak cię na ulicy ktoś zapyta to ci chyba nie urazi. Aż strach pomyśleć jacy u nas są pobożni katolicy. Nasłucha się w kościele o miłosierdziu. A wyjdzie z kościoła i już problem bo ktoś parę zł na szczytny cel chce. 

Takie teksty, że u was na zachodzie to sobie daruj bo tylko śmiać się chce. A 500 + mi nie wypominaj bo to z moich podatków. Ty pewnie u rodziców w domu a ja pracuję i całkiem dużo dochodowego płacę. Więc mi się te 500 + należy. A skoro ty nie chcesz  płacić na WOŚP to bądź honorowy i nie korzystaj z tego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

Z pięknej inicjatywy i haseł – WOŚP przekształcił się w maszynkę do zarabiania pieniędzy dla ...... Bizantyjska oprawa kolejnych finałów pochłania duże kwoty z budżetów miast i miasteczek w Polsce. Dochodzą koszty wzmocnionych patroli, które muszą chronić młodych wolontariuszy, straży pożarnej, wojska, czas antenowy itd. Dotacje z firm państwowych przez ostatnie lata to też koszt budżetowy, tak jak koszty montażu i serwisu, więc swój szantażyk moralny możecie sobie zachować dla podobnych wam.

Dajcie mi 50mln to 45 przeznaczę za sprzęt medyczny i będziecie mogli mnie wielbić jak Owsiaka :) - tak to wygląda

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Konfetti zrzucane z helikoptera specjalnie na głowę Zielińskiego. Ochrona Kaczyńskiego za milion miesięcznie i tym podobne. Też trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

W różnych latach zbiera na rożne cele. Raz na dzieci raz na seniora ale była cała masa innych tematów. Ale schodząc do twojego poziomu to ci dopisze jak już będziesz tym seniorem. To konsekwentnie odmawiaj. Skoro w szpitalu rzadko bywasz to skąd wiesz, że w twoim najbliższym takiego sprzętu nie ma. Bo o ile ja się orientuję to taki sprzęt jest w każdym szpitalu.

Po domach nikt nie łazi. Nie przesadzaj. A jak cię na ulicy ktoś zapyta to ci chyba nie urazi. Aż strach pomyśleć jacy u nas są pobożni katolicy. Nasłucha się w kościele o miłosierdziu. A wyjdzie z kościoła i już problem bo ktoś parę zł na szczytny cel chce. 

Takie teksty, że u was na zachodzie to sobie daruj bo tylko śmiać się chce. A 500 + mi nie wypominaj bo to z moich podatków. Ty pewnie u rodziców w domu a ja pracuję i całkiem dużo dochodowego płacę. Więc mi się te 500 + należy. A skoro ty nie chcesz  płacić na WOŚP to bądź honorowy i nie korzystaj z tego sprzętu.

 

Kolejny  raz udowadniasz  że  czytanie  nie zrozumieniem nie jest  twoją  najmocniejszą  stroną :D

Napisałem  wyraźnie  że  ja się  z sprzętem wośp w szpitalu  nie zetknąłem nie  przeczę  że  takowy sprzęt  tam  jest   ale  jeśli  tam jest to nie jest  to  jedyny  taki sprzęt w szpitalu :D :D

Dla twojej wiedzy  nie korzystam ze sprzętu wośp

Jak dla mnie to nie jest  szczytny  cel   szczytny  cel  to  Szlachetna  Paczka  czy  Dzieło  Pomocy dzieciom  Caritas   z Caritasu  czy z szlachetnej paczki  nik nie chodzi  i  nie nagabuje  na ulicach  czy  przed  kościołami.

 

Już  ci  pisałem  500+  jest z oszczędności  z  wyłudzeń VAT  więc  nie z twoich  podatków  tylko z podatków  nieuczciwych  ludzi  a  ty  chyba do  nich  nie należysz   tak sądzę 

 

Pamiętaj   szpitale  istniały  przed wośp i   będą  istnieć  jak wośp nie będzie   i są  szpitale  które  odmawiają  przyjęcia  od nich sprzętu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Z pięknej inicjatywy i haseł – WOŚP przekształcił się w maszynkę do zarabiania pieniędzy dla ...... Bizantyjska oprawa kolejnych finałów pochłania duże kwoty z budżetów miast i miasteczek w Polsce. Dochodzą koszty wzmocnionych patroli, które muszą chronić młodych wolontariuszy, straży pożarnej, wojska, czas antenowy itd. Dotacje z firm państwowych przez ostatnie lata to też koszt budżetowy, tak jak koszty montażu i serwisu, więc swój szantażyk moralny możecie sobie zachować dla podobnych wam.

Dajcie mi 50mln to 45 przeznaczę za sprzęt medyczny i będziecie mogli mnie wielbić jak Owsiaka :) - tak to wygląda

 

I cały pic polega na tym żeby ludzie przynieśli te 50 baniek. Cała Bizantyjska oprawa jest po to aby niosąc te 50 baniek czuli się częścią wielkiej społeczności, aby wiedzieli że jest to przedsięwzięcie którego organizator wieczorem nie zwinie stoliczka i zniknie z gotóweczką.

Wszystko kosztuje a argument o czasie antenowym w przypadku prywatnych mediów to chyba przekonujący nie jest. Policja jest na co dzień a że dziś bardziej widoczna? Ilu policjantów ściągnięto do stolicy pod sejm a jaka była skala zagrożenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

 

I cały pic polega na tym żeby ludzie przynieśli te 50 baniek.

tylko, że duża część tych 50 baniek jest państwowa i powinna iść na szpitale bez pośrednictwa owsiaka - i tutaj jest sedno sporu

 

 

i ludzie przynoszą (ci co chcą) więc po co szantaż moralny?? i państwo dokłada czyli wszyscy podatnicy

tylko, że z tych pieniędzy robi się min woodstock i ktoś sobie luksusowo żyje

dostaje dużo pieniędzy państwowych więc niech otworzy wszystkie księgi rachunkowe i się rozliczy - dlaczego nie chce

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

A co to skarbówkę zlikwidowali ,że nie ma kontroli nad WOŚP,czy jak zwykle słowa,słowa a dowodów brak. Oszczerstwa są medialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

A czy gdyby nie została wyszarpana przez orkiestrę na pewno poszła by na szpitale? Znając zapał naszych urzędników stworzono by kolejne etaty procedury i komórki do dystrybucji tych środków a potem komisję śledczą do spraw nieprawidłowości. Może niech chociaż tego nam oszczędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

 

Kolejny  raz udowadniasz  że  czytanie  nie zrozumieniem nie jest  twoją  najmocniejszą  stroną :D

Napisałem  wyraźnie  że  ja się  z sprzętem wośp w szpitalu  nie zetknąłem nie  przeczę  że  takowy sprzęt  tam  jest   ale  jeśli  tam jest to nie jest  to  jedyny  taki sprzęt w szpitalu :D :D

Dla twojej wiedzy  nie korzystam ze sprzętu wośp

Jak dla mnie to nie jest  szczytny  cel   szczytny  cel  to  Szlachetna  Paczka  czy  Dzieło  Pomocy dzieciom  Caritas   z Caritasu  czy z szlachetnej paczki  nik nie chodzi  i  nie nagabuje  na ulicach  czy  przed  kościołami.

 

Już  ci  pisałem  500+  jest z oszczędności  z  wyłudzeń VAT  więc  nie z twoich  podatków  tylko z podatków  nieuczciwych  ludzi  a  ty  chyba do  nich  nie należysz   tak sądzę 

 

Pamiętaj   szpitale  istniały  przed wośp i   będą  istnieć  jak wośp nie będzie   i są  szpitale  które  odmawiają  przyjęcia  od nich sprzętu 

 

 

Kolejny raz to ty próbujesz zaprzeczyć czemuś czego nie napisałem. Napisz mi dokładnie czego w twoim poście nie zrozumiałem. Bo to, że ty nie spotkałeś się z sprzętem orkiestry w szpitalu zwłaszcza, że jak sam piszesz rzadko tam bywasz. W żaden sposób nie przeczy temu, że taki sprzęt jest w każdym szpitalu. Więc w którym miejscu źle cię zrozumiałem? Zacytuj. Bo na razie to tylko coś tam zmyślasz, że niby nie rozumiem co czytam. A udowodnić nie umiesz. Napisz gdzie ja napisałem, że sprzęt orkiestry jest jedynym sprzętem w szpitalach.

Na caritas to nawet na tace zbierają nie muszą stać pod kościołem.,

Masz jakieś wyliczenia, że uszczelnienie vatu da 20 miliardów rocznie. Bo tyle kosztuje 500 + w pełnym roku działania. I z naszych jako społeczeństwa podatków też na ten cel kasa idzie.

Oczywiście, że szpitale istniały przed wośp. Tylko zwłaszcza w okresie biedy lat 90 tych te szpitale wiele od wośp zyskały. Dzisiaj wbrew niektórym oszołomom Polska jest znacznie bogatsza niż w latach 90 tych. I szpitale od państwa więcej dostają. Ale wośp dalej pomaga. Tutaj nawiasem mówiąc mógł bym pójść twoim śladem i głupkowato napisać, że nie rozumiesz co czytasz. Bo ja nie napisałem, że szpitale nie będa istniały bez wośp itd. Więc jak piszesz, że czegoś nie rozumiem to udowodnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew3003    18

Ja proponuję dla niedowiarków pójść do najbliższego szpitala i zapytać czy byliby-teoretycznie-skłonni wyłączyć sprzęt WOŚP np.jutro i niech uczciwie napiszą co im odpowiedziano-o ile mają choć trochę honoru.Być może rzeczywiście to tylko igrzyska dla II sortu.Tylko po co spinki A.D.-dla picu czy dla złodzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Z tego  co mi wiadomo  to  wosp zbiera  kasę  dla  dzieci  i  seniora  więc  nawet  jeśli  trafię  do  szpitala  ten  sprzęt  mi życia nie  uratuje  bo  wedle regulaminu  mogą  go  użyć  dla  dzieci  i  seniora.

Ja w szpitalu bardzo  rzadko  bywam  i  jeszcze się  nie spotkałem aby na którymś  ze sprzętów  którym byłem badany było  serduszko

Ty  myślisz  że  szpitale  swojego  sprzętu nie  mają  tylko  z wosp ???????

nie  przeczę  że na oddziałach  dziecięcych jest  ten sprzęt ale nie jest  tylko on  szpital tez ma swój  sprzęt   może  na waszej ścianie wschodniej są  tak  zacofane  szpitale  ale  u nas na zachodzie  są  nowoczesne  szpitale   i to  bez  serduszek  wosp.

 

Nie ma przymusu  wspierania wosp na szczęście

Jak ktoś  chce  niech  daje   ale  niech nie nagabują   ludzi na ulicach  czy  pod kościołem  tekstem  ,,Kupi  pan serduszko - Nie bo mam swoje ,,

Jak owsiak chce  niech sobie  organizuje  koncerty  i  tam  zbiera  a nie na ulicach   czy łażenie  po domach 

 

 

 

Wczytaj się  dobrze  w  ten  tekst  to może  takich głupot  pisać  nie będziesz

 

Piszecie  nie wspierasz wosp nie korzystaj ze sprzętu przez nich zakupionego

To ja pisze  nie  głosowałeś  na PiS  nie bierz  500+   bo to od  pisuarów  jest  z  zaoszczędzonych pieniądzach z wyłudzeń VAT

 

 

Odpowiadając na mojego  posta który  jest  po wyżej  piszesz :

W różnych latach zbiera na rożne cele. Raz na dzieci raz na seniora ale była cała masa innych tematów. Ale schodząc do twojego poziomu to ci dopisze jak już będziesz tym seniorem. To konsekwentnie odmawiaj. Skoro w szpitalu rzadko bywasz to skąd wiesz, że w twoim najbliższym takiego sprzętu nie ma. Bo o ile ja się orientuję to taki sprzęt jest w każdym szpitalu.

Po domach nikt nie łazi. Nie przesadzaj. A jak cię na ulicy ktoś zapyta to ci chyba nie urazi. Aż strach pomyśleć jacy u nas są pobożni katolicy. Nasłucha się w kościele o miłosierdziu. A wyjdzie z kościoła i już problem bo ktoś parę zł na szczytny cel chce. 

Takie teksty, że u was na zachodzie to sobie daruj bo tylko śmiać się chce. A 500 + mi nie wypominaj bo to z moich podatków. Ty pewnie u rodziców w domu a ja pracuję i całkiem dużo dochodowego płacę. Więc mi się te 500 + należy. A skoro ty nie chcesz  płacić na WOŚP to bądź honorowy i nie korzystaj z tego sprzętu.

 

Zacytuj  mi  gdzie  w tym  poście  napisałem  że  sprzętu  wośp  Niema ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 ile płacisz ? ile dałeś na Owsiaka ? pochwal się ?

 bo jak na razie to wiemy że nawet 1,5 zł nie dałeś 

 dziecko płacisz za mnie podatki ? wiesz jaki mam roczny obrót i ile z tego idzie na różne podatki pośrednie ? 

  

co ty płaciłeś jak ja leczyłem dzieci, skoro robiłeś sam wtedy w pieluchy ? 

płacisz może za mnie składki czy jak ? 

 

 

 

jak płaciłeś jak składka zdrowotna jest wprowadzona od nie dawna dla rolników ? 

 

 

ps. o tu przepraszam ty jako mało rolny nadal nic nie płacisz 

 

Co mnie obchodzą Twoje podatki dajmy sobie spokój z Owsiakiem niech sobie tam zbiera te grosze i wydaje na co chce dobrze tylko że nie ma tego jazgotu w telewizji tyle co zawsze

Widzę że prawda bardzo Cię zabolała sumienie ruszyło :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1681

tylko, że duża część tych 50 baniek jest państwowa i powinna iść na szpitale bez pośrednictwa owsiaka - i tutaj jest sedno sporu

 

 

i ludzie przynoszą (ci co chcą) więc po co szantaż moralny?? i państwo dokłada czyli wszyscy podatnicy

tylko, że z tych pieniędzy robi się min woodstock i ktoś sobie luksusowo żyje

dostaje dużo pieniędzy państwowych więc niech otworzy wszystkie księgi rachunkowe i się rozliczy - dlaczego nie chce

Masz rację , gdyby kasa zamiast na organizację wośp poszła do szpitali to zgoda, niech Jurek spada na drzewo, tylko że gdyby nie Jurek, to SAMORZĄDY KASĘ PRZEJEBIĄ, A NA SZPITALE JEJ NIE PRZEKAŻĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Co mnie obchodzą Twoje podatki dajmy sobie spokój z Owsiakiem niech sobie tam zbiera te grosze i wydaje na co chce dobrze tylko że nie ma tego jazgotu w telewizji tyle co zawsze

Widzę że prawda bardzo Cię zabolała sumienie ruszyło :P :P

no widzę staszek że nie bardzo możesz znaleźć tej kwoty na druku z krusu  której nie płacisz  :D  :D  :D

 jak przychodzi do konkretów od razu się wycofujesz , 

 

 

widzisz nie głupi powiedział że dziadostwo to stan umysłu a nie kiszenia

więc trzymaj te swoje 1,5 zł w kiszeniu i uważaj żeby cię nie napadły dzieci z puszkami .... no i wyłącz TVN   ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj