nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5534

Jak co się stanie nic  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kowalczyk-Najbogatsi-placa-mniejszy-podatek-niz-ubodzy-7480018.html  więcPanie  Ba3agro pakowć się i żegnamy   http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3323099,polska-dla-bogatych-pan-placi-pani-placi,id,t.html  B)

Ja kabaret oglądam codziennie i raz w roku mogę sobie Panaa nie oglądać siema i róbta co chceta ;):P :P  te grosze cozbiera to nie są warte tego zamieszania B)

Najbogatsi może płacą najnizsze podatki procentowo o ile maja dobrych doradców. Kwotowo natomiast jest odwrotnie. 10% z 1 mln to więcej niż 25% ze 100 tys :D Zreszta nie poraz pierwszy udowadniasz swój analfabetyzm ekonomiczny. Jak taki bogaty zatrudnia 40 osób, płaci im pensje a oni płacą  podatek to przcież on tez płaci podatek tylko w pensjach pracowników

Tak przez ciekawość  - jak ci bogaci których bolszewicy tak nie lubia już wyjadą to kto bedzie pracodawcą?

 

Co myśisz że szoł za 1,5 zł świat zbawi ? :P :P

Eee tam popatrz na Rydzyka. Parę milionów babaek daje po złotówce i jakie piekne dzieło można stworzyć. Jego firma tez prosi o drobne by zbawić świat więc ja sie Owsiakowi nie dziwię.

 

Mareczek - marudzisz i cykorzysz jak zwykle. Bądź mężczyzną i przyjmij zakład. a nie brąchasz o wirtialnych bytach. Ty jeteś realny a ja wirtualny. Skąd wiesz ą mnie ludzie nie znaja?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 ci co tak zarzekają ze nigdy nie dadzą , niech lepiej podpiszą deklarację że nigdy z tego  sprzętu oni a ni ich dzieci nie skorzystają nawet w sytuacji zagrożenia życia 

 bo tak to naprawdę śmiechu warte i nic nie warte deklaracje dziadostwa co tylko potrafi łapki po nie swoje wyciągać  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

 

 

mnie  dzisiaj  jak  wyszedłem z kościoła  napadli  żebracy z puszkami  nawet  złamanego  grosza  im nie dam i nigdy  nie dałem. 

 

Powinieneś w takim razie takie oświadczenie w portfelu nosić. No chyba że w , jak to nazwałeś "żebraniu" , robili ci konkurencję to wtedy rozumiem twoją niechęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-186049-0-27294400-1484478988_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

A co tam nowego w TVP INFO? Bo jakoś nie nadążam za przekazem tego medium.

A Ty daron64 gdzieś z oklic Braniewa jesteś? Jak tak to powspominałbym stare czasy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

dokładnie nikt nie będzie płakał że nie daliście po 1,5 zł 

ale skoro tak plujecie to honor wymaga aby być konsekwentnym i nie korzystać  z dobroci innych skoro sami jesteście ubodzy umysłowo i nie tylko  

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Serwis informacyjny o 12, czyli jeden z najważniejszych. Jakie informacje z kraju?
-ferie
-zly kod
-zly kod
-zly kijowski
-siostra kijowskiego opowiada wsieci o tym jaki zly jest kijowski
-pucz
@mirro
Z powiatu braniewskiego.
W "cyrku" byles, czy na granice za "zlotych" czasów jezdziles? Bo nie wiem jakie inne wspomnienia można mieć z braniewem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

9BKPanc. Pierzchały, Frombork,Pasłęka, knajpka na na rynku u Jacka, baszta. piwo EB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poproś kogoś kto rozumie słowo pisane żeby ci przetłumaczył tekst który podlinkowałeś ;).

 

 

A co do wośp - rozumiem że podpisałeś deklarację sumienia prawdziwego pisszelwika :

 

 

attachicon.gifsekta (1).png

 

 

 

 

Każdy kto pluje na to co robi Owsiak powinien coś takiego nosić w portfelu. 

 

Nie bój nic mało kto skorzysta ja nie jestem wrogiem tej akcji tylko  robienia szoł z tego no ale wtedy 10 mln nie wpłynęłoby do kieszeni wodza i ludzi z tym związanych te pieniądze to jest ułamek wartości tego sprzętu więc tą dekaracją sobie możesz podetrzeć jak się załatwisz

 

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/415829,ile-owsiak-zarabia-na-orkiestrze-dane-ze-sprawozdania-finansowego-wosp.html :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

co za bieda umysłowa  ;)

przeczytałeś chociaż to co wkleiłeś ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Co prawda rzadko bo rzadko  bywam w Szpitalach Państwowych   i  jeszcze  nie widziałem  sprzętu z wośp

Po drugie  nawet  jeśli  takowy  sprzęt  jest  to  jest  utrzymywany  z podatków   nie z darowizny  owsiaka   większości  przypadków  jest to  bardzo  drogie  utrzymanie  tego  sprzętu.

Po trzecie  to mamy  Demokrację   i  niema  obowiązku  dawania  pieniędzy  owsiakowi

 

Tak samo  wyborcy Psycholudowców  i POpaprańców  powinni  zrezygnować  z  500+  bo  przecież  to  jest  kiełbasa wyborcza  PiS   finansowana nie z waszych podatków  tylko z zaoszczędzonych  pieniędzy z  wyłudzania  VAT więc  czemu  bierzecie ?????

 

Czy zdajesz sobie sprawę, że wspierając Owsiaka wspierasz promocję tych wszystkich chorych bytów? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w wielu szpitalach sprzęt od Owsiaka stoi nieużywany? A wiesz dlaczego? – Bo szpitalom nie opłaca się go używać – koszty obowiązkowych przeglądów są bowiem tak wysokie, że bardziej opłaca się kupić nowy sprzęt u konkurencji.”

źródło: https://prawy.pl/4455-hit-internetu-ostatnich-dni-szpitalom-nie-oplaca-sie-uzywac-sprzetu-owsiaka/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale jego koledzy parę groszy z tego wyciągną


No ale Jurek nie będzie się z tego tłumaczył bo poco :P :P

Rozliczenie fundacji podaje, że zbierano wówczas środki (był to 19. finał) dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. A wydatki od początku przeznaczone były nie tylko na doposażenie szpitali, ale również prowadzenie szkoleń i wydawanie informatorów dla służby medycznej i udzielanie indywidualnej pomocy osobom niepełnosprawnym. W sumie na działalność statutową w 2011 roku fundacja wydała ponad 49 mln zł. W tym również na „działalność propagatorską, informacyjną i pożytku publicznego” – ponad 6 mln zł. Krzysztof Dobies tłumaczy, że rubryka ta zawiera też wydatki na organizację Finału WOŚP i koncertu na Przystanku Woodstock, a także kampanię związaną z pozyskaniem środków z 1 proc. „Propagowanie badań i innego efekciarstwa pochłonęło blisko dwa razy więcej niż 1 proc. podatku”

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Jak  Republika się  dopytywała  o  szczegóły  finansów  to  krzyczał  Gońcie  dziadygów  bo to zła  Telewizja  bo zadaje nieodpowiednie  pytania.

 

Nic  trzeba  iść  psa  wypuścić  bo  jeszcze  do  domu  przylezą :) :) :)

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

@mirro
To Ty stary jesteś :) ja do ogólniaka chodzilem w latach 2000-2004. W 1993 to co najwyżej z rodzicami na zapiekankę na dworzec jezdzilem, takie mam wspomnienia z tego okresu :)
Troche się pozmienialo w braniewie od lat 90tych. Sporo się rozbudowalo, ulice troche wyladnialy, ale raczej glowne. Ale sporo tez na gorsze-browar, dworzec. Eb to już nie to samo. Jeszcze jak za gowniarza ojciec dal lyka, czy w średniej jeszcze to byl smak. To co teraz jest to nawet nie lezalo kolo dawnego eb, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ato wszystko jest bardzo dziwne. Tych co wrzucają do puszek swoje pieniążki nie interesuje co dalej, zaś ci deklarujący że nie wrzucają chcą pełnej informacji co z pieniędzmi wrzucających się stało. :D

Na imprezie otwarcia EB grały "Wilki". Fakt że coś w tym piwie ze smakiem poszło nie w tę stronę. 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 oni nie widzą tego sprzętu na który dają 

 bo ojciec z torunia do nich nie przyjeżdża  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

podaj jeszcze co siostra pawlowicz mowila na wiecach kod-u-tak dla rownowagi.

 

ech.wspomnien czar EB -to bylo moje ulubione piwo na poczatku lat 90, nowego nie pilem

 

zawsze dawalem po 20 na swiece karitasu i wosp, juz drugi raz na orkiestre dalem 50, 

 

jako ojciec dzieci ktore pare razy przebywaly na oddzialach pediatrycznych roznych krakowski szpitali moge napisac pis-uarom tylko jedno- albo nie napisze bo zadne slowo nie nadaje sie do zacytowania bez gwiazdek, co najwyzej moge wam napluc w twarz bo nawet reki szkoda, jak bedziecie mieli chore dzieci w szpitalu to wtedy pogadamy- wy i dzieci, zapomialem ze idziecie w slady wodza, moze to i lepiej. :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

 

staszek131415 -   mnie  dzisiaj  jak  wyszedłem z kościoła  napadli  żebracy z puszkami  nawet  złamanego  grosza  im nie dam i nigdy  nie dałem. 

 

 

Rozumiem, że jak nie daj Boże bo wam nie życze traficie do szpitala to tak samo będziecie się bronić przed skorzystaniem ze sprzętu orkiestry. 

 

 

Czy zdajesz sobie sprawę, że wspierając Owsiaka wspierasz promocję tych wszystkich chorych bytów? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w wielu szpitalach sprzęt od Owsiaka stoi nieużywany? A wiesz dlaczego? – Bo szpitalom nie opłaca się go używać – koszty obowiązkowych przeglądów są bowiem tak wysokie, że bardziej opłaca się kupić nowy sprzęt u konkurencji.”

 

 

No patrz po co ciągnik kupować. Serwis drogi można koniem robić albo motyką. Równie dużej durnoty dawno nie czytałem. Serwis sprzętu jest drogi to nie kupujmy. Może lepiej szamanów ich serwisować nie trzeba. Butelka wody ognistej i diagnoza gotowa. Jak ci w ogóle się chce te bzdury czytać? To jest właśnie pranie mózgu na poziomie przeciętnego pisowca. Po co sprzęt skoro serwis kosztuje. Lepiej bez sprzętu jak w XIX wieku co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 nie znam ani jednego szpitala w którym bywałem ja i moja rodzina w którym to byśmy nie korzystali ze sprzętu z serduszkiem 

 z dzieciakami to zaliczone najlepsze klinki w tym kraju 

 szkoda słów normalnie ręce opadają jak się czyta  i słucha tych szmaciarzy z pisuaru 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

W ogóle jest tak że  sprzęt wysoce specjalistyczny to urządzenia generujące wysokie koszta serwisowe. O ile można je zredukować? Ano kupując sprzęt z górnej półki w mniejszy stopniu wymagający napraw między planowymi serwisami. W przypadku sprzętu ratującego życie i zdrowie w ogóle to nie powinno być roztrząsane.

"Kiedy mija radość z niskiej ceny pozostaje tylko gorycz z marnej jakości". Ten sprzęt ma być stale gotowy bo żyje się tylko raz i nie wiadomo kiedy będzie potrzebny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Rozumiem, że jak nie daj Boże bo wam nie życze traficie do szpitala to tak samo będziecie się bronić przed skorzystaniem ze sprzętu orkiestry. 

 

 

No patrz po co ciągnik kupować. Serwis drogi można koniem robić albo motyką. Równie dużej durnoty dawno nie czytałem. Serwis sprzętu jest drogi to nie kupujmy. Może lepiej szamanów ich serwisować nie trzeba. Butelka wody ognistej i diagnoza gotowa. Jak ci w ogóle się chce te bzdury czytać? To jest właśnie pranie mózgu na poziomie przeciętnego pisowca. Po co sprzęt skoro serwis kosztuje. Lepiej bez sprzętu jak w XIX wieku co?

 

Z tego  co mi wiadomo  to  wosp zbiera  kasę  dla  dzieci  i  seniora  więc  nawet  jeśli  trafię  do  szpitala  ten  sprzęt  mi życia nie  uratuje  bo  wedle regulaminu  mogą  go  użyć  dla  dzieci  i  seniora.

Ja w szpitalu bardzo  rzadko  bywam  i  jeszcze się  nie spotkałem aby na którymś  ze sprzętów  którym byłem badany było  serduszko

Ty  myślisz  że  szpitale  swojego  sprzętu nie  mają  tylko  z wosp ???????

nie  przeczę  że na oddziałach  dziecięcych jest  ten sprzęt ale nie jest  tylko on  szpital tez ma swój  sprzęt   może  na waszej ścianie wschodniej są  tak  zacofane  szpitale  ale  u nas na zachodzie  są  nowoczesne  szpitale   i to  bez  serduszek  wosp.

 

Nie ma przymusu  wspierania wosp na szczęście

Jak ktoś  chce  niech  daje   ale  niech nie nagabują   ludzi na ulicach  czy  pod kościołem  tekstem  ,,Kupi  pan serduszko - Nie bo mam swoje ,,

Jak owsiak chce  niech sobie  organizuje  koncerty  i  tam  zbiera  a nie na ulicach   czy łażenie  po domach 

 

 

 

Wczytaj się  dobrze  w  ten  tekst  to może  takich głupot  pisać  nie będziesz

 

Piszecie  nie wspierasz wosp nie korzystaj ze sprzętu przez nich zakupionego

To ja pisze  nie  głosowałeś  na PiS  nie bierz  500+   bo to od  pisuarów  jest  z  zaoszczędzonych pieniądzach z wyłudzeń VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tylko że to nie są pieniądze pisuarów a nasze z podatków i ten dług będą płacić przyszłe pokolenia 

ale nie pobieram dziecko jakby coś 

 

więc nie porównuj działalności dobroczynnej do oszustwa i przekupstwa ciemnej masy 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj